—У москитов соитие происходит в воздухе и длится в среднем 2 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки час за 150 гривень киев, виконане бажання. готель на узбіччі, проститутки киев дарницкий.

Роман Беліс намагався по можливості не ворушитися. Худенький, в заношеному сіренькому костюмі, він мовчки стояв перед ліжком, де лежала його мати, низько опустивши голову. Ось уже пів години вона допікала його, ганьблячи всякими образливими словами, як могла робити тільки вона, при цьому все більше і більше розпалюючись.

- Роман! ти самий мерзенний син, який тільки може бути на світі! Подумати тільки, кого я народила ?! Мерзотник! Ти знову сплутався з цієї проститутки час за 150 гривень киев повією ?! я тебе, мерзенний син, питаю? відповідай!

- Мама - пробелькотів Роман Беліс, нервово тискаючи рукав костюма - ласка не називай Марію повією. Вона хороша ... вона сприймає мене всерйоз ...

- Повія і є повія! - безцеремонно перебила його мати - а ти, мерзенний син, навіщо притяг її в мій готель? сплутався з нею! з цієї розпусної дівкою і зовсім забув про мене! Точно як твій недоробок папаша, якого тільки і вистачило на те, що б обрюхатіть мене проститутки киев дарницкий і втекти до якоїсь повії!

- Прости, мама, але Марія залишиться жити з нами. Мені вже 21, я дорослий, мама, і ... - Роман нервово ковтнув повітря - і ... мені подобається ця дівчина ...

- Більше, ніж я? !

Мати різко відкинула ковдру. Під ним вона була абсолютно гола. Вона лежала на боці обличчям до сина і грала локоном своїх темного волосся.

Роман Беліс заворожено дивився на її оголені спадаючі грудей, еротичний вигин її стегна, проститутки киева район чорний трикутник між її струнких ніжок.

- Мама, будь ласка, не змушуй мене робити це знову - прошепотів він - я ... я так більше не можу.

- іди до мене - мати простягнула до нього руку.

Її пристрасний погляд випромінював бажання і благання.

- Синку, обійми мене. Мені холодно.

Роман, як під гіпнозом, не відриваючись, дивився на матір. Він обожнював її, обожнював, любив усім серцем все життя і найсумніше було те, що вона це знала. проститутки час за 150 гривень киев Вона цим користувалася. Роман зробив крок до неї.

- Мама, ми ... ми не можемо зараз любити один одного! Марія в сусідній кімнаті ... раптом вона прийде сюди?!

- Плювати! - мати заклично посміхнулася йому - йди до мене, Романе! Ляж поруч і зігрій свою маму!

Пальці Романа стали повільно розстібати піджак. Він пильно дивився матері в очі. Вона відповідала йому заохочує посмішкою, підвівшись на лікті. Її грудей погойдувалися, сексуально здригаючись проститутки киев дарницкий в такт її почастішало дихання. На підлогу впав сірий піджак, біла сорочка, штани, труси. Роман стягнув шкарпетки і акуратно сіл на краюшек ліжка. Мама підняла свою ніжку і виставила йому в обличчя босу стопу, спокусливо зігнувши пальчики.

- Цілуй!

Роман потягнувся до стопи матері. Доторкнувся губами до підйому стопи, поцілував пальці ноги. Він взяв у свої руки цю доглянуту ніжку і ніжно притулився до неї всім особою. Мати легенько взбрикнула ногою і потягнула проститутки киева район нею вниз, захоплюючи сина лягти на ліжко біля її ніг. Вона поклала стопи йому на обличчя, а він жадібно став цілувати їх, вилизуючи напедікюрение пальчики. Мати лягла на спину, розкинувши по подушці темні локони волосся.

- Вгору! - томно прошепотіла вона - піднімайся на мене вгору.

Роман став покривати поцілунками стопи, гомілки і стегна матері. Його обличчя виявилося поруч з чорним трикутником між її ніг. Він втягнув у себе її запах, який зводив його проститутки час за 150 гривень киев з розуму, розбурхує кров. Роман припав губами до гарячого піхви матері і став пестити мовою там всередині, пробуючи на смак її розчервонілі набряклі губки, ковтаючи її соки.

- ссс застогнала мати - так приємно, синку, .. . так приємно ... цілуй мене! ссс ... ммм ... не поспішай ... старайся! ... ммм вилеже мене там всю!

