—Шимпанзе – рекордсмен по самому быстрому сексу среди млекопитающих. Ее рекорд – 3 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки студентки киев, сповідь німфоманки. частина 2, проститутки индивидуалки киев.

сиськи, які гойднувшись, вивалилися на свободу. Вони були великі, м'ясисті, трохи отвисшие, але не втратили форму, з великими коричневими кружками сосків. Тато взяв їх в руки, немов зважуючи, стиснув, ніби хотів втиснути всередину і відпустив, насолоджуючись тим, як вони знову хитнулися. Дядько Паша ж, раптом, смачно ляснув маму по дупі, і почав вилизувати мамині половинки попи. Його мова гуляв по жопе туди-сюди, руки продовжували гладити і м'яти маму через труси, іноді він проводив проститутки студентки киев між ніг. Мамі це явно було приємно. Вона здригалася і ворушила задом.

Дядько Паша остаточно задер їй спідничку, різко стягнув з мами трусики вниз, так що вони сповзли на халяви чобіт до рівня колін, і заворушив мовою прямо між половинок попи. На маминій дупі виявилася татушка: на обох половинках був красиво намальований бант з мереживами. Мама охнула, ще більше вигнулась, відірвалася від тата, подивилася назад:

- Так, вилеже мені там все, отшлепать мене, проститутки индивидуалки киев - я не впізнала мамин голос, стільки в ньому було розпусти.

Мама розставила ноги ширше і здригнулася задом, чому бант наче заворушився. Дядько Паша став пощипувати і поплескувати жопу і продовжував лизати, підбираючись до маминої пізденке, яка виднілася між стегнами. На мить, відірвавшись від мами і лизнув свій вказівний палець, дядько Паша запустив його між маминих статевих губ.

- Класна соска, соковита і апетитна.

- А я що тобі казав, - посміхнувся проститутки цена киев и область тато, встав, скинув з себе сорочку, - а ти, дорогенька, зараз отсосешь, - це вже було сказано мамі.

Вона мовчки розстебнула ремінь на батьківських брюках, потім ширінку і спустила їх вниз разом з трусами. І тут я побачила татів хуй, який ще не набрав всієї своєї сили, але був уже чималий. Він був гладко поголений, як і лобок з мошонкою, там не було жодного волоска. Член дивився прямо в обличчя мами, його темнуватий стовбур прямо на очах став збільшуватися й міцніти, проститутки студентки киев коли мама стала пестити значного розміру яйця, що висять між батькових ніг.

Вона трохи відкривши рот, взялася рукою за підставу татового члена, легким рухом оголила головку, висунула язичок і, рухаючи по ньому хуй, відправила його в рот. Потім пішло зворотний рух, мамин язичок пройшов навколо залупу, рука закрила і знову оголила головку, і знову занурення в рот. З кожним разом татів болт ставав все мокріша і мокріша від маминих слини і ріс прямо на очах. Часом, проститутки индивидуалки киев коли мама витягала його з рота, між її губами і голівкою члена повисала слинява павутинка. Час від часу мама починала вилизувати стовбур і яйця, швидко гуляючи мовою по татового Херу, а після знову ковтала хуй, який вже стирчав як кіл, набравши всю свою довжину і ширину. Мама ж вводила його в себе майже до самої основи, то подрачівала, пестячи язичком головку, то облизувала, то знову всмоктувала в себе, не забуваючи рухати своєю подрагивающей попкою, яку смикав і лизав дядько проститутки цена киев и область Паша.

Я дивилася на цю оргію, і вже практично нічому не дивувалася. Мої батьки відкрилися мені з такою ось боку, але це мене аніскільки не відштовхувало, а скоріше, навпаки, притягувало. Порушення накрило мене з головою, я мало що розуміла, хоча і розуміла, що через якийсь час вони удвох будуть ебать мою маму, і від цієї думки душа одночасно і холодела, і палала, і йшла в п'яти, а моя пізденка починала пульсувати . Я з нетерпінням чекала цього моменту, і стоячи біля проститутки студентки киев вікна, продовжувала наярювати в своїй пізденке.

Мама ж, раптом, випустила з рук татів член, так що той з чавкающім звуком вискочив з її рота, і звільнилася рукою провела у себе між ніг. Потім ще раз, потім долонею прикрила статеві губи, які пальцем пестив дядько Паша, як би виштовхуючи його від своєї Пуськи. Дядько Паша спершу відсторонився від маминої щілинки, посміхнувся, і грюкнувши двома руками по тому місцю, де був бант, розсунув мамині булки, і його мова знову проститутки индивидуалки киев забігав по її жопе. В цей час, тато однією рукою взяв свій хуй за основу і направив його в моїй мамці прямо в рот, а іншу поклав їй на потилицю. Вона підлаштувалася і заковтнула член до самих яєць, по довжині він, мабуть, дійшов до горла. Папа почав рухати тазом, і вийшло, що він трахає маму в рот. Іноді було видно, як він впирається в щоку, оттопирівая її. Це був уже не мине, а саме ебля в рот.

