—В среднем по Америке за последние 40 лет количество сперматозоидов у мужчин уменьшилось на 40 процентов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

трасса киев проститутки, збоченці. шабаш на лисій горі. частина 2, проститутки киев бляди.

Вечірній звіт повністю задовольнив Хана, навіть розповідь про душу він сприйняв прихильно. Він відчував підйом енергії всередині своєї улюбленої дівчинки, це тішило його.

- Ти пам'ятаєш пару, яка була у нас останній раз?

- Це той жирний борів, який закінчив на підлогу, і мила забита, але дуже мила дівчина?

- Так, дитинко. Я вирішив покликати їх ще раз.

- Коли ти повернешся?

- Ні, в ці вихідні. Ти будеш з ними одна, але я буду поруч, трасса киев проститутки в скайпі. Це і є сюрприз.

- Що ти хочеш, щоб я зробила з ними?

- Чи не ти з ними, вони з тобою. На цей раз іграшкою будеш ти. А я буду це спостерігати.

Да уж, сюрприз так сюрприз. Хан ніколи не віддавав її безроздільно в чиї б то не було руки!

- Він що мене трахне? Цей мерзенний жирний борів?

- Так, дівчинка. Ти бачила його член, думаю, розміри тебе втішать в цій ситуації. А то, що він буде зол за минулу зустріч, це нам навіть проститутки киев бляди на руку. Ти ж не проти жорсткого сексу? Всі необхідні інструкції з ним я вже провів. Він ображався спочатку, після того, як його змусили злизати з підлоги власну сперму, але я вмію переконувати. Ти віриш мені?

- Так, рідний. Але якщо раптом ...

- Раптом не буде, просто повір. Вечірню порку до вихідних я скасовую, але п'ять ударів по утрам останні два дні немає.

- Добре, милий.

Глава друга. Оргія

Суботній ранок видався сонячним, це снять проститутку киев оболонь віщувало гарний настрій на весь день. Ді залежала від сонця, як теплолюбний квітка, вона харчувалася енергією сонця, як сонячна батарея. Легкий сніданок, чашка міцної кави і сигарета - і Ді готова до подвигів. Часу було достатньо, і Ді неквапливо приводила себе в порядок у ванній. Видалення небажаної рослинності в усіх місцях, хороша клізма, педикюр. Їй все сьогодні було приємно. Під завісу Ді не без трепету вставила анальну пробку, знала, що це підштовхне її збудження, і все, трасса киев проститутки що залишилося до зустрічі час вона буде знемагати від нетерпіння. Висушила і уклала волосся. Легкий макіяж завершив її роботу.

Поки чекали гостей, Ді, під керівництвом Хана, регулювала камеру ноутбука, щоб знайти найвигідніший ракурс. Вона встановила його навпроти дивану, злегка під кутом і на відстані, щоб збільшити огляд. Хан вимагав приймати ті пози, які вона буде задіяти в спектаклі, і вказував, як лягти і встати вигідніше для його спостереження.

- А проститутки киев бляди тепер потрахал себе пробкою, потім прибери її, - наказав Хан, коли вона востаннє встала перед диваном, розставивши ноги, і вперлася в нього руками.

Не змінюючи пози, Ді завела одну руку назад і потягнула пробку. Витягла наполовину, знову увігнала вглиб, поступово збільшуючи темп. Солодкий біль всередині розливалася по всьому тілу. По внутрішній стороні стегна повільно потекла доріжкою густе мастило. Вона розуміла, ще кілька таких рухів і вона закінчить. Але Хан не дав снять проститутку киев оболонь їй цього зробити.

- Стояти, - почула вона різкий окрик за спиною, - зась, ще не час.

Він бачив і відчував її напруга, а вона знала, що його член теж вже стоїть колом. Плавним рухом, намагаючись не порушувати ще більше, Ді витягла пробку.

- Митися не смій, нехай дівчинка це вилиже. Можеш поки перекурити.

Дзвінок в двері. Ді зустріла гостей в прозорому короткому пеньюарі з лебединим пухом на рукавах. Сьогодні ніяких костюмів і аксесуарів, тільки трасса киев проститутки оголені тіла. Борів насупився і промовчав, а ось дівчинка радісно чмокнула Ді в щоку. Гості протьопали в ванну, а Ді пішла в кімнату дзвонити Хану. Відповів він відразу, мабуть, так і сидів поруч зі своїм ноутбуком. Ді скинула пеньюар і присіла на краєчок дивана, розставивши ноги.

Пара увійшла в кімнату кілька сміливіше, ніж минулого разу.

- Іди до мене, кошеня.

Дівчинка тут же опустилася на карачки і, пріміленько виляючи попкою, влаштувалася проститутки киев бляди між ніг Ді.

