—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку киев метро житомирская, випадки з життя. частина восьма: радості злягання. глава 4, проститутки в киеве на оболоне.

Відпочинок устаканився, ми просто відпочиваємо, насолоджуємося життям у моря, фруктами, походами на ринок, читанням. Сьогодні у приєдналася до нас Артема, сина Інни, день народження, йому виповнюється 19 років. Гарний, ладно складений хлопець, зростом близько 185 см, вагою 75 кілограм, я думаю він подобається дівчатам, та й не тільки, моя Ольга поклала на нього око постійно заграє з ним, але про що щось серйозне не думає, вчора закінчилася менструація а після завтра додому! снять проститутку киев метро житомирская Вони з Сергієм сьогодні пару раз вже усамітнювалися, як ніяк завтра додому і хочеться ближче пізнати один одного. У мене теж з Інною сьогодні був секс і я і вона отримали оргазми а що ще треба, злягання воно тим і прекрасно. Лежимо в загальному то, загоряємо, дівчата базікають, Артем кудись пішов. Ольга попросила мене сходити в будинок взяти запасний купальник-я відправився. Зайшовши в будинок озирнувся-купальника ніде немає, пішов в душ, може там, зайшовши в душ, побачив, проститутки в киеве на оболоне мастурбуючого Артема, він був прекрасний-здиблений молодий член оптимального розміру, був зігнутий вниз і блищав налитої головкою, я помітив, що він не зніяковів зовсім, тільки сповільнив руху-я вирішив не пропустити цього насолоди. Підійшов до нього, став на одне коліно і взяв в рот цей шедевр молодого тіла, почав робити свій фірмовий мінет, відчуваючи як наливається кров'ю його головка.

Я дуже старався зробити йому приємно, адже ввечері ми відзначаємо його день народження проститутки киев метро лесная і я думав зробити йому хороший подарунок. Спеціально виділяючи побільше слини я як слід його змастив і повернувшись до нього задом піднявши одну ногу на виступ ванни направив його член в свою попку, він досить легко проник в мене і почав рух, погладжуючи мій член, який був в повній готовності. І тут мені прийшла в голову думка, я сказав йому, що тут не особливо зручно і ми пройшли в нашу спальню, де я ліг в свою улюблену позу-на спину і ми продовжили неквапливе злягання. снять проститутку киев метро житомирская Треба сказати що він був непоганим коханцем, не поспішаючи, так щоб мій член терся об його живіт, він сполучався зі мною і це було приємно. В голові промайнула думка, що це відбувається з ним не вперше. Тим часом він входив в мене все швидше і швидше, відчуваючи як напружилася його головка я відчув, що він буде кінчати, але на жаль зробити йому цього не вдалося в спальню зайшла моя дружина і Артем припинив фрикції, посміхнувшись Оля іронічно запитала дозволу приєднається проститутки в киеве на оболоне до нас і тут же опинилася в ліжку між нами, по черзі облизуючи нам головки, першим не витримав Артем. Він просто завалив Ольгу на спину і почав злягання, жорстко начебто ґвалтував, я насолоджувався цим видовищем, член став залізним, я відчував що закінчу просто так, без злягання і дуже не хотів цього.

Тим часом Ольга захрипіла і початку оргазміровать, жорсткі удари Артема досягли своєї мети, але у нього вистачило здорового глузду запитати її можна закінчити всередину, проститутки киев метро лесная відповів я - можна. І він почав кінчати, як може кінчати тільки молодий хлопець, пристрасно, бурхливо, з вдячністю дивлячись на мене. Ольга з широко розставленими ногами лежала і було видно що скінчив він дуже рясно сперма стікала з її вагіни! Настала моя черга я теж увійшов в неї і в три удари теж злив в неї. розповіді еротика Це був тільки початок, подумалося мені, в ванну підмитися і на пляж скомандував я. Взявши з холодильника холодного пива ми повернулися на пляж, Інна снять проститутку киев метро житомирская сказала, що хвилювалася за Артема і він підійшов до неї і поцілував ніжно в губи сказав, що все прекрасно. У цьому поцілунку я побачив щось більше ніж ніжність сина до травні. Цікаво зазначив я. Випивши пива на спорожнілому пляжі, наші жінки пішли накривати стіл, а ми з Сергієм залишилися полежати і я розповів йому про те, що трапилося, він саркастично хмикнув розповів, що знає про те що Артем має зв'язок з його дружиною і він ні в якому разі не засуджує її за це. Треба сказати проститутки в киеве на оболоне що я сильно збудився і оглянувши околиці пляжу, де нікого не було запропонував Сергію свій фірмовий мінет, він звичайно ж не відмовився, насолоджуючись його прекрасним членом я запитав а чи був секс між ними з Артемом, він відповів, що поки немає, але все може бути і поклавши мене на обидві лопатки ліг зі мною, це було прекрасне неспішне злягання від якого ми закінчили обидва.

Прийнявши душ, привівши себе в порядок ми вийшли до столу. Жінки накрили його чудово, проститутки киев метро лесная свічки, шампанське, безліч закусок, неголосна музика свято починалося. Вимовивши тости як слід випивши все швидко захмеліли, а ходімо в басейн - крикнув Артем і все роздяглися і голяка стрибнули в басейн. Коли стрибав він я помітив що його член був в повній бойовій готовності. Недовго думаючи він підплив до моєї дружини і почав її цілувати в губи. Ольга і не думала опиратися - нам з Сергієм залишилося пестити Інгу, поглядаючи в бік моєї дружини. Ми цілували Інгу пестили її снять проститутку киев метро житомирская грудей і вона була вже досить збуджена і не відривала погляд від Ольги з Артемом. Там все було на мазі Артем пропустивши її ноги під пахвами вже ліг із нею і пристрасно цілував її в губи, вони злилися і це нас порушило остаточно, ми втрьох вийшли з басейну і на шезлонгу почали пестити мовами її анус і вже поточну вагіну, все її дірочки відкрилися і були готові до злягання. На цей раз вона сіла верхи на Сергія відкривши мені свій сфінктер, я не забарився увійти в нього і почалася проститутки в киеве на оболоне радість злягання в якому я чомусь швидко скінчив і вийшовши з попки Інни із задоволенням спостерігав за іншою парою, де моя дружина і Артем теж вийшли з басейну злягалися на славу! Вона сиділа на ньому спиною до обличчя і я підійшов до неї і почав цілувати в губи, а вони шепотіли як їй добре і що він вже один раз скінчив в неї і у нього продовжує стояти і вона хоче ще й ще. І тут зважився я, вийди з неї Артем попросив я. Інга встала з його члена і я запросивши проститутки киев метро лесная її стати поруч взяв його член в рот, облизав головку і передав Ользі, так передаючи його член ми давали насолодиться хлопцеві. Сергій вже теж закінчив злягання з дружиною і вони підійшовши до нас спостерігали за всім, що відбувається. Член стояв тільки у Артема і як стояв! Я шепнув йому на вухо - піди порадуй маму, на що він відгукнувся миттєво, ніжно цілуючи уклав Інгу на шезлонг і одним ударом увійшов в її мокру від нашої сперми вагіну, вона скрикнула і закричавши так, так, снять проститутку киев метро житомирская так почала люто підмахувати йому, а наші з Сергієм пальці були в вагіні Ольги. Злягання матері і сина тривало хвилин десять, Ольга встигла закінчити від наших пальців і збудження, наші пальці пахли спермою і соками жінок. Скінчивши, Артем встав і хитаючись відправився в душ, а ми ще довго вилизували все втрьох вагіну Інни!