—Длина пениса взрослой гориллы не превышает 5 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

вип проститутки киева, турбаза «вовча», снять проститутку город киев.

Серед ночі я прокинувся. З вікна на мене тьмяно дивилася місяць. Десь не поспішаючи ритмічно скрипіла ліжко. Я поклав руку туди, де повинна лежати Катя. Моїй нареченої поруч не було. Я був один. «Цікаво, а де це вона?» - Промайнуло у мене в голові. Я встав і, не включаючи світло, вийшов в темний коридор. Місячне світло з вікон турбази висвітлював мені шлях блідим світлом. Перші двері по коридору була відкрита. Я підійшов. Заглянув. Те, що я побачив змусило мене остовпіти: вип проститутки киева

Посеред кімнати прямо на підлозі абсолютно гола рачком стояла моя мама. Ззаду, стоячи на колінах, її розмірено трахкав дядя Юра, діловито намотавши собі на руку її довге розпущене волосся, використовуючи їх як поводок від нашийника. Поруч з ними, так само раком, стояла оголена тітка Лариса (дружина дядька Юри). Мій батько, то ж повністю роздягнений, методично вводив їй у вагіну свій здиблений член, сильно ляскаючи своїми стегнами їй по попі. Мої батьки трахкали снять проститутку город киев зі своїми ж друзями, які, в недалекому майбутньому, після моєї з Катею весілля, стануть одне для одного сватами! Це безумство якесь ... Я зловив на собі мамин погляд. Маслянистий, затуманений хіттю і задоволенням. Такий я її ще ніколи не бачив. Вона посміхнулася мені винуватою посмішкою, мовчки продовжуючи САМА насаджується на член дядька Юри. Раптом мій батько встав і підійшов до мами і дядька Юри. Дядя Юра, в свою чергу, витягнув з моєї мами свій не малих розмірів жилавий предоставление проституток услуг киев член і підсів до своєї дружини тітки Лариси. Я зрозумів, що вони міняються місцями, при цьому жінки діловито вип'ятили попки догори, випрошуючи продовження.

Користуючись такою перепочинком, моя мама мовчки стала кликати мене рукою до себе. Я зрозумів: вона пропонує мені приєднатися до оргії! ..

- Я Катю шукаю ... - сказав я перше, що спало мені на думку.

Мама відразу втратила до мене будь-який інтерес. Тим більше, що в її піхву вже у всю орудував вип проститутки киева член батька.

Я пішов далі. Десь не поспішаючи ритмічно скрипіла ліжко. Я йшов на звук. Проходячи повз чергового вікна, я глянув на вулицю. Цього не може бути:

я побачив оголену красуню Бебето, яка йшла від турбази в заметіль по доріжці з місячного світла, м'яко ступаючи босими ногами в наметенние замети. За руку вона тримала таку ж як вона повністю роздягнену мою маму. Мама покірно йшла поруч, акуратно переступаючи через глибокий сніг. Вони йшли все далі снять проститутку город киев і далі в ніч і негоду. Зовсім поруч не поспішаючи ритмічно скрипіла ліжко. У кімнаті направо. Я увійшов туди. Моя Катя лежала на старій ліжка з пружинами і без матраца. Лежала на спині, широко розставивши в сторони ніжки. На ній була одягнена лише коротенька біла просвічує маячка. Між її ніжок зручно прилаштувався Господар. Він повністю лежав на Каті, потихеньку рухаючись в ній членом. Від цих поштовхів ліжко не поспішаючи ритмічно скрипіла. Катя подивилася на мене й усміхається. предоставление проституток услуг киев Я не міг повірити, що це та сама сором'язлива і закомплексована дівчина, на якій я зовсім скоро збираюся одружитися.

***

Все почалося зі сватання. Мої батьки і я прийшли сватати мою наречену Катю. Вона була донькою нерозлучних друзів моїх батьків дядька Юри і тітки Лариси.

Все було по-домашньому. Сіли за стіл. Тітка Лариса з дядьком Юрою випили звичайно з моїми батьками, та й зі мною: мені вже, вибачте, 18+ стукнуло. Обговорили весілля і стали вип проститутки киева просто спілкуватися, так би мовити, переходячи з теми на тему. Дісталося нам з Катька за походи по клубах. І я в помсту став розпитувати їх:

- Хлопці, я не розумію, в чому прикол ваших хитань по лісах? Нормальні люди свої відпустки влітку в Туреччині, або ще де, проводять, а ви? щозими в саму глушину тащітесь ... та ще й купу важких предметів на собі несете? намети, гітари, тушонку ... сумнівний кайф!

