—Пенис самца стрекозы имеет форму лопаты и способен “выгрести“ семя другого самца.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева акция 150 грн, сусідка, проститутки киева по вызову м шулявка.

б спокійно, сиділа на моїх стегнах і не поспішаючи потягувала вино, примудряючись при цьому, не помітно, приносити мені блаженство. Майстерно володіючи м'язами піхви, вона ритмічно стискати і розтискати їх, змушуючи мене мліти від насолоди.

Раніше, я не раз чув від мужиків, про те, що трахкаючи жінку відразу після іншого, отримуєш особливе задоволення, але ніколи цього не вірив і ось тепер, я мав можливість, переконатися в їх правоті - вперше спробувавши «пиріжок з начинкою проститутки киева акция 150 грн ». Дійсно: піхву Наташі, вже заповнений спермою чоловіка, стало м'яким і ніжним, слизька, гаряча м'якоть в'язко обволікала мій член, пестячи і ніжаться його, в своїх солодких, обіймах.

Не маючи можливості позбутися від Наташі, так, що б чоловік, не зміг нічого запідозрити, я, в силу своїх можливостей, намагався тримати себе в руках, приховуючи блаженний стан, в якому перебував. Відвернувшись, я навіть не помітив, як Микола, поміняв на магнітофоні плівку і тепер, проститутки киева по вызову м шулявка включивши його, стояв посеред кімнати, досить поглядаючи на нас.

- Мила! Про мене-то, теж, не забувай - покликав він дружину. - Якщо вже ти, в нашій компанії, єдина жінка, тодолжна встигати приділяти увагу обом! Цей, танець - за мною.

- Іду, милий - відгукнулася вона на поклик чоловіка і, зазирнувши мені в очі, прошепотіла: - А ти не думай йти! Все буде добре! Обіцяю, що тебепонравітся, повір - ти не пошкодуєш!

Чмокнув мене в губи, Наташа знялася проститутки киев м позняки з члена і, отдавмне свій фужер, лукаво усміхнулася, тихо додавши:

- Ти відчуєш, дещо, новеньке! Жди.

Швидко сховавши, свій осиротілий член, між ніг, я в подиві залишився сидіти на дивані, заінтригований еёобещаніем. Все, що відбувається, щонайменше, здалося мені дивним і не звичайним, але мало такий зачаровує привабливістю, що, незважаючи на докори совісті, щодо Миколи, я не міг змусити себе, піти.

Танцюючи, подружжя, про щось тихо перемовлялися, і проститутки киева акция 150 грн я звернув увагу, що його обвислий член, стрепенувшись, став наливатися силою, ймовірно реагуючи на їх бесіду. Немногоотстранівшісь, Микола поправив його рукою і вдавивши напружившись кінець в живіт Наташі, щось прошепотів їй на вухо. Посміхнувшись, вона, згідно кивнувши, подивилася в мій бік. РукіНіколая ковзнули вниз і, стиснувши поділ спідниці, потягнули її вгору, оголюючи пружні, апетитні горбки сідниць.

Збентежений їх розпустою, я з пожадливістю спостерігав як він, проститутки киева по вызову м шулявка стиснувши ці спокусливі півкулі, повільно підняв, за них, дружину і обережно посадив на свій, здиблений член. Охнувши, Наташа, обхопила ногами поперек чоловіка і тримаючись руками за шию, стала спритно рухати попкою, насажіваясь на здоровенний кол.

Вперше мені випала нагода бути присутніми при статевому акті і спостерігати з боку, це дуже інтимна справа. Не в силах відірвати погляд, я зачаровано дивився на злягаються подружжя, впиваючись возбуждающімзреліщем. Їх проститутки киев м позняки відверте безсоромність вражало мене, хвилюючи все моє єство і приносячи перекручене задоволення.

Музика стихла і Микола, знявши дружину зі свого штиря, опустив на підлогу. Немов нічого, такого, не відбувалося, він, як і належить після танцю, проводив партнерку до дивана. Еговздибленний член, величаво погойдуючись, волого поблискував, в переливаються світлі світломузики, ніби покритий лаком. Мимоволі глянувши на нього, я знову позаздрив значним розмірам органу, що викликає проститутки киева акция 150 грн бажання доторкнутися до нього - навіть у мене, а що вже тоді, говорити про жінок.

«Чого вартий, мій тринадцяти сантиметровий відросток, в порівнянні з таким красенем? - З досадою подумав я, непомітно милуючись, потужним знаряддям. - Ось чому він не ревнує до мене і дозволяє дружині деякі вільності зі мною! Ось дурень, думає: раз у нього членбольше - вона не змінить йому! Знав би, що вона витворяє без нього! Чи не зрозумієш цих баб! Що їй ще не вистачає? Як можна проститутки киева по вызову м шулявка змінювати, такому мужику? Та ще так нахабно користуватися його довірою? Навіть шкода Миколи. Толі, до такої міри, на передок слабка, що жоден хуй пропустити не може - що б не спробувати? »

- Ви вже вибачте, я ще вас залишу ненадовго - сказав він, посадивши дружину поруч зі мною. - Тільки не кисня тут, безміном.

