—Морские свинки, как и люди, практикуют групповой секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев соломенка, свято для ..., проститутки киев обл.

Після того як ми з дружиною відпочили разом з прокурором і його друзями в лазні, мою любу немов підмінили. Вона залишилася такою ж привабливою як і була, але в очах з'явився Блядский вогник. Йдучи по місту в кожушку з чорнобурки і довгих чоботях, багато чоловіків кидали на неї відверті погляди, намагаючись роздягнути і напевно прямо ж тут привселюдно отиметь її.

Наближався Новий рік. Я замаялся роботою і чесно сказати не готувався гідно зустріти 2001 год. Єдине що проститутки киев соломенка зробив, так це відвіз доньку з її подружками до своїх старих в село.

- Ну де проведемо Новий рік? - запитала мене Світу

- Не маю уявлення. Давай будинку. При свічках і в затишних кріслах - відповів я.

За день до святкування, я повертався з роботи на обід, коли задзвонив мобільний телефон. Виявилася моя шкільна подруга. Її дочка разом з нашою поїхали в село. По телефону як завжди привітання з Новим роком та пропозиція зустріти його разом на її території. проститутки киев обл Я відповів, що переговорб з дружиною і передзвоню. Ну що поробиш - погодилася дружина - принаймні нудно нам не буде.

Чоловік однокласниці, Микола, працював інженером, пристойно заробляв. Вона сама ж відкрила приватну фірму. Оля була красивою, високою жінкою. Великі груди і довгі ноги, були моєю давньою мрією. Я був у неї закоханий ще з першого класу. Але потім на кілька років нас доля розкидала, а коли зустрілися у кожного була своя сім'я. І хоча вона була вища проститутка за 100 200гривен студентки киев за мене, все-таки теплі до неї почуття у мене залишилися.

31 грудня коло 21 години я і Світу сиділи в затишних кріслах в Олиной квартирі. Я з Миколою смакували коктейль, дружина дивилася телевізор і слухала нас іноді вставляючи свої зауваження. Оля бігала з кухні у вітальню, накриваючи на стіл. Зрештою Світі набридла чисто чоловіча компанія і вона пішла допомагати Ользі. Миколи я знав давно, і як співрозмовник він був цікавою людиною. Високий, міцної статури. У свій проститутки киев соломенка час в дитинстві разом з ним ми займалися боротьбою. З кухні чувся завзятий сміх наших дружин, а ми говорили про політику та економіку. Про що можуть говорити чоловіки наодинці вдома? Це на роботі про жінок. Так не помічаючи часу ми почули як російський президент почав своє привітання.

- Дівчата до столу - закричав я. Микола став готувати келихи і шампанське. Час було 23, але це було місцеве, а нам хотілося відзначити Новий рік два рази. Оля та Світлана, ошатні в красивих проститутки киев обл вечірніх сукнях присіли поруч. У Свєти була сукня темно синього кольору з глибоким декольте попереду і практично відкритою спиною. У Ольги плаття було бордового кольору з довгим вирізом на стегні, майже до пояса і декольте на грудях, але не таким глибоким як у Світлани. Її груди четвертого розміру напевно б випала назовні якби виріз був би більше. Як у Свєти так і у Ольги ліфчика не було. І хоча світло було трохи пригашене і кімната висвітлювалася лише гірляндами від ялинки проститутка за 100 200гривен студентки киев мені здалося, що Ольга трусики не одягла. Як тільки прозвучали куранти ми з гучними криками та привітаннями налили шампанське в келихи і випили. Незабаром пляшка спорожніла. Веселі розмови з життя, анекдоти, згадати випадки зі школи, час пролетів швидко як і ще одна пляшка з під коньяку виявилася порожньою.

Тепер в 12 ночі за місцевим часом, ми знову відкрили шампанське і знову привітавши один одного допили її до кінця. Настрій у всіх був просто чудове. Заглушивши проститутки киев соломенка телевізор Микола включив CD програвач і красива повільна мелодія зазвучала в колонках. Він запросив мою дружину на танець, а я з Ольгою пригублювати коньяк і дивилися на танцюючих.

- Ти не ревнуєш - запитала Ольга.

