—В древней Греции женщины демонстрировали свое влагалище морю чтобы унять шторм.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев выдубичи, алла, проститутки киев цена.

Частина 1.

Вечір. За вікном нашого купе чути рівномірний стукіт коліс. Ми з дружиною вперше їдемо у відпустку без дітей. Коли я прийшов в туристичне агентство, рекомендоване одним з моїх друзів, на мій подив мене зустріла зовсім немолода директорка. Я, який звик бачити в таких місцях довгоногих красунь, дещо розгубився.

- Проходьте, не соромтеся. Сідайте на диван, я зараз Вами займуся, - сказала вона і зникла в сусідній кімнаті.

Розташувавшись на проститутки киев выдубичи великому шкіряному дивані і закривши на мить очі, я подумки уявив, що очікує мене в найближчий місяць. Сочі, спекотне сонце, гарячий пісок, пиво:

- Ви вже думали, куди поїхати? - вивів мене зі стану задумі голос директорки. Вона стояла навпроти мене, тримаючи в руках маленький піднос з келихом коньяку і двома чашками кави.

Чомусь я спочатку не помітив, що директорка досить симпатична, і для свого віку має цілком пристойну фігуру.

- Вибачте, задумався, проститутки киев цена - я схопився і перехопив у неї піднос.

- Думаю, Ви подумки вже на пляжі!

- Так. Майже. Так втомився за цей рік, що не можу дочекатися, коли поїдемо. Ми з дружиною вирішили відпочити без дітей. Вибачте, не представився. Мене звуть Євген.

- Алла Борисівна. Але якщо хочете, просто Алла. Чи не Пугачова. Ми з нею навіть не родичі.

Жарт мені сподобалася. В її поведінці було щось подкупающе природне. Тому мені стало якось легко і вільно.

снять зрелую проститутка киеве - Ось. Алла, - почав я. - Загалом, ми вирішили з дружиною відпочити. Від дітей, від роботи, від то всього. А один мій друг вже користувався послугами Вашого агентства і залишився дуже задоволений. Він Вас і рекомендував.

- Як звати Вашого друга?

- Сергій. Соколов Сергій Олегович.

Вона щось собі записала і продовжила:

- Наскільки я розумію, Ви давно одружені, розмірене сімейне життя Вам набридла, діти майже дорослі і вже не слухають Вас. проститутки киев выдубичи Це наш профіль - сімейні пари середнього віку. А як звуть Вашу дружину?

Частина 2.

- Ленка, ну вистачить.

- Женя. Ну, скільки разів тобі повторювати, я не люблю їздити на поїзді. Тим більше в купе зі сторонніми людьми! - допікала мене дружина.

Я робив винуватий вигляд і намагався виправдовуватися.

- Ти ж знаєш, квитки на літак влітку не купиш. І потім, у нас путівки з понеділка, а сьогодні тільки п'ятниця. Проїде по Росії, відпочинемо проститутки киев цена від суєти. Ленка, ти на поїзді коли останній раз їздила? Забула вже, напевно. Зараз все по-іншому.

- Хоч би двомісне СВ взяв. А то купе.

Це триває вже з ранку. Ми збираємо валізи, завтра ввечері починається наш відпочинок, і поїзд повезе нас через всю країну до Криму. Алла переконала мене, що справжній сімейний відпочинок можна отримати тільки в Криму.

- Ви ще будете дякувати мене, - сказала вона після підписання договору. - А якщо захочете поїхати снять зрелую проститутка киеве наступного разу, то за певних умов отримаєте суттєву знижку.

- За яких умов? - поцікавився я.

- Ми це обговоримо після Вашого повернення, - відповіла вона і загадково посміхнулася.

Частина 3.

Таксі швидко домчало нас до вокзалу. Ленка вже змирилася з думкою, що їй доведеться майже тридцять шість годин трястися в поїзді.

- А ти, засранець, будеш мене розважати. Якщо мені що-небудь не сподобається, я тобі таке влаштую, на все життя проститутки киев выдубичи запам'ятаєш, - сказала вона мені, коли ми йшли зі своїми валізами по перону.

На моє здивування народу було не так багато, як це зазвичай буває на вокзалі. Публіка виглядала цілком пристойно. Біля нашого вагона стояло кілька добре одягнених людей різного віку. Миловидна провідниця в формі перевіряла квитки. Я віддав квитки дружині і зупинився покурити перед відходом.