Мама смикала рукою свій клітор, з муканням і охами заглативала хуй, дядько проститутки цена киев и область Паша вже терся через штани про мамин зад свої членом. Нарешті, тато витягнув член з маминого рота, погладив її по шиї:

- Пішли ляжемо, так зручніше буде, - тато, обійнявши за талію, потягнув маму у напрямку до широкому двоспальному ліжку. - До речі, Паш, давай, роздягайся, ти - наступний.

Вони підійшли до ліжка, і поки дядько Паша скидав з себе сорочку і джинси, тато стягнув до кінця мамині труси, які залишалися у неї полуспущени, зняв спідничку, і, погладжуючи проститутки студентки киев по попці, почав підштовхувати до дядька Паші. Той вже скинув весь одяг, і тепер стояв перед мамою з відстовбурченою членом. Він дійсно, був схожий на богатиря: потужні плечі, накачані руки з великими біцепсами, сильне мускулисте тіло. Хуй у дядька Паші був трохи довше татового, але значно товщі. Мама посміхнулася, і, обнявши його за шию, провела долонею спершу по яйцях, а потім і по самому члену, промуркотала:

- Класний болт. Олег, де знайшов такого жеребця? проститутки индивидуалки киев Я тебе хочу, - і, дивлячись на Пашу, провела язичком по своїй губі. - Мені обіцяли, що у тебе є чим здивувати дівчину, але такого я не очікувала.

Дядько Паша ліг на ліжко, широко розставивши ноги, тато ж знову підштовхнув маму в спину, так що вона, плюхнувшись вниз, прийняла коліно-ліктьову позу. еротичні історії Її голова дісталася до містера Пашин паху, попа була отклячіла вище голови. Мама відразу схопилася за член приятеля батька, почала його облизувати, іншою рукою проститутки цена киев и область пестячи його мошонку. Паша, трохи підвівшись, дотягнувся до маминих цицьок, і став їх м'яти і стискати. Мама з таким напором, подрачивая, втягнула в себе хуй, що дядько Паша застогнав і відкинувся назад:

- О, ні хуя собі, ось це відсмоктування.

- Так, старий, це кращий мінет, який ти зможеш знайти в цьому житті, - тато вже прилаштовувався у маминого заду. Його член блищав від вологи після маминого рота. Мамина голова ходила вгору-вниз, рот був широко відкритий, проститутки студентки киев щоб ухвалити таке товстий Пашин хуй, періодично вона виймала його з рота, плювала на член, потім розтирала вологу по стовбуру, і трохи вздрочнув, знову насаджувалася на цього монстра. Іноді вона шльопала себе членом по висунутим язиком або по щоках, або просто, схопивши хуй, мотала їм з боку в бік, явно насолоджуючись відчуттям його тяжкості в своїх руках. Дядько Паша стогнав, рухав стегнами, тіскал мамине волосся і плечі.

Папа, зручніше влаштувавшись до мами, проститутки индивидуалки киев трохи розвівши її ноги, щоб каблучки чобіт не заважали йому, почав водити голівкою свого члена по маминій пізді, пестячи її статеві губи. Мама хитнула задом, ще більше випинаючи його, бант трохи розступився, відкриваючи мамину Пуськи до кінця. Папа послав вперед тілом і головка занурилася в, також гладко-поголену, пизду. Мама скрикнула, на трохи відірвалася від відсмоктування, і знову заковтнула хуй. Потім рух назад, знову вперед і батин член введений вже на третину довжини: проститутки цена киев и область так плавно рухаючись, тато поступово засадив на всю довжину. І почав трахать маму, виводячи свій хуй майже повністю і впіхівая його дощенту. Його величезні яйця по інерції літали то взад, то вперед. Батько почав прискорюватися, мама, ловлячи його ритм, стала підмахувати йому, кожна тертя супроводжувалася бавовною татового лобка по маминій жопе. Папа стиснув руками мамин зад, м'яв його і продовжував довбати мати, яка стоячи раком ні на хвилину не переставала смоктати у дядька проститутки студентки киев Паші.

Я вже мастурбировала свою щілинку, яка текла як водоспад. Я дивилася, як в мою маму входять відразу два члени, як це їй подобатися, як батько смажить її ззаду, як вона смокче. Моя мати була як повія, вона була еблівая блядь, це збуджувало до неймовірності. Я люто рухала ...                                         Читати далі