—В большинстве своем эксгибиционисты – женатые мужчины.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

девушки киев проститутки, перше гріхопадіння, сниму проститутку в киеве недорого цена фото.

будь-які варіанти, але вона відкидала це відразу і дуже категорично, так що говорити про це я не став.

- Мені хочеться, тобі в рот попис.

- А ще?

- А ти - мені. І щоб ти, пісіла на мене, коли ми трахаємося.

- І все?

Відчувши в її голосі розчарування, я задумався, але нічого крім «золотого дощу» на думку не спало.

- Для початку і це, було б непогано, якби ти погодилася.

- Ну, ти ж знаєш, що я гидливо.

- А що девушки киев проститутки тоді питаєш?

- А не хотів би ти спробувати живий член? - Трохи помовчавши, грайливо запитала вона. - Якщо тобі з вібратором сподобалося, то до цього ще більше сподобається. Це набагато приємніше!

Її питання, злегка збентежив мене і в той же час викликав збудження. Я вважав себе стовідсотковим мужиком і такі думки, ні коли не приходили мені в голову, але з вуст дружини ця пропозиція пролунала якось заманливо і у відповідь, я тільки знизав плечима.

сниму проститутку в киеве недорого цена фото - А мені дуже хотілося б, що б з нами ще один чоловік був і ти спробував з ним. Я коли про це фантазую, сильно збуджуюся.

- Цікаво чому? - Запитав я, відразу ж зрозумівши, що це лише частина її фантазії. Завуальоване визнання, того, що їй хотілося б спробувати з двома мужиками.

- Не знаю ..., напевно мені хочеться, щоб тобі було приємно ..., - продовжила вона, прозоро натякаючи, що це бажання повинно бути взаємним. - Мені здається, це нас, ще більше б зблизило снять проститутку 300 грн левый берег киева ...

Чесно зізнатися, у мене виникали подібні фантазії. І коли я, дивився порно, з таким розкладом, то сильно заводився, уявляючи, як би це було насправді, але пробувати це, мені не хотілося. Чи не чекаючи від неї подібних речей, я був здивований, що дружину можуть відвідувати такі збочені фантазії. Думка, що мила сама (нехай і не відкрито), виявила бажання спробувати з двома, викликала в мені раптову ревнощі і одночасно, дуже сильно порушила.

- Ти маєш на девушки киев проститутки увазі, якби ми з тобою, на одному хую побували? - Запитав я, відчуваючи, як мій член зрадницьки заворушився, підняв ковдру.

- Ні, навіщо? - Зніяковіла вона. - Я б не брала участь. Тебе б хто-небудь в попку трахкав, а я просто поруч з тобою була ... Ну, може бути, посмоктати б у тебе, в цей час.

- Щось мені не віриться, що тобі тільки цього хочеться. Розповідай вже повністю свої фантазії, раз завела таку тему.

- А ти не образишся?

- Ні, звичайно. сниму проститутку в киеве недорого цена фото Це ж нерозумно, ображатися на те, чого не було.

Мабуть набираючись хоробрості, Марина трохи помовчала.

- Ну, давай, колись - поквапив я, бажаючи почути її визнання. - Чого б тобі хотілося?

- Ну, ще ... - невпевнено почала вона. - Я іноді уявляю, що мене пестять удвох ...

засоромився своїх слів, вона знову примовкнула, збентежений сховавши обличчя на моїх грудях, а її рука неспокійно помиляються під ковдрою погладжуючи моє тіло.

снять проститутку 300 грн левый берег киева - А ще, що?

- І все ...

- Ну не обманюй! Говори вже чесно.

Добравшись до члена, мила, немов не вірячи, підняла ковдру бажаючи на власні очі переконатися в тому, що він дійсно варто.

- І чого це він так напружився? - Посміхнулася вона.

- Тебе слухає - пожартував я. - Хоче дізнатися, про що ти ще мрієш.

- Я про це не мрію, а уявляю.

- А яка різниця?

- Мріяти, це - бажати і прагнути до цього. А я просто девушки киев проститутки уявляю і все.

- Ну ладно, розкажи фантазії.

Переконавшись, що мене це заводить, Марина стала кілька відвертіше.

- Ну, що ще розповідати? Буває, мене відвідують фантазії, що у мене в руках відразу два члена і я, по черзі, пещу їх ротиком, а ще, ми з тобою займаємося любов'ю, я в цей час сосу в іншого чоловіка, а потім ви змінюєтеся. Але це тільки фантазії, насправді, я б ні коли не погодилася на це.

- А, що? Я був би не проти цього. Мені теж сниму проститутку в киеве недорого цена фото іноді в голову такі думки приходять,

- Ні, в житті я такого не хочу. Мені, за ці фантазії якось, соромно.

