—Средний мужчина производит около 17 литров спермы за всю жизнь.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки города киева, дійди до кінця. психологічний парадокс, дешеви проститутки киев.

- Максим, мені потрібно тобі дещо сказати. - Дружина припала до мене своїм оголеним тілом, щільніше укутавши нас ковдрою.

Я закурив. Взагалі-то Лена (моя дружина) не дозволяє мені курити в ліжку, але після гарного сексу вона завжди м'яка і пухнаста. Ось уже місяць ми, поки правда безрезультатно, намагаємося завагітніти. Тому трахаємося з нею регулярно без контрацептивів і переривань.

Я випустив цівку диму вгору.

- Слухаю.

Олена проститутки города киева ще сильніше притулилася до мене голенькими грудками і зашепотіла, майже торкаючись губами мочки мого вуха.

- Макс, у мене на роботі подружка одна є ... ну як подружка, так спілкуємося іноді ... так от вона, уявляєш, так потрапила! не знає, що й робити. На неї наш шеф Сергій Петрович око поклав. Те за попу її лапнет, то обніматися при всіх лізе, а вона дозволяє, каже: «Куди діватися?». Ось дура, да?

Моє серце тьохнуло. Невже мої таємні еротичні мрії починають дешеви проститутки киев збуватися ?! Невже до моєї Ленка на роботі шеф підкочує ?! А подружку цю вона напевно вигадала, що б мою реакцію на розповідь подивитися. Але яку реакцію вона від мене чекає? Що я повинен сказати «все нормально» чи що? Ні, звичайно.

- Дура, вона Лена! Нічого доброго з цього не вийде. Якби я дізнався, що тебе там лапають, вбив би і тебе і шефа твого!

- Та ну, що ти! щоб я? та ніколи! - дружина поцілувала мене і відвернулася до стінки - спи, на добраніч. дешевые проститутки киев троещіна

Я закрив очі. Раптом переді мною виник образ оголеної дівчини. Вона була одягнена в обтягуючих карнавальний костюм блазня. На обличчі була маска. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Вона граціозно ступала, підходячи ближче, ходою від крутого стегна, плавно похитуючи налитої дівочої грудьми. І тут я побачив, що вона була повністю голою. Костюм блазня був всього лише малюнком на тілі дівчини, швидше вигідно підкреслюючи її видатні форми з стирчать сосками, ніж приховуючи проститутки города киева хоч що-небудь.

Здивуванню моєму не було меж, коли я роздивився , що дівчина мала чоловічі геніталії. Невеликого розміру член так само плавно, як і дівочі груди погойдувався в так кроків.

- Дійди до кінця - раптом голосно вимовила Маска - Або петляє вічно!

Я прокинувся, весь покритий испаренной.

- Максим, мені потрібно тобі дещо сказати. - Дружина припала до мене своїм оголеним тілом, щільніше укутавши нас ковдрою. дешеви проститутки киев

Я закурив. Моя Ленка дозволяє курити в ліжку тільки в одному випадку: якщо я її добряче перед цим трахнув ... адже ми намагаємося завагітніти.

- Слухаю.

Олена ще сильніше притулилася до мене голенькими грудками і зашепотіла, майже торкаючись губами мочки мого вуха.

- Макс, у мене на роботі подружка одна є ... ну як подружка, так спілкуємося іноді ... так ось вона, уявляєш, так потрапила! не знає, що й робити. На неї наш шеф Сергій Петрович око дешевые проститутки киев троещіна поклав. Те за попу її лапнет, то обніматися при всіх лізе, а вона дозволяє, каже: «Куди діватися?». Ось дура, да?

Так, так ... головне не налякати і нічого не зіпсувати.

- Чёй-то вона дурна? нормальна симпатична дівчина, раз шеф на неї увагу звернув.

- Та ні ж, Макс! почекай, я ж тобі ще не все розповіла ...

Ага. А ось якби засуджувати почав, то розповідь б і закінчився.

- ... у неї зараз ситуація хоч звільняйся! Сергій Петрович проститутки города киева що називається до стінки припер: вчора викликав її до себе в кабінет і сказав «на роботу без нижньої білизни завтра прийдеш!» Ти прикинь! Гаразд, під спідницею голу піську не видно буде, а ось біленька блузочка просвічується! сиськи на загальний огляд змушує виставити, козел! перевіряє, гад, прогнеться вона перед ним або звільниться ... я б звільнилася! правильно?

