—Скорость спермы в момент эякуляции – 45 км/ч. Для сравнения – рекорд в беге на 100 метров – чуть больше 40 км/ч.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешовие проститутки киева, сусідка, снять проститутку индивидуалку киеве.

попереку, лягла на мою дупу, пустотливо погладжуючи і масажуючи сідниці. Я обімлів, не знаючи як реагувати на її витівку. Це вже могло загрожувати скандалом. Далеко не кожен чоловік міг би витерпіти таке ганебне розпуста своєї благовірної, але Миколи це, мабуть навіть тішило.

Танець тривав болісно довго і, хоча мені було приємно танцювати з Наташею, все ж я відчував себе досить незручно і скуто. Дочекавшись закінчення музики, я, соромлячись свого здибленого члена, швидко дешовие проститутки киева прошмигнув в найближче від мене крісло, сховавши його між затиснутих ніг.

- Може, зробимо невеликий перерва і вип'ємо - запитав Микола, встаючи.

- Давайте - з готовністю погодився я, сподіваючись приборкати свою плоть.

Потягнувшись за келихом, я випадково ковзнув поглядом по його гідності, з подивом виявивши, що спостерігаючи за нами під час танцю, Микола збудився і його член гордо здіймається вгору, зачаровуючи своїми розмірами.

Як я і снять проститутку индивидуалку киеве припускав, в стоячому положенні, він мало не в півтора рази перевищував мого «малюка», досягаючи в довжину - приблизно дев'ятнадцяти сантиметрів, а в товщину - близько п'яти сантиметрів в діаметрі! Таку «дубину», я бачив вперше. Незважаючи на свою гетеросексуальність, я, заздрячи, мимоволі замилувався таким потужним «знаряддям», піймавши себе на тому, що мене тягне помацати його. Злякавшись свого бажання, я швидко відвів погляд убік, переключивши увагу на варту, поруч з ним, проститутки киев 300 гривен Наташу, дивуючись, як в її, начебто вузьку, щілинку, може входити такий величезний орган.

- Я пропоную випити за, мою улюблену жінку - обнявши дружину, сказав тост, Микола. - Яка, завжди мене розуміє і підтримує у всьому, навіть в дурниці! І без якої, я не мислю свого існування! За тебе - моє щастя!

Залпом, випивши весь фужер, він потягнув дружину на диван.

- Давай трошки посидимо.

- А ти думаєш - вже пора?

- Ну а, що тягнути то? дешовие проститутки киева - Загадково відповів Микола, сідаючи на край дивана. - Іди до мене.

Кинувши на мене, якийсь лукавий, погляд, Наташа, піднявши ззаду спідничку, слухняно сіла верхи на коліна чоловіка. Обійнявши за талію, він провів руками вгору по її тілу і, піймавши в долоні, випирають з-під блузки, опуклості, став ніжно м'яти їх, не звертаючи увагу на мою присутність.

Скромно опустивши очі, я, зробивши байдужий вигляд, втупився на дно фужера, дрібними ковточками потягів його снять проститутку индивидуалку киеве вміст. Мене, трохи бентежило і спантеличувало таке відверте поведінка партнерів, їм явно подобалося спокушати і дражнити мене. І хоча, я не розумів, навіщо вони це роблять, все ж мені було дуже цікаво перебувати з ними і брати участь в їх незвичайному розвазі. Ніколи в житті, я ось так запросто, не сидів голим в присутності подружжя, попиваючи вино і танцюючи з прекрасною жінкою. Це було для мене в дивину і дуже подобалося! Намагаючись заспокоїти збуджену плоть, я змушував проститутки киев 300 гривен себе думати про що-небудь відверненому, але всі мої думки вперто поверталися до Наташі і тому чудесному вечора проведеного з нею. Я просто знемагав від бажання знову проникнути в її тісний «печерку» і відчути м'яку податливість, ніжного, що тягне тіла.

Вловивши крізь музику тихий стогін, я подивився на подружжя.

Відкинувши голову і прикривши очі, Наташа, ледь помітно рухала нижньою частиною свого тіла, тихенько елозіла дупою на стегнах чоловіка. Було таке враження, дешовие проститутки киева що вони займаються любов'ю, але так як все було приховано під спідницею, твердої впевненості у мене не виникло і я відразу, же відкинув цю думку, розумно вважаючи, що займатися цією справою, при мені, вони б не стали. Расстегнув на блузці верхні гудзики, Микола, не соромлячись, занирнул туди руками, безсоромно оголивши переді мною, два сліпучих півкулі.

- Подобаються? - Похитуючи грудей в долонях, запитав він.

- Ще б ...! - Погодився я, представляючи снять проститутку индивидуалку киеве їх приємну вагу в своїх руках. - Звичайно, подобаються.

- Ну, тоді полюбуйся. Ти не проти, солоденька?

