—Рыбы, как и люди, практикуют оральный секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

зрелые проститутки киев частные объявления, будинки перед п'янкою, самые старые проститутки киева.

Привіт мені 20 років, звати мене Юра з самого дитинства я задивлявся на хлопців. Коли Драч я уявляв як сосу у своїх друзів і як вони трахкають мене. Ось одного разу зі своїм другом Рафіком він молодший за мене на 2 роки ми пішли з ним в басейн і в роздягальні я побачив його голим, я дуже збудився. У нього був гарний член відмінна попка і у мене відразу ж встав на щастя в роздягальні були ми одні. Я відвернувся до стінки щоб він не помітив мій стояк. Потім він говорить да ладно зрелые проститутки киев частные объявления Юрец у мене теж стоїть можеш не приховувати, я тебе голого побачив і у мене встав. І ми забули про те, що сталося одяглися і пішли додому. По дорозі зустріли ще пацанів і вирішили ввечері побухати у Рафіка на квартирі так як його предки постійно виїжджали у справах.

Ми закупилися в магазині і завезли все на квартиру, і вирішили зібратися через 3 години. Пацани розійшлися хто куди, а ми з Рафіком залишилися вдома. Вирішивши не зволікати ми почали накривати на стіл. самые старые проститутки киева Рафік одразу ж роздягнувся і був в одних трусах. Ми пішли на кухню варити креветок я сів на стілець, а Рафік, стоячи біля плити колотив їх. І я знову зловив поглядом його тіло. І у мене почав вставати. Рафік був захоплений приготуванням креветок і коли у мене член повністю встав я почав потирати його через штани я дико збудився хотів підійти стати на коліна і почати у нього смоктати, але я боявся. І тут він повернувся і побачив як я потираю член. Він посміхнувся і підморгнув проститутки киева дешовки мені я почервонів від сорому і тут він каже

- Юрец там в басейні коли я тебе побачив голим я збудився давай посмокчи один у одного? Поки пацани не прийшли.

Я сторопів від такої пропозиції

- давай тільки щоб про це ніхто не дізнався щоб залишилося між нами

- да конечно зуб даю нікому не скажу. Хто перший смоктати буде?

- давай кинемо Манет я орел ти решка

Ми кинули Манет і випала решка. Я мовчки встав підійшов до нього став зрелые проститутки киев частные объявления на коліна. Почав рукою гладити його член через штани і член почав набухати.

- Юрец давай вже візьми його в рот я сильно збуджений.

Я не став зволікати і став стягувати з нього труси. І перед моїм обличчям вивалився його член в повній готовності близько 17 см в довжину і 4 в діаметрі майже без волосся на лобку з легка прочиненими головкою і великими яйцями. Я взяв його в руку і почав злегка подрачівать. Він був теплий і приємний на дотик.

- візьми самые старые проститутки киева його в рот.

Я негайно взл його в рот, обхопивши губами його голівку я почав водити по ній мовою і рукою дрочить собі член. Потім я заковтнула майже повністю і почав жадібно його смоктати захоплюючи повністю. Я намагався робити все як смокчуть телиці в порнофільмах. Так тривало хвилини 3. Потім я витягнув його член і провів мовою від залупи до яєць і назад.

- Юрец ти просто супер пососі поки я не закінчу.

- добре тільки я ковтати, не буду ти попередь проститутки киева дешовки коли закінчиш

І я почав далі смоктати, потім я почав пестити його яйця облизуючи їх язиком кожне і подрачивая йому потім я їх взяв повністю в рот і трохи подрачіть йому Рафік відсторонив мою голову від яєць і почав трахарать мене в рот швидко і почав стогнати так він мене трахкав з хвилину потім витягнув член.

- дрочил мені я зараз закінчу

і я почав Драч зробивши пару рух потужний струмінь сперми вистрілила її було досить багато

- ти хороша зрелые проститутки киев частные объявления соска відмінно посмоктав, давай роздягайся я тебе в попу Потрахав, а потім я у тебе посмокчу і ти трахнешь мене в попу.

я почав роздягатися і коли повністю роздягнувся відразу ж загнувся раком.

- а у тебе мастило якась є? А то я відчуваю моя дірочка зовсім стиснулася.

- мастила немає у мене, я тобі плюну на дірочку і пальцями розроблю

він плюнув мені на очко і почав пальцем робити кругові рухи по дірочки. Потім почав потихеньку його вводити самые старые проститутки киева його в мене. Палець увійшов легко і Рафік прискорив руху так він тикав мені не довго секунд 30 потім почав тикати два пальця.

- ну що Юрец готовий

- та готовий починай швидше, тільки ...

- що тільки?

- я хочу щоб ти спочатку лизнув мені попу попестити її губами і мовою, а потім почав трахать.

- я зроблю за умови що ти мені теж саме зробиш

- з задоволення.

загнити раком сильніше, щоб мені зручніше було лизати проститутки киева дешовки тобі.

Я прогнувся сильніше і став чекати. Він не зволікаючи почав опускатися до моєї попі почав тертися щоками про булки цілуючи їх по черзі потім почав мовою водити по булкам поступово з'їжджаючи до дірочки. І тут досяг дірки і круговими рухами почав водити по ній, потім тикати мовою в дірочку так тривало кілька хвилин він тьопав мене долоньками по попі, терся об неї щоками лизав дірочку. Потім знову плюнув мені на очко і став тикати пальці і почав засовувати в мене зрелые проститутки киев частные объявления свій член потихеньку. Член увійшов в мене повністю без болю. І Рафік почав рухати тазом взад вперед. я відчував як його гарячої член ходить як поршень в моїй попі. Мені було дуже приємно я почав стогнати. А Рафік почувши мої стогони почав прискорювати тем. Чим швидше він мене трахкав тим голосніше я стогнав. І тут Рафік запропонував:

- давай змінимо позу?

- давай, а яку ти хочеш?

- ми підемо на ліжко я лагу на спину ти сядеш зверху і будеш скакати самые старые проститутки киева як на коні

- давай скінчено я коли Драч на пацанів часто представляв це

І ми поспішили в кімнату, Рафік ліг на ліжко. Я підійшов сів зверху рукою направив його член в свою дірочку і почав піднімати і опускати таз) і я почав так скакати, кілька хвилин так Потрахов я зліз з Рафіка і почав йому знову смоктати член, повернувшись до нього попою. Я облизував його головку, заглитавил повністю, витягав його з рота з прицмокуванням. Я відчув як Рафік тикає мені в попу проститутки киева дешовки пальчик, я продовжував смоктати і Драч Рафіка і тут він скінчив мені в рот). Я встав, взяв з тумбочки серветку і сплюнув в неї сперму і ліг поруч з Рафіком.

- Ну як Раф тобі сподобалося?

- дааа Юрец ти смокчеш отпадно, а твоя попка така смачна не міг відірватися

- ну, ну а як же тоді проникати в мене?

- це не пояснити, давай як і ти мене трахни потім я посмокчу у тебе

Тут задзвонив телефон, це були пацани, сказали що через 20 хвилин зрелые проститутки киев частные объявления прийдуть) ми підскочили швидко вмилися, привели себе в порядок і як не в чому не бувало зустріли пацанів і бухали до ранку.

Продовження нашого сексу ми перенесли на інший день

пишіть мені якщо що. може зустрінемося

E-mail автора: yurazd161rus@rambler.ru