- Все люди фантазують, а деякі, так ще їх і в життя втілюють й то не соромляться. Особисто мені б дуже хотілося, реалізувати твої фантазії. Я тобі вже не раз це пропонував.

- І ти б не ревнував?

- Ну, не без цього звичайно ... Але все одно, разок би дозволив тобі з ким-небудь перепехнуться - запевнив я, все більше пишеш від таких розмов. снять проститутку 300 грн левый берег киева - Цікаво подивитися з боку, як тебе, ебет інший.

- Ну, немає! Я б не коли, не змогла на таке зважитися.

Після цього, знаменної вечора, пройшла пара місяців і всякий раз, займаючись любов'ю, я згадував про нашу розмову, все більше схиляючись до того, що непогано було б спробувати реалізувати фантазії подружжя і запросити в наше ліжко якогось мужика. Звичайно, я розумів, що присутність стороннього, може негативно вплинути на нашу сімейне життя, але все ж сподівався, девушки киев проститутки що наша любов і довірчі взаємини, виявляться сильнішими. Думаючи про це, я дико збуджувався і, врешті-решт, знову підняв цю тему.

- А може все-таки, побалуємось так само - запитав я, пестячи благовірну, після перегляду порно, в якому двоє мужиків використало одну бабу. - Втілимо наші бажання в життя? Як ти до цього ставишся?

Розімлівши від ласки, Марина тільки злегка посміхнулася.

- Щось, мені, дуже захотілося спробувати втрьох - продовжив сниму проститутку в киеве недорого цена фото я. - Уявляєш, як би тобі добре було, якби зараз, одночасно зі мною, тебе, ще хто-небудь пестив? Або, ти б, смоктала у нього, а я тобі пісічке лизав?

- Чи не спокушай, що не вийде - розслаблено проворковала вона. - Мені і з тобою добре.

- А було б ще краще. А потім, ми б удвох, тебе в усі дірки оттрахалі. Може у нього, член, був би побільше ніж у мене, тоді взагалі, було б чудово. Хіба тобі не хочеться спробувати з іншим? Кажуть, чужий, завжди більше здається. снять проститутку 300 грн левый берег киева

- Цікаво звичайно, але занадто соромно. Особливо в рот брати у чужого мужика. Це ж, дуже інтимна ласка.

- А ти одержав начебто хотілося посмоктати два члена?

- Але, це ж, тільки фантазії, а в реальності я гидую. А тобі хіба приємно буде після цього мене цілувати? Ти ж сам казав, що тобі западло з гулящими бабами в губи цілуватися тому, що вони все за щоку беруть.

У цьому, вона була права. Я дійсно гидував такими бабами, але чомусь по відношенню девушки киев проститутки до дружини, це не здалося мені негожим. Мене навіть порушувала думка, що вона візьме в свій маленький ротик чужу залупу, хоча повної впевненості, що після цього, її губки залишаться настільки ж бажаними як раніше, не було.

- Так, че, піди ... - злегка вагаючись, запевнив я. - Почистиш після нього зубки, та й все. Ти ж у мене не шалава і не обсмоктувати хуи у кого попало.

- Мені здається, якщо я це зроблю, то буду себе почувати саме такий.

- сниму проститутку в киеве недорого цена фото Чому? Я ж з тобою буду.

- А, що подумає про мене мужик? Він же, скоріше за все вирішить, що я збоченка, раз з двома трахати.

- Я поясню йому, що це все я затіяв, а ти зробиш вигляд, ніби я тебе примушую, а тобі самій це не подобається і все буде нормально.

- А раптом ти потім ревнувати мене будеш?

- Я ж сам тобі це пропоную, так, що, чому я повинен ревнувати? Навпаки, мені буде приємно, якщо тобі буде добре, я ж тобі довіряю. Мені хочеться снять проститутку 300 грн левый берег киева подарувати моїй улюбленій жёнушке насолоду, про який вона мріє. Хіба це погано? Давай спробуємо хоча б разок. Або ти в собі не впевнена?

- У собі я впевнена ...

- Ну, так погоджуйся!

Ймовірно роздумуючи, мила ненадовго притихла.

- Ні, я не зможу, та й не хочу. Я думаю, не варто ризикувати нашими відносинами і позбавляти себе гідності, заради сумнівного задоволення. Я не повія і у мене є моральні норми.

- Ну, разок-то можна і переступити девушки киев проститутки їх. Ні хто ж не впізнає.

- переступити один раз, а пляма залишиться на все життя. Сам розумієш - забруднитися легко, а ось як потім відмитися? Мені здається, я після цього, поважати себе перестану.

- А ти піди на це, ні заради свого ...                                         Читати далі