—По статистике доноры спермы зарабатывают в среднем $4000 – $5000 в год.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки выше сорока киева, на її місці. частина 1, проститутки киев выдубичи.

масках, що приховують обличчя по вилиці, пам'ятаю, що я посміхнувся по себе через їх схожості з Зорро. Був ще чоловік в чорному костюмі-трійці і класичній білій сорочці, невимушено питущий віскі з келиха, сидячи в кріслі, і біля його ніг стояв на колінах раб, на якого була надіта збруя, шкіряні штани і товстий шкіряний нашийник, повідець від якого тягнувся до тому самому чоловікові, що намотав його на зап'ясті, і при нагоді натягував його сильніше, трохи прідушівая свого вихованця. проститутки выше сорока киева Широкоплечий, з розвиненою мускулатурою, нижній дивився спідлоба боязко на присутніх, чоловік дивився на годинник, а дівчина, схоже, нудьгувала, лежачи мовчки. Нарешті, керівник всього цього дії, а саме - елегантний Верхній в костюмі-трійці, ледь помітно кивнув і зробив жест долонею, що дозволяє почати. Я помітив, як його нижній напружився, а розосереджені по кімнаті чоловіка оточили його ... Господар відстебнув поводок і скрутив ланцюг:

- Давай. - Він легенько проститутки киев выдубичи підштовхнув свого вихованця до першого з чоловіків, але той все ще зволікав, ніби заворажённий дивлячись на чоловіка перед собою. Верхній взяв в руки стек з пензлем на кінці і поквапив їм свого нижнього хльостким ударом по спині. - Виконуй.

Раб, тремтячи, взявся за справу - блискавка ширінки першого з четвірки поїхала вниз, і майже відразу в його губи вперлася яскраво-червона головка порушеної члена. Раб невпевнено розкрив рот, і член пройшов далі, а завдяки вмілому проститутки чат киев руху вперед стегнами того, хто насолоджувався їм, уперся в саме горло ... У мене був не те, щоб шок, але що вони почнуть саме з цього, я, взагалі- то, не дуже чекав.

- Це його дружина, - сказала моя дружина, кивком вказавши на дівчину, - після того, як він усім отсосет, вони відтрахають її ...

- Звідки ти знаєш? - Дивуюся пошепки, закликаючи і її говорити тихіше.

- Розговорилася якось з їх Господарем. - Посміхнулася дружина, і по її хитрою усмішкою проститутки выше сорока киева я здогадався, що вона не тільки розмовляла з ним. - Четверо чоловіків у масках - світчі в його служінні, а чоловік на повідку і нижня з кляпом у роті - сімейна пара. І він - їх Верхній. - Вона подивилася мені в очі. - Розумієш? Їх всіх.

Я міг зрозуміти її захоплення - одна людина контролює бажання цілого ряду людей, її це зацікавило, привернуло, тому вона і віддалася йому, ваблена цікавістю і силою його неймовірного магнетизму. Але я не міг повністю розділити з нею проститутки киев выдубичи її захоплення, як би не хотів перейнятися її ставленням до всього цього дійства.

Я дивився на оральний секс з чоловіком у виконанні чоловіки, і намагався усвідомити, наскільки це для мене відштовхуюче. Але якийсь істинної неприязні чи відрази я так і не відчув - було трохи дивно це бачити, але не більше. За всім цим було дійсно цікаво спостерігати - за безпорадним нижнім, пов'язують сімейні вузи їх домовленості, через подібне приниження отримує справжнє задоволення, проститутки чат киев за чоловіками, що брали його за потилицю і насаджували глибше, за Верхнім, який уважно дивився, ускользающе посміхаючись, на все це з свого крісла, склавши разом кінчики пальців. Він контролював темп: «швидше», «повільніше», «зупинися»; глибину, частоту, і саму роботу губ своєї живої іграшки: «пройди уздовж стовбура», «оближи головку»; все було під його контролем, навіть дії світчей, над якими Верхній із задоволенням знущався, так і не давши дозволу жодному з них закінчити. Здавалося, проститутки выше сорока киева за допомогою свого раба сам Господар так спілкується з ними, по-садистськи, кімнати для тортур, перезбуджена, але не доводячи до кінця.

Нижній, схоже, звикся зі своїм становищем задовільний чоловічих потреб, а його дружина, повернувши голову, з цікавістю спостерігала за тим, як її чоловік пестив черговий член, і мені здалося, що вона ні на жарт збудилася, навіть засовався нетерпляче на ліжка в очікуванні сполучення, що не могло вислизнути від уваги пильного проститутки киев выдубичи Господаря. Посміхнувшись, він зупинив свого нижнього, і дав знак Світчі починати. Я помітив, як благально чоловік подивився на свого Верхнього, але той насупився і похитав головою.

