—Химическое соединение, ответственное за экстаз любви (фенилэтиламин) присутствует в шоколаде.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки азиатки в киеве их цена, подарунок на 8 березня, снять проститутку академгородок города киев.

Віктор похитав головою.

- Правила клубу категорично забороняють будь-які грошові відносини між гостями.

- Не хвилюйтеся, я про все домовився з Костянтином. Він нічого не має проти. Це ж гра, ви обидва мені їх вручите назад. А ось для Каті це буде сюрприз, сподіваюся, що приємний.

Віктор подивився на мене з цікавістю, вже не знаю, що подумав, але гроші все ж непомітно взяв.

Я повернувся до Каті. Півпляшки наче й не було. Я посміхнувся. - Схоже, проститутки азиатки в киеве их цена тепер тобі море по коліно? -

- Якщо чесно, ні жива, ні мертва.

- Ну, очі у тебе дійсно скляні.

- Мене просто колотить.

- А там? Я перевів погляд в низ живота.

- Калюжа.

- Я не дам тобі витертися. І вони побачать.

Катя благально подивилася на мене, але я похитав головою.

- Підемо. Повія повинна чекати клієнтів, а не навпаки.

- Уже?

- Звичайно. Іди сміливо, сорочка довга, ніхто в залі не снять проститутку академгородок города киев побачить, як ти течёшь.

Катя одним ковтком допила залишки портвейну з келиха, я простягнув їй руку і допоміг піднятися.

- Візьми з собою пляшку, - попросила вона. Я заткнув пляшку пробкою, сунув її в рюкзачок і повів подругу назустріч пригодам.

Вона вже так завелася, що майже нічого не розуміла, але за ці кілька кроків я додав дров у її вогонь, нашіптуючи якісь вишукані непристойності. Зараз і не згадаю, які саме, сам був на взводі, пам'ятаю тільки, проститутки киева ку що вона шепотіла мені: «Замовкни!»

Кімната була невеликою, але обставлена продумано. Ліжко з кованими спинкою і ногах, якщо захочеться використовувати наручники, навпаки широкий диван і крісло в кутку. Виявилося, що чоловіки вже чекали нас, розташувавшись якраз на дивані. Я поставив Катю навпроти дивану метрах в півтора, а сам влаштувався в кріслі. На жаль, але сьогодні на цьому святі душі і тіла я лише глядач. Я не міг собі дозволити недозволену розкіш взяти участь, проститутки азиатки в киеве их цена був занадто заведений і не зміг би тоді керувати дією. Зрештою сьогодні я дарую їй подарунок, а не вона мені. Доведеться потерпіти.

Ми не обговорювали з Катею подробиці вечора заздалегідь, але я був упевнений, що вона нічого не зіпсує. Ми були знайомі вже близько п'яти років і я приблизно уявляв її репліки і дії. Мені залишалося лише підказувати. В душі вона була шльондра від бога і я поклався на її інстинкт. Мене більше турбували зовсім незнайомі чоловіки. Одна снять проститутку академгородок города киев незручна фраза могла б погубити свято.

Катя стояла, опустивши руки, дивлячись у підлогу. Щоки в легкому рум'янець. Чоловіки, навпаки, безцеремонно розглядали її, не відриваючись. Зачекавши невелику паузу, я зайнявся своїм нелегкою справою масовика - витівника.

- Джентльмени, дозвольте представити вам Юлю. Катю я не попереджав, але вона зрозуміла, що я не хочу називати її справжнім ім'ям і навіть не скривиться повела.

- Якщо ви знайдете її досить привабливою, проститутки киева ку то сьогодні вона буде в вашому повному розпорядженні, як ми і домовлялися. Сподіваюся, вам вона сподобається. Не дивуйтеся, що вона на вас не дивиться. Їй дозволяється дивитися на чоловіка тільки коли він попросить. Чоловіки мовчки дивилися то на неї, то на мене.

- Юля, джентльмени хочуть подивитися на тебе. Будь ласка, розстебни сорочку.

Вона мовчки слухала, але руки трохи тремтіли і гудзики не відразу піддалися.

- Ліфчик.

Перед проститутки азиатки в киеве их цена виходом я попросив її надягти такий, який можна було зняти, залишаючись в сорочці. Вона зняла верх і покрутила і раніше опущеною головою в пошуках, куди його можна покласти. Я не хотів, щоб вона його кидала, тому вибрався з крісла, забрав у неї з рук і поклав в свій рюкзак.

Пульс у мене був добре за сотню, але я тримався, говорив неголосно, але твердо.

- Тепер труси. Я ніколи в житті не бачив, щоб вона так червоніла, як після цієї команди. Катю била дрібна дрож. снять проститутку академгородок города киев Коли вона впоралася з собою і спустила труси до того місця, де починалися панчохи, я сказав, що досить.

