—Основной ингредиент спермы – фруктоза.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешевые проститутки индивидуалки г киев троещина, випадки з життя. частина перша, снять проститутку в киеве за 50 грн.

Здравствуйте господа читачі! Розповім трохи про себе. Мені 41 рік, я одружений, причому досить довго - близько 20 років! Я бисексуален з 18 років, до цього мене привчив коханець моєї матері, який примудрявся жити з нами обома. Це був класний чоловік з величезним членом і високою потенцією! Нічого поганого він не робив, не гвалтував, не ображав, ставився до мене дуже душевно. Сталося це все за взаємною бажанням і як-би само собою. Ми парилися з ним в лазні, я милувався його дешевые проститутки индивидуалки г киев троещина фігурою, красивим членом, при цьому мій член стояв як кіл. Він ніжно погладив його, від чого у мене тут же почалася полюція, потім я довго гладив його знаряддя і взяв його в рот-відчуття скажу прямо було непередаване, я відчував його здиблену плоть, чудову величезну головку і просто насолоджувався! Я намагався щоб йому теж сподобалося! Після трьох хвилин він почав кінчати і я вперше в житті відчув смак чоловічої сперми! Це були воістину солодкі хвилини! Треба сказати що у мене снять проститутку в киеве за 50 грн ще не було сексу - я мав рацію, крім мастурбації не пробував ні жінки, ні чоловіки, правда мастурбував часто - підглядання за сексом мами і Миколи приводило мене в несамовитість!

Після лазні ми з ним довго розмовляли про мене, про життя, він сказав що навчить мене всьому. На наступний день, коли мама пішла на роботу він зайшов в мою кімнату і запитав чи не хочу я повторити пройдене? Я із задоволенням погодився! Ми лягли в ліжко і він почав пестити мене, від задоволення трансвеститы киева клубы конкретные проститутки киева сейчас я мало не збожеволів, він пестив мій член, гладив мої яєчка, я відповідав йому тим же. Він запропонував мені взяти його член в рот, я тут же виконав його прохання і відчув як він напружився! Але він не став кінчати в цей раз, вийняв член з мого рота і і почав мені дрочити, зовсім через короткий проміжок часу я розрядився йому в долоню. Він акуратно перевернув мене і змастив моєю спермою мені попку. розповіді про секс Я озирнувся і побачив його блискучу набряклі головку дешевые проститутки индивидуалки г киев троещина і зрозумів що зараз станеться! Він дуже акуратно почав вводити головку мені в попку, але у нього нічого не виходило, тоді він вставив свій член мені в рот і сказав щоб я слиною краще його змастив. Я зробив це і він знову повернув мене попкою до себе, я відчув як його гігант наполегливо входить в мене і постарався розслабитися і він відразу цим скористався-головка увійшла і почала неглибоко рухатися в мені, я відчув що мій член стримить як кол, на мене початок накочуватися почуття снять проститутку в киеве за 50 грн знемоги і в міру того як Микола насаджував мене глибше і глибше я відчув що у мене відбувається виверження!

Він знову зібрав мою сперму в долоню і вийшов з мене, на цей раз він змазав моєю спермою свій член і вже швидко і сильно увійшов в мене. Його рухи ставали все частіше і глибше, а я зовсім не відчував болю! І знову мій член стояв! Він почав важко дихати і натягував мене сильніше і сильніше, однією рукою він тримав мене за плече притискаючи до себе, а другий трансвеститы киева клубы конкретные проститутки киева сейчас дрочил мені член, і ось я відчув що знову кінчаю і одночасно він почав вивергатися в мене. Сперми було не багато, напевно вночі він радував їй маму. Він витер вологою ганчіркою член і знову дав мені його в рот, я відчув смак його члена і пряний запах сперми. Було дуже здорово, але його член залишався млявим, в той час як мій стояв знову. Микола ніжно подрочил його і потім ніби зважившись взяв його в рот і став майстерно відсмоктувати! І тут я вже не спустив відразу, як в попередній дешевые проститутки индивидуалки г киев троещина раз-я дав насолодитися йому своїм членом, після чого рішуче зайшов ззаду вставивши його йому в попу і після двохвилинного руху злив в нього!