—У спермы занимает целый час чтобы проплыть расстояние в 17 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева 40, випадки з життя. частина третя і четверта, проститутки секс втроем киев.

Господній не буду дотримуватися хронологію подій розповім про недавній випадок вразив мене і повернув смак до життя! Це було в 2013 році, ми з дружиною Олею зібралися і поїхали в Срібний бор позасмагати голяка! Машину припаркували далеко і йшли ліском. Хвойний запах розслаблював, хотілося щось незвичайного! І раптом Оля ущипнула мене - я обернувся і помітив цікаву картину! Збоку в заростях метрах в 5 від нас стояв чоловік років п'ятдесяти, добре складений і досить симпатичний проститутки киева 40 а йому робив мінет хлопчисько років 18! Ну ми з дружиною люди биті і бісексуали-у мене сторчма від цієї неперевершеної картини, Оля без трусиків))) Ми встали поруч і я їй всадив моментом-що може бути краще? Чоловік нас відразу помітив і витягнув член з рота хлопчаки. І тут дивуватися настала наша черга! У мене впала щелепа! там був член просто неймовірний (мій вітчим відпочиває) і дуже пікантний-головка як великий помідор, а по товщині в долоня не вміститься! Хлопчисько побачивши проститутки секс втроем киев сношаться парочку засоромився))

А я не довго думаючи показав чоловікові - поміняємося? Той кивнув - я вийняв з Ольги і рушив до хлопця, а він до моєї дружини! Погладивши хлопця по голові я запропонував йому взяти в рот - той виконав, дивлячись в бік я побачив як чоловік натиснувши на плечі Ольги опустив її перед собою-почалося - задоволено подумав я. Пролунало чмоканье і спостерігаючи за всім цим я спустив в глотку пацана добрячу порцію сперми! Хлопець все снять пышную проститутку в киеве акуратно проковтнув і ми разом почали спостерігати за ними! Мабуть Ользі було не дуже комфортно смоктати цей кол і партнер поставив її на рак і всадив - вона скрикнула і почала підмахувати - мій член знову здибився і я вирішив не втрачати часу дарма. Поставив хлопчика рачком і відтягнувши його плавки в бік просто на суху всадив йому-все пройшло гладко і без ексцесів-йому сподобалося, мабуть попа була класно розроблена! Ольга крутилася дзигою - я відчував як їй класно - і вона проститутки киева 40 зробила свій коронний фінт! Вона поклала чоловіка і сіла зверху спиною до нього дивлячись мені в очі! Мужик захрипів-я зрозумів він кінчає! Очі Ольги були відсутні, але тут почав кінчати і я! Я зрозумів що я хочу хочу вилизати її! Кинувши свого партнера, я підійшов до них і з задоволенням облизав його член, а потім опустившись на коліна став вилизувати дружину!

***

А тепер - остання історія яку я опублікую! Хоча в моєму житті було багато цікавого і захоплюючого! проститутки секс втроем киев Повернуся в початок нашого життя з Олею після весілля. Ми багато обговорювали всяких питань з нашої сексуального життя і я все хотів дізнатися хто був її першим чоловіком. Вона довго не говорила, але потім все-таки зізналася що її першим чоловіком був її брат, мене це дуже порушило і я почав вимагати детальної розповіді! Так ось - брат старший за неї на 2 роки, я бачив його на весіллі і він мені сподобався, високий, в міру вгодований хлопець з правильними рисами і хорошою снять пышную проститутку в киеве фігурою. Він був уже одружений і мав дитину. Вона розповіла що рано почала мастурбувати і дуже хотіла спробувати справжнього сексу, і вирішила що це буде найправильніший крок до втрати невинності. Їй було чотирнадцять, йому відповідно шістнадцять. Все сталося досить буденно - вона сама спровокувала секс і почала з ним регулярно займатися сексом, але справа не в цьому - мені страшенно захотілося переспати з ним втрьох! Після довгих умовлянь Ольга запросила його до нас. Ігор проститутки киева 40 прийшов з квітами, шампанським, ми накрили стіл і стали гулеваніть.

