—У москитов соитие происходит в воздухе и длится в среднем 2 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

сландо дешовые проститутки г киев, на її місці. частина 2, снять зрелую проститутка киеве.

вона мліє від його неквапливою прелюдії, абсолютно - як завжди, - забувши про моїй присутності. Ось тільки її черговий партнер з лишком компенсував її забудькуватість, майже невідривно дивлячись на мене.

Я розумів його інтерес, але не хотів вступати з ним в гру. Напевно його заводило то, що він відверто пестить дружину того, кого півроку тому сам звів. І що цей «хтось», до того ж, спостерігає за цим процесом, чує, як в чужих умілих руках стогне його дружина, як вона хоче сландо дешовые проститутки г киев іншого чоловіка ... Безпристрасно стежачи за тим, що відбувається, я нічим не видавав власного збудження, хоча в скронях барабанним боєм пульсувало невгамовне серце, ганяючи гарячу кров до мого порушеній члену.

Я мимоволі згадував смак його шкіри. Те, як темрява перед очима заважала і одночасно допомагала зрозуміти, як діяти далі. Те, як він зняв пов'язку, то, як він пестив мій член губами, то, як виливався в мене - пам'ять вроздріб показувала картинки з минулого, снять зрелую проститутка киеве досить вміло домішуючи їх до мого нереальному справжньому. Я адже на собі відчув те, що відчуває моя дружина, аж до відчуттів всередині неї, оскільки зі мною було практично так само. Я знав, як він цілується, знав, як гаряче шепоче на вухо, як любить пестити все тіло мовою і губами, пам'ятав його запах, його торкання, і це знання зараз зводило мене з розуму, п'янило, збуджувало і протвережує одночасно. Його довгі, аристократичні пальці, якими він входить в її тісна, слизьке проститутки киева видео анкеты лоно, так само розминали зсередини і мене ... Дихання перехоплює від цього усвідомлення, я облизує сухі губи, і він ловить поглядом цей мій швидкоплинний жест, вірно витлумачуючи його в своєму свідомості, і посміхається мені самій безсоромною посмішкою, яку я коли-небудь бачив у житті, і від якої хтива тремтіння пробігає по моїй спині. Я видав йому всього себе повністю - тепер він точно знав, що мені подобається все, що відбувається.

Йому здається, що вона вже готова, сландо дешовые проститутки г киев і він входить в неї одним поштовхом, вона скрикує, смикається вперед, але сильні руки міцно тримають її за стегна. Через хвилину вона доходить до оргазму - все, тепер з нею можна робити що завгодно. Спираючись об стіну, вона хтиво стогне крізь зуби, він не обертається на мене, і мене це влаштовує. Я жену геть від себе нікому не потрібні думки, і намагаюся розслабитися ...

Не можна сказати, що мене ніколи не порушувало то, що я бачив мою дружину з іншими. Мені це подобалося, снять зрелую проститутка киеве мене це заводило, мені було солодко і утомливо чекати її після таких вечорів і не накидатися на неї тут же, в пурпурової спальні або в якому-небудь кріслі у всіх на виду. Я звірів - в буквальному сенсі, - відчуваючи на ній запах чужого чоловіка і чужої сперми, але вона вважала за краще віддаватися мені виключно після ванною, будинки. Я розумів - вона напевно відчувала себе невірної, або розпусної, брудною, їй було непросто прийняти себе такою, тому вона прагнула позбутися проститутки киева видео анкеты слідів своєї легальної невірності. Але зараз це був він, і мені було дуже дивно. З одного боку - я знаю, який він, знаю, що він тільки безодню задоволення їй доставить, з іншого ж дивно це знати. І одночасно думати про те, що я торкався його так само, як вона зараз. Дуже не хотілося зізнаватися в тому, що можна повторити спробувати бути на її місці. Так, що всередині все солодко стискається від спогадів ... Їй напевно трохи боляче, судячи з того, що він тримає її руки сландо дешовые проститутки г киев над головою і вривається, вривається на всю довжину, так різко, наскільки його вистачає. Це швидкий, дикий, неприборканий, божевільний секс, і моя дружина приймає в ньому найактивнішу участь. Все-таки, мені не віриться до кінця, що це відбувається наяву.