А навіщо. Сенсу ревнувати мою дружину до твого чоловіка немає ніякого. Тим більше що я людина не ревнивий. Ревнощі вбиває всі людські почуття. А це крок до розлучення, вбивства і так далі.

Ольга перебувала поруч і її стегно стосувалося проститутки киев обл моєї ноги. Мене потихеньку стало це заводити. Вона мала гарні довгі ноги. Напевно навіть у манекенниць немає таких. І хоча моя Свєта була дуже приваблива і струнка жінка, але вона була пропорційно складена, а Ольга була просто довгоногої. Поглянувши на танцюючих, я помітив, та й Оля теж напевно, що Микола обнявши мою дружину, що їй нашепчівает і його рука ковзнула за відкритий виріз Свєтін сукні на спині. Тільки тепер я помітив, що на моїй дружині не було трусиків, інакше вони проститутка за 100 200гривен студентки киев б виглядали назовні. Танець закінчився і ми знову налили коньяк. Тости чергувалися з жартами. Світла і Оля про щось жваво говорили, коли Ольга вигукнула «не може бути». Ми з Миколою поцікавилися про що мова. Свєта говорить, що у кожного чоловіка сперма на смак різна і буває по відчуттях від солодкої до гіркої. А Оля не вірить. Микола тоді для підтримки своєї дружини сказав, що у Ольги в цьому просто малий досвід.

Тут я теж здивувався. У Олі був великий і чуттєвий проститутки киев соломенка рот і я готовий був голову віддати, що вона своїм ротом може звести чоловіка з розуму. Ми були вже напідпитку, коли Оля сказала, що вона ні коли не пила сперму у Миколи, а завжди виплевивала її. Світла обурилася і сказала, наступного разу ти збери її для мене, а то такі ліки пропадати даром не повинно. Усе. Мою понесло - подумав я. Це був її коник. Що, що а сперму пити Світу любила. Жартуєш - запитала Оля. Але зрозумівши, що моя не жартує, навіть розвеселилася. І що прямо тут проститутки киев обл зможеш? запитала дружина Миколи. Звичайно - відповіла моя і її рука лягла на мій член, який від таких розмов став підніматися. Якщо все конечно не проти - сказала Світлана. Цікаво, а хто був би проти? Я? Ні. Миколай? Навряд чи. Йому наприклад так і хотілося це побачити. Ольга? Тут питання двоякий. За її очам я бачив, що вона збуджена і не вірила в те, що Свєта зробить буквально через хвилину.

Дружина розстебнула мені штани, плавним рухом дістала мій член, доторкнулася проститутка за 100 200гривен студентки киев мовою, провела губами по стовбуру і я завмер, коли вона повністю його заковтнула. В роті у неї залишався коньяк і він обпік головку, але це тільки збільшило відчуття. Почулися сисні звуки. Микола підсів ближче, щоб краще бачити, Ольга ж тільки нахилила голову і майже поклала мені на груди. Тут я відчув як моя дружина здригнулася. Я розплющив очі і помітив, як рука Миколи гладить голу спину моєї Свєти, опускаючи руку все нижче і нижче. Незабаром вона пропала в районі її пружною проститутки киев соломенка попки. Світла ще старанніше стала працювати мовою. Вона заковтувала член майже до горла і там якось примудрялася провернути мову кілька разів по голівці члена. Ольга опустила голову ще нижче і практично її губи були в кількох сантиметрах від мого члена, який дав в ненаситному роті Світлани. Мене це завело. Мені шалено хотілося зануритися в рот Олі.

Одна рука моєї дружини стала розстібати штани Миколи і гладити його член. Його охопила тремтіння від такої сцени. І проститутки киев обл як я хотів, що б Ольга взяла мій член в свій рот так і він хотів, щоб моя дружина приголубила його член своїм. Трохи піднявши голову, Світлана тихо запитала «Хочеш?». Ольга лише злегка кивнула головою і :. Ось ту мить коли вона м'яко, немов по котячі з грацією опустила свої губи на мій член. В ту ж мить член Миколи виявився в роті Свєти. Ольга зиркнула в бік і побачила на обличчі свого чоловіка незрівнянне блаженство. Напевно і на моєму обличчі було таке ж ідіотське вираз. Оля проститутка за 100 200гривен студентки киев осміліла і незабаром пристрасть сексу її захопило. Вона була на межі оргазму. Так само як і ми всі. Я відчув, що скоро закінчу і поклав руку на її голову. Збоку почув зітхання і зрозумів, що Микола скінчив і Світу стала пити його сік, прицмокуючи і висмоктуючи все краплі. Я не витримав і став виливатися в Ольгин рот.

