—Основной ингредиент спермы – фруктоза.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

документальная хроника о сексе и проститутках киева, розповіді про маші. в купе. частина 1, проститутки киева метро теремки.

Вітаю читачів інтригуючою теми. Після 5 років спільного життя я багато втомився тримати в собі, вважаю, що прийшов час розповісти про моє життя з моєю дружиною Машею. Вона у мене струнка красуня з третім розміром грудей, стрункими, точеними ніжками, пружною попкою, милим личком, в загальному пощастило мені з нею, навіть не знаю, як так вийшло, що така дівчина погодилася вийти за мене заміж.

Я працюю в будівельній фірмі менеджером, живу в Москві і отримую середню зарплату документальная хроника о сексе и проститутках киева по мірках міста. Відпустка собі вже давно не дозволяв, а ось свою дружину Машу я пару раз відправляв на відпочинок одну, все таки дівчатам іноді потрібно розвіятися, після кожного відпочинку посмішка на її обличчі трималася не один тиждень, вже не знаю, через що, мабуть дійсно добре розважалася.

У глибині душі я завжди розумів, що таку дівчину як Машу потрібно тримати якомога ближче до себе, так як її краса зводила багатьох чоловіків. Іноді вона затримувалася проститутки киева метро теремки на роботі і приходила додому пізніше 23.00, мотивуючи це тим, що у неї і її подруг проходили зустрічі, тільки останнім часом вона з собою приносила все нові і нові запахи.

На це все я дивився і думав, що робити в даному випадку, але слів, яких їй доречно було б сказати, я не знаходив. Та й трохи сором'язливий я, не конфліктна людина, зайвий раз краще перетерплю, ніж приведу ситуацію до суперечок, криків, лайок ...

Вообщем терпіти вже не було сил, так як один черные проститутки киева раз, коли моя Машенька прийшла о першій годині ночі, цілуючи мене, від її губ пахло неприємним запахом, я припустив, що це була чиясь сперма, але це лише моє припущення. У своїй дружини я не питав, а лише поклав її спати, дивлячись на її стрункі ніжки, ніжну шкіру, опуклі губки.

Рішення моє було таке - так як в обличчя їй я нічого не скажу про її пригоди, треба нам удвох змотатися в відпустку, може бути зблизимося, відпочинемо від міської суєти, та й за останні 5 років документальная хроника о сексе и проститутках киева жодного разу удвох нікуди не вибиралися. Вирішено, я поїхав за квитками, забронював готель. Місце вибрав відповідне - Сочі.

В день від'їзду моя Машенька довго збиралася і чепурилася, причому я кілька разів їй казав, що ми поїдемо в купе і немає сенсу в таких довгих вишколах, на що вона мені відповіла, що ніколи не знаєш, кого і де можеш зустріти. Вже що то, а виглядати вона у мене завжди намагалася добре. Я задоволений, що моєму оку завжди є за що вчепитися. Єдине, проститутки киева метро теремки я вважаю, що останнім часом моя Машенька стала занадто відверто одягатися, її глибокий виріз на грудях був розкритий на стільки, що всі чоловіки проходячи повз дивилися на мою благовірну, часом навіть я ловив погляди своїх друзів, хто дивиться на неї, іноді навіть в голову лізли страшні думки про те, що мої друзі іноді приходили від куди то вдвох з моєю улюбленою, вона була злегка під шофе, але що то я відволікся, про це в інших оповіданнях, а зараз продовжимо про нашу з черные проститутки киева нею поїздку.

Отже, настав той день, коли нам пора було виїжджати на вокзал. Ми викликали таксі, моя Машенька хороша. Вийшовши з будинку, ми з моєю дружиною сіли в автомобіль, водій рушив. Приблизно через 40 хвилин ми були біля вокзалу, везли з собою дві валізи. У вокзалі я подивився, що нам потрібно йти до п'ятого перону, поїзд уже приїхав і відбуває вже через 15 хвилин. Загалом, не те, щоб запізнюємося, але потрібно поквапитися. Я попросив Машу прискоритися, але вона документальная хроника о сексе и проститутках киева на високих Кублука (за чим вона їх одягла?) Не могла швидко йти.

Давши провіднику наші квитки, ми зайшли в вагон поїзда. Повільно проходячи по коридору вагона, ми шукали наші місця. Пройшовши практично до кінця, ми відрили двері в передостаннє купе, де були позначені наші з Машенькою місця. Відкривши двері, ми побачили двох мужиків на вигляд років тридцяти-тридцяти-п'яти, високих, як я зрозумів, в повному обсязі російських, а представників південних суб'єктів нашої проститутки киева метро теремки неосяжної батьківщини.

