—Сперма содержит 6 мг протеина на чайную ложку.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев фото номер, новачки, проститутки киева видео клиентов.

Заздалегідь хочу попередити любителів тільки класичних видів свінгу, що ця розповідь не зовсім про нього, і їм, напевно, краще не втрачати час на його прочитання.

Розміщаю, все ж, і тут, так як історія мала продовження (про нього, правда, іншим разом), яке для даної категорії підходить значно лучш)

Для модераторів повідомляю, що на момент початку описуваних подій всім їх учасникам вже виповнилося вісімнадцять.

Для інших, починаємо!)

Максим проститутки киев фото номер і Настя

Частина 1. Знайомство.

Молодій парі пощастило почати спільне життя, коли більшість їх ровесників тільки мріють жити окремо від батьків. Від родичів залишилася квартира, і після піврічних обжимання по під'їздах настала справжня сексуальна вседозволеність, помножена на невтомність і допитливість закоханих.

Вже за перший тиждень було випробувано все і всюди. Здавалося, що це творцям камасутри треба вчитися у Насті і Макса, а не навпаки. Особливу проститутки киева видео клиентов зацікавленість в експериментах демонструвала дівчина. Чекаючи появи у своєму житті обранця, вона, на відміну від більшості подруг, які втратили цноту класу до восьмого, уникала спокус аж на два роки довше, і тепер у випускному класі прагнула надолужити згаяне. Повний сексуальної енергії першокурсник Максим ідеально для цього підходив.

Як тільки закінчувалися ідеї, хлопці з радістю черпали їх різних відеоджерел, яких в інтернеті складніше годі й шукати, ніж знайти. проститутки на дому киев индивидуалки Заодно і парочку дисків прикупили. Пози перепробували вже начебто все. У мінете Настя значно поліпшила свою майстерність (хоча якраз в цьому моменті вона Макса, так скажемо, не зовсім дочекалася, але ніколи про це не розповідала). Анальний секс через недосвідченість спочатку вдавався не дуже, але загальна наполегливість і велике кількість мастила зробили свою справу.

Відеоролики дивилися найрізноманітніші. Але до кінця зазвичай оглядати не встигали, занурюючись у проститутки киев фото номер світ власних утіх, часто продовжуючи обговорювати те, що відбувалося на екрані. Упевнена в своїй привабливості струнка блондинка з пружною попкою і акуратною грудьми, Настя абсолютно не ревнувала, коли бачила, як Макс збуджується, дивлячись на порноактрис. Більш того, на одному з явно улюблених Максовскіх дисків головна героїня виразно нагадувала її. Теж блондинка, тієї ж комплекції, з грудьми, як і у Насті, ідеально поміщається в чоловічій долоні, з тими ж грайливими рисами проститутки киева видео клиентов обличчя, вона на екрані монітора закоханих в черговий раз ублажала двох італійських чоловіків середнього віку.

На погляд їй так само було близько вісімнадцяти, а італійським мисливцям до молодого тіла, мінімум, вдвічі більше. Спочатку вони нібито вчили свою юну супутницю грати у великий теніс (насправді нахабно обіймаючи її, і заглядаючи під спідницю), а потім повели в сауну, де вона, посоромившись пару хвилин, вміло обслужила обох усіма не по роках розвиненими придатними проститутки на дому киев индивидуалки для сексу отворами . Чоловіки діяли дослідно і нахабно, що в поєднанні з зовнішньою схожістю з героїнею, дуже збуджувало Настю. Досвід - це, мабуть, єдине, чого не вистачало Максу. Звичайно, він прийде з часом, але хочеться щось зараз ...

Макс теж помічав Настину реакцію, і розмова про її бажанні спробувати щось схоже був неминучий.

- Але ж ти ж не погодишся, ти ж у мене ревнивий.

- Навіть не знаю, ось якби дві дівчини були, тоді б, звичайно ... проститутки киев фото номер

Весь цей діалог переказувати не буду, так як він, наскільки мені відомо, у багатьох пар буває схожим. Спочатку жарти, потім серйозніше ... Не у всіх, звичайно, але в даному випадку було саме так, і логічно завершилося пошуком компромісу. І компромісом цим став варіант знайти різностатевих пару. Шукати, ясна річ, стали не на вулиці, а на численних мережевих форумах. Багато часу на пошуки не пішло, і ось тут потрібно ненадовго перейти до ще одному учаснику історії, проститутки киева видео клиентов а, можливо, і до головної дієвої особи.

