—14% мужчин утверждают что им не понравился первый сексуальный опыт.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев мальчики, сусідка, проститутки харьковская киев.

відчуває? Чи не болить?

- Та ні, нормально, правда - трохи очко пече.

- Це, скоро, пройде, у мене теж, таке, буває.

Гаразд, сонечко, що не бентеж людини - попросив Микола, мабуть, помітивши, на моєму обличчі, легку краску сорому. - Нехай прийде в себе. Налий нам, краще, випити, а я поки, в ванну сходжу.

- Може з тобою сходити? Як щодо - золотого дощику? Чи не бажаєш?

Кинувши на мене погляд, він посміхнувся.

- Пізніше. Потерпи. проститутки киев мальчики

- Ти, теж, тоді, терпи.

- Обов'язково - погодився Микола, виходячи з кімнати.

Ви, це, про що? - Зацікавився я, не зрозумівши, про що вони домовилися.

- Ти що, не знаєш, що таке - «золотий дощик» - зніяковівши, запитала Наташа. - Ніколи, цим, не балувався?

- Ні - відповів я, починаючи здогадуватися.

- А ти, взагалі, був одружений?

- Був.

- І що? Невже, ні коли, що не пустували - не писали один на одного? проститутки харьковская киев

Отримавши підтвердження, свою здогадку, я заперечливо похитав головою.

- Не дивно, що ви розійшлися. Ви не були - близькі.

- А що, якщо поссишь на людину, то зблизишся з ним? Це, - дурниця, якась! Мені ні коли не хотілося, що б, хтось, на мене - ссал. Це ж, - огидно!

- Ось бачиш! Це і є показником. З коханою людиною - це приємно робити, їм ти, ніколи, що не будеш гидувати!

- Ну, не знаю ...

- Дасть бог - ще дізнаєшся. проститутки киев 2016 дешевые Та до того ж, це дуже корисно для шкіри - омолоджує!

В принципі, я був повністю, з нею, згоден, просто не хотілося в цьому зізнаватися, я і сам би, із задоволенням, так побалуватися, якщо було з ким.

Дочекавшись повернення Миколи, я теж, поспішив в ванну, що б в стороні від чужих очей, підмити і обстежити, своє зіпсоване, очко. Усамітнившись, я видерся на ванну і загнувшісь раком, з цікавістю глянув в дзеркало, розглядаючи, в ньому, відображення, своєю, дупи. проститутки киев мальчики Кільце сфінктера, раздолбленную, потужної ялдой, припухло і почервоніло, зяючи,
 немов піхву, темної порожнечею, отвори. Дотягнувшись, до нього, рукою, я і почав потихеньку обмацав огрубілі краю ануса.

«Нічого собі! Ось це, він, мене, продірявив! - Стурбовано здивувався я, вільно провалившись відразу двома пальцями, в розтягнуте до неподобства, очко. - Діра стала, ширше маминої! »

Підмив і обмацавши дупу, я повернувся, до очікують мене, подружжю. Цього проститутки харьковская киев разу, мої сили, відновлювалися, набагато повільніше і Наташі, довелося неабияк потрудитися, щоб підняти мій знесилений, член. Але, в кінці - кінців, її пухкенькі губки і жадібний, до цього, ротик, все-таки добилися потрібного результату і ми знову, вишикувалися паровозиком. Але в цей раз, уже я був замикаючим і Микола, зацькували «сцеп» в «стикувальний вузол» дружини, завмер, з цікавістю прислухаючись до незвичайних відчуттів в своїй дупі. На відміну від мене, він протримався, проститутки киев 2016 дешевые набагато довше, зумівши, за цей час, двічі, довести дружину до оргазму, перш ніж сам, з гучним гарчанням, чи не розрядився в її понівечене лоно.

- Я в повному ульот! - Сказав Микола, знесилено розпластавшись на підлозі. - Ні коли б не подумав, що може бути, настільки добре!

- Ну ось, милий, тепер і ти, у мене, по справжньому, невинності позбувся - задоволено посміхаючись, промуркотала Наташа, ласкаво погладжуючи, мліє, чоловіка. - Погодься, що живий член, проститутки киев мальчики набагато, приємніше, штучного?

- Ще й як! Я в цьому навіть іне сумнівався!

- Переконався !? Скажи спасибі мені, якби не я, ти б, ніколи, на це не наважився!

Обійнявши дружину, він привернув її до себе.

- Дякую, моє сонечко, спасибі улюблена! Та знаю я, що ти, все зробиш, що б мені, було добре! Я, навіть, не уявляю, життя без тебе!

- Я теж. І якщо ти, коли-небудь, посмієш мене кинути, я точно - вб'ю тебе і себе!

- Та не проститутки харьковская киев в жісь! Де, я зможу найтілучше тебе?

