—В среднем пингвины имеют один оргазм в год.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева секс заказ, моє нове життя. продовження, проститутки киева от 600 грн.

дивана біля моєї голови, трохи розсунув ноги і впритул наблизився. Прямо перед очима я побачив його напружившись член з багряного головкою і синіми прожилками і його поголений мошонку. Тед взявся руками за стегна дружини і трохи підняв її попку, потім однією рукою повільно ввів свій пеніс в її піхву. Все це відбувалося за все в декількох сантиметрах від мого обличчя, і я з цікавістю спостерігав за тим, що відбувається. Тед робив розмірені рухи вперед і назад, а Ніккі стогнала проститутки киева секс заказ їм в такт, не припиняючи смоктати мій член. Щоб доставити їй ще більше задоволення, я трохи підняв голову і намагався кінчиком язика дотягнутися до її клітора. Коли мені це вдавалося, Ніккі стогнала ще голосніше.

Несподівано член Теда вислизнув з піхви дружини, і легенько мазнувши мене по кінчику носа, зупинився за сантиметр від моїх губ. Я думаю, це сталося аж ніяк не випадково, адже Тед не поспішав вставити його назад в піхву дружини ...

Не роздумуючи проститутки киева от 600 грн довго, я піддавшись внутрішньому пориву, трохи відкривши рот обхопив губами голівку цього чудового пеніса, тут же відчувши смак піхви Ніккі. Тед тихенько застогнав, але тут же вийняв свій член у мене з рота і знову вставивши в піхву Ніки, зробив ще кілька рухів стегнами входячи в неї повністю. Потім рукою вийняв свій пеніс з Ніккі і знову підніс до моїх губ. Я не вагаючись взяв його в рот, спробувавши заковтнути глибше і почав із захватом смоктати. Повинен зізнатися, що мені проститутки киев дружбы народов це дуже подобалося! Я охоплював губами цю теплу, оксамитову головку, облизував його стовбур кінчиком язика і знову із задоволенням цілком брав в рот! Тед і Нікі стогнали все голосніше, і я відчув, що чоловік ось-ось кінчить. В цей час він різко витягнув свій член у мене з рота і вставив в піхву дружини, зробив лише кілька рухів стегнами і затрясся в оргазмі. Він кінчав в неї прямо перед моїми очима. Це було чарівне видовище! Через кілька секунд Тед витягнув свій, вже почав опадати проститутки киева секс заказ член. Він знову в усій красі постав перед моїм обличчям. Його член весь блищав від сперми, тоді я трохи підняв голову, старанно облизав, потім обхопив головку члена губами і зробив кілька смоктальних рухів, щоб висмоктати залишки сперми і тільки потім випустив його пеніс з рота. Тед тут же в знемозі впав на диван. З піхви Ніккі повільно витікала тонка біла цівка, я тут же злизав і її, відчувши солонуватий терпкий присмак. Потім я засунув мову в її піхву, всередині було проститутки киева от 600 грн гаряче і в'язко, але я з задоволенням вилизував її! Нарешті Ніккі піднялася і теж сіла поруч.

- тезка, ти просто незрівнянний! - Захоплено сказала вона і вп'ялася поцілунком в мої губи.

- Так, Нік, це і правда було чудово, спасибі тобі! - Підтримав її чоловік, - я дуже радий нашому знайомству!

- Мені теж все дуже сподобалося! - Відповів я.

Ми закурили, трохи випили, і тут до нашого столу підійшла Кетті. На ній був уже надітий халат і ще один проститутки киев дружбы народов згорнутий, мабуть для мене, вона несла в руках.

- Я дивлюся, ти зовсім освоївся, - посміхнулася вона.

Коли Катрін підійшла впритул, я відразу побачив, що на її грудях у вирізі халата, на губах, на щоці і навіть на лобі блищать залишки сперми. Я просунув руку під її халатик і провів рукою по внутрішній стороні її стегна, сперми було дуже багато, вона стікала з її піхви по ногах і була ще теплою. Явно в неї скінчив не один чоловік.

- Ну, ти теж дивлюся проститутки киева секс заказ не нудьгувала! - Розсміявся я у відповідь.

