—В Нидерландах ещё в 1980-х годах открыли специальные автостоянки, где можно арендовать уединённое место для удовлетворения своих сексуальных потребностей.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

киев проститутки знаком, веб камера. частина 2, проститутки киев на дом 300.

Усім привіт, мене звуть Сашко, на момент події пригоди мені було 25 років, моїй коханій 23 роки звати Юлія досить висока брюнетка з карими очима, розкішним волоссям трохи нижче грудей другого розміру, апетитною Попков і вузькою талією з плоским животиком. Ми обидва досить розкуті в сексі і спробували дуже багато. Розмови про зміну партнера з'явилися після рольових ігор та підігрівали збудження, приносячи незабутні оргазми.

Здійснити вирішили через сайт знайомств, киев проститутки знаком в результаті довгого перегляду анкет вибрали кілька пар і написали їм, деякі пропали після короткої переписки, а інші зовсім не відповіли.

Але зате була купа пропозицій від одинаків, в основному стурбованих малоліток, які крім члена, не чим зацікавити, навіть не намагалися.

Повернувшись ввечері з роботи, я виявив мою Юльку за компом з ким то переписувати, підійшовши ближче пізнав що це чоловік 45ті років звуть Дмитро, а пробігши по тексту очима не, виявив не проститутки киев на дом 300 натяку на інтим, просто діалог про інтереси і життя.

На наступний день Юлька поцікавилася, чи буду я проти, її спілкування з чоловіком без пари. Я, поцікавився, хто він, виявилося той самий Дмитро, досить великий солідний шатен. Не знаю, чим він її зачепив, але я дав свій дозвіл на більш відверте спілкування з ним. Їхнє листування придбала більш відвертий характер. Так само він запитав, як я сприйму їх зустрічі без моєї участі, сказавши Юлі, що подумаю я, пішов на проститутки киева с реальными фото роботу і весь день думав, що з цього може вийти. Думка про те, що її буде мати інший чоловік, а тим більше набагато старший за неї, мене дико порушувала, але я хотів бачити сам процес, а не задовольнятися потім розповіддю.

Та й відпускати до незнайомця Юльку одну було страшнувато. У підсумку вирішили зустрітися втрьох в кафе і для початку просто поспілкуватися. Дмитро виявився досить веселою людиною, знайомитися через сайт почав давно і кілька зустрічей, як з парами, киев проститутки знаком так і з одинаками у нього вже було. Юлька щосили фліртувала з ним і весело реготала над його жартами, та й я не відставав, в загальному, Діма сподобався нам і, домовившись про те, що до вечора приймемо рішення ми попрощалися з ним.

Увечері поки Юлька готувала їсти, я зв'язався через сайт з Дімою і написав йому, що не проти їх з Юлею зустрічі, але за однієї умови, він повинен поставити в кімнаті веб-камеру, щоб я міг все бачити, а що б Юлька ні ніяковіла, не говорити проститутки киев на дом 300 їй про це. Він відповів, що це все не проблема і через два дні в п'ятницю увечері вільний.

Коли лягали спати, я повідомив Юльці що не проти їх зустрічі і якщо вона згодна, то в П'ятницю Діма чекає її у себе вдома. Секс, який був після цього був просто не забуваємо, ми чотири години перекидалися в ліжку змінюючи пози, Юлька закінчувала, раз по раз так я не відставав.

І ось настав вечір п'ятниці, Юлька наділу красиве чорне білизна, панчохи і коротке обтягуючі проститутки киева с реальными фото сукні теж чорного кольору з глибоким вирізом на грудях і спині. Викликавши таксі, ми домовилися, що якщо що якщо все в порядку, то вона скине мені виклик. Як тільки двері за нею зачинилися, я бігом підбіг до комп'ютера і зв'язався з Дімою, повідомивши що Юля вже в дорозі скинув дозвон через скайп Дімі.

На екрані з'явилася кімната з накритим столом, на ньому стояв коньяк, яке то, вино і багато різних закусок. Сам Діма був одягнений в діловий костюм з краваткою.

киев проститутки знаком Через 40 хвилин він вийшов з кімнати, а повернувся вже разом з моєю улюбленою, вони сіли за стіл, він наповнив келихи вином і з тостом за королеву вечора випили. Не даючи спорожніти її келиху, він постійно підливав їй вина, і розважав цікавими історіями з життя, розбавляючи їх комплементами. Юлька весело сміялася над його жартами, які ставали все більш відвертими. Включивши музику, запросив її на танець, і вони повільно закружляли по кімнаті, його руки гуляли по її тілу спочатку проститутки киев на дом 300 обережно потім все сміливіше. Я побачив як він періодично задирає її плаття, пестячи їй акуратну попку. Його губи ніжно цілували красиву шию, від чого Юля дихала все частіше і закидала голову назад. Скінчилася музика, вони повернулися за стіл, він підняв келих за найкрасивішу дівчину, знову розлив напої та під час чергового жарту зачепив свій келих рукою, від чого він перекинувся йому на штани. Весело посміявшись над своєю незграбністю, Діма вибачився і вийшов з кімнати, проститутки киева с реальными фото повернувся через 15 хвилин, на ньому був домашній халат, волосся були мокрими. Вибачився за свій вид, на що Юля, облизав губки сказала, що все в порядку.