Дивлячись на їх ніжності і любовне воркування, я, карався від заздрості, гостро відчуваючи, своёсобственное, самотність і відсутність, настільки ж близької мені, людини. Для них, я був, лише сексуальнойігрушкой, з якої вони бавилися, дозволяючи одна одній трохи побешкетувати і доставити, з моєю допомогою, максимум задоволення, яке, вони не могли отримати, удвох.

Не бажаючи слухати, їх любовні сповіді, я вирішив сходітьв проститутки киев 2016 дешевые ванну і, піднявшись з підлоги, тихесенько рушив до дверей.

- Ходімо всі разом - пожвавився Микола, поднімаясьвслед за мною, - Побалуємо там. Вставай сонечко! Побризкати, на нас, зі свого леечки.

Забравшись в ванну, він, допоміг дружині, встати, ногами, на її краю і розташувавшись, прямо, під нею, вичікувально глянув на мене:

- Не соромся, залазь, теж. Це, дуже навіть, збуджує!

Заразившись, його ентузіазмом, я, не змушуючи себе, просити, примостився проститутки киев мальчики позаду нього.

- Ну, все, ми готові - весело сказав Микола, пріподнявліцо до самого, органу. - Можеш відкривати, свій краник!

Злегка присівши, Наташа, розсунула руками волохаті губи і нас облила струмінь, гарячої, золотистої рідини, що вирвалася, незрозуміло звідки. Мене, як і багатьох чоловіків, з самого дитинства інтригувала таємниця жіночого сечовипускання, навіть тепер, знаючи їх фізіологію, в мені залишалося дитячу цікавість і бажання, спостерігати проститутки харьковская киев за цим процесом поблизу. Подставляяліцо назустріч, теплою, ароматною струмені, я без будь-якої огиди відчував у роті, її кисло-солоний смак, відчуваючи при цьому, якесь незрозуміле задоволення.

- Ну ось, я і тебе, приворожила. Будеш, тепер, по мені сохнути - радісно посміхаючись, сказала вона, дивлячись намоё обоссаний особа. - Огидно було?

- Так, немає - смущённоулибнулся я.

- Запевняю тебе, йому, навіть сподобалося - зауважив Микола. - Я, це, проститутки киев 2016 дешевые задом відчуваю! У мене, щось тверде, вперлося!

Обернувшись, він глянув на мій, напружившись відросток.

- Чи це, тебе, моя дупа збуджує?

- Цілком можливо - розсміявся я. - Ти не погано, ззаду, виглядаєш. У тебе, цілком, апетитна попка!

- Ну а в чому, тоді, справа? Чому ти, ще, баришся? Тепер, я вже не незайманий, так, що втрачати мені, більше нічого - весело жартував він, Шорка дупою, обмий, затверділий член. - Тепер, ти завжди будеш в ній проститутки киев мальчики - бажаний гість. Жінки кажуть: перший чоловік - не забувається!

- Правильно! - Розсміявшись, підтримала гру, Наташа. - Раз, «розпечатав» його, тепер, повинен догоджати!

- Я і не знімаю, з себе, відповідальності - посміхнувся гумору я, впершись кінець в його, змащене вазеліном, очко. - Навіть, якщо ти, «залетиш» від цього!

- О.! Мені здається, я на щось наткнувся! - Граючи, вигукнув він, і спритно вдягнувшись на мій член, невіннодобавіл: - Або здалося? проститутки харьковская киев

- А пальчик, в жопе відчуваєш?

- Ох, іправда!

Микола поелозів дупою, ізобразіврадость і здивування.

- А я відчуваю, ніби як, приємно стало.

- А ручки-то, ось, вони - показав я,

- Ох, і балуваних ви, у мене - сміючись, сказала Наташа, спостерігаючи зверху, за нашими збоченнями. - Думаю, тепер ви погодитеся, що без комплексів набагато цікавіше! А, красені мої опісінние?

- Звичайно, тільки в тісному колі.

проститутки киев 2016 дешевые Потеревшісь, особою, про мохнашку дружини, Микола, подав, їй, обидві руки.

- Спускайся вниз, радість моя, тепер ми, на тебе, пописати.

- Із задоволенням!

- Ти не проти - подвійного душа?

- Ну, якщо ти - хочеш ...

- Ну а що піди ... Тільки спочатку подмоемся - додав він, сповзаючи з мого "сучка».

Підмив, робочі, частини тіла, ми встали з двох сторін, від Наташі, надавши їй самій, управляти нашими «брандспойтами».

проститутки киев мальчики - Встаньте-но ближче, я хочу спробувати - відразу обидва, в рот взяти.

Чи не скриваяудовольствія, вона потеребила члени і опустившись навпочіпки, розчулено посмоктати їх, спочатку по черзі, а потім, відкривши рот ширше, впихнули в нього - обидві залупи.

- Подобається так? - Трохи полоскотавши їх мовою, запитала вона, помітивши, як стрепенулися наші кінці. - Добре? ...                                         Читати далі