Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— В среднем пингвины имеют один оргазм в год.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева м левобережная недорого, кирика, або помста соловйову. початок, сниму проститутку в киеве недорого цена фото.

від автора:

Дане творчість ні в якому разі не є пропагандою насильства чи інших, які порушують чиїх яких прав дій, не несе в собі цілі образити кого-небудь і є лише хворою фантазією автора.

Усім персонажам розповіді більше 17 років, стиль викладу ненавмисно спотворює вік учасників історії.

Людям зі слабкою психікою, підвищеними моральністю і релігійністю рекомендується утриматися від прочитання.

Передмова .

«Ігор ткнув членом проститутки киева м левобережная недорого в зімкнуті губки, проте дівчата вперто пручалася. Вона стиснула губи ще сильніше і старанно намагалася відвернутися, але Свєта міцною хваткою тримала її руками за голову. Всупереч нестримному бажанню він не став входити в її рот силою, а лише легенько терся головкою про її щічку, притримуючи член однією рукою. Світла з іскоркою в очах глянула на хлопця, плавно відпустивши руки з голови дівчинки уздовж її ніжного тіла в сторону мокли трусиків. Христина, звільнившись від міцного сниму проститутку в киеве недорого цена фото захоплення, тут же відвернула обличчя від здибленого органу, але миттєво потрапила в полон жаркого материнського поцілунку. У міру того, як вмілі руки Свєти прискорювалися в намоклих від знемоги мереживах дочки, поцілунок все більш схожий на запеклу боротьбу мов за спробу глибше проникнути в рот один одному. Не в силах більше справлятися з покликом похоті, налитий кров'ю член втрутився в їх поцілунок. Міцно схопивши за потилиці, Ігор стиснув в лещата їх губами свою багрову зрелые проститутки киев частные объявления головку. Але довге очікування зробило свою справу, і підганяли гарячим диханням і звиваються мовами оргазм не змусив себе довго чекати. У пориві екстазу, він, загнавши свого богатиря Христинці за щоку, потужними поштовхами виливався густий Малофій в маленький ротик. Що стоять поперек рота орган не давав дівчинці закрити рот, чому тепла густа сперма стікала по підборіддю і накопичувалася в дбайливо підставлених долоньках.

- А що це ви тут робите? - сонним голосом проститутки киева м левобережная недорого пробубонів невідомо звідки взявся Максимка, - не могли розбудити?

- Прости солоденький, - Світлана кивнула на білу калюжку в руках дочки, - поснідаєш?

Максим, не довго думаючи присів, широко відкривши рот і висунув язика. Сестра нахилила долоньки і виливаючи йому в рот в'язку цівку, дивлячись на те, як Ігор з силою тьопав її маму, вганяючи глибоко їй в анус свій член. Іноді він повністю виймав його, і, смачно харкаючи в рожеве колечко ануса, знову, з ляпасом, сниму проститутку в киеве недорого цена фото вганяв в товсту кишку. Сама ж Світлана, лише здригалася з закритими очима, і під дією поштовхів, терлася сосками про холодну підлогу.

Відвернувшись, Христина не помітила, як сперма з її рук вже давно стікала не в рот, а на обличчя братика . Проте, білий струмочок, стікаючи по обличчю все ж потрапляв йому в рот і з чавканьем проковтувався. Сверблячка між ніг вже було неможливо терпіти, і вона, штовхнувши брата на лопатки, сіла задом йому на обличчя. Зафіксувавши зрелые проститутки киев частные объявления свою промежину на його губах, вона нахилилася до його невеликого члену. Наблизивши обличчя до його паху і відсунувши крайню плоть, вона відчула терпкий запах свого брата. Її мова почала повільно гуляти по його фіолетовою голівці, змушуючи його піднімати таз над підлогою в надії потрапити їй в рот, але Христина лише сильніше насаджується задом на нього, і облизуючи, дрочила член брата перед собою. Не в силах більше терпіти, Максим дотягнувся руками до голови сестри і, схопивши проститутки киева м левобережная недорого за потилицю встромив їй свій стручок по саме горло. Сестричка ж, анітрохи не пручаючись, дозволяла братові орудувати членом в її роті, лише сильніше стискала стегна кожен раз, коли він упирався своїми яйцями їй в ніс.

Час потому

Хлопці прибували по одному, тут же знімаючи штани, вибирали собі дірочку за смаком. Вже через пару годин Світу зі своїми дітьми влаштували справжнє родео: всієї сімейкою стрибали попою на молодих членах гостей, а вже через сниму проститутку в киеве недорого цена фото кілька хвилин тіло Христини, подхваченнае двома парами рук, несли на стіл, де буде зручніше входити в неї відразу по кілька чоловік. Світлану і Маскімку ж поки залишили насолоджуватися близькістю матері і сина ... »

Він застебнув ширінку і заправив сорочку назад в штани. Саморобний снодійне, або «Кирика», як він сам його назвав, скоро мало прератіть своє дейтсвіе, та й темні хмари на небі обіцяли незабаром вилитися проливним дощем. Перевіривши ще раз, чи не залишилося зрелые проститутки киев частные объявления слідів сперми на дочці Соловйова, він прибрав фотоапарат і легким кроком відправився домой.

Продолжение:

http://www..ru/story/2012-03-11/kirika-ili-mest-solovevu.html