—В Нидерландах ещё в 1980-х годах открыли специальные автостоянки, где можно арендовать уединённое место для удовлетворения своих сексуальных потребностей.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева за 50, сусідка, толстые проститутки г киев размер 5 6.

Наташа задерла поділ спідниці, відкривши мені, гладкі, округлі стегна з чорним, волохатим трикутником у їх підстави.

- Ну, давай же ... - поквапив вона, широко розводячи ноги. - Поліжі мій пиріжок.

Пішовши за нею, я трохи затримався, безсоромно милуючись чарівним містечком, по праву, належить тільки Миколі.

Її орган, на відміну від багатьох, бачених мною, відрізнявся гарною, правильною формою, немов був вирізаний майстерним майстром і викликав в мені проститутки киева за 50 принизливе бажання цілувати - це, по своїй суті негідність, місце. Зарившись носом у кучеряві зарості, я, як кіт про валеріану, з пожадливістю потерся особою про вологу, що пахне сечею, шерсть, вперше відкривши для себе, наскільки привабливим і гармонійним стає, цей начебто не хороший, запах, на жіночому лобку. Охоплений пристрастю, я із захватом втиснувся ротом між її ніг, квапливо цілуючи і пестячи ніжну, трепетну плоть. Тихенько стогнучи, Наташа, вчепившись в моє волосся, толстые проститутки г киев размер 5 6 м'яко змінювала мене, направляючи мій язик в потрібні їй місця.

- Давай, мій хороший ..., виліжі мою зассанку ..., я хочу прийти ... - ледь чутно, шепотіла вона, все щільніше вдавлюючи моє обличчя в гарячу, вологу м'якоть. - Посмокчи мій секелёк ..., а тепер язичком ...

Прагнучи зробити приємність, я пожадливо обробляв мовою її піхву, випускаючи з уваги, що вторгся в чужі пенати і це грішне містечко може використовуватися господарем - за призначенням. Не звертаючи киеве проститутка дишови уваги на надлишок мокротиння, я глибоко проникав всередину пашить жаром ущелини, вилизуючи і ковтаючи незрозумілу слиз, наївно приймаючи її за вологу збудженої жінки. Приплющений носом до лобка, я був позбавлений можливості відразу розпізнати запах сперми виходить з піхви і тільки коли Наташа, послабила хватку, до мене дійшло, чиї секреції я вилизував. «Ось, чорт! Це ж сперма! - Ошелешено промайнула думка в моїй голові, моментально нагадавши мені: чому раніше, я ні коли проститутки киева за 50 не цілував жінок між ніг. - Значить він і справді, на моїх очах, її виеб, а я за ним - вилизують! Ось я встряв! Охуеть можна! Він в неї хуй суне, а я - мову! »

Розгубившись, я злегка відскочив, не знаючи що робити.

- Не зупиняйся ..., ну, давай же, милий ..., я зараз припливу - жарко прошепотіла Наташа, наполегливо притискаючи мою голову. - Ще трошки ...

Не знаю, як би я вчинив у іншій обстановці, але в даному випадку - ображатися було нема на що, толстые проститутки г киев размер 5 6 я сам забажав чужу дружину і отримав те, чого заслуговував. Покарання було - більш ніж справедливо.

«Та й хуй з ним! Так мені і треба! Нічого на чуже зазіхати. Адже знав же: бабу лизати, що хуй смоктати - з якимось мазохистским задоволенням, подумав я, раптово піймав себе на тому, що ця пікантність ще більше розпалює в мені пристрасть. - Ну й добре, не з хуя ж висмоктують ».

Очманілий хіттю, я був уже не в силах чинити опір і, припавши до її грішному місця, киеве проститутка дишови знову скуштував «любовний коктейль» подружжя, відчуваючи при цьому незнайоме досі, гостре задоволення від власної збоченості.

- Все ..., все ..., я кінчаю ...!

Судорожно засмиканий, Наташа, протяжно застогнала, і я відчув як з її розхристаній щілинки напахнуло жаром, а губки органу ритмічно завібрували.

Музика до цього часу вже скінчилася і я, злякавшись, що звуки її блаженства може почути Микола, насторожився, готовий в будь-яку секунду опинитися проститутки киева за 50 на колишньому місці. Розраховувати на те, що ще встигну помочити в ній свій ізнивающій кінець, вже не доводилося. Придушивши бажання, я піднявся з колін, розсудливо вирішивши не випробовувати долю, а спокійно дочекатися повернення чоловіка сидячи в кріслі.

- Ти куди від мене тікаєш? Сідай поруч.

Опустивши ноги на підлогу, Наташа, прийняла сидяче положення, що запрошує поплескавши долонею по дивану.

- Іди я тебе поцілую.

- Зараз Микола може толстые проститутки г киев размер 5 6 увійти - попередив я, підкоряючись.

- У тебе обличчя забруднене.