Ті встали біля дівчини, і один з них увійшов до неї пальцями. Вона не пручалася, навіть була рада цьому, на стегнах її блищала волога - вона текла. Верхній взяв свого підопічного за нашийник, встав з крісла, і потягнув його до ліжка, раб ледве встигав за ним, незграбно пересуваючись на колінах. проститутки чат киев Господар зупинив його поруч з іншими, що чекали своєї черги, щоб він все бачив і був в потрібній для цього близькості і доступності. Раб крадькома подивився на свою дружину, але вона абсолютно не звернула на нього уваги.

Який же стрес, напевно, довелося випробувати їм - багато людей, що спостерігають за процесом, самих учасників не так мало, приниження на межі сходження з розуму від ревнощів і бажанням продовжувати, перейти через цю грань далі, подивитися, що проститутки выше сорока киева буде за межею . Своєрідне випробування самих себе на міцність, вибудовування кордонів, зовсім нове розуміння того, які відчуття вони відчувають від безпосереднього перебування в темі. Я був буквально захоплений сміливістю і безглуздям цієї сімейної пари, що зважилася виставити таїнство свого мазохістського задоволення на загальний огляд, не побоявшись засудження. Адже секс - процес камерний і дуже інтимний, але не в цьому випадку, не для них. Тут вони швидше самі виступають як проститутки киев выдубичи засіб для отримання задоволення найголовнішого в цій компанії - їх Господаря, що, очевидно, любив з усіх своїх захоплень створювати щось видовищне.

Світчі пристроювалися до дівчини по черзі, і дерли її так сильно, як тільки могли, в їх рухах виявлялася звіряча, інстинктивна агресія, тваринна, яка виходить із самих глибин людської суті. Каталізатором збудження дівчини була біль, і ці чоловіки провокували її пристрасть, знущаючись - соски були запалені від викручування, проститутки чат киев груди вже була в синці, стегна - в подряпинах. Вона придушено верещала, заглушається кляпом, здригалася, іноді намагалася якось звільнитися, іноді стогони її трохи міняли інтонацію, і тоді уважний Верхній показував свій контроль в дії, огріває червоної батогом по спинах загралися світчей, а іноді і карав кого-то з них , грубо відриваючи від дівчини за ремені брюк, змушуючи роздягтися повністю і перегнутися через підлокітник, тесав нещадно вузьким хлистом, призначаючи зазвичай проститутки выше сорока киева по десять-п'ятнадцять ударів, і пускав назад - чекати своєї черги. Мені здалося, що він отримує якесь своє, особливе задоволення від того, як проводить саме покарання - від самого моменту, коли він стискає долонею шиї своїх підлеглих і тисне вниз, змушуючи встати на коліна, до останнього удару хлиста по сідницях тих, хто посмів його не послухатися. По всій видимості, саме відчуття влади п'янило, але не сп'яняло до ступеня переусердствованія, і мені сподобалася його витримка, проститутки киев выдубичи його вміння не лякати тих, хто знаходився під його початком, а вселити повагу. Я бачив, що все - включаючи світчей - довіряли йому, і жоден з них не наважився заперечувати призначеного покарання, жоден з них не висловив і слова проти, лише в кінці екзекуції провинилися просили вибачення, і вельми, на мій погляд, щиро. Їм справді не хотілося його засмучувати, не хотілося, щоб він злився і йому доводилося змінювати порядок сесії, тому вони покірно приймали справедливе покарання, проститутки чат киев оскільки скалічити тут ніхто нікого не мав наміру, а вони аж надто захоплювалися, забувши про все.

Звичайно, рабиня втомлювалася - від оргазмів, кількості чоловіків і болю, і розслаблював її тільки чоловік, що після кожного запеклого коханця, як правило, ізлівшегося всередину неї, ніжно вилизував все соки, вичищав мовою все до останньої складочки, і та м'якість , ніжність, з якою він це робив, говорила про його до неї справжнє ставлення. І вона, його ти, відчувала проститутки выше сорока киева цю зворушливу турботу, і відчувала на ці короткі хвилини себе в безпеці, а потім все починалося заново - світчі брали своє, їм обіцяне Верхнім, і вона стогнала, жадала їх, насолоджувалася, якщо тільки вони не переходили кордонів дозволеного. Але для цього у неї був Господар - він не дозволяв їм зайти надто далеко.

Стоячи там, я ...                                         Читати далі