—Тайные свидания подростков чаще заканчиваются беременностью.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

недорогие индивидуальные проститутки в киеве, сутичка за майбутнє. глава 1, проститутки москвы питера киева.

собі голову, а просто доставити вантаж адресату і після звалити з грошиками.

У цей момент в рубку управління увійшла Вітта. Його помічниця і компаньйонка. Як завжди чарівна, спокуслива, життєрадісна. Вона була саме такою, якою Андрій завжди хотів її бачити. Довгі темно-каштанове волосся вільно спадає на плечі і спину, обличчя бездоганно красиве, з ідеально правильними рисами. Очі, обрамлені довгими густими віями смарагдового відтінку і є в них одна особливість - погляд недорогие индивидуальные проститутки в киеве Вітте сміливий, зухвалий і пустотливий одночасно. І це коштувало тих грошей, які Андрій заплатив за цю німфу. Маленький золотистий топік, який вона носила, ледь утримував розкішні, 4-го розміру тугі груди дівчини. Тонка, гнучка талія її переходила в чудові литі стегна, ідеальні за своєю формою, де так би мовити «ні відняти, ні додати». Її довгі стрункі ніжки були дивовижні, а тугу, опуклу попку облягали до непристойності маленькі шортики. Взуттям служили зручні, одночасно витончені проститутки москвы питера киева за формою і практичні сандалі з високими підколінними шнурівками.

- Привіт, капітан, - проворковала вона, влаштовуючись на колінах Радімцева і обвиваючи його шию руками. - Як наші справи?

- Рухаються, потихеньку, - кивнув Андрій.
 І тут, їх губи зустрілися. Солодкий, пристрасно-ніжний поцілунок тривав довго. Коли ж він закінчився, в очах Вітте танцювали пустотливі, веселі іскорки, а пухкенькі червоні губки склалися в хтивих посмішку.

красивые проститутки киева - Я чекаю не дочекаюся, капітан, коли ти підключиш автопілот і ми займемося чимось цікавим.

- Я сам в нетерпінні, моя кицька, - посміхнувся Андрій і тут же відчув, як член його почав зростати. За секунду йому стало тісно в брюках. - Ти все закінчила в вантажному відсіку?

- За дрібниці залишилося, - вона махнула рукою. - Регулювання мікроклімату. Комп'ютер дає збої останнім часом. Потрібна додаткова настройка. Ну, з цим я швидко впораюсь.

- Давай, - недорогие индивидуальные проститутки в киеве кивнув Андрій. - І приходь. Я чекаю тебе.

Віта зістрибнула з його колін легко і граціозно. Кожним її рухом можна було милуватися нескінченно. Кращою помічниці у нього ще не було. Вона з легкістю вирішувала багато питань і успішно вирішувала справи з митницями самих різних світів. Зазвичай, Андрій робив такі речі сам. Але ось яка справа - останнім часом лінь просто здолала його. Або це втома? За три останніх місяці двадцять шість рейсів. Це немало, враховуючи і те, що проститутки москвы питера киева половина була здійснена в неблагополучні райони Галактики, де палахкотіли військові конфлікти, або ж рівень злочинності виходив за всі допустимі і розумні межі. Ні, треба відпочити після цього рейсу. Змотатися з Вітте кудись на Прайр-Орадон або Клефлер на їх знамениті пляжі і острови з органічної піни. Як добре, що місцева влада змогла зберегти їх, а не плюнули на все, аби врятувати свої життя. Війна з іксілонійцамі, стрясала Галактику двадцять років тому була жахлива за своєю красивые проститутки киева нещадності й руйнівну силу. Але власники курортів думали про майбутнє, вони зберегли унікальні природні ландшафти всупереч усьому. Про майбутнє завжди потрібно думати. Навіть тоді, коли перспективи цього майбутнього не дуже-то райдужні.

Після Іксілонійской війни, після всіх жахливих втрат і страждань, коли здавалося сам сенс існування людської раси був загублений, все ж, потихеньку сини Землі почали виходити з безодні, куди їх закинув історія. Так-сяк відновлювалися недорогие индивидуальные проститутки в киеве торговельні зв'язки, розвивалися економіка і наука. Окремі колонії людей, навіть почали воювати один з одним, згадавши минулі образи і знайшовши приводи для нових взаємних претензій, що як не дивно говорило про повернення до нормального, звичайного стану людства. Майбутнє, звичайно уявлялося туманним, кілька філософських шкіл вели між собою дуже серйозний диспут на тему «чи потрібно людству жити далі або слід поквапити свій відхід у небуття, зникнути, як біологічний вид». проститутки москвы питера киева

Андрій намагався не замислюватися про це. Життя є життя - і це найпрекрасніше що є у людини. Нехай, в цілому вона порожня і безглузда, але ж є ще деякі радості і задоволення. І в свої 56 календарних років і в 27-ть біологічних Радімцев зовсім не поспішав піти в забуття. Чорта з два! Чи не для цього він пережив найстрашнішу війну в історії космічної ери людства.

