—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутку с 4 размером груди киев, сусідка, каталог проституток по киеву.

що б я зміг здійснити її, деякі, фантазії - попросив він. - Ти нам симпатичний і мені здається, на тебе можна покластися. Ти згоден?

- Ну, якщо зможу - погодився я, хоча і не зрозумів, в чому долженпомогать, - А що мені, треба буде, робити?

Переглянувшись, подружжя, посміхнулися,

- Все, що захоче, моє сонечко! Адже свято для неї! Хотяудовольствіе, думаю, отримають всі. Ти вже, готова до цього? - Запитав, дружину, Микола, простягнувши їй руку. - Іди до проститутку с 4 размером груди киев нас.

Просяявши, Наташа скромно спустила вії і, піднявшись з дивана, припала до чоловіка, відповівши на його питання, ніжним поцілунком.

- Я тебе люблю - шепнула вона йому і, повернувшись до мене, поцілувала мене в губи. - Ви мої лицарі! Вхопивши нас за члени, вона підвела, нас до столика. - Я хочу випити за дружбу і взаєморозуміння! Щоб ніщо не затьмарювало їх, і я завжди могла розраховувати на любов і підтримку, мого коханого чоловіка! Зробивши пару ковтків, каталог проституток по киеву Наташа, поставила фужер на столик і, обвівши нас поглядом, усміхнулася.

- Ну що, мої лицарі, готові на подвиги заради дами? - Запитала вона, радісно поблискуючи очима. - Або вас, ще надихнути треба? Я дивлюся, у вас, вже списи притупилися.

- Без діла, все іржавіє - посміхнувся, у відповідь Микола. - Якщо надихнула - швидко загостряться!

- Із задоволенням? Ходімо на диван.

Поставивши фужер, я слухняно пішов за ними.

- Ти, сідай снять проститутку в киеве недорого сюди, до спинки - вказала мені місце, Наташа. - А ти, Коля, поряд.

Посадивши нас впритул, до один - одному, вона опустилася у нашіхног, на коліна і, взявши в руки обидва члени вдячно, подивилася в очі чоловікові.

- Яка я, сьогодні, багата? Навіть не віриться - ласкаво улибнувшісьему, вимовила Наташа, синхронно рухаючи руками. - Цікаво так - володіти, відразу двома членами? Приємно!

Мабуть, розділяючи радість подружжя, Микола у відповідь, розуміюче посміхнувся, проститутку с 4 размером груди киев заохочуючи її дії. Не розуміючи їх взаємовідносин, я здивовано дивився на подружжя, абсолютно врубав, як, таке можливо?

Не припиняючи дрочить мого малюка, Наташа наблизила обличчя, до члена чоловіка і відкривши рот, безсоромно заковтнула, велику, опуклу голівку, зімкнувши губки, трохи - чи не біля самої основи.

«Нічого собі! Як він в неї входить - здивувався я, із заздрістю спостерігаючи, як вправно, вона смокче, цю величезну соску. - Після такої, каталог проституток по киеву мій, напевно, здається їй, маленькій пустушкою! »Це порівняння, було для мене, просто, болісно і не дивлячись на те, що я намагався, ставитися до цього з філософської точки зору, все ж я знову, відчув свою ущербність.

Не розраховуючи, на таку ж, ласку я із задоволенням смотрелна Наташу, задовольняючись тим, що вона, не випускаючи з рота члена, продовжувала одночасно, смикати мій. Але посмоктавши у чоловіка, вона несподівано перемістилася в мою сторону і взялася за снять проститутку в киеве недорого мене. Її гострий язичок торкнувся головки і, слізнув з неї, прозору краплю, природного мастила, пробігся, по всьому стовбуру. Потім губки ніжно обвили член і, захоплюючи його, заковзали вниз, до самого лобка. Обомлев, я глянув на Миколу, намагаючись прочитати на його обличчі, що він відчуває, бачачи як його кохана, смокче хуй в іншого чоловіка. Трохи помітно посміхаючись, він із задоволеним виглядом спостерігав за дружиною і його очі випромінювали тепло і ніжність, до неї. Спантеличений проститутку с 4 размером груди киев їх поведінкою, я все ж розслабився, впевнившись, що він дійсно, ні скільки, чи не ревнує і можна не побоюючись, брати участь, в їх необичнихіграх. «Цікаво, як можна дозволяти дружині - таке блядство? Адже це повинно бути, принизливо для нього! Вона у мене хуй ссе, а він потім, її цілувати буде! Як, йому непротівно? »- Розмірковуючи я, мліючи.

Осмілівши, я обхопив її голову руками і став швидко насаджувати на член, пропіхівая його в глотку, до самої основи. каталог проституток по киеву Такого задоволення, я не відчував ні з однією жінкою. Це було таке блаженство, що я ледве стримався, щоб ні закінчити, прямо туди.