Після чергового тосту Діма з посмішкою запропонував почати то заради чого вони зібралися, Юля закусила губу і кивнула, Після чого халат був розкриють і я просто отетерів, під ним ні чого не було, але не це здивувала мене, його член був просто величезним, довга і товста палиця була в підлозі готовому стані, що ж киев проститутки знаком буде коли він встане на повний зріст. Очі Юльки були широко розкриті, мабуть вона теж не очікувала побачити такого монстра. Діма запрошуючи її показав на член і запропонував почати з мінета, Юлька як в прострації піднялася зі свого крісла повільно підійшла до нього, Діма задер їй поділ і гарненько пом'явши попку стягнув з Юльки стрінги, провів пальцями по гладкій кицьки і, облизав пальці потягнув її на себе. Мій член вже просто вистрибував з трусів, я боявся навіть зачепити його, проститутки киев на дом 300 так як для оргазму цього могло вистачити. Юлька встала на коліна, він поклав руку їй на потилицю і зі словами, давай посмокчи мені, натиснув їй на голову. Її язичок пробіг по голівці, потім спустився на стовбур і зупинився на величезних яйцях, Діма відкинув голову на спинку і прикрив очі, продовжуючи що то неголосно говорити їй, Його величезний член встав на весь свій зріст, вона продовжувала вилизувати його з усіх боків і одночасно почала пестити свою кицьку, Діма випростався проститутки киева с реальными фото в кріслі, стягнув лямки сукні і ліфчика вниз до талії, подивився їй в очі, взяв її голову двома руками зі словами, давай спробуй заглотні його, притягнув її до свого члена. Юлька відкрила рот і ось спочатку головка, а потім і частина стовбура пропала в її рот, член уперся їй в горло Юля сіпнулася і Діма спочатку послабивши натиск знову натиснув їй на голову. Я скінчив, так і не доторкнувшись до свого члена, сперма вилітала як з гармати, забризкавши стіл. Діма продовжував киев проститутки знаком керувати Юлькіной головою і я з подивом побачив що член заходить все глибше, а з її очей бризнули сльози, слина стікала по підборіддю і члену змащуючи його. Він прибрав руки з її голови, Юлька знялася з члена, зітхнула і знову сама насадила на його болт, він закинув руки за голову і прикривши очі продовжував їй що то неголосно говорити, мабуть її це заводило ще сильніше і вона періодично випускаючи його з рота знову заглативала член так глибоко як могла поступово нарощуючи проститутки киев на дом 300 темп. Мій член знову почав вставати набираючи силу, а мене просто трясло від збудження, я не міг відірвати погляду від того що там відбувалося.

І ось Діма, не витримавши такої тортури з гарчанням схопив Юльку за голову і почав трахать її в горло ще сильніше, Юлька вперлася руками в крісло, але навіть не намагалася відсунутися, Діма голосно загарчав і насадив її рот ще глибше періодично смикаючи тазом направляючи член ще глибше, все його тіло періодично здригалося і проститутки киева с реальными фото напружилося, Юлька засмикалась а з куточків губ почала витікати сперма, мабуть проковтнути всю вона не змогла. Діма відпустив її голову, і вона тут же знялася з його болта і закашлялась, сперма текла по губах і підборіддя капая їй на груди, від такого видовища я мало не скінчив вдруге, від дикого збудження мене просто підкидало на стільці.

Діма показуючи на мокрий від слини і сперми член сказав, давай розумничка почисти його, і Юлька без зайвих слів накинулася на нього киев проститутки знаком як на щось дуже смачне, ретельно вилизуючи його з усіх боків. Його член знову почав набирати силу на очах піднімаючись вертикально вгору. Діма відсторонив її від члена, і з посмішкою взявши її за ругу підвів до столу де стояла камера, зірвав залишки одягу і різко натиснувши на їй на лопатки змусив впертися руками в стіл, так що я як би дивився їй в очі, її обличчя було вимазана спермою тягучими краплями стікає вниз, на грудях також було видно вологі блискучі краплі. Діма проститутки киев на дом 300 прилаштувався до її придбання та потихеньку почав вводити свій хуй їй в кицьку, її очі і рот широко відкрилися, а подих перехопило, він мабуть поступово входячи все глибше розмірено трахкав мою Юльку, вимазана спермою груди коливалася в такт все сильнішим поштовхів. Голосні протяжний стогін вирвався з її грудей, і ось стегна Діми зі смачним бавовною вперлися в її попку, показавши що член нарешті увійшов повністю, Юлині ноги підкосилися, але Діма міцно тримав її за зад, а гучний проститутки киева с реальными фото крик її оргазму збігся з моїм риком і черговий струменем моєї сперми.

Діма постояв нерухомо звикаючи до кицьки моєї улюбленої, і спочатку витягнув член з неї, а потім загнав його назад, Юля не стримуючи себе голосно застогнала вигнувши спину ще сильніше. Він вганяв член, на всю довжину поступово прискорюючи темп, Юлині стогони злилися в майже єдиний крик, судячи з її реакції, вона закінчувала вже після кожного поштовху, а Діма все розганявся і риком продовжував таранити киев проститутки знаком її кицьку.

Від цього виду мій член знайшовши силу знову встав, я не міг просто дивитися на те що відбувається на екрані і тихенько щоб довше не кінчати подрачивал його.

Юля продовжувала вити і сама глибше насаджуватися на хуй Діми, він взяв її за волосся і, натягнувши голову на себе, люто продовжував трахати її. Не витримавши такого марафону Діма різко висмикнув член з Юлі і грубо притяг її голову до мокрого від виділень хую, на що Юля відразу відкрила проститутки киев на дом 300 рот і сама насадила головою на його хуй, він голосно закричав, розряджаючи свого монстра їй в горло, а я знову спустив на стіл, остаточно забризкавши його. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Юля ретельно облизала член і без сил сіла прямо на підлогу. Діма підхопив її на руки разом з нею сів в крісло з якого все почалося.

Я взяв сигарету і втягнувши її буквально за дві затяжки пішов за новою. Коли повернувся їх в кімнаті вже не було.

Далі буде ...

якщо проститутки киева с реальными фото коментарі сподобаються