Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— Для достижения оргазма мужчине нужно 2.5 минуты, когда у женщины уходит на это около 12 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева предоставляющие услуги минет без резинки, право першої ночі, дешевые проститутки киев не салон.

Колись, давним-давно я був одружений. А Юлька була заміжня. А ще ми дружили сім'ями. У чому це полягало? Швидше у взаємному ходінні «в гості». Буває така дивна «дружба»: люди ходять один до одного, радяться, п'ють вино, але як доходить до справи, наприклад, грошей зайняти або ще що - так відразу в кущі.

Юлькін чоловік Діма був типовим польським євреєм - розважливим і економним. Він довго ламався, перш ніж наважився познайомити нас зі своєю дружиною. Як у воду дивився, проститутки киева предоставляющие услуги минет без резинки між іншим ...

Ледь побачивши Юлю, я відразу зрозумів, що ми стоїмо один одного. Вона хотіла веселощів, розпусти, а я - її. Груди, її пружні груди, стрункі ніжки, хронічно томний блядскій погляд мало що мали спільного з тактико-технічними даними моєї дружини. Нам можна було не розмовляти - все бажання явно читалися в очах ...

У той самий пам'ятний вечір ми міцно випили. Все, крім Діми. Він традиційно залишався непитущим. У програмі вечірки значилися: закуска, дешевые проститутки киев не салон випивка і танці. По-піонерському незлобиві такі танці під касету з медляки.

Танцювали в класичному варіанті: кожен зі своєю дружиною. Я з усіх сил провокував Ірину, а Юлька - свого чоловіка. Іринка помітно порушувалися, з кожним тактом музики втрачаючи контроль над собою. А я ... Я самозабутньо лапав її за хирляву груди, стимулюючи уяву бюстом Юльки. Вона теж не залишалася в боргу, одночасно ловлячи очима мій погляд і долонею набухають ширінку Діми.

Ще недорогие проститутки киева у метро дві або три таких собі композиції і ми знесилено повалилися на диван, і я, і Юлька поверх своїх партнерів.

- Хочемо випити! - хвацько закричали дівчата. - Негайно!

- Буде зроблено! - так само жваво відповів я і пішов на кухню.

Ще на самому початку вечірки коктейлі було доручено заважати мені. А вже я-то намешал ... Температура в коктейлях з кожним тостом підвищувалася на десять градусів за спиртометром. А зараз я притягнув практично чисту горілку, проститутки киева предоставляющие услуги минет без резинки в яку для запаху був вичавлений лимон.

- До дна!

- Точно! До дна! - погодилася Юлька і наказала своєму чоловікові. - Ти теж повинен випити.

- Не хочу! - упирався той. - Ти ж знаєш, я взагалі не п'ю.

- Не знаю і знати не хочу. Пий!

Той залпом перехилив в себе вміст, Іринка зробила те ж саме. Ми з Юлькою переглянулись і, делікатно пригубивши, перекинули свої келихи в кактус, а потім вп'ялися поцілунками в губи своїх благовірних. Не знаю дешевые проститутки киев не салон як вона, але особисто я уявляв, що цілу не дружину ...

Поцілунки затягнулися. Від алкоголю дах у Іринки зовсім поїхала. Вона забула, що ми не одні, дозволивши мені розстебнути блузку і запустити руку під ліфчик, до стрімко набухають сосок. Я кинув погляд у бік сусідів - Юлька теж роздягалася, причому сама. Вірніше, не роздягалася, зривала з себе одяг, яка залишалася висіти на ній прапорами розпусти.

Дії протікали практично синхронно: я розстібав спідницю недорогие проститутки киева у метро на дружині - вона теж саме проробляла з брюками Діми. А коли моя дружина і Юлькін благовірний зметикували що до чого - було вже пізно: я вже вводив твердокам'яний член у вологе лоно своєї дружини, а Юлька жадібно охопила губами те, що миттєво зросла у Діми в штанях.

Нам всім відступати було нікуди. Та й нема чого. Ми лежали в півметра один від одного: я дарував задоволення своїй дружині, вона - своєму чоловікові. Але ми були єдині в своєму хтиво-пристрасному бажанні, проститутки киева предоставляющие услуги минет без резинки бажанні члена і піхви і ніхто не міг зупинитися.

Я задер ноги своєї партнерки вгору і притиснув її тіло до себе, перетворивши її, таким чином, в прототип ембріона. У такій позі мені можна було безкарно спостерігати, чим займається Юлька.

А Юлька натхненно працювала над членом свого чоловіка. Вона стояла на колінах, невимушено виставивши вгору вкрай спокусливу попку. Спідничка задерлася, боягуз намокли, зрушивши в бік від розбухлого бажанням клітора. Вона смоктала дешевые проститутки киев не салон його член як пилосос, голосно плямкаючи від задоволення. А Діма мало не вив від кайфу, рухаючись назустріч її жадібному роті, вганяючи головку члена їй мало не в горло.

Я не поспішав, глибоко і методично занурюючи свій член в Іринку, добираючись в своєму поступальному русі до глибини матки, при поверненні майже повністю витягуючи блискучий від виділень член назовні. Дружина стогнала, хтиво закочуючи очі, Діма очманілий телям дивився на всіх нас. А Юлька ... Господи, недорогие проститутки киева у метро як вона смоктала! Вона то легенько торкалася головки кінчиком язичка, створюючи асоціації з дитиною, що поїдає морозиво, то елегантно і ніжно цілувала весь стовбур по всій довжині, то вульгарно вилизувала волохаті яйця.

Як би я хотів опинитися на місці Діми! А Юлька ніби прочитала мої думки, трохи повернула своє червоне лялькове личко до мене і пустотливо підморгнула.

І я не витримав - кинув напризволяще спливала соком оргазму жінку, перебрався до такого проститутки киева предоставляющие услуги минет без резинки близького Юлькіной придбання та з розмахом, не цілячись, встромив свій набряклий до неймовірних розмірів член в солодку невідомість ...

Оххх ... Дірочка виявилася дуже тісною, вологою і гарячою. А ще вона чекала мене, я це зрозумів по судорожно-зустрічного руху. Всього кілька разів я встиг пройти цю дірочку до дна і відчув - вибухну.

Але напередодні вибуху я все-таки почув хтивий стогін Юльки, зловити отетеріло-докірливі погляди Діми і Іринки, але нічого дешевые проститутки киев не салон не міг з собою вдіяти. Це було моє право, право першої ночі з нею, тією самою, заради якої плюєш на все, заради якої, якої ... Пардон! Я кінчаю ...