—Индийский мудрец Ватсьяяна создал сборник рекомендаций и правил для секса под названием - «Камасутра».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева фото, гостя, проститутки инливидуалки киев.

На наш ювілей весілля зібралися гості. Погуляли, попили і до півночі почали гості розходитися. Сестричка дружини (Віка, 18 років, незаміжня) вирішила залишитися у нас. Дружина постелила їй в іншій кімнаті і, сполоснувши, лягла спати і швидко заснула. Я ліг поруч, але мені не спалося, хотілося сексу. Я почав гладити її, пробираючись до кицьки. Поклавши руку на промежину, пальцем намацав клітор. Я почав подрачивать його, але дружина не проявляла ніяких ознак бажання. Я змочив палець проститутки киева фото слиною і знову опустив його на клітор. Дружина стала мене відштовхувати, не бажаючи прокидатися. Я лежав голий з стирчав членом і не знав, як її розбуркати.

Тут я почув, що Віка підійшла до нашої кімнаті і заглянула в неї. Вона хотіла щось запитати, але побачивши, що дружина вже спить, перевела погляд на мій член. Побачивши його в усій красі, вона збентежилася, але ще деякий час не могла відірвати від нього погляду. Вона різко розвернулася і пішла до себе. (Порно проститутки инливидуалки киев історії) Через деякий час я почув вошканье з її спальні. Я встав і тихенько пройшов до неї. Заглянувши в спальню, благо, що двері були відчинені, я побачив крізь світло вуличних ліхтарів, що одна рука Вікі гладить груди, а друга снує в трусиках. Я, трохи помилувавшись цим видовищем, тихенько підійшов до ліжка з боку її особи. Вона була так захоплена собою, що навіть не почула, що хтось присутній в кімнаті. Я присунув член до її губ, ледь не торкаючись їх, і поклав руку на яна проститутка киев вільну груди. Вона здригнулася і відкрила очі.

Вона заціпеніла, побачивши біля губ мій член, відсунула голову і швидко вийняла руку з трусиків. - Не бійся, продовжуй, - тільки і зміг сказати я. - Мені так соромно, йди. - Те, що дівчина хоче сексу, нічого ганебного немає і ти, якщо хочеш, отримаєш його. - Ілона моя сестра і я не зможу тобі віддатися. - Ти ні про що не думай, просто віддайся своїм бажання і все, - сказав я, поклавши руку на її промежину. Вона видала стогін проститутки киева фото і подала попку назустріч моїй руці. Я зрозумів, що сьогодні вона буде моєю. Я просунув руку в трусики. Її кицька палала жаром і вся текла. Я взяв її за потилицю і уткнувся членом в її губи. Вона відкрила рот і її губи обволокли головку. Вона занурила член в рот і почала його ніжно смоктати. Давши їй трохи насолодитися членом, я відсунувся і зняв її трусики. Її кицька виблискувала соками. Я поставив її на рак на край ліжка і припав губами до кицьки. Вона виливала дивовижний проститутки инливидуалки киев аромат збудження. Я лизав і не міг насолодитися. Я проводив мовою по її статевих губках, смоктав клітор, а вона все голосніше і голосніше стогнала. Я перемістив мову на дірочку ануса і засунув палець в піхву.

Вона зойкнула, її піхву запульсувало і Віка почала кінчати, заливаючи мій палець і рот соками. Я не припиняв її пестити. Давши їй заспокоїтися, я встав біля ліжка. - Як мені добре, дякую тобі - прошепотіла вона. Віка сіла на краєчок і направила член в свій яна проститутка киев рот. Вона з тваринної пристрастю початку доводити мене до оргазму. Ми так віддалися насолоди, що не почули, як увійшла Ілона. - Чим це ви займаєтеся? - Почули ми. Віка відскочила від мене і злякано подивилася на сестру. Я не знав, що робити, мій член миттєво опал. У кімнаті стояла тиша. Наступна реакція дружини нас сильно здивувала. - Продовжуйте почате, чого зупинилися. Я давно хотіла побачити, як ти будеш трахать іншу, - промовила вона мені. - Добре, що це моя сестра, до неї проститутки киева фото я тебе не ревную. Не вірячи, що не скандалу, я сунув член в губи Вікі. Вона, дивлячись на сестру, взяла в одну руку мої яйця, інший направила член в рот. Член почав оживати. - Де ти навчилася смоктати і коли? - Запитала Віку Ілона. - Я все вже вмію, - відповіла та. - Ну ми зараз подивимося, - сказала Ілона. Вона присіла з рядом з Вікою і поблизу дивилася, як та робить мені мине. Потім вона наблизила до члена особа і ось уже вдвох вони доставляли мені задоволення.

проститутки инливидуалки киев Обстановка розрядилася. Я зверху милувався ними і не міг повірити, що це відбувається зі мною. - А ти коли-небудь робила це з жінкою? - Запитала Віку дружина. - Ні. Мені огидно лизати чиюсь кицьку, - відповіла Віка. - Але ж ми сестри, може спробуємо? У мене теж ніколи не було цього, - сказала Ілона. Вони мовчки лягли в позу 69 і зайнялися одна з одною. Я залишився не при справах і стояв дивився на них. Вони так збудилися, що забули про мене. Я приліг між ніг Вікі і в сантиметрах яна проститутка киев 15 дивився, як язичок дружини пурхає по губках і клітора Вікі. Тут дружина, згадавши про мене, сказала: - Давай же встав їй. Я підвів член до дірочки Вікі. Дружина, вирішивши керувати процесом, взяла член в руку і вперлася в кицьку. Я рушив стегна і член увійшов в кицьку Вікі по самі яйця. Дружина видала блаженний стогін. Я завмер на мить і почав руху. Дружина простягнула руку і нігтиками початку мені гладити яйця. Я мало не зомлів від насолоди. Віка замукала, подаючи стегна проститутки киева фото назустріч і не перестаючи вилизувати Ілону. Я не міг довго протриматися від того, що відбувається і готовий був уже закінчити. Хитнувши пару раз, я почав виливатися в щілинку.

Дружина зловила губами клітор Вікі і почала його смоктати. Віку пронизав оргазм. Вона, задихаючись, прокричала: - Як добре. Я вийняв член і залишки сперми бризнули на губи Ілони. Вона схопила губами голівку і ніжно висмоктала залишки. Мій член, навіть мені на подив, все ще стояв. Я зайшов проститутки инливидуалки киев з іншого боку і встромив його в кицьку дружини. Віка засмоктувала клітор дружини, носом впираючись в мій член. Прискорюючись, я відчув, що Вікин мову проходить по стовбуру і лиже яйця. Кицька Ілони початку стискатися напередодні оргазму. Мій член почав роздуватися і дружина почала кінчати. За нею скінчив і я. Я розрядився в неї і, вийнявши член, вилив залишки на обличчя Віки. Ми лежали втрьох, я посередині, на ліжку і відпочивали. Дівчата гладили мені член і яйця. Очі їх досить яна проститутка киев блищали. - Хороша у тебе дружина? - Грайливо запитала Ілона. - Дуже, - відповів я і поцілував її в губи довгим поцілунком. - Може спробуємо ще, якщо Віка не проти? - Я завжди готова. Можу привести свого хлопця в наступний раз, - тут же відгукнулася Віка. - Чи готовий ти і мені зробити приємність з іншим? - Запитала дружина. - Тепер я все для тебе зроблю. Ви спробуєте ще два члени одночасно. - Ловлю на слові. Дівчата досить розсміялися.