—В Нидерландах ещё в 1980-х годах открыли специальные автостоянки, где можно арендовать уединённое место для удовлетворения своих сексуальных потребностей.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

черные проститутки киева, на її місці. частина 2, проститутки киев 150.

помітивши моє довга відсутність.

Я знайшов її лежить на кріслі, а між її розкинутих стегон трудився якийсь чоловік. Кохана, відкинувшись на спинку, насолоджувалася, підставляючи себе чужої мови, який, потрібно сказати, був дуже старанний.

Вид моєї напівоголеної благовірної був прекрасний, вона завжди така природна в цей момент, так невинна і в той же час ненаситна. Красива, яка отримує задоволення, жінка ... Що може бути прекрасніше?

Я взяв її руку, черные проститутки киева поцілував зап'ясті ... Мить - і ось я цілую її шию, ключицю, моя долоня лягає на її груди. Вона стогне - розморена, чудова, моя ...

- Де ти був ... - видихає вона. - Так довго?

Особисто я не був до кінця впевнений, що вона помітить це, в такий-то компанії, але мені було приємно, що вона помітила, що мене немає поруч. Я цілую її замість відповіді. Її партнер зауважує мене, але не зупиняється ні на секунду. Мені подобається цей момент, він вельми новий для нас, проститутки киев 150 ще ніколи я не торкався її, поки вона була з іншим. Дихання її почастішало, я торкнувся чутливого горбка соска мовою ... Вона застогнала і вигнулась назустріч моїх губ, по звуках, видаваним мимовільним третім партнером, я зрозумів, що він активніше взявся за справу, і сам взяв у долоні обидві її грудей. М'яка, ніжна шкіра під моїми пальцями, твердість темних сосків під моїми губами ... Вона звивалася під нами, під нашим безжальним натиском, просила сильніше, явно жадала, щоб проститутки киева от 350 хто-небудь з нас увійшов до неї. І чоловік, що працював над истекающим соками лоно, був готовий виконати її пекуче бажання, але я жестом зупинив його. Він здивовано подивився на мене, а я ... Не знаю, що опанувало мною в той момент - демон пристрасті, демон жадання або це прокинулася моя домінуюча натура, але я пригнув його голову назад, натиснувши рукою на шию, і потім направляв його, поклавши долоню на його потилицю. М'які світле волосся чоловіки під моїми пальцями, його черные проститутки киева старання, зітхання моєї дружини - все злилося в єдиний нерозривний кому, і я насолоджувався владою над ними обома. Над моєї благовірної, що не могла ніяк отримати свій оргазм, оскільки я керував темпом і глибиною проникнення мови чоловіки, що виявився так недоречно на шляху мого бажання поекспериментувати. Я бачив, як він збуджений, бачив, як настовбурчуються штани, як рука зрідка стосується паху. Мені раптом захотілося більшого. Напевно, розум мій абсолютно заснув в цю мить, проститутки киев 150 раз дозволив мені таку вільність.

- Звільни його. - Сказав я йому, коли він знову опустив руку вниз, але при цьому не дав йому відірватися від свого основного заняття.

Мені було дуже цікаво, цікавість гнало вперед. Напевно, тільки їм і обумовлювалися всі мої дії. Я дивився, як чоловік квапливо розстібає блискавку, як звільняє від пут білизни свій орган, як не поспішаючи проводить долонею вгору-вниз по чуть вигнутому вгору стовбура. Мене це влаштувало, але захотілося проститутки киева от 350 трохи ускладнити гру.

- Прибери руку.

Долоня слухняно забралася з повсталої плоті, і вперлася в підлокітник крісла. Це мене цілком влаштувало. Було дивне відчуття. Ніби я змушую його робити це, немов би проти його волі. Однак, це було не так, він з радістю приймав мої правила гри - відгукувався на рухи моєї руки, не намагався задовольнити себе, не пручався і слухав моїх слів. А я входив у смак все більше.

- Давай, - говорив я, - пройдися по черные проститутки киева її губках, їй це подобається. Подражнити вхід, нехай помучиться ... Ось так, вже краще.

Моє схвалення було для нього немов кістка для голодної собаки - він ставав ще уважніше, ще старанніше. Я міг бачити, як розкриті малі губки приймають між ними його моторний мову. Дружина стогнала в голос, подаючи стегнами назустріч, і її стогони були для мене наче музика.

Я провів рукою по його спині. Чоловік вигнувся - з готовністю, пріглашающе. Я посміхнувся, побачивши проститутки киев 150 його прагнення до задоволення, але мені довелося його розчарувати - оргазм, подарований мені губами мого мимовільного знайомця, ще нагадував про себе слабкістю в м'язах. І я не хотів, щоб він стосувався мене, керувати ним було куди цікавіше.

