—В среднем пингвины имеют один оргазм в год.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

девушки киев проститутки, дивовижний подарунок, проститутки киев от 40 лет.

Те що сталося зі мною недавно, я зобов'язана розповісти всім. Інакше я завжди буду жити з думкою, що могла але не зробила щасливими багатьох жінок. Отже по порядку. Мене звуть Олена, мені 33 роки. Живу я в місті Чехова. Мій чоловік Андрій займається бізнесом і у нас росте чудова 10 річна дочка. З Андрієм ми живемо разом уже 11 років, він чудовий чоловік і я дуже його люблю. Але недавно він сильно здивував мене. А справа була так. Одного разу він сидів і читав газету, я випадково девушки киев проститутки побачила що він читає про свінгерів, т. Е. Про людей які займаються сексом групою. І тобі це цікаво? - запитала я. Він щось відповів мені невпопад і відклав газету. Але через деякий час він сам завів розмову мовляв погодилася б я займатися сексом з ним і ще з іншим чоловіком одночасно. Я здивувалася. Це говорить він який ще недавно ревнував мене причому безпідставно до кожного стовпа. І крім того я і сама вважала що мені ніхто більше крім Андрія не потрібен.

Він проститутки киев от 40 лет влаштовував мене у всіх відносинах. Правда останні 3 роки ми все рідше займалися сексом але ж ні це головне. Загалом я категорично проти цього і на цьому закінчимо. Я намагалася забути згодом ця розмова але все частіше сама думала про це. Я згадувала наші перші роки знайомства про ... як ми чекали ще вдень ночі коли ми зможемо нарешті після роботи лягти в теплу постіль і зайнятися любов'ю. А що відбувається тепер ми лягаємо в різні ліжка а якщо і займаємося сексом то чисто проститутки ирпень киев механічно без всякого ентузіазму. Але ж я ще досить приваблива і чоловіки часто дивляться мені в слід. А роки йдуть. Завести коханця і в таємниці від Андрія робити це якось огидно. Загалом я вирішила якщо Андрій знову заведе розмову про це то погоджуся. І ось через місяць ми поїхали відпочивати в Сочі. По приїзду ми зняли чудову квартиру з видом на море і почався наш незабутній відпустку. Кожен день ми ходили на одне і теж місце на пляжі між скель так як тут майже не було народу. девушки киев проститутки

А і я і Андрій не любимо натовпу. Однак у більшості випадків на нашому місці купався ще один хлопець і чому то завжди один. Він був дуже гарний, високий, міцний але якийсь сумний. Хоча я часто відчувала на собі його погляд, і помічала як його горбок в плавках час від часу набухає особливо коли я поверталася до нього задом і нахилялася роблячи вигляд що обтрушую пісок з колін. Андрій напевно помічав все, що відбувається але робив вигляд що ні чого не відбувається. проститутки киев от 40 лет Ще б адже я так агресивно поставилася до його пропозицією будинку, але ж подумати він адже заради мене, заради моєї повноцінного життя запропонував мені урізноманітнити наше життя. Загалом я вирішила негайно відновити нашу розмову. І я запитала Андрія він досі вважає що якщо він буде займатися зі мною сексом не один, це не зашкодить нашій подальшого спільного життя на що він тільки ствердно махнув головою. Тоді я сказала що готова спробувати. Андрій сказав що буде краще про проститутки ирпень киев це вдома поговорити і тим більше збирався дощ і ми зібрали речі і пішли додому.

Увечері Андрій сказав що він скоро повернеться і щоб я чекала сюрприз. Я прийняла ванну і одягла тоненький і дуже коротенький халат який мені привезла подруга з Китаю і піднявшись на крісло розглядала журнал в очікуванні Андрія. Незабаром пролунав дзвінок і відкривши двері я мало не розгубилася. У дверях стояв Андрій і з ним той самий красивий хлопець з пляжу. Я зніяковіла і хотіла піти девушки киев проститутки поміняти халат але Андрій зупинив мене і сказав що мені нема чого соромитися своєї красивої фігури. На що хлопець теж ствердно що щось промимрив. Хлопчики принесли з собою пляшку горілки і я швиденько стала накривати на стіл. В процесі цього я часто бачила з яким шаленим задоволенням оглядає мене наш гість і від цього погляду у мене ставало волого між ніг. Потім ми смачно повечеряли і дізналися що нашого гостя звуть Олег що він посварився зі своєю подругою і не знає як знову проститутки киев от 40 лет з нею помірятися, тому він був такий сумний на пляжі.