Мені знову згадалося туристичне агентство і його директорка. Я не міг зрозуміти, навіщо вона проститутки киев цена буквально змусила мене два години заповнювати якісь тести розміром з простирадло, відповідати на безглузді запитання на кшталт: «Чи подобаються Вам кішки?» Якщо це потрібно для продажу мені туру в Крим, тоді я, напевно, нічого не розумію в туристичному бізнесі.

- Господа, попрошу всіх зайняти свої місця! - почув я за спиною голос провідниці.

Поїзд здригнувся і повільно пішов вперед.

«Ну, ось і поїхали» подумав я, затягнувся востаннє і схопився на снять зрелую проститутка киеве підніжку. Провідниця посміхнулася мені і закрила двері.

Частина 4.

Як виявилося, наше купе знаходилося прямо посередині вагона. Я так давно не їздив на поїздах, що не уявляв собі, наскільки добре може виглядати вагон фірмового поїзда. Ідеальна чистота приємно пестила очей. Білі фіранки з фірмовою назвою і килимова доріжка через весь вагон нагадали мені інтер'єри Совминовский будинків відпочинку початку вісімдесятих років.

Двері майже всіх купе були проститутки киев выдубичи відкриті. Пасажири жваво знайомилися, розкладали речі.

У проході з'явилася голова моєї дружини.

- Я думала, ти відстав.

- Чи не дочекаєшся, - пожартував я.

- Олена, де ж Ваш чоловік? - почувся приємний жіночий голос, і з-за спини дружини з'явилася голова миловидної блондинки років сорока п'яти. - Ой, вибачте, я Вас не бачила.

- Євген! - представився я і увійшов слідом за дружиною.

- Віктор, - піднявся мені назустріч лисуватий проститутки киев цена чоловік, схожий на колишнього боксера.

Ленка закрила за мною двері купе і залізла з ногами на диван.

- Давайте ще раз познайомимося. Ми Олена та Євген, а Вас звати Віктор і Еля, правильно?

- Правильно, і давайте на ти, а то нам їхати і їхати, - відповів Віктор, дістаючи з пакета коньяк. - Може, вип'ємо за знайомство?

- Ой, ми теж взяли за все, - схаменулася моя дружина. Вона стала вивалювати на стіл продукти. Дві пляшки коньяку прикрасили снять зрелую проститутка киеве композицію з фруктів, овочів, ковбас та іншої їжі, припасеної дружинами на дорогу.

- Женя, ходімо покуримо, поки вони тут розкладаються, - запропонував Віктор.

Я встав, відкрив двері і зіткнувся з провідницею.

- Приготуйте, будь ласка, посадочні талони, - ввічливо звернулася вона до нас.

- Елька, квитки давай. А ми підемо! - Віктор ляснув мене по плечу і виштовхнув в прохід.

Частина 5.

- Перший раз їдете? - запитав я проститутки киев выдубичи Віктора, коли ми закурили.

- В третій. Перший раз їздили років чотири тому. Спочатку хотіли кудись на Кіпр, але директорка турагентства переконала, що в Криму краще. А ви?

- В перший. Я тільки не зрозумів, навіщо вся ця тяганина з заповненням тестів. Питання якісь ідіотські. Якби дружина тоді пішла зі мною, ми б зараз смажилися де небудь в Іспанії.

- Ти думаєш?

- Упевнений. Мені, за великим рахунком, байдуже, де байдики бити. Я б і в Підмосков'ї проститутки киев цена відпочив. Але ця Алла Борисівна пристала як банний лист: «Їдьте, не пошкодуєте!». Сподіваюся, вона не збрехала, як вважаєш?

- І я сподіваюся, - Віктор клацнув пальцями, і недопалок полетів в опущене вікно. - Підемо, вип'ємо за знайомство.

Коли ми увійшли в купе, то застали наших дружин сидять на одному дивані. Вони гортали якийсь альбом з фотографіями. Я звернув увагу, що Ленка зніяковіла, побачивши мене. Вона зачинила альбом і нарочито весело скрикнула: снять зрелую проститутка киеве

- Ой, ми Вас зачекалися. Де Ви ходите?

Віктор, усміхаючись, пробрався до вікна і витягнув з сумки, що стоїть під диваном, пляшку Мартіні.

- Нам коньяк, дамам вино. Женя відкривай пляшку.

Я сів поруч з дружиною.

- Ти що так аж горить, захворіла? Або сталося щось?

- Ні, ...                                          Читати далі