—Средняя длина эрегированного пениса – 13 см, диаметр – 4 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

парни проститутки киев, перше гріхопадіння, проститутки киева com.

то втягуючи його в рот, то випускаючи назад. Видовище було дуже хвилюючим і так само як і в перший раз, заводило мене до межі, і хоча, я вважаю себе натуралом, мене чомусь з'їдає цікавість - які відчуття випробовує при цьому, улюблена. Рухомий ніжністю, я почав цілувати її шию, вушко, щічку, все ближче підбираючись до захопливою мене, порочним уст, пестить, чужий член. Мабуть, вгадавши моє бажання, Марина, випустила свою соску з рота і сама підставила мені губи, провокуючи мене парни проститутки киев на поцілунок. Не знаю, спонукала мене на це хіть, або любов до дружини, але я не замислюючись, вп'явся в них, відчувши кисло-солонуватий присмак, залишився на її губах, після члена. Не скажу, що це було занадто огидно, але легку неприязнь, я все ж відчув. Думаю, для подружжя, цей поцілунок був важливий, так як висловлював моє ставлення до неї і був ознакою того, що не дивлячись ні на що вона залишається для мене, такий же коханою і бажаною, як і раніше.

- Хочеш спробувати? проститутки киева com - Шепнула вона, бажаючи поділитися зі мною новою іграшкою. - Він не помітить.

З вуст дружини це прозвучало так обезоруживающе природно, немов вона пропонувала мені не член, а льодяник. Збентежений її бажанням, я завагався і якби вона, проявила трохи більше наполегливості, то я, безсумнівно, поступився б їй.

- Ні - хитнув я головою і її губки знову перейшли в розпорядження одного.

- Тихо ...! А то я закінчу - через якийсь час попередив він, проститутки киев 500 різко відсторонюючись від її особи.

Скориставшись його перепочинком, я знову, ненадовго, заволодів губами дружини, тішачи їх поцілунком поки вони залишалися вільними.

- Можна, він, мені в рот скінчить? - Відповівши на мій поцілунок, ледь чутно запитала вона.

Її порив викликав у мене подив. Навіть у мене, мила, відсмоктувати дуже рідко і то, якщо я сильно на цьому наполягав, а тут, вона сама виявила таке бажання. По правді сказати, мені це не сподобалося, парни проститутки киев але відмовляти я не став, вважаючи, що раз вже, її ебут в рот, то це буде цілком логічним завершенням.

- Як хочеш - так само тихо відповів я, все ж розраховуючи, що вона буде осоромлений відсмоктувати сперму у чужого мужика.

Впоравшись з позивом єякулировать, друг, знову підніс член до її роті, з тихим стогоном насолоди, зануривши в нього, свою роздутий, залупу. Заглотив її, улюблена, заробила головою йому назустріч, одночасно подрачивая шкіру стовбура проститутки киева com рукою.

- Стій, стій ...! - Здавленим голосом, прошепотів він, явно вже не в силах стримувати в собі, «мальків». - Я зараз «припливу» ...

Проігнорувавши попередження, Марина, не зупиняючись, продовжувала смоктати член, з видимою пристрастю доводячи його до виверження.

- Все, я більше не можу - розслаблено видихнув він, даючи їй останню можливість випустити кінець з рота. - Я кінчаю ...

На мій жаль, дружина, не зробила цього, побажавши доставити проститутки киев 500 йому задоволення, вже другим місцем, за цей вечір. Завмерши, Володя тихо застогнав і його член запульсіровал, випльовуючи в рот моєї благовірної тягучу, запашиста слиз. Дивлячись, як вона відсмоктує у нього, ганебно ковтаючи чужу сперму, я мимоволі відчув огиду і зневагу до дружини. Її розпуста, було принизливо й ганебно не тільки для неї самої, а й для мене. Заспокоювало тільки те, що якщо все ж, Вовка виявиться піздобол, то навряд чи буде поширюватися про те, що виебал парни проститутки киев і наваляти за щоку, моїй дружині, так як сам підлизуватися їй пизду після мого хуя.

Нагодувавши її своєю спущёнкой, він відвалив убік.

- Заебись в рот кінчати ... Таке відчуття, що ось-ось, душа, через хуй висмокчу.

Не поділяючи його захоплення, я промовчав, відчуваючи, що крім моєї волі, член став здуватися, швидко втрачаючи пружність. Настрій був втрачено і разом з цим, відразу ж, з'явився неприємний осад. Бажання змінилося на злість і досаду. Намагаючись проститутки киева com не піддаватися, що охоплює мене, нервозності я зліз з подружжя.

- Ну ладно, пора додому.