Я загасив в попільничці недопалок. Намагаючись приховати хвилювання, як можна спокійніше вимовив: дешеви проститутки киев

- Почекай, Льон, по-моєму звільнитися вона завжди встигне. У неї ж адже напевно, як і у нас з тобою кредити є так?

- Нууу, так, говорила вона там щось таке ...

- це раз. Потім адже нічого особливого не сталося: дасть насолодитися мужику видом своїх цицьок під сорочкою ...

- і інші теж дивитися будуть! - перебила дружина.

- та хай дивляться! тут справа в тому, як вона сама до цього поставиться. Якщо погляд потупивши і червона дешевые проститутки киев троещіна буде по офісу ходити, то засміють, а якщо зробить вигляд, що «так і треба», то все мужики з висунутими язиками ладом перед нею в штабелькі вкладуться і поважати стануть.

- Тобі легко з боку так говорити - фиркнула дружина - а ось якби я ... якби мені шеф таке наказав, а ?! ти б теж заявив «так нехай дивляться» ?! я на роботі з голими грудьми перед усіма ходити стала б, а ти як ні в чому не бувало жив би зі мною?

Я відчув, як напружилося тіло дружини, проститутки города киева як голос її злегка здригнувся. Я зрозумів - це ключове питання бесіди.

- Льон, я люблю тебе ... я знаю, як потрібна тобі ця робота. Я довіряю тобі ... Та я б жив з тобою як ні в чому не бувало.

- Ой брешеш ти все!

- Мене це заводить. Мені б було приємно, що моя дружина сексі!

- ага! голими цицьками перед мужиками трусить! ..

Ця розмова не на жарт порушив мене. Мій передохнувшій від недавнього сексу член, знову стояв, готовий дешеви проститутки киев кинутися в бій. Замість відповіді я взяв її руку і поклав на свій здиблений пеніс.

- ОГО !!! - ахнула дружина - так ти, що і правда так думаєш ?! тобі що сподобається, якщо твоя дружина буде напівгола перед усіма на роботі ходити?!

Вона стала легенько подрачивать мені.

- Як бачиш ... ось такий я збоченець .

- Дорогий, а якщо я і правда завтра з солідарності до моєї подружки на роботу без ліфчика і трусиків піду?

- Як хочеш. дешевые проститутки киев троещіна

Дружина поцілувала мене. Вона вся буквально світилася від нахлинуло на неї морального полегшення. Я знав, як важко було б їй звільнитися, як непросто давалася їй кар'єра, скільки років, сил і нервів витратила вона, що б зайняти посаду, яку зараз займає.

- Дякую, Макс, ти у мене найкращий - прошепотіла мені Лена.

Дружина тут же прошмигнула під ковдру. Я відчув її гарячі губи на своєму члені. Вона старанно стала обсмоктувати голівку, глибоко насажіваясь проститутки города киева ротом на стовбур пеніса. Це був приголомшливий мине. Я розімлів.

- Льон, будь ласка, лягай пісей мені на обличчя - попросив я.

Вона мовчки виконала моє прохання. Тепер і я міг пестити її мовою. Ми злилися в екстазі в позиції 69. З її жаркого піхви сочилася моя сперма - сліди недавнього сполучення. Мене це так завело, що я тут же вилився Ленка в рот. Дружина жадібно ковтала все до останньої крапельки, висмоктуючи з стовбура залишки. Її кицька стала дешеви проститутки киев тремтіти, скорочуючись всередині. Я вдихнув запах її виділень, а мені в рот стали випливати її соки. Оргазм у неї був настільки сильний, що дружина застогнала в голос. І обмякла.

Потім ми ще довго лежали в обнімку, тісно притулившись один до одного.

- Макс, але ж такого пристрасного сексу у нас вже давно не було - задумливо промовила дружина. - з тих пір, як ти, потайки від моїх батьків, в вікно до мене на ніч лазив ... ми тоді ще тільки зустрічатися починали. дешевые проститутки киев троещіна Пам'ятаєш? ..

- Так пам'ятаю, звичайно. Що не кажи, а шеф твій вдихнув в наш шлюб пристрасті!

- Спи, дорогий, на добраніч. - дружина поцілувала мене і відвернулася до стінки.

Я закрив очі, намагаючись заснути.

- Максим, мені потрібно ...                                          Читати далі