—Рыбы, как и люди, практикуют оральный секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского, близькі друзі. частина 2 (soft), проститутки киева соломенский район.

Був чудовий сонячний день. Суботу вперше половини липня. Спека стояла неймовірна. Як завжди йшла активна підготовка до святкування чергових вихідних, але горілки, чому - то зовсім не хотілося, а хотілося лише пива і пляжу з холодною річковою водою. Так, в муках і пройшов день і настав благословенний вечір, який не склав довгоочікуваної прохолоди.

Як і було обговорено, рівно о 20.00 пролунав умовний стук у двері. Прийшли старі знайомі, Наташа і Сергій, чоловік і дружина, зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского які справляли згаданий свято у нас із завидною регулярністю.

- Ну, що, почнемо-с святкування? - запитав Сергій.

- А що на цей раз пити будемо? - зустрічно спантеличила його моя люба.

- Горілку, а горілку без пива - гроші на вітер, - розсміялася Наташка.

І ми приступили ... Коли стало вже досить добре на душі і в кінцівках, вирішили розважатися далі. Почала мучити думка, чим би зайнятися ... Нарешті, не пам'ятаю хто, висловив думку, давно проститутки киева соломенский район підспудно довлеющую на більшість присутніх.

- А чи не продовжити експеримент, так добре розпочатий колись, чи не зробити один одному «масаж»?!

Дівчата запропонували нам вийти - вони дійсно хотіли масажу, а ми страшенно хотіли палити - позначалося достатню кількість прийнятих напоїв.

- Ну що, як сьогодні спробуємо, може чогось пікантного спробуємо? - сперечався Сергій.

- Війна план покаже, - відповів я. - Слухай, а чим там наші дівчата проститутки киева бюст 6 займаються, давай подгляд?

Він згідно кивнув і ми тихенько дібралися до дверей, що ведуть до зали. Ленка лежала на животі, а на ній, повністю оголена сиділа Наташа і робила масаж. Мабуть спортивний масаж або ні зроблено або вона відразу приступила до еротичного. Е руки повільно, без найменшого тиску пурхали по спині моєї дружини, переходячи на руки і сідниці. Поступово її долоньки опускалися все нижче і нижче. Ленка задихала помітно голосніше і вигнула попку. Не знаю, зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского збуджував її дійсно сам масаж або вона краєчком ока помітила наші палаючі очі, і знання того, що за тобою хтось спостерігає, заводило її. Нарешті Наташа просунула руку між її злегка розставлених ніг і почала здійснювати рухи, подібні руху поршня в моторі. Лена легко застогнала і швидко перекинулася на спину. Наташа знову виявилася зверху її і продовжувала масаж, діючи вже не руками, а губами і мовою. Вона легко провела висунутим язичком по шиї партнерки й почала сходження вниз. проститутки киева соломенский район Спочатку обвела їм один сосок і не відриваючись від шкіри Оленки перейшла до інших грудей. Ми з Сергієм стояли як заворожені: видовище взаємної жіночої ніжності настільки інтригувало і збуджувало, що стояти було вже боляче від повсталого чоловічого єства. А Наташа опускалася все нижче і нижче і, нарешті, настав самий цікавий момент: Ленка розсунула ноги і підняла їх, зігнувши в колінах, а Наташа припала губами до її вже помітно мокрій щілині. Лена застогнала. Я, не витримуючи проститутки киева бюст 6 нахлинуло бажання, сунувся було в зал, що б підключитися до еротичних ігор, але Сергій схопив мене і поволік на кухню, сунувши сигарету і сказав:

- Ну що лізеш-то? Розважаються і нехай собі розважаються, порушеної будуть ...

Ми швидко докурив, хапнув ще по 50 грам і, помивши руки і все інше, рушили до наших доброчесним. На цей раз першим не витримав Сергій. Не довго думаючи, він зрушив дружину в сторону, поставив її «раком» і з силою вставив їй свого стирчить зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского «улюбленця». Я ж вирішив пограти і розташувався ротом до того ж містечка, яке щойно закінчила пестити Наташа. Це було просто чудово: воно було настільки мокрим і гарячим, що сама просилася на те, щоб туди вставили якщо не всю п'ятірню, то, як мінімум три пальчика, що я і зробив. Довго Ленка не витримала.

