—Каждый день 200 миллионов пар по всему миру занимаются любовью. Это 2000 пар в любой момент времени.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

женщина проститутка киев, курортний свінг, проститутки киева карте.

Керол страшенно нудьгувала. Всього за тиждень цей курорт її дістав до печінок. Процедури, бруду, лікарі - це все звичайно корисно, але аж надто нудно. Та й публіка тут була відповідна - тітоньки пенсійного віку.

Але одного разу в сквері вона помітила двох симпатичних хлопців, які прибули, ймовірно, напередодні ввечері. Обом в районі двадцяти чотирьох - двадцяти шести, один худий, високий шатен, другий - щільний і кремезний, з дуже засмаглим обличчям.

Керол женщина проститутка киев швидкоплинно стрельнула у хлопців очками, а вони, в свою чергу пожерли її тіло жадібними поглядами. Шосте почуття чітко говорило дівчині, що цією зустріччю справа не закінчиться.

На даху санаторію знаходився солярій, де Керол із завидною регулярністю приймала сонячні ванни. Вона лягала в шезлонг рівно в два. Дрімала близько години, потім піднімалася і йшла в душ. Душ розташовувався там же, в солярії, один-єдиний, призначений для обмивання як жінок, так і чоловіків. проститутки киева карте Утроба душа вкрай неакуратно драпірувалася поліетиленовими фіранками.

Керол довго хлюпала, під прохолодними струменями води, поки не відчула присутності ще когось, зовсім поруч з собою. Вона протерла від піни очі і дійсно, побачила в тісному кабінці душа тих самих молодих людей. З одягу на них були тільки одні рушники замість плавок. Вони обмацували Керол очима від голови до п'ят: струнка, худенька, з невеликою, але дуже красивою і пружною грудьми, але прямо-таки випирають проститутки недорого в киеве для двух парней губками внизу живота, в оточенні густої порослі смоляних волосся.

- Привіт! - якомога спокійніше сказав високий. - У нас тут душову закрили ... Можна ми з тобою помиємося?

Вона мало не задихнулася від обурення:

- Ви що, очманіли? Ідіть звідси під три чорти!

Хлопці скинули з себе рушники і погляду дівчини постали два стрімко зростаючих члена. Побачивши господарства кремезного дівчина миттєво замовкла, втупившись на міцніючої на очах женщина проститутка киев член.

- Господи ... - облизав вона пересохлі губи. - Який він здоровий-то!

Хобот кремезного трохи похитувався, цілячи здибленої багряною голівкою прямо в обличчя Керол. Та, як зачарована, невідривно дивилася на цей член.

А високий гіпнотично шепотів:

- Ти ж хочеш розважитися, ми знаємо ...

Вона здригнулася, потроху приходячи до тями.

- Звідки?

- Тобі нудно! І ти красива:

Ці два нехитрих аргументу розсмішили проститутки киева карте дівчину:

- Так, це аргумент!

Високий представився:

- Я Девід. А мого друга звати Уоррен.

Вона знову розсміялася:

- Як звати мене, я думаю, ви вже знаєте:

- Так, Керол!

Вона оцінююче подивилася на здиблені стовбури хлопців і дуже повільно стягнула вузькі плавочкі. Її збуджено-розкриті губки чітко виділялися на тлі гладко виголене лобка.

- Окей, розважимося ... Я вас багато чого навчу ... пріятненько ... проститутки недорого в киеве для двух парней

Члени хлопців здригнулися.

- Але ви мені повинні будете дещо пообіцяти ...

- Що? - пискнув Уоррен, його хобот роздувся до абсолютно неймовірних розмірів.

- Потім ви повинні будете виконати те, про що я вас попрошу. Прохання стосуватиметься сексу. Обіцяєте?

- Обіцяємо!

- Ось і чудово! - підвела підсумок Керол. - А тепер ідіть обидва до мене ...

Молоді люди на дерев'яних ногах зробили три кроки вперед, а Керол опустилася женщина проститутка киев перед ними на коліна. Схопила руками відразу обидва напружених стовбура, жадібно оглянула свою здобич, швидко облизав вмить кругленький рот ...

Керол не підвела - всього за пару тижнів вона навчила хлопців всьому, на що тільки була здатна. Це була чудова практика групового сексу, в якому, безперечно, вона була таким, що відбувся майстром.