- Як скажеш, милий - томно посміхнувшись, проворковала вона. - Це ж твоє багатство.

Наташа, подивилася на мене хмільними, оповиті поволокою блаженства, очима і я зрозумів, що вона вся сповнена бажання і тихо мліє. У цей момент, вона виглядала неймовірно сексуальною і привабливою, від неї виходив якийсь тваринний магнетизм самки готової до спаровування проститутки киев 300 гривен і мене, немов метелика, нестримно спричинило на запах її феромонів. Ніколи ще, я не відчував, такою сильною, всепоглинаючої пристрасті, яку випробував в ці миті. Я розумів, що тут я, третій - зайвий і мені пора йти від гріха - подалі, але змусити себе піти я не міг. Намагаючись взяти себе в руки, я відвернувся від подружжя і, втупившись в висить на стіні, картину, став детально розглядати її, вивчаючи на ній, кожен штрих.

- Ну, щось Віктор, у нас, зовсім занудьгував дешовие проститутки киева - зауважив Микола. - Іди-но, Сонечко, розбуркати його. А я поки залишу вас, ненадовго. Мати-природа кличе, піду, подумаю трохи.

Піднявши дружину зі своїх колін, він, вставши з дивана, попрямував до виходу із залу, плавно похитуючи, вже обвислому, членом. Затримавшись в дверях, він обернувся:

- Ти йому, тут, не дай нудьгувати, мила, а то я дивлюся - він у нас, зовсім скис! Дозволяю навіть на колінах у нього посидіти, поторсати трохи, якщо хочеш.

снять проститутку индивидуалку киеве - Без тебе?

- Ну а що, побалуйте трошки. Тільки сильно не захоплюйся.

- Ну ладно уж ... - посміхнувшись, погодилась Наташа і в її очах «застрибали веселі бісики». - Як скажеш.

Провівши його поглядом, Наташа, підійшла до мого крісла. Зібравши всю свою волю в кулак, я ледь стримувався, щоб тут же не накинутися і не оволодіти нею, скориставшись відсутністю чоловіка.

- Ну, що ти ніс повісив? Навіть не дивишся на мене - запитала вона і, опустившись проститутки киев 300 гривен поряд зі мною на коліна, ніжно провела рукою по моєму стегну. - Я тобі вже не подобаюся?

- Ти ж з чоловіком - намагаючись виглядати байдужим, відповів я. - Навіщо даремно заводитися? У мене і так вже, сперма в вухах хлюпається, а яйця ось-ось вибухнуть!

- Розслабся, твої яйця мені ще знадобляться.

Наташа потягнула мене за ногу, що прикриває член.

- Дай-но я подивлюся, як вони у тебе розпухли.

Підкоряючись, я безвольно розсунув дешовие проститутки киева ноги.

- Сладенький мій - ласкаво проворкувала вона, взявши в руку, вискочив з-під ноги, кінець. - Знудьгувався бідненький на мене. Дайка я тебе пошкодую.

Нахилившись, Наташа припала до нього губами, заглотив до самої основи.

- Що ти робиш ?! Так не можна! Він же може зараз увійти - оторопів я, але мої руки, самі собою, лягли їй на потилицю, насаджуючи її голову на задерев'янілих член.

Як будь-який чоловік, я був просто не в силах чинити опір снять проститутку индивидуалку киеве охопила мене пристрасті і, хоча я розумів, що чиню низько і підло по відношенню до Миколи, але все, же впоратися з собою - не міг. «Гаразд, нехай це буде на її совісті, якщо вже вона така блядь. Я, цього, не просив »- виправдався я перед собою, вражений її нестримної хтивістю.

Прекрасні, пухкенькі губки ніжно ковзали по моєму знемога від жадання органу, приносячи мені довгоочікуване блаженство.

- Ти так чудово смокчеш, я просто «торчу» від тебе - мліючи, проститутки киев 300 гривен шепотів я, з захватом впіхівая член по самі яйця, в її глибоку глотку. - У мене ще ні хто так не смоктав. Везе ж Миколі! Ти просто - прелесть!

намериваясь закінчити їй в рот, я кілька прискорив ритм, поспішаючи розрядитися до появи чоловіка, але Наташа раптово відсторонилася.

- Почекай, не спускай поки - попросила вона, розкусивши мої наміри. - Ще встигнеш.

- Коли !? Я вже не можу терпіти.

- Ти ж хочеш мене?

- Ще й як!

- Підемо дешовие проститутки киева на диван.

Піднявшись з колін, вона потягнула мене за руку і, не чекаючи, коли я відірву свою дупу від крісла, швидко перемістилася на інше місце.

- Швидше йди сюди, попести мене теж.

- Я іншого хочу - уперся я, знемагаючи від бажання прилаштувати свого «жеребчика» в її тісна «стійло».

- Буде й інше, обіцяю тобі.

Влаштувавшись, напівлежачи, ...                                         Читати далі