—По статистике курильщики занимаются сексом в 2 раза реже, чем некурящие.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

недорогие проститутки киева, відкриття спортклубу, проститутки киева зрелые блонди.

Мою дружину звуть Алла. Ми одружені вже більше 10-ти років і наша інтимне життя останнім часом протікала м'яко кажучи, не дуже бурхливо. Але останнім часом у моєї дружини з'явився в очах якийсь вогник. А причина цього мені відкрилася зовсім несподівано.

Зовсім недавно спортивний клуб, куди ми ходили з Аллою закрився. У мене було багато роботи і я не став шукати альтернативи. А Алка знайшла якийсь тренажерний зал недалеко від будинку, де за її словами була непогана недорогие проститутки киева аеробіка. Вона ходила туди кілька разів на тиждень. І тут я випадково на вулиці зустрівся з Єгором, своїм старим товаришем, який жив недалеко від нас, але ми не бачилися вже років зо два. Розговорилися про те про се. І раптом з'ясовується, що він ходить в той же тренажерний зал, що і моя дружина. До речі кажучи, з нею Єгор був не знайомий. Я почав розпитувати як там заняття, а то Алла мені говорила, що для чоловіків там мало цікавого. Я не встиг проговоритися Єгору, що моя дружина проститутки киева зрелые блонди ходить в цей же зал, і слава богу. Так як то, що він розповів мені просто приголомшило.

Виявляється, що це дійсно був непоганий тренажерний зал, де чоловіки головним чином гойдалися, а дівчата займалися аеробікою. Відкрили його не так давно. А організаторами були якраз Єгор зі своєю дружиною Олею і їх друзі, ще дві сімейні пари. Купити абонемент, в принципі, можна було кому завгодно, але перевагу робилося сімейним парам. А найдивніше те, що після заняття бажаючі проститутки киев 500 збиралися в кімнаті відпочинку і грали в карти. У самому цьому, звичайно, нічого дивного немає, але грали вони не просто: Ті, хто програв, а гра в основному йшла пара на пару (коли сімейну, а коли просто дві дівчини і два хлопця), повинні були викинути кістки, за кількістю очок, що випали витягнути зі спеціальної колоди карти і виконати те, що там було написано. Єгор став розповідати мені що ж було написано на цих картах. Слухаючи його, я відчув, що в штанах у мене стає тісно: недорогие проститутки киева

Єгор розповів про карту, де написано, що дівчина повинна зробити мінет всім чоловікам, присутнім в кімнаті. І сказав, що він мріє щоб цю карта витягнула одна красуня, яка займається у них недавно і яку його дружина Оля умовила зіграти з ними. За його словами вона грала всього два рази і ще не разу не програвала. Я відразу зрозумів про кого йде мова. Моя Алка в свої 28 дійсно була красуня, але як вона могла брати участь в цих іграх, напевно знаючи про закінчення проститутки киева зрелые блонди ?: Я став набиватися «в гості», правда не знав як це можна зробити непомітно від дружини. Але Єгор сам сказав:

- Давай приходь після завтра, в четвер, ми як раз домовилися з нею, що хочемо "відігратися". Тільки у нас не прийнято, щоб при грі були присутні сторонні, тому поспостерігати із сусідньої кімнати.

Це мене, як раз, влаштовувало найбільше. Ми попрощалися, я пішов додому і весь наступний день ходив з однією думкою про майбутній:

У четвер вранці, проститутки киев 500 я, як ні в чому не бувало, запитав у дружини про плани на день. Вона спокійно, але правда не дивлячись мені в очі, сказала, що піде позаймається аеробікою і повернеться додому годині о сьомій. Я поїхав на роботу, але тільки якась там робота:

У клуб я приїхав о четвертій годині, як ми і домовлялися з Єгором. Він запропонував пройти подивитися клуб, але я відмовився, побоюючись зустрітися з Аллою. Тоді ми пройшли в кімнату відпочинку. Звідти, виявляється було невелике недорогие проститутки киева віконце в зал і я міг бачити всіх хто там займається, не боячись бути поміченим дружиною. Мушу зазначити, що всі хто був в залі, як дівчата так і чоловіки, зовні виглядали як фотомоделі. Я із задоволенням відзначив, що моя Алла картини нітрохи не псувала, особливо в спортивному костюмі.

Єгор сказав, що заняття аеробікою вже закінчилися. І що зараз дівчата трохи позайматися на тренажерах і прийдуть грати в карти. Грати сьогодні повинні були він, його дружина Оля, моя проститутки киева зрелые блонди красуня і Ігор, чия дружина сьогодні прийти нібито не змогла. Я попросив Єгора показати мені Ігоря. Він подивився у віконце і сказав:

- Так ось вони якраз з Аллою у поперечини.