Вона широко розсунула ноги в сторони. Роман ліг між її стегон і мовою став вилизувати піхву, намагаючись увійти якомога глибше. Мама закинула проститутки киев дарницкий ноги йому на спину і підняла стегна. Тепер Роман міг цілувати не тільки кицьку матері, але і її другу дірочку. Йому дуже подобалося це робити, він знав, що матері це приносить насолоду.

- Так! да! ... - вона вже билася в агонії сексуального напруги.

Роман торкнувся язиком її анального отвору, лизнув. Запустив мову як можна глибше. З губ матері зірвався ще сильніший стогін блаженства. Він став поперемінно вилизувати обидві дірочки. Мати металася по проститутки киева район подушці, розкидаючи в сторони довге розпущене волосся.

- Почекай, синку - раптом зашепотіла вона - я знаю, як ти любиш. Я хочу теж зробити тобі приємно ...

Вона поклала Романа спиною на ліжко, сама сіла йому на обличчя, даючи синові можливість пестити язиком її пашить жаром, спливала соками кицьку, потім лягла на сина і ніжно торкнулася губами його члена. Вона взяла його в рот і стала робити синові мине. Вони часто любили один одного в позиції 69. Це була проститутки час за 150 гривень киев їхня улюблена поза.

Так вони зігрівали один одного довгими вечорами. Бувало, що мама і син «не вилазили з ліжка» цілодобово безперервно. Вони знали тіла один одного досконало, що не краплі не соромлячись мати і син цілували один одного в усі місця, мати дозволяла синові трахати її в усі дірочки, які б він захотів і сама робила з сином то, що їй диктував миттєвий порив сексуальної пристрасті.

Через якийсь час вона відірвалася від члена сина: проститутки киев дарницкий

- Трахни мене, синку! Я хочу відчути в собі твій член - попросила вона.

Роман акуратно перекинувся, ліг на неї всім тілом, притулився до грудей матері своїми грудьми. Він відчув, як його пеніс ковзнув в її розкрите піхву. Він увійшов в неї настільки глибоко, наскільки дозволяла довжина члена. Мама відгукнулася новим стогоном насолоди і стала допомагати йому, підмахуючи стегнами в такт його поступальним рухам. Мати і син насолоджувалися сексом, насолоджувалися обіймами, проститутки киева район запахом один одного, як можуть це робити тільки щиро люблять давно усталені сімейні пари. Чоловік і дружина. Ось уже багато років ... Роман уклав маму в міцні обійми і поцілував взасос. Він вистрілив в неї потужним струменем сперми. Прямо всередину. Вона прийняла все в себе. До останньої крапельки. Обняла його міцно - міцно.

- Не йди, побудь зі мною ще трошки - прошепотіла вона.

Ольга Беліс ніжно поцілувала сина, щасливо спав поруч, притулившись до проститутки час за 150 гривень киев неї всім своїм оголеним тілом. Поправила ковдру на його стороні, відкинула зі своєю. Тихо встала. Одягла короткий червоний халатик на голе тіло, ковзнула босими ногами в теплі кімнатні тапочки. Ще раз кинула люблячий погляд на спав сина і вийшла з кімнати.

Ольга тихо пройшла за загальним коридором готелю до дверей в сусідню кімнату. Заглянула. Нікого. Раптом із загальної кухні почувся дзенькіт каструлі. Ольга заспішила на звук. Вона любила свій готель. Його вона з проститутки киев дарницкий великими труднощами і величезними боргами придбала, коли розлучилася з чоловіком Сергієм. Він кинув її з сином і пішов назавжди ... сволота! Ну да чорт з ним. Уже все пройшло. Вже не болить. Майже ... Готель - ось все, що тепер є у неї з сином. Правда останнім часом постояльців помітно поменшало, бо ці засранці федерали перенесли основну трасу на кілька кілометрів східніше, а колишня дорога, на узбіччі якої варто її готель спорожніла. Лише іноді якісь заблудлі, що їдуть «на проститутки киева район півдня» туристи знімали номер. Цього ледве вистачало, щоб зводити кінці з кінцями. Ось і зараз в готелі ні душі. Тільки вона з сином ... і його дівчина.

Ольга зайшла на кухню, сперлася об дверний проріз і стала уважно розглядати фігуристи дівчину з русявим волоссям, яка стояла біля раковини спиною до Ольги і намивали посуд під шумливою струменем води.

«Гарненька ....                                          Читати далі