Вона сіпнулася, але я притримав її голову і їй нічого не залишалася робити як ковтати мою сперму. Тільки вона проковтнула останню краплю як сильний оргазм проститутки киев соломенка опанував її. Микола був на верху блаженства. Ольга дивилася на нас і по її губах скла маленька крапля. Світла обняла її і поцілувала. - Ну як на смак? - Запитала вона Олю. Смачно - відповіла та й обидві розсміялися. Микола подивився на мене - І що у тебе завжди так дружина робить? Звичайно-відповів я і навіть краще. Дівчата наші пішли мити обличчя, а ми налили коньячку і випили. Ольги і Свєти не було хвилин 10. Я з Миколою рази два ще сьорбнули бурштинового напою, коли проститутки киев обл наші дружини вийшли з ванни. На них були накинуті короткі халати. Оля включила повільну композицію і взявши мене за руку потягла танцювати. Теж зробила і Світу з Миколою. Чесно сказати ми з Миколою вже були готові до цього. Оля як я говорив була трохи вищий за мене, і їй довелося опустити трохи голову, щоб мене поцілувати.

Збоку я почув легкий подих. Краєм ока я бачив як Микола з жаром цілує мою дружину І його рука проникла під халат і там мне її груди. Світла ж відповідаючи проститутка за 100 200гривен студентки киев на його поцілунок розстібає йому сорочку. Ще через п'ять хвилин ми всі лежали на м'якому килимі пестячи один одного. Як я давно мріяв трахнути Олю і ось мрія ставати реальністю. Я підняв її довгі ноги і поклав до себе на плечі. Різким рухом увігнав член в її гарячу печерку. Вона зойкнула і зігнулася мені на зустріч. У той же час я бачив як гнучке тіло Свєти звивається під сильними ударами Миколи. Я став трахать Ольгу і її грудей четвертого розміру колихалися такт. Потім проститутки киев соломенка вона мене обняла своїми довгими ногами і стала підмахувати. Однією рукою я схопив за її груди а другий за голову. Ще трохи і Ольга забилася в найсильнішому оргазмі. А я виплеснув в її гаряче лоно порцію сперми. Я продовжував її цілувати. Коли почув як моя дружина охнула і рик Миколи сповістив про те, що і вони закінчили.

Світу підповзла до Олі і стала її вилизувати. Ольга розгорнула мою дружину і той же стала вилизувати все те що текло з її печерки. Після невеликого проститутки киев обл відпочинку і пару порцій коньяку ми знову впали на килим. Світла сказав, що хоче відразу двох чоловіків. Я ліг знизу Дружина на мене, а Коля ввів свій член в її попку. Буквально через кілька хвилин Світу скінчила. Я теж так хочу - сказала Оля. Микола ліг на спину і тепер моя була черга трахнути Ольгину попку. Вона була там ще незайманою. Змастивши слиною її дірочку, я потихеньку почав входити в неї. Світла ж припала своїми губами до її губ. Оля сіпнулася, але я міцно стиснув проститутка за 100 200гривен студентки киев її дупу і незабаром мій член був в ній. ЇЇ анус був вузьким і це ще сильніше мене порушило. Для Миколи це було ще в новинку і він з люттю став підмахувати знизу допомагаючи мені трахать Олю ззаду. Не минуло й трьох хвилин як Ольга стала кричати від настала насолоди і я відчув через перегородку потужний заряд Миколи, і сам став сильно закінчувати в її дупу.

Майже всю ніч і ще півдня вже 2001 року ми провели на килимі в квартирі моєї однокласниці. Секс змінювався випивкою, проститутки киев соломенка а випивка сексом. Своїх дружин ми мали в різних позах і по різному. Ользі навіть сподобався секс з моєю дружиною, коли я і Микола сиділи втомлені але задоволені. В обід ми розпрощалися. При розставанні Очі Ольги як і Свєти світилися блаженством і задоволеністю. Я знав, що ми не раз так проведемо час. І воно незабаром так і було. Але це може бути наступного разу.