Він знову шепоче щось, вона киває - змучена, мокра, що дійшла до фінішу вдруге, причому, йому довелося підтримати її, щоб вона не впала. Я бачив, як її затрясло, і вже хотів схопитися і сам підхопити її, але він встиг снять зрелую проститутка киеве вчасно. Зараз же він поставив її на коліна - грубувато, але вона так любить, і ніжна головка ковзнула між губами ... Йому не потрібно було багато часу, щоб закінчити, і незабаром він наповнює її рот - я чую його гортанний стогін, бачу, як тремтять його стегна, як стискаються пальці, збираючи її темне волосся на потилиці ... «Шкода, - виникає в голові крамольна, але збудлива, думка, - я б подивився, як він кінчає в неї». Він глянув на мене, посміхнувся, дружина встала і підійшла проститутки киева видео анкеты до мене, нахилилася ... Я помітив азартний блиск в її очах і хвилювання.

Поцілунок ... Я не гидував цілувати її після її коханців, і вона завжди відзначала це, визнаючи, що я самий незакомплексований чоловік в світі, але зараз на мові я відчув гіркувато-свіжий присмак, і потім ще, і ще. .. Я зусиллям волі поборов бажання відштовхнути дружину, але, будучи шокованим, відкрив очі. розповіді еротика Він все ще стояв за її спиною. Стояв і безсоромно посміхався. Зараз сландо дешовые проститутки г киев мені хотілося придушити цього нахабного типу за його примхливу витівку і те, що він створив з моєю дружиною. Але вона відірвалася від мене і подивилася на мене таким палаючим поглядом, що я зрозумів - якщо я цього не зроблю, вона буде вкрай розчарована ввечері і тим, що експеримент не вдався, так що я приречено і з зусиллям ковтнув - в'язка рідина теплим, маслянистим грудкою пройшла по стравоходу, і я як міг придушував позиви забрати її назад.

Вона напоїла мене його снять зрелую проститутка киеве спермою. Моя власна дружина ... Що вона робить, взагалі? Невже здоровий глузд не грав ніякої вирішальної ролі? Хоча, який може бути здоровий глузд при такому дикому збудженні, яке її охопило?

- Вибач, - шепнула вона, поки я відходив від шоку, - просто він запропонував зробити так, і я просто не змогла встояти, це мене так завело ...

Я глянув за її спину - він уже пішов, втік, не спостерігаючи за нашою маленькою сімейної сценою, зробивши свою брудну справу. проститутки киева видео анкеты Підлий, егоїстичний навіжений, і навіщо він тільки з'явився на шляху моєї улюбленої?

Вона подивилася мені в очі:

- Ти, напевно, зневажаєш мене, так? - Вона стурбовано поёрзала на моїх колінах. Моє надзвичайний збудження спала відразу, як тільки я відчув смак його насіння на мові. Не до кінця, правда. - Прости мене, я зовсім забулася, я не повинна була ...

Я заспокійливо провів долонею по її спині, мені не хотілося, щоб якийсь там дивне ставлення до сландо дешовые проститутки г киев мене її першого за цей вечір партнера не зіпсувало його залишок.

- Все в порядку, мила, - запевнив її я, посміхнувшись, - ні про що не турбуйся.

Погляд, повний подяки за моє розуміння. Через кілька хвилин я, звичайно, відпущу її знову, попрошу пробачити і зрозуміти, і вийду на свіже повітря, щоб перевести дух ... Але поки вона в моїх руках, і я не хочу відпускати її так швидко. Так ми і сидимо, вчепившись один в одного. Я гладжу її по волоссю, спині, торкаюся снять зрелую проститутка киеве губами шиї ... Знову заводжуся від її такого близької присутності - розморена, бажана, її хочеться торкатися, любити, цілувати, пестити ... Вона - волога від поту, від недавніх утіх, її дихання поступово стає прискореним - їй знову потрібен хтось ще. Хтось, але точно не я.

- Милий, я ... - вона довірливо притискається до мене сильніше. - Я ж чудовисько. Але знай, будь ласка, що ти для мене завжди будеш важливий З ким би я не була ...

Остання фраза злегка проститутки киева видео анкеты дряпнула по нервах, тому я зняв її з колін і став.

- Прости, мені потрібно прийти в себе. - Вона стривожилася, але я поцілував її в губи. - Я не надовго. Люблю тебе.

Пішов, не обертаючись, знаючи, що їй важко, але краще було залишити її зараз наодинці зі своїми думками. Ми останнім часом часто піднімали цю тему, але вона для нас обох була досить болюча, тому довгих розмов не виходило, і вона постійно вибачалася, просила вибачення за власну сутність, але я прекрасно сландо дешовые проститутки г киев розумів всю наївність і безглуздість цих вибачень, адже їй не за що було вибачатися. Вона була такою, яка є.

А я? Той ще лицемір, який сховав свою маленьку інтрижку, бажаючий обілити себе, виставити якоїсь жертвою обставин, якої не ...                                         Читати далі