- Ось, візьми, це тобі, - протягнула мені халат Кетті і сіла поруч з нами.

Я накинув халат на себе.

- Нік, я замовила тобі «фірмовий» коктейль, зараз його тобі принесуть. Цей коктейль повинні спробувати всі новачки, така тут традиція! - Сказала Кетті.

- Так він ще не пив вступний коктейль ?! - Змовницьки посміхнулась Ніккі і підморгнула мені.

- А що, він якийсь особливий або не смачно? проститутки киева от 600 грн - Запитав я.

- Ну, я б не сказав, що не смачний ..., але особливий вже точно - засміявся Тед.

- Милий, не хвилюйся, це просто коктейль ..., але свій оригінальний смак він отримує, коли його змішують ... з чоловічою спермою ...! Тобі просто потрібно порушити офіціанта і змусити його закінчити в свій келих ..., потім перемішати і випити! - Пояснила мені Кетті.

- Повір, все це роблять ..., це як акт вступу в наш клуб - кивнула Ніки.

Я спочатку проститутки киев дружбы народов сторопів, але швидко взяв себе в руки.

- Ну що ж, добре ..., я готовий! - Відповів я.

В цей раз я так і не встиг закінчити і досі був збуджений. Мій член поки опал, але був готовий до роботи в будь-яку хвилину. Запахнув халат, я сів на пуфик біля столу і знову закурив, підтримав розмову.

Катрін сиділа до мене обличчям і коли вона комусь за моєю спиною зробила знак рукою, я не міг бачити кому саме, але відразу зрозумів, що зараз щось станеться. Чесно проститутки киева секс заказ кажучи, я трохи нервував, але намагався не показувати виду. Буквально через хвилину до нашого столика підійшов молодий хлопець з підносом в руках.

- Добрий вечір, пане ..., ваш коктейль ..., - сказав він, зупинившись біля мене.

Він був звичайного, може трохи худорлявої статури, на вигляд двадцяти двох, а ось особи його я чомусь зовсім не запам'ятав. На ньому теж крім легких сандалій і своєрідного фартуха прикриває його причандали і трохи змахує на стегнах проститутки киева от 600 грн пов'язку абсолютно нічого не було. Він поставив переді мною келих з напоєм, і потупивши погляд стояв поруч зі мною ще тримаючи в руці піднос. Безсумнівно, він відмінно знав, що зараз мало статися ..., але абсолютно ніяк не виказував своє ставлення до цього. Його поведінка остаточно заспокоїло мене. Я обвів поглядом присутніх за нашим столиком і побачив їх підбадьорливі погляди. А сидить поруч Ніккі в підтримку легенько стиснула мою долоню. Вже зовсім осмілівши, я просунув свою проститутки киев дружбы народов руку під «фартух» офіціанта і обережно доторкнувся кінчиками пальців до його вільно звисає пеніса ... Було помітно, як хлопець внутрішньо підібрався. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Я спочатку легенько погладив пальцями, а потім і взяв в долоню його м'який теплий член. Це було зовсім не страшно. Відкинувши іншою рукою «фартух» офіціанта я побачив його інструмент. Він був середніх розмірів, навіть можна сказати невеликий, лобок і мошонка були виголені. Я дивився на нього, проститутки киева секс заказ обережно м'яв його в руці і бачив, як він почав збільшуватися прямо у мене на очах. Пальцями я повільно стягнув шкірку його крайньої плоті, оголивши червону оксамитову головку, потім натягнув її назад ... і так кілька разів. Офіціант прикрив очі і трохи закинув назад голову. Я сидів на пуфику, і член офіціанта був зовсім поруч з моїм обличчям. У мене в паху пробігла приємна хвиля збудження ..., мені раптом захотілося швидше взяти цей невеликий і красивий пеніс в рот. Більше проститутки киева от 600 грн я вже ні про що не думав ...