Але чим більше ми випивали тим жадібніше він розглядав мене, адже мій халат був на стільки короткий і після випитого я вже не в силах була прикривати навіть мої бікіні. І тоді Андрій запропонував Олегу прийняти ванну а сам почав цілувати мене. Андрій сказав що Олегу він збрехав ніби ми не чоловік і дружина а просто добрі друзі і мені справді це допомогло розслабитися. Я стала цілувати Андрія в шию поступово опускаючись проститутки ирпень киев до його члена. Потім я взяла його в рот і з радістю відчула знайомий смак сперми на мові його яєчка почали розбухати і перекочувалися в моїй руці. І тут увійшов Олег він побачив мій зад який так маняще зазивав. Олег ніжно розсунув мені ноги, на мить я хотіла зупинитися, але Андрій поцілував мене в губи і сказав щоб я розслабилася і насолоджувалася. Я продовжувала лизати член мого чоловіка а Олег ніжно припав до мого лона. Спочатку він ніжно полизивать мої статеві губи девушки киев проститутки а потім він став засовувати свою мову прям в мою кицьку намагаючись вилизати мене всю зсередини.

Від цього блаженства я стала глибше засовувати собі в рот член мого чоловіка вже давно він не був таким смачним для мене. І чим інтенсивніше над моїм піхвою трудився Олег тим швидше я працювала мовою з членом мого чоловіка. Але одного члена в роті мені вже було мало і Олег підійшов до мене з боку. І я побачила тут член Олега він був трохи товстіший ніж у мого чоловіка і на проститутки киев от 40 лет кінчику виділилася маленька прозора крапля. Я відірвалася від члена Андрія і ніжно злизала цю крапельку на смак вона була теж інший ніж у Андрія. Від цього контрасту я надзвичайно збудилася і почала цілувати і облизувати обидва члени по черзі. Потім Андрій залишив мене один на один з прекрасним членом Олега який я то облизувала то заглативала то за лівої то за правою щокою. Андрій зайшов ззаду, і трохи поводив членом по моїй знемагає кицьки, ввів свій член глибоко в мене. Від проститутки ирпень киев цього блаженства я ще швидше запрацювала мовою. Член Олега виділяв все більше смачних крапельок які я з задоволенням ковтав не забуваючи при цьому насаджується ще більше на член Андрія.

Я вже не в силах була стримувати оргазм і в цей момент член Олега набряк до гігантських розмірів і він випустив мені в рот свій чудовий сік половину якого я проковтнула а половина розтеклася по моїх губах і особі. Я тут же забилася в судорожному оргазмі тим більше що і Андрій випустив девушки киев проститутки в мене величезну порцію своєї гарячої сперми. Усередині мене було дивовижно тепло і сперма сочилася по моїх ногах все обличчя і рот були забризкані дуже смачною спермою і я зі щасливою посмішкою зовсім знесилена впала на крісло. Хлопці зрозуміли що доставили мені невимовне задоволення і посміхнулися. Трохи почекавши вони взяли мене на руки і понесли в ванну. Там вони ніжно поклали мене під струмені теплої води і вдвох почали змивати з мене залишки нашої спільної любові. Вони проститутки киев от 40 лет ніжно мили моє обличчя мої ноги чотири сильні але надзвичайно ніжні руки гладили і омивали все моє тіло. Їх члени вже взяли бойову готовність і я сама під теплими струменями води стала знову порушуватися.

Вони гладили мене нагнувшись а їх красиві члени були так близько біля мого обличчя що я не втрималася і взявши їх в руки почала закривши від задоволення очі ніжно смоктати. Я смоктала їх по черзі а потім спробувала обхопити своїми пухкими губами відразу обидва члени, проститутки ирпень киев і мені це вдалося. Я заглативала ці смачні величезні цукерки, і збуджувалася все більше і більше. Потім Андрій взяв мене на руки і поніс у кімнату. Він поклав мене животиком вниз і почав ніжно цілувати мою спину, мої ноги. Олег підійшов до мене спереду і підвів до мого рота свій гарний член. Я зрозуміла що мабуть йому дуже сподобалося як я роблю мінет адже він досі навіть не трахнув мене. І я із задоволенням і з ще більшим старанням почала смоктати його член. А Андрій тим девушки киев проститутки часом підняв мою попку і став змащувати пальцем її соком з мого піхви. Я зрозуміла що хочу їх обох одразу і продовжуючи смоктати член Олега сказала про це хлопцям. Тоді Олег ліг на підлогу і я насела на його знаряддя так глибоко як тільки було можливо.

А Андрій акуратно не поспішаючи ...                                          Читати далі