Я потягнув його за волосся вище, закликаючи попестити клітор моєї коханої. Він підкорився, і незабаром дружину струсонув перший оргазм.

- Так, тепер зупинись. - Я прибираю його обличчя від мокрого лона дружини.

проститутки киева от 350 Він облизує губи - збуджений, жадає, але не намагається щось зробити без мого дозволу. Мовчки стоїть на колінах, не дивиться на мене, опустив світловолосу голову. Молодий - швидше за все, років на п'ять молодший за нас, цікаво, що саме привело його сюди ... Бачу обручку на його пальці. Цей оборот захоплює мене ще сильніше.

- Попести себе. - Кажу я.

Його рука невпевнено стосується пружною плоті, охоплює, він тихо видихає, прикриває очі ... Не поспішає, дає черные проститутки киева собі насолодитися кожною миттю. Я дивлюся на це видовище, і сам відчуваю, як мене заводить вся ситуація, я погладжувати його по волоссю, пальцями торкаюся щоки, проводжу долонею по підборіддю, шиї. Він відгукується на мої торкання, я відчуваю, як він притискається до моєї руки. Дружина, відпочиваючи, дивиться на нас, я бачу по її очам, що їй хочеться продовження. Рухи його руки по стовбуру члена прискорилися, і я піднімаю його за підборіддя, проводжу великим пальцем по його відкритим проститутки киев 150 губах, його готовність до всього заворожує ... Він дивиться на мене сірими очима, і я киваю в бік дружини:

- Вона хоче тебе. - Він дивиться недовірливо на дружину, мовчить, і все ще не робить ніяких дій. Я злегка підштовхую його до неї. - Давай же.

Він входить в неї плавно, м'яко, моя благовірна моя тихо зітхає від хвиль задоволення, нетерпляче рухає стегнами назустріч. Він зупиняється в нерішучості, увійшовши до кінця, я підходжу до них ближче ... проститутки киева от 350

- Найбільш різко. - Кажу я йому, провівши рукою по його спині. Він в сорочці - я ж не казав, що він може роздягнутися повністю. - І темп швидше.

Виконує, рухається різко, моя дружина застогнала, вигнулася ... Зараз я як ніколи близько, чи не на відстані, вперше не спостерігач, а учасник, що відбувається, я відчуваю, як він напружений, як вона збуджена. І керую процесом.

Чи можу дозволити йому закінчити. Можу не дозволяти. Можу трохи помучити мою благовірну, черные проститутки киева і відтягнути її задоволення. Можу залишити їх обох і піти ... Або довести їх до нестями. Їх бажання залежать від моїх бажань.

Чоловік рухається ще різкіше, входить в азарт, стосується її грудей і тут же кидає на мене запитливий погляд. Я киваю, дозволяючи, і він приймається з ентузіазмом граєтесь з її сосками. Дружина близька до оргазму, та й її партнер, по всій видимості, теж. Але йому заважала одяг.

- Зніми сорочку. - Кажу я. Він зупиняється, розстібає проститутки киев 150 гудзики, плутається, хвилюючись, і я приходжу йому на допомогу. Він скидає сорочку з плечей, я легко торкаюся їх - шкіра волога від поту. Незвичайне відчуття - торкатися до того, хто зараз, в даний момент, займається сексом з твоєю дружиною. Я пройшовся по його спині до вигину попереку, злегка натискаючи нігтями. Його стогони стали голосніше.

- Давай, - шепочу я йому, - давай, ще сильніше ... Бачиш, як їй подобається? Потягни трохи за соски, покрути їх ... Ось проститутки киева от 350 так. Чуєш, як вона стогне? Молодець ... - Підбадьорював його я. - Ще, ще трохи. - Мої пальці плуталися в його світлому волоссі, мені подобалося тягнути за них, легкої болем охолоджуючи його запал. Мені хотілося, щоб спочатку скінчила моя дружина, а не він.

Його фрикції зовсім скоро стануть рваними, довго він не витримає. Тому я м'яко поклав одну його долоню на її чутливий горбок.

- Попести його, м'яко, круговими рухами. - Чоловік слухняно взявся виконувати, черные проститутки киева дружина почала дихати частіше. - Так, трохи збільш натиск і темп.

Стимуляція дозволить дружині випробувати ще один яскравий оргазм. А ось чоловікові не пощастило. Йому потрібно триматися до останнього, щоб потім отримати свою порцію задоволення.

- Ти не повинен закінчити раніше за неї. - Сказав я. Він мовчки кивнув.

І, що важливо, я ще не вирішив, яким буде його оргазм. Можливо, я дозволю йому ...                                         Читати далі проститутки киев 150