Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— Женщины с высшим образованием более склонны согласится на анальный секс, чем женщины без высшего образования.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки броварского проспекта в киеве, закритий клуб, снять дешевую проститутку в киеве.

Усім доброго часу доби. Це мій перший розповідь і я хочу присвятити його людині, яка мене на нього надихнув. На знак подяки за це, я використовувала деякі слова і вирази, почуті і прочитані від нього в мою адресу.

А що б читачеві було легше уявити все, що відбувається, я хочу викласти свою фотографію. Дякую всім і не судіть строго.

- А ми точно туди прийшли?

- Це ми зараз і дізнаємося, - відповів Вадим, натискаючи на дзвінок.

Двері проститутки броварского проспекта в киеве відкрив високий швейцар з ідеально випрасуваних фраком і начищеними до блиску черевиками. Вадик передав йому карту, після чого той відійшов в сторону, жестом запрошуючи нас увійти.

- Точно туди, - подумала я, відчуваючи, що тремтіння в колінах посилюється.

Ми пройшли крізь довгий доглянутий і яскраво освітлений двір. Мене обдував теплий весняний вітерець, але я відчувала, як тремтіння починає пробігати по всьому тілу. Швейцар підвів нас до масивної дубових снять дешевую проститутку в киеве дверей і відчинив їх, так само жестом запрошуючи пройти. Перше, що я відчула, це слабкий аромат абсолютно різних духів. Мила дівчина привітала нас і запропонувала підійти і розписатися Вадима в гостьовій книзі. Поки ми йшли, я побачила ту саму драбину, про яку розповідала Маришка, і я відчула, як кров пульсує в скронях, ось, ось це місце де нам доведеться розлучитися.

Поки я стояла в заціпенінні, дівчина щось розповідала про папери, які потрібно підписати Вадику. проститутки в дарницком районе г киева Він обернувся і ніжно мене поцілував, взявши моє обличчя обома руками.

- Ну що, останній шанс втекти, - з посмішкою вимовив він.

Е ні, відступати не в моїх правилах, прийшли, так запрягати.

- Побачимося в залі! - Якомога безтурботніше відповіла я.

У цей момент до мене підійшла інша дівчина і, все так же жестом, запросила пройти до сходів.

- Тут що, половина німих ?! - Роздратовано подумала я.

Спускаючись вниз по сходах, я проститутки броварского проспекта в киеве обернулася і побачила, як перша дівчина веде Вадика до дверей знаходиться навпроти вхідних, він так само повернувся і підморгнув мені, посміхаючись, підняв куточки губ тільки з одного боку, так, як я люблю. Це додало мені сил, і вже більш впевнено я поспішила за проводжає мене дівчиною.
 

Мене провели в затишну кімнату, з номером 9 на дверях. Приглушене світло, велике дзеркало на одній стіні і друге навпроти нього, велика, немає, просто величезне ліжко на високих снять дешевую проститутку в киеве ніжках, вся закидана подушками. Килим з м'яким ворсом, пара крісел і пуф. Дівчина взяла блокнот зі столика і почала записувати, задаючи мені питання.

- Треба ж, говорить, - єхидно подумала я

- Ваш зріст, вага, розмір ноги?

- 171 см, 55 кг, 36-го, - відповіла я.

- Так, - діловито продовжила вона. - Очі карі, волосся каштанове, алергія на щось є?

- Ні.

- Ось і чудово, - сказала вона, закриваючи блокнот, - располагайтесь, ванна проститутки в дарницком районе г киева зліва, там ви знайдете все необхідне, чекайте.

Розвернувшись на підборах, пішла, а я пішла у ванну.

Все стандартно - ванна, душова, унітаз з біде, тільки поруч з біде ще і лежала запакована клізма.

- Спасибі, не треба, - подумала я, - все, що необхідно я зробила ще вдома.

Я почула, як двері в кімнату відкриваються, і поспішила подивитися хто там.

Неспішно зайшла та сама дівчина, що проводжала мене, в руках тримала довге червоне проститутки броварского проспекта в киеве плаття. Слідом за нею йшла ще одна з валізкою.

- Вам потрібно буде скористатися тим, що лежить у ванній кімнаті, - повідомила перша, - якщо хочете, я можу вам допомогти.

- Ні, спасибі, всі процедури я проробила менше години назад, - відповіла я.

- Добре, - схвально кивнула перша і запропонувала переодягнутися в халат і присісти на пуф біля дзеркала.