- Вставляй Його, я дико хочу! - вимовила вона.

На мою думку, я не дуже схожий на людину, яку треба довго про це просити і, так само поставивши її «раком», проститутки киева соломенский район я почав швидко здійснювати зворотно-поступальні рухи. Незабаром настав час міняти пози і я ліг на спину на диван, маючи на увазі цим верхню позицію дружини. Але вона не стала поспішати і не змінюючи своєї пози почала дякувати мого «хлопчика» за доставляється задоволення ротом. Було настільки класно, що я застогнав. Сергій, побачивши, що звільнилося отвір моє подружжя, швидко перескочив на нього з власної дружини і вставивши туди свого гіганта почав швидко смикатися, тримаючи проститутки киева бюст 6 Ленку за талію. Звільнена Наташа, що не висловивши жодних ознак невдоволення і ревнощів, підіграла йому, почавши гладити подругу по спині і грудях. Але мені - то хотілося «трах» !!! Я виліз з під Олени і поклавши Наташу на спину енергійно увійшов в неї. Чесно кажучи, не знаю, чи отримувала вона від цього задоволення крім морального, так як розміри мого «бойовика» дещо поступаються розмірами Серегиного. Але, по - всякому разі, вона стогнала і підбадьорювала мене руками. зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского

У ці моменти думалося не тільки головкою, а й головою. Збаламучені ситуацією думки несподівано спалахували і гасли в моєму мозку. «Навіть не зрозумію, що краще, або трахати дружину одного, що до біса цікаво і незвично, або спостерігати як він трахає твою ...? Чорт забирай, а раптом його член їй сподобатися більше ... Треба швидше перемикатися на свою ... »Від бажання володіти своєю дружиною, розігрітій чужим хером, стояк збільшився ще, хоча здавалося б що це вже неможливо. проститутки киева соломенский район Я змістив Серьогу і заліз на неї в тій же позі, в якій тільки що був він. в якийсь момент мені здалося, що вона навіть і не помітила зміни партнера і продовжувала стогнати абсолютно так само. У такі моменти пристрасть і любов до власної половинці нескінченно загострюється, бо відчувається найбільше спорідненість душ, помислів і дій, що здійснюються за обопільною дозволу, що збуджують обох партнерів і зовсім неприйнятних в іншій обстановці, коли аналогічні дії можуть відбуватися проститутки киева бюст 6 без одного з них.

В результаті таких активних дій Ленка не витримала і вимовивши сакраментальне «Я в туалет» пішла. Я залишився на дивані з Серьогою і Наташею, в запалі пристрасті, по моєму, навіть не помітили догляду одного з партнерів. Мені було надзвичайно приємно спостерігати за діями самозабутньо люблячої пари і я вирішив кілька допомогти їм в ситуації, що склалася. Наталі лежала на спині, широко розкинувши ноги і Сергій входив в неї сильними, глибокими зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского поштовхами. Я нахилився над нею і злегка стиснув зубами один з її порушених сосків, одночасно масажують інший пальцями. Ната застогнала. Було помітно, що ця гра втрьох доставляє їй насолоду. Вона перекинулася на живіт і вставши «раком» попросила чоловіка ввійти в неї ззаду. У цей момент я лежав прямо перед нею і вона взявши мій член рукою почала швидкими рухами дрочить його. Стало помітно, що це завело її ще більше.

- Сереж, можна я візьму його в рот? - пошепки запитала проститутки киева соломенский район вона у чоловіка. Цей скотина тільки похитав головою і продовжив свою справу. В якийсь момент вона виявилася в такій позі, що її голова заслонила мого «улюбленого» і від Сергія і від мене, і в цей момент я відчув (а може мені це тільки здалося?) Як йому ставати все приємніше і приємніше. Мені захотілося зробити щось приємне дружині мого друга і я не придумав нічого кращого, як хоч на час позбавити її від здоровенного хрону її чоловіка змінив його своїм. Сергій не став проститутки киева бюст 6 мати що-небудь проти нашої з ним зміни. хвилин через п'ять він не витримав:

- Всі, знову хочеться. Ната, залазь на мене зверху.