Вітта повернулася з вантажного відсіку хвилин через десять. Повідомила, що все в порядку.

красивые проститутки киева Радімцев поманив її. І вона, щось радісно щебечучи, влаштувалася знову у капітана на колінах. Він обняв її і пристрасно поцілував. Коли губи їх злилися, Вітта солодко застогнала. Однією рукою вона намацала маленьку довгасту кнопку на боковині капітанського крісла і натиснула її. Крісло зашаруділо і розклалося в довгу широку кушетку. Андрій опинився лежачим знизу на спині. Вітта сиділа на ньому.

- Капітан, - удавано-строгим і серйозним тоном сказала Вітта, - ви повинні недорогие индивидуальные проститутки в киеве негайно виконати свої обов'язки, однією з яких є сексуальне задоволення вашого першого помічника.

- Де це написано, помічник? - Таким же тоном відгукнувся Радімцев.

- У посадовій інструкції капітана. Пункт 7. 57.

- Ви, помічник, особисто внесли цей пункт?

- Так, особисто. Маю право відповідно до пункту 3. 11. інструкції помічника капітана.

- Який, теж особисто внесли?

- Ага! - Вітта розсміялася. - Люблю вносити всякі пункти, проститутки москвы питера киева коли мені це потрібно і вигідно.

- А що вас, помічник сподвигло на все це?

- Вітта знову завзято і зухвало засміялася.

- Коли в моїй «дівчинці» стає дуже мокренький і самотньо, виникають такі ідеї. Ось і зараз, там мокренький. А знаєте, капітан, я завелася ще там, у вантажному відсіку серед всіх цих хлопців у формі, коли до нас вантажили моно-блоки.

- Скажи-ка, ти, брудна сучка, якби тобі випала можливість потрахаться з ними, ти б зробила красивые проститутки киева це? - Запитав Радімцев, накручуючи на кулак пишні локони Вітте і притягаючи її голову вниз. В її смарагдових очах спалахнули бісівські вогники. Червоні губи красиво і хибно зігнулися в хтивої усмішці.

- Звичайно. Чому б і ні?

- А це нічого, що я стану ревнувати?

- Дурне і непрактично почуття, - весело пирхнула Вітта. - Не турбуйтеся, капітан, для вашого хуя в моїй пізденке завжди знайдеться і місце і час.

- Ну, шлюшка, тоді давай, приступимо, недорогие индивидуальные проститутки в киеве я думаю, якраз зараз це час і настав.

І вони одночасно весело і голосно розсміялися. Вітта завела руки за спину і розстебнула застібки топіка. Її випадають, що звільнилися сиськи Андрій зловив в долоні. Як приємно було відчути пальцями ці чудові, важкі, тугі округлості. Поки, він погладжував, що впали йому в долоні принади, Вітта зайнялася розстібанням його штанів. Ось, звільнивши і витягнувши його член, вже прийняв бойову стійку, дівчина не змогла стримати збуджено проститутки москвы питера киева нетерпеливого подиху. розповіді еротичні Штани були зірвані до колін. Швидше осідлати цього жеребчика! Але перш, великий, товстий, пружно-твердий кінець виявився в її жадібно розкритому роті. Відсмоктати цього молодця хотілося не менше, ніж проковтнути змоклий вагиной. Схилившись, впираючись колінами в кушетку, випнувши попу вгору, дівчина почала вміло і пристрасно працювати губами і мовою. Змочений слиною член блищав до самих яєць. Ними - цими тугими кульками Вітта, красивые проститутки киева теж зайнялася, прихоплюючи ротом то одне, то інше, хтиво мукаючи, вона потерлася про них носом, а потім швидко, разом заковтнула член майже повністю, глибоко пропустивши його в горло. Вітта вміла утримувати його там довго, судомні спазми в горлі доставляли приємні відчуття. Потім, дівчина з гучним зітханням випускала член на волю, дрочила його руками, облизувала мовою знизу доверху.

Андрій стогнав і охав від задоволення. Щось, а сучка знала свою справу. Так, все його недорогие индивидуальные проститутки в киеве колишні компаньйонки, теж знали, але Вітта все робила з якимось особливим вогником і кураж, з якимось неповторним задоволенням кінчений ...                                         Читати далі