—«Де Валлен» — самый знаменитый район красных фонарей в Амстердаме.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева зрелые блонщ, sexwife декамерон. детективне агентство або на роботі не вважається. частина 2, проститутки киева негритоски.

Для сприйняття сюжету ознайомтеся, будь ласка, з першою частиною розповіді.

Дійові особи:

Артур Ваганович - шеф детективного агентства, в недалеко минулому високий керівник в органах.

Сергій - початківець сищик.

Ольга - сищик, дружина Сергія.

В'ячеслав - досвідчений сищик.

Олена - сищик, дружина В'ячеслава.

Офіс "Seek»

Перше, що відчув Сергій, відкриваючи очі - це біль. Наростаюча, пульсуючий біль в потилиці, проститутки киева зрелые блонщ що віддає в віскі і далі розтікається по всьому тілу. Різкий яскраве світло, що б'є прямо в очі змусив його знову заплющити очі.

- Ваше ім'я? - Холодний чоловічий голос з легким європейським акцентом болісно увірвався в розум Сергія.

- Сергій.

- Мета прибуття в «Seek corporation»?

Сергій спробував знову відкрити очі і озирнутися. Він сидів на жорсткому стільці посеред якогось приміщення. Його руки були заведені за спинку стільця і туго проститутки киева негритоски стягнуті наручниками. Прямо перед ним був стіл, звідки в очі бив світло лампи. Крізь цей яскраве світло Сергій зміг лише злегка розрізнити силует людини в чорному костюмі, того самого, що сидів на чолі столу в кабінеті, де полонили Сергія і його дружину. По краях кімнати були розставлені великі м'які крісла, на яких сиділо кілька чоловіків, через світло лампи вони так само здавалися Сергію нечіткими силуетами.

- Мета прибуття в «Seek corporation»? - Людина в чорному проститутки киев возле метро героев днепра костюмі повторив питання небезпечно підвищивши голос.

- Ми просто хотіли знайти роботу - Сергій став брехати, намагаючись, щоб її голос звучав якомога жалібніше.

Пересохлі від спраги губи ледве слухалися його.

- Ким ви один одному доводитеся? Як вас звуть?

- Вона моя дружина. Я Сергій. Дружину звуть Ольга.

- Ви завжди з дружиною на її співбесіди ходите? і професійну міні-камеру з собою берете ?! - Хмикнув Людина в чорному костюмі проститутки киева зрелые блонщ - Звідки ви дізналися про борделі?

борделі? Сергій все ще туго розумів від недавно перенесеного удару по потилиці. Мружачись, він здивовано підняв очі на Людину в чорному костюмі:

- Так це що ... бордель? - Нерозумно перепитав він.

Чорні силуети в кріслах, які оточували його, стали переглядатися один з одним. Повисла незручна пауза.

Раптом Людина в чорному костюмі роздратовано сказав:

- В принципі нам не важливо хто ви і навіщо проститутки киева негритоски виявилися тут. Ми навіть не будемо з'ясовувати ваші особистості і мета прибуття. Хоч зробити це, повірте мені на слово, можемо елементарно. Це зайве, і не має зовсім ніякого значення. Досить того факту, що ви багато дізналися і побачили, чого знати і бачити не повинні. Деякі мої колеги пропонують убити вас, але я все ж хочу зробити вам одну пропозицію. Від того приймете ви його чи ні буде залежати ваше життя. Як говоритися вирішувати вам ...

Людина в чорному костюмі проститутки киев возле метро героев днепра зняв трубку з телефонного апарату, що стоїть у нього на столі, коротко скомандував:

- Введіть її!

І жбурнув трубку на місце, після чого продовжив, звертаючись до Сергія:

- Але перш давайте-ка я вам дещо поясню.

Він відволікся, переводячи погляд з Сергія на відкривається вхідні двері.

Сергій теж обернувся і серце його защеміло. Ввели його дружину Ольгу. Вона стояла абсолютно гола, з низько опущеною головою. Розпатлане волосся закривали проститутки киева зрелые блонщ її обличчя. Її руки були зведені назад за спину і, хоча Сергій не бачив, але був впевнений, що вони так само як і у нього, стягнуті наручниками. На Ольгу був одягнений справжнісінький нашийник, до якого була пристебнута коротка металева ланцюг-поводок. Її тримав значних розмірів лисий амбал з рельєфним оголеним торсом в шкіряних штанях і з величезною татуюванням дракона на лівому плечі. Все тіло Ольги злегка тремтять. Її била дрібна дрож, вона раз у раз тихо схлипувала. проститутки киева негритоски P>

- Вадик, постав її поруч із чоловіком - холодно скомандував Людина в чорному костюмі.

Лисий амбал смикнув ланцюг, і Ольга, ледь не впавши, підскочила до стільця, де сидів Сергій.