Як раз в цей момент Ігор стояв позаду моєї дружини, і обнявши її за талію допомагав спуститися з поперечини. Коли Алла зістрибнула, руки Ігоря ковзнули по її тілу і на мить затрималися на грудях. Я думав, як моя дружина відреагує, але вона весело посміхнулася Ігорю, і вони продовжили проститутки киев 500 заняття. Жест Ігоря не залишився непоміченим і для Єгора. Він запитав мене як мені Алла і сказав, що йому нетерпимий побачити її голою і трахнути її, і що він дуже засмутиться якщо це не вийде зробити сьогодні. Я сказав, що дівчинка просто супер (а що мені залишалося робити?) І що я сам зробив би те ж саме. Він сказав:

- Вибач, старий, сьогодні моя черга, але наступного разу можемо це зробити разом.

І тут я зрозумів, що його слова нітрохи не дратують мене, недорогие проститутки киева а навпаки, я починаю збуджуватися. Тут ми побачили, що Ігор, Алла та Ольга закінчили займатися і, мило розмовляючи, пішли в душ. Єгор провів мене в сусідню кімнату, звідки все було чудово чутно і видно через велике вікно, яке з кімнати відпочинку виглядало як дзеркало.

Я сказав Єгору, що це чудова ідея. Єгор погодився зі мною, сказавши, що про це крім його дружини майже ніхто не знає. Він вийшов, залишивши мене в нестерпному чеканні.

Компанія зібралася хвилин проститутки киева зрелые блонди через десять. Сіли грати в карти. Моя дружина з Ольгою грали проти Ігоря і Єгора. З самого початку, бачачи як переглядалися Єгор з Ольгою, я зрозумів що дівчатам сьогодні уготовано програти. Так і сталося.

Єгор одразу витягнув колоду з картами, де були написані «покарання» для тих, хто програв.

Моя Аллка трохи занервувала, але Ігор уже простягнув Ользі кубик, який вона кинула на стіл. У дружини Єгора випало - два. Це означало, що вона повинна буде витягнути проститутки киев 500 дві карти і виконати те, що там буде написано. Моя дружина кидала другий. У неї випало - п'ять.

- Ну що, Оленька, картковий борг - борг честі, - багатозначно сказав Єгор своїй дружині і простягнув їй колоду.

- Ні, - запротівілась вона - Алла перша. Моя дружина витягла карту. Їй потрібно було станцювати танець роздягнувшись до спідньої білизни.

Вона трохи пом'явся, але компанія була налаштована рішуче, та й покарання було не дуже суворим. Під повільну недорогие проститутки киева музику моя дружина стала танцювати, знімаючи з себе одяг.

Під кінець танцю вона залишилася лише в білих ліфчику і трусиках, шалений сексуальних. Я бачив як у Єгора з Ігорем відстовбурчились штани. Алла хотіла одягтися, але її одяг був захована до п'ятої карти.

Наступною карту витягнула Ольга. Їй випало - вибрати одного з займаються в залі чоловіків і зробити йому мине. Моя дружина подивилася на Ольгу, але та нітрохи не зніяковівши підійшла до віконця і проститутки киева зрелые блонди щось показала Ігорю. Ігор вийшов з кімнати і через три хвилини повернувся в компанії ще одного хлопця, до речі дуже красивого (не випадково Ольга вибрала саме його). Ольга, посміхнувшись Єгору, сіла на диван. Олег, так звали хлопця, підійшов до неї, і вона стала стягувати з нього шорти. Мабуть Ігор вже все розповів Олегу, тому що з під плавок вискочив його здоровий член, вже готовий до всього. Ольга взяла цей величезний член в рот і почала смоктати. Моя дружина стояла до мене проститутки киев 500 спиною і завараженно дивилася. В цей час до неї підійшов Єгор і обнявши за плече щось шепотів їй на вухо. Але вона була захоплена видовищем і, здавалося, не звертає на нього ніякої уваги. Коли у Ольги з Олегом стала наближатися розв'язка, рука Єгора опустилася з плеча і стала погладжувати попку моєї дружини, що теж не викликало у неї заперечень. У цей момент Олег почав кінчати і Ольга, не випускаючи члена з рота, висмоктала у нього все до останньої краплі.

Тепер знову недорогие проститутки киева настала черга Алли. Вона витягла карту. Після того як Ольга виконала таке, та ще на очах свого чоловіка, відступати було нікуди. Не знаю, що було в карті, вони в слух не вимовили, але очі у Єгора загорілися, він підійшов до моєї дружини і став розстібати ліфчик. Той впав до її ніг. Єгор стояв ззаду Алли і ніжно гладив ...                                          Читати далі