Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— В древней Греции женщины демонстрировали свое влагалище морю чтобы унять шторм.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

киев проститутки в центре недорого, ніч з 18-го на 19-е 2011 року. продовження, проститутки киеве услуги.

Коли я повернувся в спальню, то побачив як Сергій ебет мою дружину в попу. Вона лежала на спині, зігнувши ноги, а він придавив своєю вагою її коліна до грудей. Я бачив як його блискучий від мастила член легко ковзав в її придбання. Я підійшов ззаду і став дивитися на цю чарівну картину. Яйця Сергія ритмічно вдарялися об попу дружини. Я не втримався і помацав їх рукою. Він весь напружився, його яєчка притулилися до стовбура члена і він став кінчати прямо в попу моєї дружини. киев проститутки в центре недорого Він не став виймати член, а трохи ще їм поворушив і в цей момент скінчила моя шлюшка. Я бачив як її нігті вп'ялися в його поперек і сідниці. Вона не хотіла його випускати з себе. Через деякий час він вийшов з неї і я побачив як з блискучою попки дружини витекла цівка сперми.

Дружина спробувала стиснути кільце ануса, напружилася і сперма ще витекла. Вона лежала на ліжку випрямивши ніжки і млосно потягувалася як кішка від задоволення. Сергій пішов у ванну помити член, проститутки киеве услуги а я дав дружині посмоктати свій. Потім я поклав її на бік і ззаду увійшов в її нірку і став так ебать. Коли прийшов Сергій, то він підняв її праву ніжку і розташувався особою перед її норкою. Спочатку він цілував її живіт, а потім опустився нижче і став пестити язиком клітор. Я повільно рухав своїм членом в нірці дружини і відчував як Сергій гладить рукою мої яйця, а мовою проводить по стовбуру члена. Мені було надзвичайно приємно. Ми з дружиною дивилися на те, як Сергій пестить проститутки киев троещина одночасно мене і її. Першою скінчила дружина, а коли я підійшов до оргазму вона відчула це і попросила в неї не кінчати.

Я витягнув член з її норки і його тут же обхопив своїми губами Сергій. Від такого кайфу я вистрілив спермою йому в рот, а він продовжував його обсмоктувати поки не випив всю її до краплі. Ну от як би і все продовження цієї ночі. Настав ранок і Сергій поїхав додому, а ми з дружиною іноді його згадуємо добрим словом за доставлене нам обом ні з киев проститутки в центре недорого чим незрівняне задоволення. На початку літа Сергій зі своїм другом ще раз трахкали мою дружину у себе вдома і їй дуже сподобалося.

E-mail автора: [email protected]