—Средний бюстгальтер рассчитан на 180 дней ношения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки броварского проспекта в киеве, ой, добре-то як!, проститутки киев 250.

Вже 20 років вони були одружені, не можна сказати, що він не мав жінок на стороні, але сім'я у нього завжди була на першому місці і кожен раз, знайомлячись з новою жінкою, він цього не приховував. Може бути, він і не ходив би на «ліво», але для неї цілком вистачало сексу пару раз на місяць, що для нього було більш ніж досить.

Вона завжди закінчувала бурхливо з криком, але потім благала його швидко закінчити і відстати, що йому і доводилося робити. Ось і став він ходити проститутки броварского проспекта в киеве за цим самим до інших жінок. Ви не уявляєте як їх багато, котрі сумують без чоловічої ласки, в нашому місті. В даний час у нього їх п'ять! Не скажу, що це легко, не тільки у фізичному, а й у фінансовому сенсі, адже для зустрічей з деякими з них йому доводиться знімати квартиру, та й гарне вино з хорошою закускою теж коштують чимало. Тому зустрічатися зі своїми подругами йому доводиться не так часто, на що вони, природно ображаються. Але зараз розповідь буде не про його проститутки киев 250 жінок, а про «розбещення» його дружини.

З початку їхнього подружнього життя він моторошно її ревнував, не те, щоб він був Отелло, але думка, що його дружина може опинитися в ліжку з іншим, його просто дратувала. Але, минув час і ось, до сорока років він зауважив, що вже не сильно реагує, в разі, коли вона приходить під шефа з вечірок і накидається на нього, вимагаючи відтрахають її як слід. Вона завжди розкріпачує після прийняття оптимальної дози горілки. Тоді вона ставала полные пожилые проститутки киева в годах справжньою фуріей в ліжку, вона будила його, якщо він спав, вельми оригінальним способом, він прокидався від того, що його член пристрасно облизували і смоктали. Продерши очі він бачив, як його мила дружина, грайливо поглядаючи на його реакцію з такою жадібністю поглинає його член, що у нього виникало сумнів, а чи його це дружина так пристрасно пестить його, зовсім озвірілий від таких ласк член. Потім вона отримувала своє і тут же засипала сном немовляти. Потім доводилося проститутки броварского проспекта в киеве чекати або чергової вечірки або місяць, поки його мила дійде до необхідної кондиції.

На той час він уже знайшов деякі сайти, де дуже спокусливо розписувалися історії свінгерів. Він зловив себе на тому, що представивши свою дружини з чужим чоловіком в ліжку, він відчув неймовірно хвилююче відчуття, що щось тепле розлилося в грудях і навіть затремтіли руки.

Ось, як-то раз, трапилася така вечірка, коли його дружина неабияк набралася. У них залишився ночувати проститутки киев 250 його друг, скажімо звали його Сема. (До речі, все це не видуманнная, а реальна історія, просто мені зручно говорити про себе в третій особі і майже не згадувати име) Друга поклали в сусідній кімнаті, діти давно спали в другій половині будинку. Дружина була надзвичайно збуджена. Все своєму розпорядженні на той про що мріяв він. При одній лише думці, що ось зараз все може статися, його охоплювало надзвичайне збудження, але як підвалити з такою пропозицією до дружини? Вони полягали полные пожилые проститутки киева в годах і стали пестити один одного. Він спеціально не закрив двері в кімнату де лежав Семен і від того, що Семен міг все бачити він збуджувався ще більше. Коли дружина вже важко дихала в надлишку збудження, він, думаючи, що може цілком отримати по мізках, прошепотів, а не хотіла б вона, щоб її трахкали двоє чоловіків. Вона почала гру - ну, якщо ти цього хочеш, не пам'ятаю скільки вони сперечалися хто цього хоче більше, але в кінці кінців вона сказала - «Клич!» Він швидко схопився, проститутки броварского проспекта в киеве підійшов до засинає Семену і в двох словах запропонував йому оттрахать свою дружину. До честі Семена, він не став довго відмовлятися і приєднався до парочки на їхньому подружньому ложі.

Вона застогнала від відчуття на своєму тілі двох пар чоловічих рук, повернулася до новоприбулому Семену і стала пристрасно його цілувати, одночасно тримаючи в руках два напружених до межі чоловічих члена. Що творилося на душі у чоловіка! Це просто не передати словами, особливо, коли проститутки киев 250 його малятко нагнулася до члена Семена і стала його пестити губами і язичком. Він поставив свою дружину на коліна і увійшов в її поточну вагіну, вона застогнала від пристрасті і стала заковтувати член Семена майже до межі. Через п'ять хвилин Семен бурхливо скінчив і тут же втік, ці його приколи з тікання після кончалова дратують чоловіка досі. Вона повернулася обличчям до нього, по щоці збігала цівка сперми Семена, це його ще більше порушило, хоча далі начебто нікуди. Вона полные пожилые проститутки киева в годах сказала, - «Він мене забруднив, скінчиться мені в рот теж!» Він витягнув член з жаркого полону її піхви і підніс до її рота, такого ще ніколи не було, щоб вона приймала сперму в рот, а щоб вона її ковтала, то такого не було ніколи досі і ось на тобі! Вона ніжно облизала його член і жаркий ротик прийняв його в свої обійми. Це було так чудово незвично, тільки що там вивергаючи Семен і ось вже він збирався вибухнути в ніжному ротику своєї дружини.