Олександр до своїх сорока років встиг переконатися, що обійтися без різноманітних і регулярних сексуальних утіх він не в змозі. Однак дружина на єдиний його натяк на розширення сексуальних горизонтів продемонструвала тверду прихильність до традиційних поглядів, і пригрозила забрати дочку і виїхати до мами. Більше він пробувати не став, а так само, як і хлопці, занурився у всесвітню павутину. Він цілком міг собі дозволити регулярно проститутки на дому киев индивидуалки знімати повій, але робив це нечасто, так як і заразитися з ними чимось не дуже приємним досить просто, і гостроти відчуттів йому з ними не вистачало. А особливий кайф він відчував, володіючи заміжніми жінками. З кожним поштовхом проникаючи в таку партнерку, він відчував себе справжнім завойовником. Йому приємно було уявляти, як чоловік, повернувшись з роботи, буде цілувати губи, до яких він зараз підносить свій член.

Апетит приходить під час їжі, і фантазія Олександра проститутки киев фото номер прагнула все далі. А що, якщо трахнути дружину прямо на очах у чоловіка? Щоб і він потім уявляв, які губи цілує ... Складно буде, звичайно, знайти бажаючих, але бачив же він десь схожі оголошення. Так чому б не спробувати?

Знайти дійсно виявилося не просто. Те віртуали траплялися, то чоловіки передумували, то чийсь вік когось не влаштовував ... Тоді він пішов на хитрість, на яку і потрапила наша молода пара. Він теж почав реєструватися як пара, та ще й фотографій проститутки киева видео клиентов в якості сімейних наробив з однієї вельми дорогий дівчиною за викликом. Попередньо сказавши їй підготувати до зустрічі пристойну і домашню одягу.

Виверт спрацювала ідеально. Макс трохи слиною не вдавився, побачивши Сашину «дружину», а Настя відразу розгледіла в «чоловіка» так бажані досвід і владність.

У свою чергу, Олександру дуже сподобалася юна лялечка Настя. Його взагалі такий вік виразно притягував. Ось вже з таких губок член і виймати не захочеться! проститутки на дому киев индивидуалки

Можна, звичайно, було продовжити оплату актриси-дружини, і приїхати разом з нею, але в його ідеальну фантазію вона не зовсім вписувалася. Шлях до вирішення несподівано знайшовся в ході листування. Дізнавшись у хлопців, що спочатку кожен з них просто хотів одного гостя протилежної статі, він зумів їх переконати, що і його з дружиною історія багато в чому схожа, і просто дивно, як в даному випадку співпали інтереси! Від імені дружини він написав, що вона трохи соромиться проститутки киев фото номер присутності свого чоловіка, і на перший раз хотіла б зустрітися з парою одна. І він, Олександр, сам би спочатку вважав за краще «знайомство» з майбутніми, як вони з дружиною сподіваються, постійними партнерами самостійно.

Кілька переконливих доводів, і хлопці погодилися. Та ще й як! Настя сказала, що згодна, але тільки якщо першим приїде Олександр. Макс зам'явся, але тут же «дружина Олександра» написала йому, що теж трохи засмучена, але зате компенсує йому це очікування проститутки киева видео клиентов виконанням будь-яких бажань.

Макс відразу погодився, а Олександр начебто жартома зауважив, що тоді хотів би, щоб і його бажання виконувалися. Макс був уже повністю занурений в думки про другу зустріч, а Настя вже уявляла себе на місці улюбленої кіногероїні, і написала, що їй навіть приємно буде побути в ролі покірної виконавиці.

Зустрітися домовилися в найближчу п'ятницю ввечері в кафе для особистого знайомства та обговорення деталей. Настя трохи побоювалася, проститутки на дому киев индивидуалки що недосвідченість Макса може все зіпсувати, і ще до зустрічі вмовила його повністю віддати ініціативу старшому. І якщо Макс пообіцяє так само слухатися Олександра, то натомість він зможе отримати маленьке лейсбі-шоу під час наступної зустрічі. Про згоду Макса і на це хлопці та оголосили на зустрічі. Зраділий наставник швиденько запропонував закріпити домовленість алкоголем. Сказано-зроблено.

- Значить, зробимо так. До того, як ми зайдемо до вас, і я закрию проститутки киев фото номер за нами двері, ви можете висловити якісь побажання або заперечення, але відразу після закриття дверей беззаперечно робите те, що я скажу. І майте на увазі, я люблю в сексі командувати і досить суворо.

На тому й домовилися ....                                          Читати далі