Швидко одягнувшись, ми розпрощалися з господарем і я помітив, що при розставанні, він не поцілував Марину в губи, як він це робив раніше. Половину дороги я йшов мовчки, розмірковуючи про те, що сталося і чи зможу я ставитися до дружини і раніше. Відчуваючи моє роздратування вона теж мовчала ймовірно переживаючи ще більше мене. Думаю вона зрозуміла, що стало причиною проститутки киев 500 мого невдоволення і її мучив сором.

- Тобі не сподобалося, що він мені в рот скінчив, так? - Не витримавши, засмучено запитала вона.

- Звичайно - не став приховувати я. - А кому сподобається, якщо дружина, відсмоктує у чужого мужика? Навіть він сам погребував тебе поцілувати.

- Ну, а чому ти не стримав від мене, це зробити? Я ж запитала дозвіл.

- Тому що ти хотіла цього. Зі мною, так, ти ні коли не виявляла такого бажання.

- парни проститутки киев Але ти ж бачив, що я була, перезбуджених і вже не контролювала себе - винувато промовила вона. - Міг би здогадатися, що в такому стані, всякі, погані бажання виникають, про які потім шкодуєш. Тобі треба було зупинити мене, а не погоджуватися. Я сама тепер, через це ізвожу. І взагалі мені дуже соромно за все, що сталося. Я так і знала, що добром це не скінчиться. Даремно я погодилася на це, адже не хотіла ж. Якщо ти захочеш мене кинути, я тебе зрозумію.

В її очах блиснули проститутки киева com сльози.

- Ну ось ще! - Розуміючи, що по суті, її звинувачувати нема в чому, поспішив заспокоїти я. - Не хочу я тебе кидати. І не переживай, через те, що було. Ти мені не зраджувала, а значить і приводу немає, щоб розбігатися.

- Є. Тобі, має бути соромно, за мене - з каяттям в голосі, заперечила дружина. - Тепер, напевно, Вовка буде вважати мене занепалої жінкою. Та й тобі буде неприємно цілувати мене.

- Плювати нам на Вовку і на всіх, хто про нас, проститутки киев 500 погано думає!

Зупинившись під ліхтарем, я взяв її обличчя в долоні і піднявши його, заглянув в повлажневшіе очі дружини.

- Головне, щоб ми один одного любили. А улюблену жінку завжди приємно цілувати.

- Ну ти що! Почекай, не цілуй мене зараз - зніяковіла вона, зрозумівши мої наміри. - Будинки, коли я зуби почищу. У мене все ще в роті смак сперми залишився.

- Вона у тебе і під губою залишилася - посміхнувся я, помітивши білі, висохлі розлучення парни проститутки киев на підборідді і біля куточків рота. - Акуратніше смоктати треба.

Коли ми повернулися додому, було вже третій годині ночі. Якби в той момент хтось побачив Марину, то відразу б зрозумів чим вона займалася. Весь її вигляд: зім'яте плаття, скуйовджена зачіска, біляві сліди сперми на обличчі і грудях, все це, красномовно вказував на те, що вона еблась.

- О, господи! Ось це, у мене, видок! - Посміхнулася вона, глянувши на себе в дзеркало. - Виглядаю як повія проститутки киева com після роботи!

- Ти ще не відпрацювала, я-то ще не закінчив - нагадав я, відчуваючи, що мій член заворушився.

- А може завтра?

Мій настрій вже нормалізувався і хоча, я трохи втомився, спати мені не хотілося. Отримавши емоційний струс, я відчував незвичайно сильне бажання і ніжні почуття до дружини, які, з часом вже призабули.

- Ні, я зараз хочу.

- Ну, гаразд. Ти тоді йди ліжко розправляється, а я поки підміни і зуби почищу - розподілила проститутки киев 500 вона, попрямувавши до ванною. - Погано ось, що гарячу воду відключили, мені хочеться повністю вимитися.

Зайшовши в ванну, вона тут же вийшла назад.

- Уявляєш ?! І холодну воду відключили! І що тепер робити?

- Ну, що тут зробиш ...? Лягай НЕ підмито.

Взявши дружину за руку, я потягнув її в спальню.

- Підемо в ліжечко.

- Давай тоді не будемо трахатись.

- Будемо. Мені закінчити хочеться.

- А чи не че, парни проститутки киев що я брудна і смердюча, як ганчірка для підлоги?

- Ну, прям уж ..., знайшла теж порівняння! - Заперечив я, допомагаючи їй, зняти плаття. - Ні яка ти, у мене, чи не ганчірка.

- А хто, по-твоєму? Підстилка?

- Ну, в якомусь сенсі - так. Але краще - чесна давалка.

- Ну так, давалку теж треба мити, перш ніж іншому підставляти?

Кинувши плаття на стілець, я підштовхнув улюблену до ліжка і м'яко впустивши на ліжко, ...                                         проститутки киева com Читати далі