Трохи подавшись вперед, я кінчиком язика лизнув його головку і легенько притулився до неї губами. Я відчув легкий запах мила і побачив перед своїми очима невеличкого світлого пушок на його животі трохи нижче пупка. Потім якось само собою вийшло, що губи мої розслабилися, і головка опинилася у мене в роті! Я став обережно посмоктувати її і пестити в роті мовою. Хлопець закинув голову ще більше, подався стегнами мені на зустріч і став важко проститутки киев дружбы народов дихати. Я відчував, як його член набухає у мене в роті ..., це були абсолютно непередавані відчуття! Обхопивши стовбур його члена рукою, я почав смоктати його, іноді виймав з рота, облизував і знову із задоволенням брав в рот! Мій власний член вже теж здибився від збудження! На жаль, тривало це зовсім не довго, мабуть хлопець і до цього вже був збуджений, що звичайно зовсім не дивно на його роботі. Він почав дихати ще частіше, і я почув тихий стогін. Вільною рукою я кінчиками проститутки киева секс заказ пальців став ніжно погладжувати його поголений мошонку, і мабуть це приносило йому величезне задоволення! Мені дуже хотілося, щоб це тривало довше, і я мало не пропустив найвідповідальніший момент!

Офіціант напружився і протяжно застогнав, я зрозумів що він вже близький до оргазму і не виймаючи член з рота дотягнувся до келиха з коктейлем ..., але все-таки трошки запізнився і найперша струмінь сперми попада мені в рот! Я швидко витягнув член з рота і підніс до нього проститутки киева от 600 грн келих. Тіло хлопця била невелика судома і тому сперма з його члена вилітала не зовсім рівно, кілька крапель потрапило мені на руку і трохи на стінки келиха. Щоб не втрачати дорогоцінну рідину я занурив член хлопця прямо в келих з коктейлем! Цікаво було спостерігати, як сперма потрапляє в коктейль і не розчиняється в ньому до кінця, а розходиться по келиху химерними візерунками ...

Мій член вже просто розривався від збудження! За нашим столом пролунали оплески і схвальні проститутки киев дружбы народов вигуки, а я мовчки смакував смак сперми потрапила мені в рот. Все ще продовжуючи тримати в руці опадає пеніс хлопця я з переможним виглядом оглянув присутніх, підняв свій келих і з не поспішаючи з задоволенням випив ... Смак і правда був оригінальним! Потім я нахилився і як би на закуску облизав залишки насіння з члена офіціанта і зі своєї руки.

- Дякую ..., було дуже приємно, сер ...! - Тихо і трохи збентежено сказав хлопець, і прийнявши у мене порожній келих проститутки киева секс заказ пішов.

- Вітаю, милий ..., тепер ти по справжньому вступив в наш клуб свінгерів ...! - Урочисто промовила Катрін. Мабуть спостерігаючи, як я здобуваю відсутній інгредієнт для «фірмового» коктейлю все не залишилися байдужими. Кетті присунулася до Теду, і відчинивши йому халат, рукою пестила його, знову стирчить до верху член. Ніккі напівлежала поруч на дивані, трохи розставивши ніжки, і пальчиками смикала свій клітор. Вона глянула як настовбурчується халат у мене в паху проститутки киева от 600 грн і промуркотала Тедові:

- Дорогий, ти ж не будеш проти якщо я допоможу Ніку ..., він бідолаха так до сих пір і не скінчив?!

Тед звичайно ж не був проти, він в цей час рукою нахиляв голову Кетті до свого члена. Ніккі не втрачаючи часу, влаштувалася між моїх ніг і тут же почала у мене відсмоктувати. Я був уже на межі і тому буквально через 10 секунд вилився їй в рот! Мабуть від перезбудження у мене накопичилося багато насіння. Я бачив, якими здивованими очима проститутки киев дружбы народов дивилася на мене Ніккі, шумно ковтаючи мою сперму. Я був просто на вершині щастя! Ніккі із задоволенням все проковтнула, її губи були густо забруднені моїм насінням ...

- А ти виявляється не тільки відмінно сам смокчеш ..., а й здорово кінчаєш ...! - Захоплено заявила вона і піднявшись, сіла поруч з чоловіком і почала цілувати його в засос. Тепер уже і губи Теда блищали від моєї сперми ...

Далі буде ...