Оргазм підступав нестримно, проститутки броварского проспекта в киеве і ось в ротик подружжя вилетіла перша потужний струмінь сперми, потім ще, ще і ще, вона не могла її всю проковтнути і частина стікала по її щічки, поруч із засохлою цівкою сперми Семена. Вона встала і пішла відмиватися. Відразу стала гризти думка, що дружина ще жодного разу не скінчила. А встигнути привести себе в робочий стан немає часу. Дружина вже поверталася, але їй довелося перетинати кімнату Семена, і він свого не упустив, Семен запросив її жестом до себе в ліжко проститутки киев 250 і став ніжно цілувати її стегна, поступово наближаючись до поросла ніжними волоссячком вагіні. Дружина тут же відгукнулася на ласку і стала рукою пестити його член, теж видовище то ще, в руці твоєї дружини чужий член починає підніматися від її ласки. Семен сів, і вона тут же сіла на його кол і стала повільно рухатися взад і вперед, видаючи такі стогони, що у її благовірного схопився як іван-встанька. Він увійшов до кімнати до Семену, підійшов до неї, вона цього чекала і схопивши полные пожилые проститутки киева в годах рукою його член, тут же направила його в свій гарячий ротик. От би третього, а ще краще другу, щоб відзняти все це дійство на камеру, промайнуло у нього в голові, і від цих думок він збудився до межі.

Семен вже був на межі, але на щастя вона бурхливо чином скінчила, правда в цій кімнаті можна було шуміти, могли почути і прокинутися діти, і вона скінчила з тихим схлипом, а не так як завжди, викидаючи захоплений крик. Вирішили швидко перебратися на ложе подружжя. проститутки броварского проспекта в киеве Тут було більше місця для маневрів, і двері не пропускали ніяких звуків. Трохи полежали, просто відпочиваючи. Її голова лежала на животі Семена і було приємно спостерігати як вона грала його не сильно напруженим членом. Вона смикала його, іноді цілувала, чому Семен здригався і його член починав відновлювати свої розміри. Не витримавши таких тортур Семен притиснув головку до її губ, вона з вдячністю взяла її в свій рот і стала на коліна, її чоловік тут же ввів свій член їй в проститутки киев 250 кицьку, а вона стала благати Насіння же не бути пасивним а трахать її в рот. Семен не зрозумів, чого від нього хочуть і просто стояв як бовдур на колінах, вона почала злитися, але її чоловік швидко зреагував, вийшовши з неї і помінявся з Семеном місцями, тут вже все пішло як треба. Семен з усієї сили входив в неї ззаду, а її чоловік трахкав її в рот, притримуючи її голову.

Як це було дивно збудливо дивитися, як трахкають твою дружину, як в неї входить член, хоч і одного, полные пожилые проститутки киева в годах але все-таки чужого, в таких справах, людини і чути, як твоя дружина стогне під його натиском, не випускаючи член свого чоловіка з рота. А чоловік продовжував трахати її в ротик, що їй подобалося до жаху! Вона закінчила вісім разів за весь цей час, що було просто чудово! Раніше їй вистачало одного разу на місяць, ну два від сили. Вона нарешті прокинулася як жінка, але: ... потім знову заснула і знову один раз за ніч їй було досить. Але зараз вона була на вищій стадії сексуальності проститутки броварского проспекта в киеве і хотіла кінчати, закінчувати і кінчати. Семен вибухнув оргазмом і знову втік. Вона схопила член чоловіка і встромила його в свою знемагає кицьку, повну сперми Семена. Раніше йому б це було огидно, він стовідсотковий гетеросексуал і навіть перебувати з оголеним мужиком ближче ніж на 5 метрів, для нього було немислимо, а вже відчувати чужий сперму, навіть на черевику було рівнозначно тому, що він наступив в лайно. А тут він відчував членом, що кицька його дружини сповнена проститутки киев 250 сперми чужого чоловіка і його навіть не знудило, а навіть дало якесь додаткове збудження, як свідчення того, що його дружина тільки що була оттрахать чужим мужиком. Він увійшов в неї повністю і відчув матку, вона скрикнула, але не від болю, а від насолоди, смакуючи швидкий оргазм, який не забув хильнути на неї. Тепер вона вже не стримуючись закричала як вовчиця, простреленою навиліт, - Милий, як мені добре.

Семен вже спав як немовля, сволота! Вона сходила в баню полные пожилые проститутки киева в годах і помилася, повернулася і заснула, як тільки її голова торкнулася подушки. Так це було незабутньо. На ранок вона, протверезівши, сказала, що більше ніколи на таке не піде. Але сталося зовсім інше, про це і про багато іншого в наступних оповіданнях. Чесне слово, все це повний реал і поки я все це писав, писав, а не писати, гумористи хреново, коротше ледве не скінчив. Ну і що, що літературного стилю немає, я вам не Темірязевскій, критики хреново! Ну ладно, пишіть, що хреново, проститутки броварского проспекта в киеве а що сподобалося, ми самокритику поважаємо.:))