—Сперматозоид мыши длиннее, чем сперматозоид слона.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки 300грн киев, постійність пам'яті, проститутки улицах киева.

Знаєш, що я роблю без тебе?

перебиває. З хліба на воду, з людини на людину, з жінок на чоловіків, з тебе на без тебе, з моралі на її відсутність. З крику на шепіт, з любові на ненависть, з диму на вогонь. З чаю на відчай, з води на вино, з болю до знеболюючих ... З життя на нову смерть.

Мені більше нема чого втрачати.

Коли я побачив тебе вперше, я не зміг відвести очей від твоїх рук. Ти м'яв біле беззахисне тіло серветки, і я дивився, дивився на твої проститутки 300грн киев пальці ... На їх витончену тонкість, на їх воскову блідість, рожеві нігті ... Дивився і не смів відвести погляду. У приміщенні було напівтемно, і свічка, що горіла на столику, лягала м'яким світлом на вигини долоні, на різкість лінії суглобів, твердість наверш кісточок, оповиті тонкою шкірою. Через тьмяності освітлення я не зміг розгледіти кольори твоїх очей, в яких грало полум'я. Ти посміхався комусь - безтурботно-чуйний, і закидав голову, сміючись, оголюючи матову білизну проститутки улицах киева горла. Як хотілося, хотілося мені тоді впитися в цю ніжну м'якоть губами, і, сидячи навпроти, я поїдав очима твій образ. Пам'ятаєш? ... Напевно пам'ятаєш. Адже ти теж помітив мене, вивчив, уважний до деталей, і мою невпевнену стислість, і розпатлані руді волосся, і світлі сірі очі, що захоплено ковзали по тобі, практично не моргаючи. Все моє єство затаїло дихання, вдивляючись в тебе. І я сидів, приросли до стільця, і моя супутниця весь час наполегливо намагалася перевести снять проститутку гермофродитку киева на себе мою увагу. Але я не міг зробити над собою зусилля і звернути погляд на неї, адже за її спиною сидів ти. У чорній сорочці. У расслабенной позі. І посміхався ... Через місяць ми зіткнулися на ще одному вечорі. Вже одні, без всіх, без мішури натовпу, непотрібності людей.

Ти вже не сміявся, був серйозний, і тримав в тих самих руках келих з вином. І я знову, тремтячи від хвилювання, пильно стежив за червоними відблисками на шкірі, за сполохами рубінового вина в тонкій проститутки 300грн киев її блідості ... Ти помітив мій погляд, і, напевно, все відразу зрозумів. Зрозумів, що твої руки мають наді мною беззастережну владу, як і весь ти. Імена, коротке обговорення картини, що постала перед очима. І чорт мене смикнув розповісти, що я - вільний художник ... Ти позначився колекціонером рідкостей, мистецтвознавцем, прискіпливо оглядають будь-який товар на предмет шедевральності. Ти дивився на картину так, немов вона заздалегідь повинна була нести якусь незриму печать проститутки улицах киева генія, прихованого, нікому не відомого таланту, такого, що його варто було б знайти і огранувати, надати сяйва, блиску, щоб він заграв усіма барвами, щоб картини самі говорили зі глядачем. На твою власним визнанням, такі алмази траплялися рідко, але саме за них твій замовник міг віддати будь-які суми на аукціоні. А ти був майстром у своїй справі. Я ще подумав тоді, наскільки тобі йде твоя професія. Не створювати що-небудь, але перетворювати хорошу ідею, задум, в золото. Тієї снять проститутку гермофродитку киева ж ночі ти точно так само прискіпливо оглядав мене на предмет вади. Своїми написано для руками, губами, мовою ... Вивчив все, що можна, шукав у мені недосконалість, хоча, як їм здається, я був просто зліплений з нього, але ти сказав був іншого, захоплюючись, посміхаючись, і знову досліджуючи мою шкіру ... Ти цілував мої білі шрами - подарунок мого бурхливого минулого. Білі, широкі, рвані рубці, що покривали спину, навели тебе на думку про вирваних крилах ангела. Я став для проститутки 300грн киев тебе предметом мистецтва, створенням, або прекрасним дитиною Природи, що в поєднанні з чужої жорстокістю давав чарівний підсумок; злегка надламаний, але обдарованим талантом зображення реальності крізь призму свого досвіду. Таким ти мене і прийняв в свої обійми, дарують спокій і щастя.

