—Шимпанзе – рекордсмен по самому быстрому сексу среди млекопитающих. Ее рекорд – 3 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешевые проститутки киева за 30, дружина - заступник, проститутки киева метро левобережная.

- Блі-і-ін як я ногу натерла !!! - Світлана босоніж прошлепала на кухню і втомлено опустилася на стілець поруч з чоловіком.

Поки Сергій, її чоловік, виставляв з холодильника на стіл запітнілу пляшечку і закуску, вона вже встигла переодягнутися в домашній халатик.

- Нарешті ми вдома! відстрілялися! - Свєта скривилася від болю, розтираючи натерту новими туфлями босу ніжку.

- Невже все було так погано і тобі не сподобалося? - Сергій намагався чітко дешевые проститутки киева за 30 вимовляти закінчення слів, контролюючи випитий градус: дружина не любила, коли він був п'яний.

- Ні, що ти! - Стомлено, але досить посміхнулася йому Світу - було класно! просто, просто клас-ні-нь-ко !!!

Вона потягнулася до чоловіка, обвила руками його плечі і ніжно поцілувала а щоку.

Двадцять хвилин тому чорне таксі з ефектними світяться в літньої ночі шаечкамі на борту доставило Сергія і Світлану додому з ресторанчика, де подружжя з помпою відзначили проститутки киева метро левобережная тридцятиріччя Світлани. Було все: дорога випивка, кулінарія «від шеф кухаря», танці - танці - танці; природно торт і якесь місцеве шоу з кордебалетом. І море гостей. Сергій знав, як хвилювалася його дружина перед святом, бо в такі моменти вона завжди намагалася всім догодити: що б всі були ситі й напоєні, що б всім всього вистачило і ніхто не пішов незадоволений і розчарований. Начебто все вийшло, саме тому Сергій зараз чує від дружини полегшене: «Нарешті-то ми вдома! відстрілялися! проститутки киева з 2 размером ».

Сергій так само потягнувся до дружини, обійняв її, ласкаво погладжуючи рукою по худенькою, ставний спинці. Мимохідь зазначив, що гумки ліфчика під халатиком на спині подружжя немає.

- Ти зняла нижню білизну?

- Так ...

- І трусики?

- Сказала ж ТАК! ..

- Де Віктор Михайлович? - Запитав, знижуючи голос Сергій.

Світу шумно видихнула.

- У ванну вже заліз.

- протвережує, чи що? ... Але продовження дешевые проститутки киева за 30 банкету все ж захотів - Сергій багатозначно вказав дружині на накритий кухонний стіл. - Све-е-ет, ну можна я теж з тобою і твоїм шефом вип'ю?

- Ні! - Різко одернула дружина - я ж сказала: Іди в кімнату і закрийся там!

- Ну хоча б одну чарочку, Све-е-ет?

- Ні я сказала! Ти що хочеш що б нічого не вийшло ?! а раптом він соромитися тебе почне?

Дружина була права. Сергій і сам розумів це. Потрібно було діяти так як вони разом з дружиною проститутки киева метро левобережная задумали.

Сергій кивнув. Стало зрозуміло. Світлана підставила губки. Було явно помітно, що і вона сама дуже хвилюється. Поцілував. Розвернувся і попрямував по коридору в кімнату.

- Дорогий ...

Він обернувся. Светик дивилася йому прямо в очі. Вона грайливо відчинила поли халата, демонструючи йому своє прекрасне і абсолютно голе тіло зі злегка отвисшей після пологів грудьми, але не втратила своєї привабливості і акуратно поголеною кицькою з червоненькими проститутки киева з 2 размером звабливими губками. Дружина послала йому повітряний поцілунок.

- Може ... взагалі халат знімеш? - Сергій облизав пересохлі губи. - Що б зовсім все ясно було ...

- Ти ТОЧНО цього хочеш?

- Так.

- Взагалі все ЦЬОГО?

- Так.

- Ну дивись, чоловіче, тому вже дороги не буде! - Світлана запустила в чоловіка халатом. Він зловив на льоту і притиснув до себе.

Сергій посміхнувся і вийшов.

Він прикрив за собою двері дешевые проститутки киева за 30 кімнати і просто стояв, прислухаючись. Дружина голосно постукала в душову. Тиша.

- Віктор Михайлович? - В тремтливому голосі Світлани чітко чулися запобігливі нотки.

Тиша.

Вона буквально забарабанила. Раптом двері жалібно скрипнули і відчинились.

- Віктор Михайлович ... можна я вам спинку терну? ..

- Нічого собі! ... А де Сергій ?! - Голос шефа дружини був здивований.

- Спить ... можна за вами позалицятися? ..

проститутки киева метро левобережная - Ну проходь, вертихвістка - реготав шеф. - А на роботі таку правильну з себе будуєш!

Звук ляпанця. Сміх дружини. Скрип закривається двері. Тиша.