- Будь ласка, заклади руки за голову, щоб клієнти могли тебе добре розглянути. Про чоловіків, чесно кажучи, я зовсім забув, насолоджуючись подругою, а вони сиділи мовчки. Сорочка, навіть розстебнута, трохи прикривала Катину груди і я розвів краю в сторони, даючи можливість чоловікам помилуватися. Груди у неї нехай і не дуже велика, але красива, правильної форми. проститутки киева ку Я недбало провів середнім пальцем по соску і відчув, як Катя здригнулася.

- розумничка, тримається, - подумав я. Цікаво, чи надовго її вистачить?

- Хотіла пограти в дорослі ігри? - Запитав я пошепки на вушко, щоб не почули інші. Катя ледь помітно кивнула

- Все тільки починається.

- Джентльмени, - звернувся я до чоловіків, - перш ніж ви вирішите, чи подобається вам Юля, можете попросити її повернутися або нахилитися, взагалі що хочете. Можете проститутки азиатки в киеве их цена підійти, доторкнутися. Щоб потім не говорили, що вам підсунули кота в мішку, - я посміхнувся. Я провів рукою по її злегка спущеним трусів.

- Уу, здається ви їй сподобалися, хоч викрути.

Віктор встав з дивана, підійшов до Каті впритул і кілька секунд мовчки розглядав її. - Подивися мені в очі, - несподівано спокійним голосом наказав він. Катя підняла голову. Дивлячись на неї в упор, він одним пальцем, як і я, тільки безіменним, неквапливо провів по шиї, снять проститутку академгородок города киев потім по плечу, повернувся назад, спустився вниз між грудей, не торкнувшись їх, по животу майже до кінця, але в останній момент обійшов бутон , ковзнув по внутрішній стороні стегна, поки не вперся в панчоху. Катя не кліпаючи дивилася, як він і попросив, йому прямо в очі, тільки закусила губу. - Вона хороша-, - підвів він підсумок, звертаючись до Костянтина. Той мовчки кивнув.

- Ну що ж, тоді як і домовлялися, стовідсоткова передоплата, - підвів я підсумок «оглядин». проститутки киева ку

Чоловіки синхронно потягнулися до задніх кишенях, дістали знайомі купюри і протягнули мені. Катя подивилася на мене абсолютно божевільними очима. Я витримав її погляд.

- З цього моменту Юля належить вам, - підвів я підсумок угоди.

- Єдина пропозиція, а то якось вискочило з голови. Якщо пам'ятаєте, я сказав на початку, що Юля буде належати вам повністю. Якщо раптом комусь захочеться скористатися її попочкой, то це, як відомо, незручно з непідготовленою проститутки азиатки в киеве их цена дівчинкою. У мене є спеціальна штучка, щоб полегшити вам життя, - з цими словами я підійшов до свого рюкзака і дістав звідти анальну пробку, якій ми завжди з Катею користувалися. Відразу поясню, що тут нічого надприродного я не вигадав, Катя любить «в попочку» набагато більше casual sex. C нею можна годинами займатися традиційним сексом по-всякому і в кращому випадку вона закінчить два рази. У попочку ж вона досягала вершини за пару хвилин. Але я, за освітою лікар, знаючи снять проститутку академгородок города киев про наслідки регулярного анального сексу, не зловживав ім.

- Якщо ви не проти, це відніме зовсім небагато часу. До речі, Віктор, ви засмутилися, що ваша дружина не може взяти участь у нашому вечорі. Якщо хочете, ми можемо хоч і не надовго, запросити її. Думаю, і Юля буде не проти, якщо це зроблять ніжні жіночі руки. І якщо у неї немає тут заняття цікавіше, то запропонуйте їй бути присутнім, але, як ми і говорили, виключно в якості глядача.

Віктор хмикнув, але проститутки киева ку піднявся і попрямував до дверей. Але тут несподівано в перший раз за вечір Катя подала голос. Розмовляючи з чоловіками, я, схоже, багато втратив, що не стежачи за її реакціями. Мабуть, настав межа її можливостей. Вона себе вже зовсім не контролювала. Стояти рівно Катя вже не могла, вона гойдалася на підборах і навіть час від часу звільняла руки, щоб зберегти рівновагу і не впасти. З бутона її лілії (це не я придумав, це безсмертний Венечка написав: «і пастися, пастися серед проститутки азиатки в киеве их цена лілій») по лівій нозі стікала велика тягуча крапля нектару.

- Міш, будь ласка, - все, що вона змогла вимовити. Але мене вже теж понесло і я пішов ва-банк. - Ти сама хотіла, дівчинка, - подумав я, - тепер не скаржся. Цей вечір ти запам'ятаєш. Я проведу тебе по цій дорозі до кінця ....                                         Читати далі