Я пам'ятаю твої перші винні поцілунки - мова глибоко в роті, нетерплячий, ти зривав з мене одяг, злегка тягнув мене за волосся, притискав до себе. Я задихався, ковтаючи повітря, змішаний проститутки улицах киева з ароматом твоєї шкіри, з шелестом твоєї чорної сорочки, з мовою твого витонченого тіла ... Моя посічена спина ще пам'ятає холод стін твоєї квартири - весна, Пітер, ще відключене опалення, останній поверх. Широкий Ліговський, і десь за будинками цілий світ, набережна Обвідного, золотистий хрест церкви, що видно з твоїх вікон, вузькість підвіконня, в яку впираєшся пальцями ... Ось же мене попало. Влипнути в цей остиглий, вологий місто, тільки через те, що ти живеш тут. А ти снять проститутку гермофродитку киева був задоволений ... Тоді, пам'ятаєш? Коли розводили Палацовий, і ти притискав мене собою до поручнів, дивився в вогняну воду Неви, і в очах твоїх металися золотисті відблиски. Я - розморений від твоєї присутності, насолоджувався моментом, розуміючи, наскільки він крихкий. Адже ти рано чи пізно відірвешся від мене, і я втрачу твого теплого дихання на своєму потилиці, твоїх рук навколо моєї талії, твоїх стегон, льнущих до моїх ... Я ловив кожне подібне мить, щоб вміти відтворювати проститутки 300грн киев його в пам'яті. Адже пам'ять - це все, що у мене є від тебе.

Тоді, ще до тієї нашої зустрічі, я малював все. Все, що бачив - від дворів-колодязів до сірості Адміралтейства під дощем, прозорість Фінської під сонцем, красу Літнього саду і його скульптур ... Я довго ходив по Петергофу, спостерігав за людьми в парках, в будні пропадав в Ермітажі. І ... Вже пізніше, після моєї двотижневої пітерської ейфорії, постійно думав про тебе. Ти заповнював мої думки, мене надихало проститутки улицах киева відчуття, що ти є, і якщо я засинав на самоті, що все одно було найчастіше, я не відчував себе самотнім. Ти незримо присутній - тінню на шторах, шерехами в тиші, квартирним примарою бродив, сторожив мій сон, і нехай, нехай це я все надумав - ти був. І ти був поруч, навіть коли я був один. Але що, якщо ці ночі були з тобою?

Ці ночі ... Подутренніе, завжди безсонні, що хвилюють ... Вимотуючі мене своїм шаленством. Вони відрізнялися моїм сприйняттям. Ми були вдвох. снять проститутку гермофродитку киева Можна ставити крапку. Що роблять удвох двоє дорослих людей, яких тягне один до одного з невідомою силою? Я пробував на смак твій вигин шиї, проводив мовою по западинах ключиць, ловив твій солодкий подих, я торкався тебе - долонями по грудях, по пресу, боків ... Жадібно ловити твої поцілунки, пити вино з твоїх губ, осушувати себе без залишку, все віддаючи тобі - ось що означало бути з тобою вночі. Збуджуватися, лише бачачи твої прекрасні руки, мліти під ними - як ти кінчиками проститутки 300грн киев пальців пестиш мою спину, а я подумки благаю тебе притулитися до мене сильніше. Вже, спекотніше, жорсткіше - твої стегна ковзають по моїм, долоні гуляють по пресу, я - вимокшій від бажання, я, що кусає губи від спраги продовження цієї млості, лежу, і відчуваю тебе. Тут. А не в моїй уяві. Що могло бути краще? Твої видихи в мої губи, мої стогони, я намагався не закривати очей - щоб не пропустити ні секунди наодинці з тобою. Мені подобалося, коли ти з мене, очі в очі, губи до проститутки улицах киева губ, і твої спокійні, чіткі рухи несуть мене в думках в країну вічного хтивості. Я завжди хотів відчувати тебе всього, без залишку, без найменшої ознаки роз'єднання, але ... Я знав - тобі завжди потрібно було йти.

Яскраві спалахи оргазму під закритими століттями ... Я вигинався, відчуваючи тебе в собі, твої швидкі, різкі рухи, я не знав, чому, і гадки не мав, як, але я доходив до вершини блаженства без будь-яких допоміжних засобів. Ти був моїм найсильнішим наркотиком, снять проститутку гермофродитку киева найсильнішим афродизіаком, і я тремтів в передчутті, зустрічаючи тебе на порозі, впускав в квартиру, і ти, не втрачаючи часу, штовхав мене на диван. Сідав на мої стегна, нахилявся, і цілував - довго, болісно довго, соваючись на мене, не звільняючи нас від одягу, попереджав про ліміт часу, говорив про своє бажання, про мене, про те, хто я для тебе, і від безсоромності твоїх слів мені хотілося тебе ще більше. Ми спліталися в один лютий клубок похоті, кусаючись, дряпаючи, жадаючи проститутки 300грн киев один одного ... І коли ти, важко дихаючи від цієї жартівливій ігровий боротьби, розсовував, піднімав мої ноги вгору, і входив - яка мастило, ми всі були слизькі від поту, - здобуваючи тим самим чергову перемогу наді мною, я беззаперечно ...                                          Читати далі