Дочекавшись, коли Микола вийде з кімнати, я рвучко обняв Наташу, припавши до її губ, в жаркому поцілунку. Хтивість, буквально спалювала мене, і я вирішив, проститутки киев м позняки все ж, скористатися моментом і по швидкому, задовольнити свою пристрасть, якщо вже вона сама, в нахабну, кідаетсяна хуй.

- Сідай на, мене! Швидше - прошепотів я, тремтячи від збудження. - Я хочу тебе!

- Потерпи ще трохи, ще не час.

- А коли буде час? Я вже не можу!

- Скоро. Сначалаполіжі у мене.

Не гаючи дорогоцінного часу, я, не змушуючи себе просити, швидко перемістився до її ніг і, розставивши їх, вп'явся в слизькі, пахнуть проститутки киева акция 150 грн спермою, губки, пестячи мовою, велику «горошину сексу». Виходило так, що я вже вдруге за вечір, підлизуватися її негідність місце, після того, як її відтрахають чоловік, тобто виходило, що я підмивати її, своєю мовою. Але як, я, вже говорив, ця обставина, толькоусілівало моє збудження, додаючи пікантності ситуації, в якій я перебував. Те, що я роблю, щось ганебне, негоже, викликало в мені, перекручене задоволення, додаючи в кров все нові порції адреналіну і змушуючи кров кипіти проститутки киева по вызову м шулявка від пристрасті. Наташа, по всій видимості, відчувала це і змушуючи мене, підлещуюсь після чоловіка, так само як і я, насолоджувалася збоченій відбувається.

схрестивши ноги за моєю спиною, вона, мліючи, все щільніше стискала мою голову, м'якими, шовковистим стегнами, позбавляючи мене слуху і можливості що-небудь бачити, крім кудрявоймохнашкі на її лобку. Нічого не чуючи і не бачачи, я, уткнувшись носом в м'яку, пухку рослинність, завзято догоджав Наташу, навіть проститутки киев м позняки і не підозрюючи про те, що ми вже не одні.

Як-то дивно заревли, вона розслабила ноги і я, зрозумівши, що вона скінчила, нарешті зміг відірвати обличчя від її тремтячого органу, намериваясь помочити в ньому, свій ізнивающійчлен. Але піднявши очі, я обімлів, готовий провалитися, від сорому, крізь землю. Поруч, у бічній спинки дивана, стояв Микола і Наташа, повернувши до нього голову, із задоволенням смоктала його величезну соску.

- Ну як? Смачний, у моєї дружини, проститутки киева акция 150 грн пиріжок? - Посміхнувшись, запитав він, не виявляючи ні які ревнощі, немов це була, безневинна забава. - Бачу, він тобі, подобається!

Розгубившись, я закліпав очима, не знаючи, що відповісти. Вийшло так, що я, посягаючи на його дружину, сам опинився в дуже унізітельномположеніі перед ним.

- Так, ладно ти, що не бійся! Все нормально! Я не проти, я сам, їй дозволив, побалуватися з тобою. Так що не соромся, продовжуй. Мені навіть приємно, що ти її ліжешь. Може проститутки киева по вызову м шулявка втрьох порозважатися? Трохи відірвемося?

Я перевів погляд на Наташу, намагаючись зреагувати в ситуацію. Вийнявши член з рота, вона весело подивилася на моє озадаченноеліцо, застигле, між її ніг.

- Ти ж не проти, трохи по перекручуватися? Побалуватися втрьох - запитала вона, ласкаво скуйовдивши мені волосся. - Вотувідішь, тобі це сподобається! Я ж тобі обіцяла!

- Ну ладно. Давайте спочатку вип'ємо - запропонував Микола, бачачи моє замішання, - Нехай проститутки киев м позняки Віктор, в себе прийде.

Спійманий за вилизування сорому його дружини, я був настільки пригнічений і принижений, що боявся поглянути на Миколая, згораючи, перед ним, від сорому.

- Я, напевно, піду - почервонівши, промимрив я, поднімаясьна ноги,

- Та облиш ти! Все нормально - зупинив мене він, зрозумівши мій стан. - Чого ти засоромився? Я тобі чесно кажу, що яни скільки не ревную. Я, навіть, сам цього хотів. Залишайся, развлечёмся хоч разок, не по-дитячому! проститутки киева акция 150 грн Я хочу влаштувати свято, моєї улюбленої! Сподіваюся, ти мені допоможеш?

- Як? - Наївно спросіля, піддаючись на вмовляння.

Було видно, що Микола говорив щиро, що не тримаючи злого умислу і хоча, я його абсолютно не розумів, все ж відчув, що йому можна довіряти.

- Побудь, сьогодні, моїм помічником, ...                                         Читати далі