Він витягнувся на дивані і Наталі лягла на нього зверху. Він ввів свій член в її мокру щілинку, заробив їм, і, раптом широко розкривши її сідниці так, що стало чітко видно її анус, запропонував:

- Андрюх, давай тягни вазелін і швиденько вставляй сюди. Будемо мати її разом.

Я приніс вазелін, але, на жаль, мені не довелося зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского їм скористатися: Наташа категорично відмовилася, пославшись на втому. Ми влаштували півгодинний передих з остограмліваніем, після чого наші ігри відновилися.

- Андрій, а ти не маєш ремінця помягче? - задав досить несподіване запитання Сергій.

Чому - то мені подумалося, що він вирішив пограти зі зв'язаною дружиною в «безпорадний» варіант, але виявилося, що відповідь не так прозаїчний. Поставивши дружину «раком» і до кінця встромивши в неї свій дротик, проститутки киева соломенский район він взяв складений ремінь в обидві руки і хльоснув її по круглій попі. Наташа вигнулася і загарчав від болю і задоволення. На попі з'явилася виразна червона смуга. Він ляснув ще і ще. Було видно, що те, що відбувається доставляє їм обом велике задоволення, яке посилювалося ще й тим, що за їх до цього прихованої грою спостерігають сторонні люди. Але це було цікаво і нам. У цей момент ми з задоволенням віддавалися сексу в улюбленій позі, обома особами повернувшись до люблячої поруч проститутки киева бюст 6 парі і спостерігаючи за їх садомазохістськими іграми.

Минуло близько 30 хвилин. Дівчата вже порядком притомились і просили пощади. Хоча у кожної з них це виглядало по різному. Наташа послала всіх на хер і просила не заважати спати, а моя Ленка пішла з нами на кухню на перекур. Голі, збуджені, стоїмо, куримо ... Я не витримав і почав бідкатися дружині, що не можу, що помру в розквіті років від дикого «стояка», що це абсолютно безсовісно з її боку позбавити мене сну зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского і спокою на цю ніч. На що вона резонно зауважила, що не залізна, що теж людина, що сильно втомилася і хоче спати. Я, як мені здавалося, запропонував найпростіший варіант: допоможи хоча б руками, подяка не матиме меж ... Моє сонечко милостиво погодилася. У Сергія в цей момент був настільки жалісливий вигляд, що, не витримавши, я попросив Ленку одночасно робити це нам обом. пройшовши в зал, ми з Серьогою влаштувалися по обидва боки моєї лежить дружини. Вона взяла наші димлячі проститутки киева соломенский район від бажання члени в руки і почала швидко дрочити їх. Нам було настільки приємно, так хотілося хоч якось віддячити їй ... Ми з обох сторін стали пестити її груди, соски, цілувати в шию і прасувати живіт і ноги. Було просто шикарно, поки я не помітив, що моя люба повертається до мене обличчям, а Сергій вставляє їй, лежачи на боці. Ось коли я був страшенно здивований: людина, ще 10 хвилин тому вмираючий від мозолів в піхву, страшно бажаючий спати і відмовляє власного чоловіка проститутки киева бюст 6 на його очах віддається іншому. Це був незабутній момент: суміш страшної ревнощів (надала перевагу мені іншому) з дико збудливим видом моєї чертовски красивої дружини, з удовольствуемся віддається моєму другові. Але цей кайф їм не дано було відчувати довго. Через кілька хвилин я розгорнув її попку до себе і сам зайняв її гаряче отвір. Ленка в цей момент була переключити свої руки на член Серьоги. Через кілька секунд я відчув наближення оргазму. Швидко витягнувши його з коханою зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского щілинки, я вилився гарячим струменем на животик коханої дружини. Сергій, бідолаха, так і не встиг ... рознервувався, він підняв і одягнув свою вже давно сплячу поруч з нами дружину і, грюкнувши дверима, повів додому ...