Вийшли з ним покурити і я розповів йому, що все знаю. Він не став нічого заперечувати, та й я не дав привід і сказав що зовсім не засуджую його за інцест, що мене це навіть заводить і хотів би сексу втрьох! На цьому і порішили. Повернувшись до столу в піднесеному настрої, що дуже сподобалося Ользі, ми продовжували веселитися і відпускати Оленьке компліменти, від яких вона була в захваті. Потихеньку проститутки секс втроем киев я почав її пестити при Ігоря, який швидко приєднався до нас. Мій член гудів в джинсах, та й у нього в штанях організувався немаленький горбок! Ольга сиділа між нас і я приступив до рішучих дії, розстебнувши блискавку на джинсах Ігоря випустив його дружка на волю. Дружок був не просто гарний, а дуже хороший-в прожилках, з великою голівкою досить товстий і міцний. Мені самому захотілося відчути його в роті))) Але Ольга випередила мене, почавши пестити його язичком, я запустив снять пышную проститутку в киеве долоню в її промежину пестячи пальцями клітор і губки її бутончика. В її печерці все було волого і гаряче. Я посадив її на себе і відтягнувши край трусиків увійшов в неї. Ігор встав перед нею і його член опинився перед нашими особами. розповіді про секс Вона продовжувала пестити його язичком, я не став робити ніяких дій і просто насаджував її на свій член, відчуваючи що ось - ось почну наповнювати її спермою! Халатик з неї було знято і я пестив її соски пальцями, уявляючи, як проститутки киева 40 зараз заповню її.

Але я не встиг закінчити. Вона зіскочила з мене і стала рачком а Ігор засадив їй свій член ззаду! І почав її мати, виймаючи майже весь член з її вагіни і насаджуючи потім до кінця! Я підібрався в її кицьки знизу і просто впився губами в її лобок і сталося те чого я очікував-прі черговому хитавиці член Ігоря пройшов повз її вагіни і виявився у мене в роті. Я почав люто його відсмоктувати і відчув як потік його сперми почав наповнювати мій рот! Це проститутки секс втроем киев було блаженно! Її було стільки і вона була надзвичайно смачна! Випивши його сік до кінця я вибрався з під Ольги і поставивши її на рак трьома-чотирма ударами завершив цю комбінацію. Мене, Ольгу, Ігоря стрясав оргазм і ми сіли на диван знесилені! Через кілька хвилин все перемістилося в спальню)) Ольга цілувала мене в губи, які були в спермі Ігоря, Ігор висмоктував мої соки з її розкритого лона. Самі розумієте що відновилися ми моментом! Я посадив Ольгу на себе, руками розтягнувши снять пышную проститутку в киеве її анальний отвір, надавши Ігорю можливість негайно увійти в її попку! Я відчував як ходить його член, наші вуздечки терлися через тонку перегородку!

Ольга була в цілковитому оргазмі і вила, просто вила від задоволення! Досить вирішив я про себе, треба і мені отримати задоволення! Я різко вийшов з неї, і член Ігоря вийшов з її попки, після чого я ліг під нього. Як жінка широко розкинувши ноги я почав направляти його дружка в свою попку і він швидко в неї увійшов, проститутки киева 40 могутніми ударами Ігор почав входити в мене, причому весь і мені не було боляче-з мого члена виділявся сік і я бажав тільки одного-кінчити одночасно з ним! Так і сталося! Охнувши він почав наповнювати мою попку і тут же бризнуло з мене! Ми лежали знесилені, його сперма текла в мене а моя розтікалася по нашим животам! Ольга очманіла від побаченого відчайдушно мастурбувала! Я підморгнув Ігореві підемо подмоемся! У ванній ми робили взаємний мине і повернулися в спальню знову готові проститутки секс втроем киев порадувати Олечку))) Ми брали її в чергу, проникали в вагіну удвох, і знову закінчили в її бутон разом!