Хлопці сиділи на двох нижніх полицях навпроти один одного, про що розмовляли, на столі стояла пляшка віскі і два наповнених склянки. Побачивши нас, мужики замовкли, ми привіталися, одного з них звали Руслан, іншого Шаміль. Хлопці явно були задоволені нашим прибуттям. Заходячи і розкладаючи речі, я помітив, що вони постійно підглядали за моєї Машенькою. Маша була в дуже коротких джинсових шортах, тонкої футболочке з глибоким вирізом і на високих черные проститутки киева підборах. При її вигляді, будь-яка нормальна (і не нормальний) чоловік сходить з розуму ..

Розклавши речі, ми сіли поруч з хлопцями, Руслан пересів до Шамілю, а я сів з моєю дружиною. Вони обидва були високі на зріст, подкаченний хлопці, досить добро себе вели по відношенню до мене і мій улюбленої. Їхати треба було близько 24 годин, тобто, враховуючи, що зараз восьмій вечора, приїзд планується тільки до вечора наступного дня. Дружина поклала на стіл приготовлену вдома документальная хроника о сексе и проститутках киева їжу, хлопці налили мені і моїй Марійці по великій склянці віскі з колою.

Ми розмовляли про все, хлопці питали про нас, давно ми разом, чим займаємося, розмовляли більше години. Руслан кожен раз підливав мені і моїй дружині, щоб наші келихи завжди були повні. Я вже був на веселіше, моя Маша теж. Загалом спілкування вдалося, я був задоволений, хоч іноді вони і трохи нахабно себе вели, але так і має бути хлопцям з півдня, а я ж не конфліктний, пропускав такі речі повз проститутки киева метро теремки вуха. Наприклад, сидячи вчотирьох, Шамілю захотілося чаю і він в досить жорсткому тоні сказав моїй улюбленій:

- Маш, сходи ка, принеси мені чаю.

Маша, мабуть ще не зрозумівши серйозність намірів хлопців, сказала:

- Шаміль, я втомилася, не можу ...

На що Шаміль в досить жорсткому тоні відрізав:

- А ну ка, дівчинка, давай швиденько, підняла свою блудливого дупу ...

Я мовчав.

В загальному, напевно не дуже правильно черные проститутки киева малознайомій жінці в присутності чоловіка в такому поручительських тоні щось говорити, але я на це все не звертав увагу.

З кожною хвилиною хлопці все нахабніше і нахабніше дивилися на мою улюблену, і тут Шаміль пропонує зіграти в карти. Я підтримую ідею, дружина щосили посміхаючись хлопцям, схвально киває. Руслан додає:

- А що, давайте на роздягання зіграємо, так цікавіше, ніхто не проти?

Така пропозиція мало сенс в основному тільки для наших співрозмовників, документальная хроника о сексе и проститутках киева адже мені їх голими зовсім не цікаво дивитися, а мою дружину я вже бачив ... Але пропозицію Руслана прозвучало як то занадто ствердно, Маша запитально подивилася на мене, я сказав, що не проти.

Всі були вже під шофе, хлопці були п'яні але повністю тримали себе в руках, що не сказати про мене і моєї Машки. Через деякий час, хлопці сиділи без футболок, але в джинсах, я сидів в трусах, а Маша сиділа в трусиках і футболці (під нею не було ліфчика). Хлопці у проститутки киева метро теремки всю веселилися, вимочували жарти, я і Маша сміялися, але мені в голову все частіше і частіше стали приходити думки про те, що це заздалегідь спланована акція хлопців по розбещенні моєї дружини ... Зараз вона програє, зніме футболку, її груди третього розміру з великими сосками випаде на огляд двох практично не знайомих чоловіків і що тоді?

Надходила один з законів, хлопці грали більш професійно, ніж ми, а у мене вже паморочилося в голові, я вирішив зіскочити з цієї черные проститутки киева гри і в трусах продовжував сидіти на нижній полиці поруч з Машкою, спостерігаючи за процесом. Чесно кажучи, я вже мало розумів, що відбувається, у мене в голові лише відлунням віддавався сміх Маші над жартами хлопців, її погляд на Шаміля і Руслана. У вухах дзвеніло від гучних комплементов мужиків на адресу Маші. Я дізнався від них, яка вона у мене красива і як мені з нею пощастило, і що з такою дружиною потрібно обережніше бути, а то багатьом вона може сподобатися, проскакували документальная хроника о сексе и проститутках киева і вульгарні компліменти про її груди і багато іншого.

Гра тим часом триває, Шаміль роздає карти для нового закону, Маша вже досить п'яна, хлопці переглядаються між собою і посміхаються, я в прострації. Маша програє черговий кін, Руслан сміючись заявляє:

- Ну що, подруга, вивалюється свої цицьки нам на показ!

Маша подивилася, на мене і не побачивши в моїй особі ні знак схвалення ні заборони, підкоряючись вимогу Руслана, ...                                          проститутки киева метро теремки Читати далі