—Длина члена у носорога может достигать 70 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

девочки проститутки в киеве за деньги, я, друг і дружина, проститутки киева даша.

В минулому році липневим жарким днем я повертався ввечері з робо і як зазвичай зайшов в наш місцевий бар випити пива. У барі я зустрів Сергія свого старого друга і однокашника, який вже довгий час жив і працював в іншому місті, випивши енну кількість пива ми вирішили відзначити зустріч у мене вдома. По дорозі додому зайшли в магазин, набрали пива (здалося мало випитого) і мартіні для моє дружини Олі (цікаво як це вино може подобається людям, хоча це моя особиста думка). Прийшовши девочки проститутки в киеве за деньги додому я виявив, що моя дружина приготувала нам вечерю і розгулювала по квартирі в тоненькій білій маєчці крізь яку було видно її невеликі груди. Розташувавшись за столом на кухні ми як це зазвичай буває почали пити хто на що гаразд і розмовляти за жінь, при цьому мій друг Сергій явно нервував (або збуджувався) поглядаючи на мою дружину або її груди. На 12 годину випивши все принесене нами і неабияк опусташів наш «бар» ми вирушили в бік залу з метою подивитися синьому. проститутки киева даша

Так як час було вже пізніше ми все по черзі побували у ванній. Я і Сергій з'явилися звідти в одних трусах, а Оленька в легом нічному костюмчику через який було видно не тільки її груди а й проглядалася гладко виголене піхву (з нагоди літньої спеки). Розташувавшись на одному дивані, причому Ольга лягла між нами, з усіх фільмів ми вибрали порнографію. Після 20 хвилин перегляду мене вже порушувала думка про груповий секс (і здається не тільки мене). Запустив свою руку проститутки 40 50 киев під легкі шортики Олі, при цьому я не зустрів жодного сопративления (всетаки чоловік) я буквально відчув її крайню ступінь збудження (за кількістю виділеної нею мастила ну і по стогону). Потім було щось невераятное вона так швидко роздяглася і розділу (якщо труси це одяг) Сергія що я був просто приголомшений її спритністю. Член Сергія (я б назвав «це» «балдою» іншого слова непрідумаеш) дуже швидко опинився в роті у моєї дружини (так, алкоголь страшна річ).

Вона смоктала девочки проститутки в киеве за деньги «це» з таким блаженством і прицмокуванням, що я трохи нікончіл від одного цього видовища (хочу зауважити, що миньет ніколи небув коронним номером моєї дружини). Мені нічого неоставалось робити як тільки прістроеться мовою (це в сексі мені дуже нравітса) до піхви дружини, її статеві губи і так немаленьких розмірів кажетса збільшилися в два рази. Коли у Олі вже втомився рот (мабуть від розміру) вона попросила Сергія! щоб він трахнув її в зад (їй взагалі подобається анальний проститутки киева даша секс, хоча і мені теж). Ольга села піхвою мені на член, а Сергій засунув свою «Балду» їй в зад. Після п'яти хвилин цього неподобства ми все зрозуміли, що це незручно і я зі своїм членом перебрався до рота Ольги який вона прийняла з вдячністю. Так як після випитого спиртного я з Олегом довго кінчити не могли ми мали Олю в різних позах і в різні дірки пів ночі (Ользі як потім вона мені розповіла дуже сподобалося брати в рот у двох відразу).

Саме прикольне (потім Ольга проститутки 40 50 киев цілий день важко пересувалася) було по черзі трахати її в зад. Уявіть як після величезного члена Сергія розкрилося даний отвір і як туди приємно було входити. Про свої відчуття я скажу, що я млів від одного виду як мою дружину в усі дірки має сторонній мужик величезним членом, при цьому моя дружина просила добірним матом щоб її називали б ** дь і е ** чи в усі щілини, і чим більше мужиків тим краще. Закінчилося це тим, що ми вдвох закінчили їй на обличчя (ніколи недумаючих, девочки проститутки в киеве за деньги що у двох мужиків може бути стільки сперми). Це був наш перший досвід групового сексу, був і другий але вже вчотирьох (Сергій і його дівчина, до речі моя дружина виявляється ще й бісексуальність) але про це потім. Зараз найбільша еротична фантазія дружини спробувати секс відразу з трьома мужиками якщо це получіттса я неодмінно напишу.