Обійнявши мене за шию, вона припала до моїх мокрим губам, обдаровуючи довгим, солодким поцілунком.

Користуючись її доступністю, я без церемоній, засунув руку їй під блузку, встигаючи м'яти і стискати ніжні, податливі груди, ледь стримуючи бажання насадити цю розпусну, блядлівую сучку на свій задерев'янілих кінець.

- Легше, а то відірвеш! Краще пососі їх.

Підвівшись, Наташа, киеве проститутка дишови повернулася до мене обличчям, і швидко перекинувши через мене ногу, встала колінами на диван, опинившись сидить верхи на моїх стегнах.

- Ти, що робиш ?! - Відчувши біля члена гарячу м'якоть вульви, розгублено, прошепотів я. - Злізь зараз же!

- Ну, ти чого такий полохливий? Ти ж чув: я не повинна давати, тобі, нудьгувати. Так, що розслабся і отримуй задоволення.

- Розслабишся тут, мабуть ...

Почувши шум зливаємо води, я мимоволі сіпнувся. проститутки киева за 50

- Дай, я в крісло сяду, а то, що він подумає!

Ігноруючи моє прохання, Наташа грайливо потерлася про член вологою промежиною

- Нічого поганого, він же дозволив ...

- Але напевно не так же, ти, ж майже у мене на х * ю сидиш!

- А тобі хіба не подобається?

- Подобається, але краще - якщо ти злізеш - дратуючись, попросив я.

- Ну, я ж тобі обіцяла ...

Чи не дозволяючи мені встати, Наташа сунула руку під поділ толстые проститутки г киев размер 5 6 спідниці, і я відчув, як мій член став провалюватися в слизьку, гарячу м'якоть піхви.

- Ти з глузду з'їхала ?! - Обімлів я, ошелешений її божевільною витівкою.

- Мовчи ...

задоволеності видихнувши, вона щільно опустилася на стирчить «штир» і, пристосовуючись, посувають задом.

- Тобі сподобається ..., ось побачиш ..., ти так ще не пробував ...

Не дивлячись на те, що я прагнув цього, неприємності мені були не потрібні.

- киеве проститутка дишови Наташа, я прошу, злізь з мене - в останній раз попросив я, намериваясь застосувати силу. - Я йду!

Але в цей момент увійшов Микола. Чекаючи скандалу, я весь підібрався, приготувавшись, якщо знадобиться, дати відсіч.

- Ну як, ви тут не занудьгували? - Окинувши нас, цілком миролюбним поглядом, весело запитав він. - Що - то Віктор, який, то похмурий сидить. Ти, що, Сонечко, його НЕ розважала? Чому він такий кислий?

- Це він тебе засоромився - як ні в чому проститутки киева за 50 не бувало, відповіла Наташа. - Боїться, що ти ревнувати будеш, що я на нього сіла. Навіть додому почав збиратися.

Підійшовши до нас впритул, Микола, дружньо посміхнувшись, заглянув мені в обличчя:

- Та облиш ти, Віть, я ж не Отелло, що б через таких дрібниць ревнувати! Я своєї улюбленої повністю довіряю, вона мене ні коли не підведе. Так, що заспокойся, ні куди ти, наразі, не підеш. Давай краще вип'ємо.

Наповнивши фужери, він подав їх нам з Наталкою толстые проститутки г киев размер 5 6 і, взявши свій, сів у крісло, навпроти, усім своїм виглядом випромінюючи безтурботність і благодушність.

Ситуація здалася мені настільки комічною, що я мало не розсміявся: я, практично на його очах, еб його дружину, а він запевняв мене в її вірності, та ще підносив нам в цей час вино!

До такої міри наївну людину, я ще не зустрічав. Нехай було не видно, через Наташіной спідниці, що мій член знаходиться в ній, але навіть те, що вона, без трусів сидить верхи киеве проститутка дишови на голому мужику, Шорка про нього пиздить, давало серйозний привід для ревнощів.

Здивований, таким легковажним ставленням, я хоч і заспокоївся, але мені стало якось ніяково, користуючись дружніми, робити людині підлість.

- То чи не добре - ледь чутно прошепотів я, звертаючись до Наталчині розсудливості. - Він же зрозуміє.

Легенько похитав головою, вона озирнулася на чоловіка.

- Коль, ти дозволиш нам на брудершафт випити?

- Звичайно. проститутки киева за 50

Дивлячись на нас, Микола безтурботно посміхався, всім своїм виглядом показуючи, що поведінка дружини його анітрохи не турбує, навіть більш того - йому це подобається.

Сплетя руки, ми відпили кілька ковтків, і Наташа обдарувала мене невеликим, але солодким поцілунком, розтопити мою скутість. Незвичайна пікантність відбувається розбурхувала мені кров, додаючи гостроти задоволення, яке, вона доставляла мені крадькома. Не роблячи ніяких підозрілих рухів, толстые проститутки г киев размер 5 6 Наташа, начебто ...                                         Читати далі