- На коліна, сука! - Хрипко скомандував амбал.

Вільний кінець ланцюга просвистів в повітрі і жіганул Ольгу по спині. Вона завила і тут же покірно опустилася на коліна постійно благаючи:

- Не треба, будь ласка більше не бийте ... я не витримаю ...

- проститутки киев возле метро героев днепра Ноги ширше розстав! Ось так!

- Та що ви собі дозволяєте! - Закричав Сергій.

І тут же отримав потужний удар в обличчя. Амбал потер кулак.

- Вадик, поки я буду вводити наших нових друзів в курс справи - Людина в чорному костюмі випустив цівку сигарного диму в бік Сергія і Ольги - проведи з сукою перше заняття. Все як завжди. Як завжди, ну ти знаєш.

Амбал кивнув і зайшов Ользі за спину. Він став діставати широкий шкіряний ремінь зі своїх штанів. проститутки киева зрелые блонщ

- Коли я зі своїми партнерами - тут Людина в чорному костюмі неспішно обвів рукою знаходяться в приміщенні - відкрив елітний закритий бордель для ... ну, скажімо для сильних світу цього, то мало не прогорів.

Амбал зробив короткий помах і різко вдарив ременем по внутрішній стороні лівого стегна Ольги. Вона завила, з її очей бризнули сльози. Ольга спробувала впасти на землю, але амбал втримав її за поводок і тут же завдав ще більш потужний удар на цей раз проститутки киева негритоски по її оголених грудей.

Сергій скреготав зубами від злості і безсилля, спостерігаючи за катуваннями дружини.

- Здавалося б справа вигідна, - Людина в чорному костюмі продовжував свою промову, немов нічого особливого не відбувалося - але цим могутнім людям, моїм клієнтам, виявилося нудно трахать звичайних повій, їм виявилося мало просто саун і стрип-танців. Їх розбещений владою і кокаїном розум вимагав більшого. І я дав їм те, чого вони бажали. Я придумав офіс. проститутки киев возле метро героев днепра

На Ольгу сипалися удари. Її погляд ставав відчуженим, вона лише опустила обличчя, намагаючись не зустрічатися поглядом з глядачами в дорогих костюмах, що сидять по краях кімнати і жадібно спостерігають за те, що відбувається.

- Офіс, де кипить звичайна рутинна паперова робота, де укладаються договори і ведуться ділові телефонні переговори, де, заплативши кілька тисяч доларів, можна попрацювати пару днів і трахнути будь-яку співробітницю. По-початку справа проститутки киева зрелые блонщ йшла зі скрипом. Клієнти не сприймали співробітниць офісу як доступних повій, плюс ще комплекси і сорому серйозних немолодих чоловіків, коротше, клієнти довго не могли зав'язати службовий роман і це доходило мій бізнес. Тоді я ввів одне просте правило, яке дозволило враз знищити все комплекси і зняти всі умовності. Це правило говорить: «Роздягнутися ВСЕМ !!!» Все виявилося просто. Голий клієнт заходить під виглядом нового працівника в офіс-бордель, де його оточують голі дівки, проститутки киева негритоски які дозволяють робити з собою все, що завгодно. Клієнт задоволений, я багатий. Тепер від бажаючих повеселитися немає відбою, але ось з дівчатами ... з дівчатами у нас певні проблеми. Їх не вистачає. Як виявилося, не кожна повія готова працювати в моєму офісі. Адже треба бути справжньою блядь, що б не просто бездушно розсовувати ноги в ліжку в темній кімнаті, а фліртувати, заводити, грати роль співробітниці офісу. Треба бути шльондра, якій процес гри приносить не менше задоволення, проститутки киев возле метро героев днепра ніж клієнту. Звичайні повії тут не годилися, та й вимагали вони за свої послуги надто багато. Тому ми розмістили оголошення про прийом на роботу звичайних співробітниць і розробили курси підвищення кваліфікації для прийнятих дівчат, які дозволяють навіть зі звичайної сірої мишки зробити справжню блядь з сяючими від похоті і бажання очима, яка за середню офісну зарплату, смиренно нагодувавши чоловіка сніданком і провівши діточок в дитячий сад або в школу, поспішає в мій проститутки киева зрелые блонщ офіс, де перетворюється з зразкової дружини в розгнуздану голу повію, що дає будь-кому, хто її вибере. Вдосталь натрахавшісь, вона по закінченню робочого дня йде додому, де знову стає вірною дружиною і турботливою матір'ю, і мовчить! за власним бажанням МОВЧИТЬ! про специфіку своєї роботи, про те, що сьогодні вона обслуговувала відразу трьох клієнтів, у неї болить попка від систематичного анального сексу, а її пизда вже так розтягнута всілякими членами, ...