—Среднее количество сперматозоидов у здорового мужчины: 200 – 600 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 



Проститутки Украины

проститутки киев на минской, виконане бажання. фантастична історія, проститутки на ленинградской площади г киев.

Здоровенний пеніс Тоніка стояв як стовп. Карлик явно отримував задоволення.

«Нічого собі! Вона швидко вчиться! »Сергій підніс до обличчя трусики дружини. Вони були мокрими.

Тим часом Ольга робила глибокий мінет карлику. Він обхопив її голову руками і насаджував на свій член.

Раптом на протилежному боці кімнати відчинилися двері і звідти увійшли чоловік і жінка. Їхні обличчя були збентежені, в очах стояло нерозуміння. З їхнього боку не було видно проститутки киев на минской Ольгу під прилавком, тільки голову сидячого карлика. Ольга на секунду відірвалася від члена і подивилася на чоловіка. Від пеніса до її губ розтягнулася нитка виділень упереміш з її слиною. Вона підморгнула чоловікові і поправила волосся «Такі ж, як ми - прочитав по губах Сергій» і посміхнувшись кивнув їй у відповідь. Вона взяла пеніс в рот і продовжила робити мінет.

- А як нам звідси вийти? - звернулася до Тоніку жінка.

Карлик підхопився зі свого місця проститутки на ленинградской площади г киев і з стирчав членом вибіг на середину кімнати.

- Ах! - в жаху відскочила жінка.

- Це що ще таке ?! - строго захрипів чоловік.

Тонік навіть вухом не повів.

- Як вийти? ось двоє дверей, тільки закриті вони, а ключі у мене. Один можу просто так віддати, а ось за другий надить заплатити-с.

- Вадим, у тебе гроші залишилися? - пробелькотала жінка.

- Гроші мені не потрібні! ось безкоштовний ключ, - карлик виставив перед собою проститутки киев дарница мідний стрижень - бери хоч зараз і йди, ось другий, за нього хочу погладити сиськи твоєї дружини і трахнути її в зад!

- Чеееего ! - завівся чоловік.

І тут Ольга раптом встала з-за барної стійки. Її груди були порушені, і сексуально плавно погойдувалися. Вона еротично сперлася на стійку відкопиливши попу.

- Сергій, а давай людям допоможемо?

З цими словами вона, виляючи стегнами, підійшла до карлику, стала перед ним на коліна і взяла в проститутки киев на минской рот його член. Вона з ще більшою старанністю стала всмоктувати пеніс в себе, як можна глибше захоплюючи його.

- Збоченці якісь - тремтячим голосом запищала жінка.

Тонік мовчки кинув мідний ключ до ніг прибулих. Чоловік нагнувся, схопив ключ, потім міцно взяв під руку свою пасію і вони віддалилися, грюкнувши дверима.

Решта троє пирснули зі сміху.

- Забавно спостерігати з боку закомплексованість ? - звернувся до Сергія і Ользі Тонік - але проститутки на ленинградской площади г киев ж не пройде і десяти-п'ятнадцяти хвилин і вони опиняться на вашому місці.

- А якщо не захочуть? - Ольга подивилася на карлика.

- Вони вже хочуть, тільки бояться в цьому зізнатися один одному. Але ти щось відволіклася!

Рот Ольги знову виявився зайнятий.

- А можна приєднатися? - запитав Сергій.

- Катай! - дружелюбно махнув рукою Тонік.

Сергій підійшов, його штани впали на підлогу. Ольга, не виймаючи член карлика з рота, проститутки киев дарница ніжно обійняла рукою ствол чоловіка і стала його погладжувати. Вона по черзі стала обсмоктувати два здиблених пеніса, по черзі беручи кожен в рот. Раптом Тонік закотив очі до верху, висунув член з Ольгіного рота і протяжно застогнав. З його стовбура стала вистрілювати сперма, розбризкуючись на обличчя і груди Ользі. Вона стала розтирати її, засовуючи пальчики в рот, пробуючи сперму Тоніка на смак.

Тонік пару раз поплескав вже спадающем членом по обличчю Ольги і повернувся проститутки киев на минской за прилавок.

Сергій ніжно пригорнув голову дружини до свого порушеній члену. Але не встигла Ольга обхопити його губами, як Тонік зло прошипів:

- А ну-ка припиніть! Тут вам не місце для дурниць!

При цьому він поклав на стійку срібний ключ.

- вимітати отседа!

Ольга встала з колін, задоволено посміхаючись, тріумфуючи перемогу:

- Я молодець? - запитала вона і чоловіка.

- Ти супер! - Сергій уклав дружину проститутки на ленинградской площади г киев в обійми.

Їх очі зустрілися, їх губи були близько-близько. Сергія паморочить вабить запах збудженої дружини. Ще від неї виходив інший, новий запах: сексу і сперми. Чужої сперми. Ольга, прочитала це в очах чоловіка і, опустивши голову вниз, спробувала вивільнитися з його обіймів.

