—Среднее количество сперматозоидов у мужчины неспособного к оплодотворению: 50 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

элит проститутки киев, винос мозку. частина перша, проститутки киева 200 грн.

Для тих, кому ліньки читати перші оповідання, повідомлю: Мені дуже пощастило, я одружився на красуні, яка не тільки радує очі і руки своїми чудовими формами, а й має ту невловимої сексуальністю, що на автоматі змушує чоловіків розгортати ніс в її сторону.

Висока, тоненька, грива кучерявого темно-каштанового волосся до тонкої талії, кругла повненька попа, стояча трампліном груди другого з плюсом розміру з вишневими стоячими сосками, красивий овал обличчя з чітко окресленими элит проститутки киев губами, римський носик, і, веселі усміхнені очі, - все це пропорційно і пропорційно. І як бонус, чудове почуття гумору. Якщо все це господарство почати маять, то дах просто заносить. Особливо це стосується дупи, варто покласти на неї руки і разочок стиснути, то руки конкретно клинить в цій точці, відірватися неможливо. Якщо врахувати що вона обожнює цілуватися, обніматися і прекрасно усвідомлює свою жіночу силу, то досвідчені люди мене зрозуміють, здатна завести будь-якого проститутки киева 200 грн в такі нетрі похоті, що мама не горюй.

Але за такі радості існує і плата: я у неї не єдиний, незважаючи на те, що законний чоловік. Ні сім'я, ні дитина не змогли утримати її від радощів сексуального життя на стороні - і ось вже пару років ми живемо втрьох: ми з нею, і вона з ним. Відчайдушні спроби залишитися єдиним, до результату не привели, а піти я виявився не здатний, незважаючи на кілька спроб. Виявилося, ніхто інший мені просто не потрібен, тільки вона і проститутки киев 2016 маленький син. Ситуація склалася просто немислима для моїх уявлень, але куди ж подітися, інші варіанти були ще гірше.

Дуже швидко Іринка (дозвольте представити) встановила статус-кво в наших троїстих відносинах: і чоловік, і коханець все знають, ніяких особливих таємниць немає. З мого відома, хоча іноді без моєї згоди, вони зустрічаються, разом відпочивають, він вигулює її по театрах і ресторанах і трахає мою красуню в саунах і мотелях, оскільки одружений. Я чекаю її элит проститутки киев всю ніч, сну немає, замість нього якесь марення, уява заносить в дикі дали. Вона приходить під ранок, втомлена, але задоволена і весела, цілує мене і валитися спати. А мені вже пора на роботу ...

Зустрічаючись до вечора, я зазвичай намагаюся з'ясувати деталі чергового нашого пригоди, і, якщо бажання співпадуть, ми опиняємося в ліжку з витікаючими звідси природними подіями. Ебу її до втрати пульсу, так як обговорення інтимних деталей своєї свіженької зради її теж дико проститутки киева 200 грн заводить.

З її коханцем я зустрічався, він сам приходив вибачатися, коли дізнався, що Іринка робить таємниці з їх відносин, і мені відомо практично все. В результаті бесіди з ним я зрозумів, що буде секс чи ні, вирішує вона, а він, в силу зрозумілих причин, відмовитися не в силах. У цьому місці я його добре розумію, сам в такій же ситуації. Так що розійшлися мирно, хоча бажання гарненько його повчити було пекуче. Коли, до речі, я обговорював можливість моторошної проститутки киев 2016 фізичної розправи над ним з Іринкою, вона здивовано глянула на мене і сказала: «А він щось причому, все це від мене залежить».

Ось так вирішилося питання: бити чи не бити?

Коротше, плюнув я на розбирання, і став жити, як виходить, згодом адреналін на грунті ревнощів міцно увійшов в моє життя і мабуть без нього вже неможливо.

І ось одного разу, в одну з червневих субот, в сім'ї трапився легкий скандал, в вічній жіночої причини: Боже мій, вже элит проститутки киев літо, а мені нічого вдягти. Ти мене не любиш, що не холішь, що не плекаєш! Ясна річ, довелося кинутися пестити і леліяти, із запевненнями в безмежній любові і найнижчими проханнями утриматися в рамках фінансово можливого. Не буду втомлювати Вас розповіддю про чотири години проведених в декількох магазинах, нескінченних примірках, примх, питань: мені це добре ?, і образ: ти весь час мовчиш !!. Всім одруженим ця жах, думаю, знайома до паніки.