Друга дівчина поставила свій чемодан на столик і витягла з нього косметику, трохи підмалювала снять дешевую проститутку в киеве мене, при цьому яскраво намалювавши мені губи червоною помадою, в тон сукні. Після чого зібрала мені волосся, закріпивши їх однією шпилькою. Зібрала речі і пішла, так нічого і не сказавши.

Моя дівчина, весь цей час щось записувала в блокнот, потім підійшла до сукні, весь цей час лежав на ліжку і сказала, що б роздяглася догола. Я, звичайно, розумію, під таку сукню бюстик не потрібен, але залишитися без трусиків, тим більше вони були чорного кольору, на мені чорні проститутки в дарницком районе г киева туфлі на блядское шпильці і вони як не можна до речі, один одного доповнювали. Я відмовилася їх знімати, на що дівчина злорадно посміхнулася, але промовчала, допомагаючи мені одягнутися. Воно було шикарне. Яскраво-червоне на тонких бретелях плавно струменіло вниз. Оголена, практично до попи, спина і спереду по ногах, два фантастичних розрізу, настільки високо закінчуються, що при ходьбі мої довжелезні шикарні ніжки (їх, я в собі, люблю найбільше) практично повністю оголювалися. проститутки броварского проспекта в киеве

- Хм, і чому їй не сподобалися трусики, їх зовсім не видно ні спереду, ні ззаду, - подумала я, покрутившись перед дзеркалом.

У двері постукали ...

...

Я йшла слідом за моєю переважатиме по довгому звивистому коридору. Ми піднялися по сходах, і, підходячи до чергової двері, я почула сміх. Двері відчинилися, і я зайшла в більшу не яскраво освітлену кімнату, грала музика, посередині кімнати стояла велика барна стійка. За нею сиділи снять дешевую проститутку в киеве гарно вбрані, нафарбовані і причесані дівчата. Вони сміялися і пили коктейлі. Я підійшла до стійки. Блондинка, яка сиділа поруч, повернулася. Очки вже були хмільні, а губки розтягнулися в задоволеною усмішці.

- ти в перший раз чи що, - спитала вона, закинувши ніжку на ніжку оголивши при цьому частина гумки від панчіх, - Бахнов віскарік, що б попустило, менше нервувати будеш.

Я так і зробила, проковтнула залпом пару «хейболов» вискаря, і після другої, вже захмелів, проститутки в дарницком районе г киева напевно, на голодний шлунок так повело, весь день нічого в горло не лізло.

У цей момент до зали зайшла та сама дівчина, що зустрічала нас з Вадиком.

- Прошу йти за мною, - сказала вона і пройшла вглиб кімнати до подвійний двері. Підійшла і повністю відчинила їх.

Я так і не злізла з барного стільця. Чи то віскі дався взнаки, чи то просто нерви підкачали, але вся моя рішучість миттю зникла. Я побачила мирно розмовляють між собою чоловіків. Їх проститутки броварского проспекта в киеве було більше, ніж дівчат, значить не все прийшли парами. Подивимося, де ж мій Вадик.

Чоловіки припинили свої розмови і перемістили свою увагу на що підійшли до них дам. Тільки одна компанія з трьох чоловік стояла окремо, не відволікаючись на те, що відбувається. Я не поспішаючи, злізла зі свого спостережного пункту, не забувши проковтнути чергову порцію алкоголю. Все тіло горіло. Повільно заходячи в кімнату, я відчула аромат сигар і чогось ще, такого знайомого ... На снять дешевую проститутку в киеве свій подив, я не знайшла Вадима. Обходячи очима ще раз кімнату, я зіткнулася поглядом з одним з чоловіків з відокремленої компанія. Він стояв і дивився так спокійно і звично, ніби, на вітрину в магазині. Високий русявий симпатичний років 35-ти, з ідеально рівною поставою. Я звикла до пильним поглядам чоловіків на собі, тому спокійно пройшла далі в зал, краєм ока побачивши, що він прямує неспішним кроком до мене. Я зупинилася, коли він практично впритул підійшов до мене, і повернулася проститутки в дарницком районе г киева до нього. Такий привільно я собі не уявляла. Він дивився мені в обличчя, потім взяв двома пальцями підборіддя і підняв його вгору, що б краще розглянути. Ось це нахабство. Його чорні очі пильно дивилися в мої, по моїй спині пробіглися мурашки. Але я сама підняла трохи своє підборіддя, і підняла брову. Після чого він хмикнув.

- Ну - ну, і як звуть неприступну леді?

- Тейя, - відповіла ...                                          Читати проститутки броварского проспекта в киеве далі