- Тут є де помитися? - запитала вона у карлика - а то я вся в ...

Сергій не дозволив їй договорити. З ще більшою силою він притягнув її, блискучу від чоловічих виділень, проститутки киев дарница до себе і став цілувати.

- Чоловік вмиє - пожартував Тонік.

Поцілунок тривав довго, нарешті , Ольга злегка відсторонилася:

- Сергій, дай мені плаття.

Вона стала натягувати його на себе. Сергій підійшов до прилавка і забрав ключ. Ольга чекала його перед середньої дверима. Груди в декольте блищала від липкої сперми, забруднивши плаття, в волоссі блищали мутнуваті крапельки.

- Де мої трусики? - запитала вона у чоловіка. проститутки киев на минской

- Вони мокрі і тобі не приємно буде їх одягати - відповів він, поплескавши по кишені брюк - йди так!

Сергій вставив ключ в замкову щілину. Двері, жалібно скриплячи, подалася, захоплюючи їх у теплу літню ніч, наповнену співом коників і цикад.

- Ну нарешті ви тут! довго ж вас чекати довелося! - Маска вислизнула звідкись із темного кута і взяла Сергія і Ольгу під руки - ну як дізналися що-небудь новеньке один про одного?

- Так, подивилися ми на проститутки на ленинградской площади г киев якусь Вікторію ... - процідила Ольга, пильно дивлячись на чоловіка - дура дурепою!

- Оль, прости - почав виправдовуватися Сергій.

- Але сиськи у неї нічого так! - тут же перебила його Ольга, перетворюючи все в жарт.

Маска підхопила ініціативу:

- Ні, мої сиськи найсексуальніші. Правда ж? зацени, Сергію!

Вона схопила його руки і поклала їх на свої молоді оголені груди. Сергій слухняно закивав, нервово озираючись на всі боки, чим проститутки киев дарница викликав сміх дружини і Маски.

- А ти, Сергію, що про дружину свою розкажеш - Не вгамовувалася з допитом Маска.

- еее ...

- Вижене він мене завтра - махнула рукою Ольга - йому повія така не потрібна ... він в дружини нормальну дівчину брав.

- Такий я її бачу вперше - серйозно відповів Сергій - сьогодні божевільний вечір, але я не проти ... я відчуваю якийсь незрозумілий екстаз від того, що моя дружина .. . ненормальна дівчина ... навпаки, проститутки киев на минской я боюся, що це вона мене вижене, бо я не ... не обсмикую її, дозволяю робити це у мене на очах ...

- Ось бачите все як не просто - розуміюче кивнула Маска - два дорослих людини приховують один від одного своє власне Я! А коли маски скинуті, виходить, що і приховували щось, власне, марно! Прошу, вас вже чекають ...

Маска зробила глибокий реверанс, поступаючись Сергію і Ользі дорогу. Таксі, один в один з колишнім. чекало їх біля виходу.

Через три проститутки на ленинградской площади г киев години. У будинку Чижов.

Танцюючи в загальному колі, Сергій ось уже добрих двадцять хвилин безуспішно шукав очима свою дружину. Її ніде не було видно. Сергій покинув танцюючих і вийшов в коридор, дістав сигарету і закурив. Раптом з закритою на клямку умивальною кімнати він чітко почув голос дружини:

- Ні ... ні! Краще в мене, а то плаття забрудниш!

Сергій підійшов ближче. За дверима чулася якась метушня, потім чоловічий рик. І знову голос дружини: проститутки киев дарница

- ... ще ... ще ... глибше! ... Не виходь з мене! ... Ссс ... ще трохи! ... аххх !!!

Звук поцілунків.

- Дякую - голос дружини.

Метушня, шерех одягу. звук застібається блискавки на штанах. Раптом двері зі скрипом відчинилися. Сергій не встиг відійти досить далеко і завмер, дурнувато прикриваючи рукою здиблений в штанях член. З умивальною кімнати вийшла його дружина Ольга в супроводі Стаса, одного з гостей вечірки.

- О, Сергію, проститутки киев на минской ти тут - посміхнулася Ольга, поправляючи поділ задер плаття - Стас, познайомся це мій чоловік.

- Дуже приємно - машинально кинув Стас, простягаючи руку Сергію - у тебе чудова дружина ...

Сергій потиснув руку. Стас посміхнувся, кидаючи погляд на що відкрилася горбок в штанах Сергія і вимовив:

- Ну, я пішов, хлопці! удачі вам ...

- Ти мій номер записав? - прокричала Ольга йому в слід.

Стас кивнув і попрямував по коридору назустріч проститутки на ленинградской площади г киев гучної музики.

Сергій і Ольга залишилися одні. Він подивився на неї і посміхнувся. Вона повільно підняла поділ сукні, демонструючи червону натруджену писечку з набряклими статевими губками, з якої сочілісь її соки упереміж з чоловічою спермою, стікаючи каламутними густими крапельками по ногах.

- Як і просив - грайливо сказала вона - на мені трусиків немає ...