Сергій опустився в крісло. Від сексуального збудження він аж тремтів. Невже ЦЕ відбувається в реалі? Невже дійсно зараз його дружина, його найрідніша і кохана людина в душовій догоджає свого начальника по роботі? !! Нарешті вони з нею до цього прийшли. Нарешті він випробує то, чого вже давно так пристрасно прагнув: проститутки киева з 2 размером відчує зраду власної дружини! ..

А починалося все з спільного з дружиною перегляду порно в Інеті. Обговорення побаченого, фантазій. Поступово вони дійшли спільної думки, що найбільше їх збуджують ролики, де дружина зраджує чоловікові з одним або декількома коханцями. Особливо, коли секс відбувається на очах у чоловіка. Вони довго не могли зважитися всерйоз обговорити тему третього в їх пастелі, але ... допоміг випадок.

Вся справа була в тому, що весь цей дешевые проститутки киева за 30 шикарний банкет з нагоди ювілею Світлани мав подвійне дно: тиждень тому з тріском звільнили заступник Віктора Михайловича. Звали її Ольга. Світла кликала її просто: Змія. Так ось, причиною звільнення Змії стала її несподівана вагітність. Від шефа. Ні, навіть не сам факт «двох смужок» (в наш час така проблема вирішується дуже просто і швидко), тим більше, що у Змії це був уже другий заліт від Віктора Михайловича, а то, що чоловік Змії про все дізнався. Кажуть, що в той вечір до проститутки киева метро левобережная їхнього будинку навіть поліцію викликали ... Звільнилося вакантне, читай, дуже прибуткове місце зама. На наступний ранок Світлана була викликана в кабінет до шефа. Де Михалич, видатний мужик, злегка за п'ятдесят, запропонував їй посаду свого заступника. Для Світлани це було межею мрій, тому що посада була з розряду «життя вдалося!», Але було одне «але». І про це «але» знали всі співробітники фірми, включаючи і Свєту: щоразу Віктор Михайлович не спроста робив своїм заступником проститутки киева з 2 размером молодих і красивих жінок - він їх трахкав. Це входило в обов'язки. Негласно, звичайно, але входило. Весь персонал знав, що якщо ти зам, то спиш з шефом. Підкладати під нього. Сам Віктор Михайлович з того, що дере свого зама секрету ніколи не робив. Але і не хвалився. Для нього вона була як похідний-польова дружина в армії ... Світу обіцяла подумати. Шеф дав на це тиждень.

- Ти все знаєш, Світлана, ти жінка розумна - просто додав в кінці шеф - завтра приходиш до мене дешевые проститутки киева за 30 із заявою. Про переведення на вищу посаду. Або на звільнення. Третього не дано ...

І це той же було частиною правил: відмовитися не можна було, тільки звільнитися.

По дорозі додому Світлана заїхала в піцерію. Села за дальній столик, закурила і ... розревілася. Що тепер робити?! звільнятися ... і куди потім? все заново починати ... це в тридцять-то років! а з іншого боку, що повією чи стати ?! НЕТ !!! чому повією? всього-то одному ж мужику дати ... давати проститутки киева метро левобережная ... повії з багатьма сплять. Дура! навіть думати забудь. Якби хоча б ніхто не знав ... а то весь офіс в спину плювати почне ... Що робити? !! благати шефа, що б на колишньому місці залишив? звільнить. ЗВІЛЬНИТЬ !!! Та й хер з ним. Або дати? Адже він симпатичний, видатний мужик, знає, як з жінками звертатися ... по-жорсткому так, що б потекла, як вона, Свєта, фантазує іноді в душі. Не те, що мій сережечки ... він ніжний весь такий, турботливий. Цікаво, який у шефа член? ... Посада проститутки киева з 2 размером - мрія! ... Ні! НЕТ !!! Чоловік рано чи пізно дізнається. Була б одна, незаміжня, тоді б ... немає, чоловік дізнається. Не можна!

Рішення було прийнято. Змінити роботу. Але як пояснити чоловікові? ... Тут вона махнула рукою - розповім як є. Зрозуміє. Я ж нічого поганого не зробила.

Будинки того ж вечора.

- Це повинно статися при мені! - Випалив Сергій.

- Чи не зрозуміла? !! - Здивувалася Світу. Вона сиділа на дивані, забравшись туди з дешевые проститутки киева за 30 ногами.

- Я повинен бачити, як він тебе трахне.

- Та ти що ідіот? !! Здурів, збоченець ?! я тобі це як поганий прикол розповіла! Я звільняюся, зрозумів ?! У-У-О-Л-Ь-Н-Я-Ю-С-Ь !!! придурок. І ще слово таке сороміцькі знайшов торохнеться ... фу!

- Вибач ... - Сергій почервонів і зам'явся - я тебе не зрозумів ... я думав ти мене перед фактом ставиш: мовляв, «мене тепер не тільки ти будеш тра ... любити».

- Перед фактом? - Подив Свєти не було меж проститутки киева метро левобережная - тобто ти і правда вважаєш, ...                                          Читати далі