—Оргазм у свиней длится 30 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев вокзальна, ми, взрослые простые проститутки киева.

Ми з Людою, моєю дружиною, зателефонувавши в квартиру стояли біля дверей квартири наших близьких друзів подружжя Іри та Ігоря, і чекали коли відкриють. Домовилися про зустріч заздалегідь і нас чекали. Чи знайомі ми були зовсім недавно, це була наша четверта зустріч, настрій був гарний і час багато, був вихідний. Уже не було тієї невеликої незручності і скутості, як в дві перші зустрічі. Хоча і тоді були свої плюси. Хоча б те, що твою дружину вперше має інший мужик, а ти дивишся проститутки киев вокзальна на це, та ще й його дружину ебешь, і у них це теж вперше. Тобто непередавані відчуття. У той самий перший раз ми теж прийшли до них в гості. Вони жили одні в трикімнатній квартирі, діти дорослі, роз'їхалися. Ірі 45 Ігорю 46, нам з Людою по 44 роки.

Познайомилися ми через інтернет, списалися, зустрілися в кафе, посиділи попили кави, все начебто сподобалися один одному, спілкуватися було легко, і так як всі знали навіщо ми знайомилися якось швидко домовилися зустрітися взрослые простые проститутки киева у них на квартирі в найближчий вихідний. І ось ми вже у них, сидимо за столом, щоб зняти скутість і незручність, адже і у них і у нас це перший раз, вирішили випити. Після декількох маленьких чарок скутості стало значно менше, перейшли на тему через яку і зустрілися.

Звичайно, поставили легку музику і запросили я Іру, Ігор Люду на танець. Дівчатка, звичайно, готувалися і одяглися легко, на Люді спідниця, блуза, ліфчик з шикарним вирізом і вузькі плавки. А Іра проститутки киева 35 лет була в довгій спідниці на гумці і в легкій короткій кофтині, а під кофту та спідницю взагалі нічого не одягла, як потім з'ясувалося. Все, звичайно, вже були під невеликим градусом і як - то само собою все пішло. Ігор притиснув в танці Люду до себе і обійняв її за попу, при цьому почав гладити і м'яти її великі половинки. Потім руками відтягнув трохи пояс у спідниці і заліз в її трусики, вже оглаживая голу попу, легенько торкаючись пальчиком її ануса, вони припинили танець і проститутки киев вокзальна стояли. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Ігор обома руками потягнув вниз спідницю і вона опустилася до Людина колін, оголивши її широку попу, яку навпіл перерізали трусики, які Ігор вже почав стягувати вниз однією рукою, а другий він вже погладжував її пизду , яка до речі стала вже давно давати соки тому рука його стала вологою і липкою. Допомагаючи другою рукою Ігор стягнув плавки теж до колін і Люда стояла з опущеною спідницею і плавками з відкритою нашим поглядам пиздить взрослые простые проститутки киева і наполовину розстебнутій блузкою.

Я вперше бачив свою дружину в такому вигляді, що стоїть голою, з мокрою пиздить перед чужим мужиком, дух звичайно перехопило, і порушення було величезним. Волосся на її пізді місцями злиплися від її мастила і немов прим'яти, а Ігор продовжував гладити її пизду однією рукою і знімати далі її блузку. Люда сама допомогла її скинути і залишилася в одному ліфчику зі спущеною лямкою, з спідниці вона вишагнул і та впала на підлогу, а труси проститутки киева 35 лет залишилися нижче колін і Люда практично була вже зовсім голою. Ігор тим часом теж зумів звільнитися від одягу залишившись лише в короткій футболці і був уже без трусів, він опустився перед Людиною пиздить на коліна й припав ротом до її промежини. Злегка стиснувши ноги Люда опустилася на стоїть поруч диван, а Ігор поклавши руки їй на коліна розсунув її стегна в сторони і знову припав до її пиздой. Люда сперлася руками за спиною на диван і тільки глибоко дихала, закривши очі, проститутки киев вокзальна з її пізди по щоках Ігоря розмазувалася її поточна мастило. Ігор стогнав від збудження і лизав Люду.

Ми з Ірою теж вже були практично голі, я цілував її взасос, вона відповідала, м'яла вже мій здиблений член, а я нишпорив пальчиком в її теж поточної пізді, тільки волосся на ній не було. Іра їх завжди виборювати і її щілину була вся слизька і гладка. Незручність і сором у всіх пропали і ми були вже всі у владі похоті, безперервно і все більше і більше збуджуючись від взрослые простые проститутки киева виду і стану своїх чоловіків. Ігор тим часом перекинув Люду спиною на диван і спершись на нього руками і нависнувши над Людою всім тілом направляючи хуй в Людину пизду припав до її губ і почав цілувати її, член по мастилі м'яко і легко увійшов в Люду і Ігор став ебать її, не відриваючись від її губ. Між Людина стегон ритмічно рухався взад-вперед його зад, а хуй то зникав наполовину, то знову з'являвся з пиздой і з легким хлюпанням Ігор ебал Люду, все так же руками спираючись проститутки киева 35 лет на диван і то цілуючи Люду в губи, то випускаючи їх, даючи можливість глибоко дихати. Люда прискорено дихала з закритими очима і відкритими губами, помаду з них Ігор вже злизав, тепер повертаючи язиком у неї в роті і хуем в її пиздой. Алкоголь не давав швидко закінчити Ігорю і він продовжував довбати Люду.

Люда теж була під впливом алкоголю, сором що її ебет чужий мужик зник, залишилася тільки приємна знемога, що в її пиздой чужий хуй, і хуй цей наполегливо і вперто проститутки киев вокзальна рве її пизду, пизду до цього не займану ні одним мужиком, крім чоловіка, яка то розкривається від його проникнення то стискається залишаючи тільки маленьку дірочку після виходу хуя. А Ігор вже наяривал повністю витягуючи хуй з пиздой і знову вганяючи його по рясно змащеному спільними соками проходу в Людино піхву. Їх соків було досить багато, і плескали і яйця про Людину мокру промежину і хлюпала пизда виділяючи приємний збудливий запах ебли. І ще трохи і Ігоря облила хвиля взрослые простые проститутки киева оргазму, він загарчав і став порціями зливати насіння в Людину пизду, Люда відчувши, що він кінчає в неї теж залилася в оргазмі, підняла вгору ноги, ширше розставивши їх і стала не соромлячись протяжно підвивати рефлекторно рухаючись пиздить назустріч хую. Нарешті оргазми вщухли, ще прискорено дихаючи, Ігор лежав над Людою не виймаючи хуя з жіночої писи і він зрідка сіпався, зливаючи залишилися краплі в лоно моєї дружини.

Я вже теж скінчив в Іру, і вона зверху лежала проститутки киева 35 лет на мені з хуем всередині піхви, а я спостерігав останні миті ебли моєї дружини, бачив як хуй Ігоря повільно виходить з її пізди і рідкісні краплі його сперми падають на волосся і стікають в промежину. Ігор встав з Люди і відкинувся на диван поруч з нею, прикривши очі, його хуй, тільки що побував в пізді моєї дружини, блискучий від сперми і її соків, зіщулившись мляво звалився в її сторону, а Люда лежала на спині, зігнувши ноги в колінах і розкинувши їх в сторони, з пиздой проститутки киев вокзальна стала тихенько витікати розріджена соками сперма Ігоря, по промежини прямуючи вниз, і розтягуючись як згущене молоко, стала капати на диван.