—У мужчины, который выпивает 1.5 литра ананасового сока в день, сперма становится сладкой.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

беременные проститутки киева, карти, проститутки в возрасте киев.

Будучи в нетверезому стані ми здійснюємо вчинки за які на наступний день буває соромно, але коли солодке збудження пробігає по всьому тілу, ми розуміємо, що не проти це повторити знову і знову.

Так було і цього разу. Одного разу я зі своєю дружиною Ольгою, повертався з дня народження свого товариша. Час було ще не пізніше, а душа вимагала продовження банкету. Так як грошей в кишені було замало, то купивши трохи горілки ми завалилися до своїх знайомих Сергію та Олесі, беременные проститутки киева вони як не дивно опинилися вдома і тупо дивилися ящик. З нашою появою в їх скромному помешканні настановив справжній хаос і беззаконня. Як не дивно, але господарі були не проти, і слідом за першою знайшлася і друга пляшка горілки. Дівчатка були вже порядно п'яні, коли Олеся запропонувала цікаву гру в карти. Вона вічно пропонувала щось неординарне, так як і сама була досить неординарною дівчиною. При її скромному, на мій погляд, зростанні вона мала досить сувору і дуже сексуальну проститутки в возрасте киев фігуру. Все було при ній, і невелика гарні груди, і округла симпатична попка, мила чарівна мордочка з чутливим ротом і блакитними очима. Її неординарність полягає в тому, що вона була любителька, мастурбувати в багатолюдних місцях так, щоб привернути увагу всього одну людину і довести його до сказу. Чесно скажу, що одним з перших хто попався на її вудку був я, а другим був якраз її чоловік Сергій. Він був високого зросту з відносно накаченной фігурою, хоча спорт терпіти дешовие проститутки киева не міг, з середньостатистичним членом і голеним лобком, так як це дуже збуджувало Олесеві.

Гру, яку запропонувала Олеся була банальною на роздягання, її зміст полягав в наступному: кожен грає сам за себе, на листку паперу записує бажання, типу, зробити мінет Сергію або помастурбіровать стоячи на столі, ніж божевільніше бажання тим прикольний, який програв виконує бажання або переможцю або конкретно вказаною гравцеві. Чим п'яніший компанія, тим менше випендрьож і утисків. беременные проститутки киева Я написав у своїй записці, що хотів би подивитися стриптиз. І протягом всієї гри валив Олесеві. Але програла Ольга. Вона дуже довго заважала записки у вазі, куди ми їх поклали. Коли вона витягла і прочитала бажання яке її треба було виконати очі її злегка округлились.

- Взяти два члена в рот і відсмоктати їх протягом хвилини.

Олеся голосно засміялася і сказала, що це було її бажання, але так як Ольга її випередила вона поступається їй пальму першості. проститутки в возрасте киев Її не довелося довго вмовляти, мій член вже був в робочому стані і я його витягнув зі штанів. Сергій довго мучився з блискавкою, Ольга йому допомогла витягнути його дубину зі штанів, взяла наші Хуі в руку і з майстерністю засунула собі в рот. Треба віддати належне смоктала вона два члена не гірше ніж один, і не встиг я повністю розслабитися як Олеся закричала, що час вже вийшло. Поки Оля у нас смоктала, Олеся не втрачаючи часу займалася своєю улюбленою справою, мастурбировала дешовие проститутки киева свій маленький клітор. Наступну гру програв я. У бажанні говорилося: «Люблю коли у мене дрочат перед особою, Підруч, пліззззз!». Це знову було бажання Олесі, але воно потрапило до мене і дрочити повинен був Сергій. Момент був дуже цікавий, дівчинки вже писали від задоволення спостерігати таку екзотичну сцену. Сергій без частки сорому встав перед моїм обличчям і почав повільно погладжувати свій пеніс. Мене це відразу ж порушило і я став йому підігравати імітуючи мінет, Сергій беременные проститутки киева тим часом закрив очі, напевно йому це було приємно, а дівчата були в повному захваті, даючи слушні поради. Вирішивши допомогти Сергію я став йому масажувати мошонку. І повністю захопив ініціативу в свої руки, в прямому сенсі цього слова, однією рукою я дрочил його член, інший масажував його яйця.

Мене переповнювало дике збудження, я перший раз дрочил чужий член, це мене так завело, що я навіть не відразу зрозумів, що я його вже смоктав. Відчуття члена в роті, його проститутки в возрасте киев смак, запах, затьмарило всякий сором. Я був на сьомому небі від збудження, і у мене злегка закрутилася голова, це вкрай позбавило відчуття будь-якої реальності, під час приспіла Оля, взявши мій член собі в рот, вона опустила мене на землю. Олеся тим часом м'яко відсторонила мене від Сергія і підставила до мого обличчя свою попку. Її писечка була жахливо волога, в її соку була вже промежину і дірочка ануса. Я жадібно почав вилизувати її промежину, при цьому масажуючи пальчиком дешовие проститутки киева її анус. Я змінив пальчик мовою, намагаючись увігнати його в її дірочку. Олеся стогнала посмоктуючи член Сергія. Я змінив позицію і ліг на спину. Зверху на мій рот сіла Оля, тепер настала черга вилизати все вміст її щілинки, кунілінг для мене найсвятіше в сексі. Олеся смоктала вже мій член на пару з моєю дружиною. Задоволення накочувало на мене невеликими хвилями, поки я випадково не побачив за задом своєї дружини, що мій член облизують три мови. Третій був Сергія. Вони по беременные проститутки киева черзі брали його в рот, облизували головку і яєчка, хтось навіть примудрився засунути свій язичок до мене в попку. Від побаченого на мене накотилася дика хвиля блаженства і я розрядився в Олесі рот. Вона дала спробувати мою сперму за допомогою французького поцілунку Сергію, а Оля вилизали її залишки з мого живота і ми пішли в душ.

Так закінчилася друга партія в карти, навіть не встигнувши початися. Попереду була ще довга ніч і судячи з блиску Олеськин очей нас чекало проститутки в возрасте киев ще безліч сюрпризів.