Моя мама тоді ще усміхнулася якось дивно. Хитро подивилася снять проститутку город киев на мого батька і сказала:

- Сергій синку, це треба спробувати. Так не поясниш!

Батько підтакнув:

- Вирішено: в цей раз беремо вас з Катею з собою.

- Неї-а - тут же видавив я - що б я ?! бродити по морозу без зручностей? спати в наметі? НЕЕЕЕТ!

- Сергію! немає ніяких наметів - поблажливо махнула рукою тітка Лариса - ми доїдемо до турбази, потім відсвяткуємо цю справу і все.

Ми пропустили по стопочку.

- Ні я нікуди предоставление проституток услуг киев не поїду - твердо сказав я і сильніше звичайного стукнув чаркою об стіл. - А Катю я взагалі поза клубів не уявляю!

***

В шоці продовжую дивитися, як Господар має мою наречену, покірно лежить під ним на ліжку.

- Катя, що ти робиш? - Задаю я дурний і очевидне запитання. - Катя ... він, що тебе ... трахає зараз? !!

Але моя наречена замість відповіді, не змінюючи пози, ще ширше розставляє під Господарем ніжки. Він спокійно повертає голову в вип проститутки киева мою сторону. Пильно дивиться мені в очі. Раптом я починаю тонути в них. У них я починаю бачити майбутнє:

Вже вечір. Вікно розкрито навстіж, але літні сутінки не несуть прохолоди. Ми лежимо з моєю законною дружиною Катею в ліжку в нашій спальні. Я ліниво перемикаю канали телевізора, вона вже дрімає у мене на плечі. Спека робить свою справу: на мені тільки труси. На ній - тільки моя майка. У спеку вона не любить спати в нижній білизні: «Щоб там все проветривалось» ... снять проститутку город киев

Раптом лунає різкий телефонний дзвінок її мобільного телефону. Дружина підскакує, відвертається від мене, тягнеться до свого телефону на тумбочці. Дивиться, хто дзвонить. На секунду вона блідне, в її очах застигає жах. Справжній тваринний страх. Тоді я цього бачити не міг. Катя бере телефон. Закриває очі, намагаючись впоратися з емоціями, що нахлинули на неї:

- Дорогий, це мама. Я вийду поговорю з нею на кухні, що б тобі не заважати ...

Катя встає і предоставление проституток услуг киев босоніж буквально вибігає із спальні.

- Алло - тихо шепоче вона - але я вже давно вдома з чоловіком ... я знаю ... ні, не треба повторювати ... добре, я згодна.

Дружина тихо навшпиньках крадеться по коридору. Зупиняється біля вхідних дверей. Прислухається: лежу я чи ні. Тихо відчиняє двері і босоніж, в одній моїй майці на голе тіло вислизає в напівтемний під'їзд.

Вона піднімається сходами на проліт вище. Там її чекає незнайомий мені чоловік. вип проститутки киева Високий і міцний. В сорочці і джинсах. Коротко стрижений з упевненим в собі уважним поглядом злих маленький очей.

- П-привіт ... - незвично плутано шепоче дружина.

Вона боїться його. Але йде до нього. Як мишка до удава.

- Хуля привіт ?! давай швидше, поки настрій у мене є!

Дружина підходить до нього впритул. І постає перед ним на коліна! Прям голими колінами на брудний жорсткий плитковий підлогу запльованого під'їзду. Вона віддано дивиться снять проститутку город киев на нього знизу вгору, намагається якомога швидше розстебнути йому ширінку. Здається моє серце зараз вистрибне з грудей. Що, чорт візьми, відбувається? Блискавка на джинсах розстебнута. Моя дружина рукою вивалює його висячий член. Господи, ось це член! Так це шланг грубезний якийсь! Навіть збудженому цей монстр виробляє приголомшливе враження.

Тут же моя дружина, як-то звично, натреновано чи, бере його в рот. Вона починає висмоктувати його, намагаючись з усіх сил порушити. предоставление проституток услуг киев

Катя люто насаджується на член, губами роблячи усмоктувальні руху. Від цього «шланг» починає ще більше потовщуватись і підніматися. Моя дружина запобігливо дивиться мужику в очі знизу вгору: «Яка я молодець, правда? похвали мене, будь ласка ». Мужик охоплює ручищами її голову, терплять за щоку, як би заохочуючи її працю і починає грубо насаджувати її на всю довжину свого гігантського члена. Катя терпить глибокий мінет. Терпить блювотні пориви, терпить сльози з вип проститутки киева очей, а мужик просто трахає її ...                                          Читати далі