Але результат того вартий: проститутки киева 200 грн білі легкі брючки, облягаючі найдовші, знайомі мені, ноги, і найсмачнішу попу в моєму житті, легка, з зеленуватим відливом світла блузка з жатого, по-моєму, шовку, яка підкреслила тонку талію, НЕ приховала стирчить грудей, і, чітко виступають сосків. Все це чудо стояло на тоненьких білих босоніжках, з новою білою сумочкою на плечі, і, схоже, було дуже задоволене покупками. В її образі дивним чином поєднувалися і скромність, і скажена сексуальність. Мені відразу захотілося її проститутки киев 2016 зі страшною силою. Але не тут-то було.

Як тільки ми під'їхали до будинку, бажана до зубовного спазму дружина, дуже м'яко і благально мені каже: «Можна я збігаю, похвалюся?». Повітряні замки про швидке сполученні звалилися на тлінну землю. Мене її м'якістю не обдуриш, прохання - блеф, піде все одно. Гаразд, кажу, збігай, я почекаю. Спасибі, дорогий, - зраділа Іринка, поцілувала мене в щоку, і, випурхнувши з машини на тротуар, через кілька секунд зловила тачку і загубилася элит проститутки киев в штовханині великого міста.

Уява - моя чітко сильна сторона. Фантазії перетворили наступні кілька годин в витончену тортури на тему: де, і в якій позі? Борошно була страшна, але, як не дивно, солодка до остраху. Мабуть, поступово, з брутального самця я почав перетворюватися на жалюгідного збоченця, що дозволяє своїй дружині - сучку вити із себе мотузки. І мало того, що одержує від цього хворобливе, але безперечне задоволення, замішане на суміші дикої ревнощів проститутки киева 200 грн і скаженого похоті. Уявляти собі мою красуню, тільки що мною одягнену і взуті, в обіймах іншого, було нестерпно.

Від безвиході я став згадувати пригода тримісячної давності, яке ми пережили з нею разом. Прийшли в гості до друзів поспілкуватися, а закінчилося все натуральним свінгом. Тоді я перший раз побачив як мою дружину має інший чоловік, відчуття виявилися незабутніми, хоча ревнощі згладив ту обставину, що сам я теж був в чужій дружині. Тоді Ірина пішла мені назустріч, проститутки киев 2016 погодившись на секс з моїм другом, але в цілому їй не сподобалося, крім лесбійської частини тих подій. Як вона сказала мені пізніше, чуттєвість сексу з жінкою стала для неї одкровенням. Взагалі-то розповідь про той випадок мав стати третім в серії, але уява моє захоплено зараз зовсім іншою подією, зовсім свіженьким, і думати про щось інше я просто не в силах.

Але зараз не про це! Можливо коли-небудь іншим разом я опишу ці епохальні події. А зараз я чекаю дружину элит проститутки киев з чергових блядок і час мені допомагає скоротати порнушку і стакан червоного вина.

Минуло близько п'яти годин болісного очікування, перш ніж в замку повернувся ключ. Чесно кажучи, так рано я її не чекав. Зазвичай повернення відбувалося під ранок. На порозі з'явилася дружина, і за руку вона тримала Олексія. Така собі закохана парочка, на порозі номера готелю. Я остовпів, сказати що я офуел, нічого не сказати. До такого повороту я готовий не був, і, поки я завис у проститутки киева 200 грн ступорі, вирішуючи для себе - що робити, Іра залишивши його біля порога підійшла до мене, повела в кімнату, і обнявши мене за шию, гаряче зашепотіла мені в вухо: «- дорогий, ти ж не будеш заперечувати, якщо Льоша у нас переночує. Зі мною. Так склалися обставини, що йому сьогодні нікуди йти. Крім того, ти так давно мене просиш про можливість подивитися, як я трахаю з ним, що нарешті я вирішила таку можливість тобі дати. І не прикидайся ханжею, я прекрасно знаю, як ти про це довго проститутки киев 2016 мрієш, і як фантазуєш в ліжку, коли я тобі розповідаю про нього. Бути може, ви візьмете мене удвох, якщо я захочу, ти ж не заперечуєш, милий. «Дивно, але вона не просила, а ставила мене до відома про свої наміри. Знову виникала одна і та ж дилема, характерна для наших відносин: або я влаштовую скандал з мордобоєм, що-небудь ламаю і йду в невідомість, або приймаю все як є, і вона продовжує вити з мене мотузки. Божевілля ситуації змішалося з припливом наростаючою похоті, і, элит проститутки киев я вибрав мотузки, поступившись в черговий раз її вольовому натиску.

Поки дружина допомагала мені таким чином усвідомити ...                                          Читати далі