—На июнь приходится наибольшее количество потерь девственности в США.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева зрелые бланш, одного разу, толстые проститутки города киева.

Як-то раз, затримавшись в гостях у наших друзів, ми з дружиною залишилися у них на ночівлю. Їхній син Саша, хлопець 18 років, повинен був залишитися ночувати у друга. Ми були напідпитку і відразу, розташувавшись в сусідній кімнаті і роздягнувшись догола, заснули.

Прокинувся я від того, що хтось увійшов до кімнати. Розплющивши очі, я побачив Сашу. Він стояв біля нашої ліжка і збуджено дивився на мою дружину Ілону. Чи не показуючи, що прокинувся, я перевів погляд на проститутки киева зрелые бланш дружину. Вона спала, зігнувши в коліна одну ногу і злегка відкинувши її в сторону. Ковдра було відкинуто і відкривався вид на її голе тіло. Було добре видно її голена кицька, в яку він і уперся поглядом.

Мене порушило те, що вона лежить голою перед хлопцем і збуджує його. Я вирішив подивитися, чим це закінчиться.

Саша, думаючи, що я сплю п'яний, тихенько підійшов до ліжка і сів збоку. Переконавшись, що я сплю, він простягнув руку і торкнувся грудей дружини. толстые проститутки города киева Трохи помацавши її, він опустив руку на її кицьку. Дружина не подавала ознак життя, що і підштовхнуло його до рішучих дій. Він почав пальцем пестити їй клітор. Через деякий час дружина, думаючи, що це я, не відкриваючи очей, почала подаватися стегнами назустріч пальцю. Саша глянув на мене і, побачивши мої відкриті очі, завмер. Я підніс палець до губ і показав, що все нормально і потрібно зберігати мовчання. Він в нерішучості продовжив пестити мою дружину. Я відтягнув ногу дружини молодие проститутки киева ширше в сторону, ще більше відкриваючи вид на промежину. Кицька вже зволожилася і блищала в перших променях світанку.

Я показав Сашку, щоб він роздягнувся. Він швидко залишився голим. Його член вже стирчав. Саша знову присів і вирішив продовжити розпочату. Я підштовхнув його за потилицю ближче до кицьки, для кращого огляду. Він просунув палець їй в кицьку і почав їм рухати. Кицька вже вся текла. Я знову взяв його за потилицю і притиснув ротом до промежини. Я бачив, проститутки киева зрелые бланш як його мова проходить по її статевих губ і клітора. Стегна дружини піднімалися йому назустріч. Я простягнув руку до її грудей і побачив, що вона вже не спить і дивиться, що робиться у неї внизу. Вона застогнала і вдячно подивилася мені в очі. Саша підняв очі і побачив, що Ілона прокинулася. Він хотів відскочити, але дружина схопила її за голову і притиснула до кицьки. Він ще активніше запрацював мовою.

- Хочу посмоктати, - прошепотіла Ілона.

Я підвівся. толстые проститутки города киева Вона губами обвила головку і занурила весь член в рот. Так возбужненно вона ніколи не смоктала. Я відлітав від її минета і від виду, як її хвалить Саша. Ілона сіпнулася і почала кінчати. Її колотило від оргазму. Саша пив її соки і теж насолоджувався.

Коли джерело вичерпався, він оторвалсяся від кицьки і поблизу розглядав щілинку дружини. Його очі горіли від збудження. Я перекинув ногу через дружину, сів обличчям до її ніг, розсунув їх ширше і кивнув Саші. Той, все молодие проститутки киева зрозумівши і не вірячи в те, що відбувається, підвівся і підніс головку до клац. Кицька заклично розікрали, запрошуючи до дії. Саша провів по губках, змочуючи член, і зупинився біля входу.

- Ну ж, - почули ми голос Ілони і вона підняла стегна, занурюючи головку його члена всередину.

Саша рушив вперед і член занурився повністю. Пролунав блаженний вдих Саші та Ілони. Вони завмерли і почали рухатися. Я заворожено дивився, як член занурюється в лоно дружини. Я зліз проститутки киева зрелые бланш з Ілони і припав поцілунком до її губ. Ми цілувалися, поки Саша трахкав її. Його яйця шльопали по її попці. Ілона крутила стегнами, доставляючи йому задоволення. Він прискорив руху і зі стогоном скінчив, виливаючи всередині, до сьогоднішнього дня належить тільки мені, кицьки. Відчувши постріли сперми, Ілона знову бурхливо скінчила і знесилено розтягнулася на ліжку з широко розставленими ногами. Саша вийняв член і не знав, що робити.

Виходило, що закінчили всі, крім толстые проститутки города киева мене. Я підніс член до губ дружини і вона відкрила рот. Я занурився в нього і почав сам трахать. Саша не розгубився і теж підійшов до її голови. Вона відкрила очі і, побачивши його ще неопале член, взялася за нього рукою і почала дрочити його. Я вийняв член і вона, взявши його в іншу руку, вже дрочила мені, направивши член Саші в свій рот. Вона з вдячністю обсмоктала його, давши повністю заспокоїтися, і переключилася на мій. Довго я не витримав і розрядився, вистрілюючи все молодие проститутки киева накопичене збудження. Не встигаючи ковтати, вона витягла його з рота і, дроча, прийняла залишки на обличчя.

- Ну що хлопчики, потрахалісь? - Задоволено посміхаючись, прошепотіла Ілона. - Спробуємо ще як-небудь?

- Я готовий, - поспішив відповісти Саша.

Я, звичайно, теж був не проти доставити їй таке нове для неї задоволення.

- Ти спи, а я домовлюся з Сашком на наступні вихідні, - сказав я. - Ми трахну тебе удвох в кицьку і попку. Ти згодна? проститутки киева зрелые бланш

- Я з нетерпінням буду цього чекати, - сказала моя кохана дружина. - І покажу Саші, на що я здатна. Він пам'ятатиме все життя секс з досвідченою жінкою і це стане в нагоді йому з майбутньою дружиною.

розцілував наші члени, вона провалилася в сон. Саша розстелив собі на підлозі і теж заснув. Засинаючи, я думав, як добре, що друзі теж були п'яні і не прокинулися від нашого шуму.

На ранок ми з вдячністю розпрощалися з господарями і поїхали додому. Всю толстые проститутки города киева дорогу, в таксі, Ілона притискалася до мене. Її рука лежала на моєму члені, а очі блищали від випробуваного насолоди і подяки. Так як попереду був вихідний день, ми, приїхавши додому, віддалися розпусті і насолоди.