Ймовірно відчувши це, Наташа, отпрянув, витягла член з рота, і я помітив, як обмінявшись з нею, поглядом, Микола, ледь помітно кивнув. Мабуть отримавши дозвіл, на свій німий запит, вона, посміхнувшись чоловікові, піднялася з підлоги,

- Ну що? Народ до розпусти готовий?

Встав колінами на диван, верхи наді мною, Наташа, снять проститутку в киеве недорого кокетливо поблискуючи очима, розстебнула на блузці, що залишилися гудзики і, скинувши її, оголила перед моїм спраглим поглядом, білі, незаймані засмагою, повноцінні грудей, з милими, напружінілся сосочками, гордо стирчать з, зіщулившись від збудження, ореольних плям.

- Хочеш посмоктати - запитала вона, струснувши спокусливими округлостями, і вони м'яко заколихались, викликаючи бажання притиснутися до них, обличчям.

- Хочу - відповів я, як телиць, потягнувшись проститутку с 4 размером груди киев губами до великого, затверділі соску.

Чи не дозволивши, відразу, його зловити, Наташа, бавлячись, поводила їм помоему особі.

- На, посмокчи тітю - дражнила вона, приємно тицяючись, про нього, ніжною, м'якою плоттю. - Маленький, мій ... Подобається? Так?

- Так - згідно кивнув я, ловлячи вислизає повз рота, сосок, - Дуже!

Обвивши, Наташу, руками, я нетерпляче привернув її до себе і, обмежуючи руху, зловив губами, стиглу, солоденька вишеньку. каталог проституток по киеву

- Смачна? - Досить, запитала вона, підставляючи іншу. - На тепер, цю.

По черзі, даючи пестити, свої груди, Наташа, поддёрнув спереду, заважає спідницю, щільніше присунулася до мене, і я відчув шкірою живота, шовковисте волоссячко її органу. Така, безпосередня близькість, заповітного містечка, від мого знемагає члена, викликала в мені, цілком адекватну реакцію. Цілуючи, пружні, податливі, принади, я був уже не в силах контролювати - себе і не дивлячись, на снять проститутку в киеве недорого присутність поруч, чоловіка, безуспішно спробував, непомітно, насадітьНаташу, на свій задерев'янілих кол. Ймовірно зрозумівши мої наміри, вона, притулившись низом живота, слухняно, поплила в низ, назустріч члену.

- балуваних - посміхнулася вона. - Спокушає мене! Сосуночек! У тебе, такі, ласкаві губки, ними тільки пестити! Любиш смоктати?

- Дуже - відповів я, задоволений її компліментом. - Особливо такі великі соски, я торчу від них!

- Тобі подобаються проститутку с 4 размером груди киев великі, соски? - Перепитала вона, кинувши бистрийвзгляд на чоловіка. - І мені теж. А хочеш ще одну, більшу вкусняшку посмоктати?

- Хочу - не помітивши в її питанні підступу, погодився я, думаючи про її великому клітор.

Розмовляючи так, я не припиняв спроб потрапити в її пашить жаром, щілинку, наївно полога, що Микола, цього не помічає. Затиснутий між тілами, член, лише терся об вологі, гарячі губи органу і зацькувати його, без допомоги рук, було практично, каталог проституток по киеву неможливо. Зневірившись, я, вже було вирішив відмовитися від цього, задовольняючись тим, що є, але раптово, чиясь рука, обхопивши мій член, прихильно, направила його головку в бажане отвір, і він поплив, провалюючись в м'яке, затишне гніздечко Наташі. Поглинений її принадами, я навіть не помітив, що Микола, перемістився до наших ніг і бачив мої незграбні дії.

Думка, що люблячий чоловік, вставив член чужого мужика в лоно, своєю власною, дружини - вразила мене настільки, снять проститутку в киеве недорого що я мало не скінчив в його руці. Адже в основному, чоловіки, свято бережуть, це інтимне місце своїх благовірних, оберігаючи, навіть, від чужих очей. А тут, він, не тільки дозволив зайняти свою «святу обитель», а й сам насадив свою дружину на мій кінець !!! Це було шалене - збудливо і мені довелося зібрати всю свою витримку, щоб не допустити, передчасного сім'явиверження.

Надавши мені, таку щедру послугу, Микола, впритул наблизився до нас з боку і його величезний, проститутку с 4 размером груди киев здиблений член, виявився в декількох сантиметрах від наших осіб, розділивши нас, немов шлагбаумом. Поглянувши на чоловіка, Наташа, як-то, зніяковіло посміхнулася, і на її обличчі промайнуло винувате вираз. По всій видимості, їй було не зовсім зручно, сидіти перед ним на чужому члені, і вона відчувала сором.

Вперше, я, міг, в такій безпосередній близькості, спостерігати, як жінка смокче хуй і це видовище, доставляло мені, справжнє задоволення. Не забуваючи ...                                         каталог проституток по киеву Читати далі