- Та ти все мокра, можна мені тебе вилизати?

- А для чого ще я тебе чекаю? - Питанням на питання відповіла Ді.

Як-то по-особливому зітхнувши, дівчинка із захватом лизнула ту саму доріжку, що з'явилася на стегні від процесу витягування пробки, і повільно почала підніматися вгору. А Ді тим часом поманила пальцем кабана до себе. Йому потрібно було зробити лише крок, щоб опинитися поруч. Ді, не піднімаючи очей, ніжно провела рукою по гладко снять проститутку киев оболонь виголеним яйцям, трохи піднімаючи мошонку вгору і торкаючись пальчиком заповітної перемички. Після душа його член був в напівстоячий стані, але Ді любила починати мінет саме з такого. Він легко заковтують, їм можна було грати в роті, то втягуючи, то випускаючи. Правда, від її ласк він досить швидко набував вельми кам'яне стан. Ді закрила очі, щоб не бачити це масивне тіло кабана. Вона зосередила думки тільки на двох речах - «цукерці» в роті і м'якому насолоді від язичка і губ трасса киев проститутки дівчинки, яка не менше вміло пестила її губки і клітор, ніж вона сама смоктала член.

Хан вирішив не огранивать Ді в цій грі, дозволив їй кінчати тоді, коли сама цього хоче. Він знав невгамовну енергію Ді, знав, що вона може закінчити три-чотири рази поспіль, а потім через частку хвилини почати все спочатку. Сьогодні йому хотілося бачити, як вона це робить. Перебуваючи по іншу сторону екрану, Хан відкинувся в кріслі готельного номера і спостерігав, легенько подрачивая проститутки киев бляди свій член.

Ді вже увійшла в раж. Хан зауважив, коли вона в черговий раз випустила член кабана з рота, щоб ковтнути повітря, він вже збільшився в розмірах і стояв, як залізний. А сама Ді раптом напружилася, підводячись над диваном, і щільно притиснулася до лиця дівчинки, намагаючись не зводити ноги разом. «А ось і перший, - відзначив про себе Хан, - цікаво, а якщо порахувати всі її оргазми сьогодні і сказати їй точну цифру, вона здивуватися?»

Ді трусить після снять проститутку киев оболонь першого оргазму, але вона і не думала знижувати темп. Ніжно лизнувши головку члена, злегка подрачивая рукою, Ді відсторонила від себе кабана і поклала дівчинку на диван. Сама встала колінами на край дивана і заклично прогнула спинку. Борову постали дві чудові дірочки відмінною шлюшки, готові прийняти його в повний зріст. Злість від минулої зустрічі досі вирувало в ньому, він грубо схопив Ді за стегна і практично натягнув на член, який сам ковзнув в нижню дірочку. «Нічого, трасса киев проститутки сука, поки так, але ти ще своє отримаєш», - ворухнулося в його голові.

А Ді тим часом насолоджувалася пряним смаком вузенькою щілинки її подружки. Вона пам'ятала цей смак, коли в перший раз вони пестили один одного у ванній, приховані від поглядів чоловіків проточною водою і закритими дверима. Спочатку мовою по краєчку, але борів з такою силою почав забивати в неї член, грубо, жорстко стискаючи її стегна, що вона вже втрачала контроль. Мова проникає всередину, ніс упирається проститутки киев бляди в клітор. Дівчинка відпускає свої емоції і підмахує сідничками у такт загальному руху. Ді не вистачає повітря, вона відривається від промежини подруги і просто вганяє в неї два пальця. Продовжує тепер уже грубо трахати в тому ритмі, в якому трахає її.

Хан не тільки бачить, а й чує весь цей кордебалет. Борів сопе і пориківает, говорити йому він сам заборонив. Ді утробно гарчить ... Ох, як добре знав він цей рик. Рик на піку насолоди. Дівчинка поскулює ніжно і снять проститутку киев оболонь тоненько.

Раптом сідниці Ді напружилися, вона з силою сама насадила на член, зупиняючи загальний шалений рух на частку секунди. За її спині пробігла дрібна дрож і застигла на кінчиках пальців всередині. Дівчинка охнула, і в розкриту долоню Ді з силою бризнула цівка. Борів тут же затих. Схоже, йому варто було неймовірних зусиль не виплеснутися в той же момент. Ді вчасно послабила хватку, щоб цього не сталося. «А ось і другий», - Хан поставив ще одну галочку, посміхаючись трасса киев проститутки по той бік екрану.

Ді відсторонюється в сторону і підносить свою долоню до лиця кішечки. Та старанно вилизує її.

- Ти хочеш член? - Шепоче їй Ді.

- А можна?

- У мене навчилася питанням на питання? Рухайся!

Ді піднімається вище по дивану, ...                                          Читати далі