Вона обожнювала робити міньет. Причому відразу двом. Завжди починала з нього. І тільки вже потім слідували всілякі проститутки киева карте варіації: вони то трахкали її попеременке, роблячи по п'ять-десять фрікцій, то один з хлопців прилаштовувався ззаду, в другій до упору занурював свій член їй в рот. Ще Керол дуже любила, коли в кінці, хлопці вставали над днів і кінчали, допомагаючи собі руками, прямо їй на обличчя. Вона довго обмазують підсихаючою спермою своє обличчя, доходячи до того відчуття, коли шкіра починала стягуватися підсихати плівкою ...

Єдине, куди не дозволяла мати її Керол - це її попка. проститутки недорого в киеве для двух парней А Девід давно хотів освоїти цю незвідану область, тому і шукав момент задати Керол мучить його питання:

- А ти пробувала в попку?

Керол хтиво потягнулася, відповівши лукавим питанням:

- А ти сам-то як думаєш?

- Думаю - пробувала!

- А ось і ні! - заперечила вона. - Але ...

- Хотіла б ... - закінчив за неї Уоррен.

- Я не про те ... - хитро примружилася Керол. - Просто пора виконати обіцянку!

- Говори! женщина проститутка киев P>

Керол обняла їх за плечі, інтимно шепнула:

- Я ніколи не бачила як трахаються мужики ...

Хлопці переглянулися. Така постановка справи їх шокувала.

- Це ж дуже приємно, правда! - переконувала їх Керол. - І потім я дозволю трахати мене куди тільки захочете ... Уявляєте, який можна зробити «бутерброд» - ви будете мати мене з двох сторін одразу!

Хлопці представили, облизнулися і відразу погодилися.

- І хто буде кого? - запитав Девід, проститутки киева карте з острахом поглядаючи на орган свого друга.

- Киньте жереб! - порадила Керол.

Дійсно, кинули монету. Бути трахає випало Девіду, чому він кілька зрадів. А ось Уоррен навпаки - вагався, якщо не сказати більше - боявся.

Керол одразу помітила цей страх:

- Ну ж, Уоррен! Не бійся! Це набагато приємніше, ніж справжня втрата цноти! - втішала вона тоном знавця. - Що в цій справі найголовніше?

- Що?

- Вазелін!

- Навіщо? проститутки недорого в киеве для двух парней

Керол тільки поблажливо посміхнулася, розташувалася на дивані, широко розставила ноги і жестом покликала до себе Уоррена. Той опустився перед нею на коліна, сховавши обличчя в її промежину.

Девід прилаштувався позаду Уоррена, розглядаючи те, куди йому треба було проникнути. Уоррен, тим часом, вилизував Янку.

- Тут дуже вузько! - поскаржився Девід.

- Змасти все ... Ва-вазеліном ... - порадила Керол, вже балдевшая від мови Уоррена.

женщина проститутка киев Девід щедро змастив вазеліном свій член і приставив головку до гудзичку ануса. Націлився точніше і натиснув головкою на гудзик. З третьої спроби сфінктер трохи розійшовся, знехотя пропускаючи мимо себе напружений член. Уоррен коротко скрикнув від болю.

Здорово допоміг вазелін - далі проникнення пішло набагато легше. Девід прослизнув всередину, освоївся і тільки потім потихеньку став рухатися.

Уоррену було дуже боляче, незважаючи на максимальну обережність проститутки киева карте Девіда в рухах. Але дуже скоро свербіж в анус став набувати відтінку хтивості, що накопичується і зростаючого навколо сфінктера. Подувядшій було член Уоррена знову став рости, рости одночасно з насолодою постановити володаря. Девід це помітив і відразу посилив темп. Однією рукою він притримував дупу одного, інший поддрачівал член Уоррена.

Керол була у нестямі від захоплення, вона зіскочила з дивана, прижилася до рухається спині Девіда, примовляючи:

- Ось так, проститутки недорого в киеве для двух парней добре ... Трахай його, трахай!

І Девід намагався. Дірочка Уоррена виявилася дуже тісною, вузької і гарячої, тому Девід майже вполовину знизив свій темп. Керол, тим часом, залізла під Уоррена, відвела руку Девіда в сторону і запхала член Уоррена собі в рот. Таким чином, вийшов своєрідний паровозик: ...                                          Читати далі