—14% мужчин утверждают что им не понравился первый сексуальный опыт.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев троещина, мрії і реальність ..., снять проститутку 300 грн левый берег киева.

Прокинувшись вранці в суботу, я подумав як би провести ці вихідні. оскільки дружині треба було йти на добу на роботу я залишався в повній самоті і перспектива сидіти вдома мене не радувала. Поснідавши і допоміг дружині зібратися я проводив її до дверей і поцілував побажав вдалого дня.

Прийнявши теплу ванну я загорнувся в рушник і зайшов в нашу спальню і виявив її в повному безладі, Оля як завжди спала до останнього і потім в жаху і поспіху збиралася щоб не запізнитися. проститутки киев троещина На ліжку лежала купа Оліним речей які вона витягла з шафи щоб знайти що-небудь легке з одягу, оскільки на вулиці стояла липнева спека. На підлозі поруч з ліжком лежав її халат а також чорні мереживні трусики і ліфчик який я сам їй подарував на якийсь сімейне свято. Зрозумівши що тут не обійтися без прибирання я взявся за справу. Я почав розвішувати її речі в шафу від них виходив такий приємний і рідний запах що не хотілося випускати їх з рук.

Коли справа дійшла снять проститутку 300 грн левый берег киева до нижньої білизни я довго крутив трусики в руках і вони були такі красиві і мереживні що дивна думка прийшла мені в голову, - А може одягнути їх? - Раз вони так красиво виглядають в руках то на попі вони повинні виглядати ще краще! Я повільно одягнув їх і мій вже почав підніматися член був так приємно придавлений ними що я почав як дівчинка терти його рукою під ними ніби у мене там дірочка. ставало дуже приємно, я відчував себе в образі дівчини. Поруч лежав ліфчик і я вирішив новые проститутки 40 киев одягнути і його. Перемігши неслухняну застібку а підійшов до нашого великого шафі в якому були дзеркальні двері. Підійшовши до нього я побачив красивого чоловіка в жіночому одязі-занадто грубо - подумав я. я зрозумів що треба ще чимось прикритися і піднявши з підлоги пеньюар одягнув його. - Ну ось те що треба - подумав я дивлячись в дзеркало. З дзеркало на мене дивилася красива дівчина в пеньюарі, з пружною попкою в мереживних трусиках і чорному гарному ліфчику, який давав проститутки киев троещина обсяг моїм грудям. Картину німого псували чоловічі чёрти особи і мій відстовбурчений член який вже розривався від збудження))

Відкривши дверцята шафи так щоб дзеркало дивилося на ліжко я ліг на неї на спину і став знову терти свій член немов дірочку через трусики. сам спостерігаючи за собою в дзеркало. Мене просто трясло від збудження. Я уявляв себе Олею яка лежить на ліжку а я чіпаю її дірочку так як їй це завжди подобається. Член просто розривався, я розумів що якщо снять проститутку 300 грн левый берег киева я зараз зніму трусики і пара раз торкнуся нього я заллю все спермою. Про як же було приємно, мені дуже хотілося відчувати себе дівчинкою і щоб не я а хтось інший пестив мене там де була моя рука. Мені хотілося підставляти свою попу в цих трусиках під пружний член як у мене. Мені хотілося взяти в рот чоловічий член !!!

Якби поруч опинився чоловік, я б йому точно дав. Член розривав жіночі трусики і тут мене осінило, що в тумбочці лежать наші іграшки. І там же є прекрасний новые проститутки 40 киев латексний член !!!) Хто ж сам дуже часто вставляв Оле, тепер я сам хотів його взяти в рот. Відкривши ящик я намацав руками то що було потрібно мені зараз найбільше. Приставивши його до своїх губ я почав пестити головку. Другою рукою я відсунув убік трусики і мій член вирвався назовні, моє збудження досягло межі. І як тільки я почав вводити член собі в рот я почав бурхливо і рясно кінчати !!! При цьому мукаючи як дівчина з членом у роті. Це було щось такого потужного оргазму проститутки киев троещина я не відчував давно. (Порно розповіді для всіх) Я облив спермою собі всі ноги і ліжко так само трохи потрапило на мереживні трусики. Вистріливши в останній раз я випустив член з рук і моє тіло обм'якло в солодкої втоми. Висунувши член з рота я підвівся щоб зняти ліфчик він як і при одяганні не підкорявся мені. Ну і чорт з ним, подумав я все одно я буду сам удома добу потім зніму. Я заправив свій член в трусики і подумав що після такого оргазму треба б відпочити а потім ще снять проститутку 300 грн левый берег киева що небудь придумати.))) Так от задоволений або вдоволена (як кому подобається) я заснув на своєму ліжку в жіночій білизні і гумовим членом на подушці .. .

Але як виявилося поспати мені довго не вдалося так як дуже скоро я прокинувся від сильних дзвінків в двері. Що за справи подумав я про себе, і підскочив з ліжка. Тут я побачив себе в дзеркалі на двері ліжка, вот блин! сон зняло як рукою моментально. Я з жахом почав зривали з себе ліфчик а він як і раніше не піддавався, новые проститутки 40 киев в двері іже дуже сильно тарабанили. У передпокої і близько ванни була вода. Я вже почав розуміти що забув закрити воду коли купався і це напевно сусіди знизу. Не знімаючи трусиків я швидко надів свої спортивні штани і помчав відкривати двері. Відкривши двері я побачив Івана сусіда знизу, він був явно не в дусі. - Ти що зовсім охренел-почав було він але я жестом зупинив його, і швидким шахом попрямував у ванну щоб закрити воду. - Вибач сусід сам не знаю як так вийшло - проститутки киев троещина сказав я йому коли обернувся і прочитав в його очах питання. - Та ти мені ванну всю затопив, - сказав Іван. - Підемо дивитися буде на скільки ти потрапив, і вибачаться перед Оленкою сам будеш вона там в низу в шоці. Я розумів що трусики хоч і під штанами але відчував себе дуже ні комфортно. - Іван ти йди а я зараз прийду - Ні вже звалити все на мене вирішив підемо разом.

Мій сусід був налаштований агресивно так що діватися було нікуди треба було йти. Спустившись в низ снять проститутку 300 грн левый берег киева ми зайшли в його квартиру, там у ванній була його сексуальна дружина Олена яка стоячи на колінах в домашньому халаті вимахувала воду з підлоги. Побачивши нас її понесло-Ну як так? - Хто за це платити буде? і т.д. Мені залишалося тільки кивати головою і з усім погоджуватися. Нарешті висловившись вона заспокоїлася поправила халатик який вже почав відкривати її груди і сказала-Що стоїш давай помагай -. Я погодився і взявши у неї ганчірку почав витирати підлогу. Іван сказав що новые проститутки 40 киев це не його робота і пішов на кухню. З відповідальністю взявшись за справу я не помітив як мої штани приспустили оголивши частина моєї попи в жіночих трусиках. З жахом обернувшись я побачив на порозі льону яка дивилася на мене з цікавістю і легкої усмішкою. Це змусило мене почервоніти я був готовий провалиться крізь підлогу. Поправивши штани я опустив очі і сказав-тільки не говори про це чоловікові. - Це чому ж, ми дуже любимо таких хлопчиків-сказала вона. Підемо на кухню вистачить проститутки киев троещина вже тут прибирати. Мене як струмом пробило. в голові тільки одне-потрапив. Поки я вийшов з ванни Олена вже щось шепотіла Івану ...

Друзі продовження буде, пишіть свої відгуки на мій опус ...