—Женщины с высшим образованием более склонны согласится на анальный секс, чем женщины без высшего образования.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку академгородок города киев, ми - сімейна пара. перший досвід, проститутки возле вокзала в киеве.

Усім привіт! Не буду нагадувати, з чого все почалося (кому цікаво, почитайте першу частину), а відразу перейду до стрімкої зміни укладу нашого сімейного життя ...

Отже, після того, як мою дружину от'ебал на корпоративі, наше життя різко змінилася. З'ясувалося, що мені подобається, що моя дружина - повія, що мені подобається вилизувати її після ебли на стороні, і що ми обидва хочемо продовження ...

Ми поговорили про це і вирішили почати експерименти ... Насамперед снять проститутку академгородок города киев я почав наполягати на присутності ще однієї дівчини в наших відносинах, так чоловіки вже були ... Спочатку ми запросили повію, але досвід виявився невдалим - все звелося до того, що я трахкав її, а дружина гладила нам дупи і поперемінно нас цілувала. Лизати її ми не стали через гидливості і взагалі весь час панувала атмосфера нещирості ... Загалом, незалік!

Після цього ми вирішили звернутися до сайту знайомств. Я спочатку наполягав на дівчатах, так як чоловіки проститутки возле вокзала в киеве вже були, дружина не заперечувала, але нам все якось не щастило. І тут підвернулася сімейна пара. Я хоч і не хотів ніякого мужика, але погодився, сподіваючись, що відірвуся на його дружин)))

І ось вони приїхали ... Льоша і Марина. Обидва симпатичні, трохи молодшого віку нас: він - стрункий і ставний, вона - не сказати, що фотомодель, але вельми приваблива, з великими очима і пухкими губами, в загальному, мені сподобалася! Спочатку сиділи, випивали, розмовляли ні про 100 процентов проверенные проститутки киев що, демонстративно помінявшись партнерами - дружина, сидячи у нього на колінах, обіймала і притискалася, а я мацав за талію Марину і все чекав взаємності. Опустивши на кухні, перейшли в зал, запалили свічки, включили порно, Свєтка, чи не гублячись, сівши на ньому, почала його цілувати і роздягати. Я вирішив не відставати і взявся за Марину, але Свєтка весь час була на крок попереду, та й Олексій не губився і всіляко їй допомагав. У підсумку, знявши з Марини блузку, я обернувся снять проститутку академгородок города киев на Льошу з моєї ненаглядної і обімлів ... Льоша вже на дивані без штанів, Свєтка моя перед ним на колінах до мене спиною рухає головою вгору-вниз - смокче! Мене, як струмом вдарило! Ніколи не думав, що побачу, як моя дружина смокче ще у кого-то, крім мене ... Це сильніше удару блискавкою! Я, як загіпнотизований, кинув Марину і присунувся до Льоші з Свєтку збоку. Ось так видовище постало переді мною: в моїй квартирі, на моєму дивані сидить сторонній чоловік без штанів з стирчав проститутки возле вокзала в киеве вгору членом, а моя дружина з оголеними цицьками, обхопивши губами його хуй, рухаючи головою вгору-вниз, робить йому мінет! Голова у мене від цього видовища закрутилася, але член при цьому тут же встав! Я, розкривши рот, подався до них, дружина, побачивши мене боковим зором, випустила з рота мокру блискучу головку, лукаво усміхнулася і, обхопивши мене за шию, поцілувала в засос:

- Милий, що не відволікайся!

Сказавши це, вона повернулася до свого колишнього 100 процентов проверенные проститутки киев заняття, скоса поглядаючи на мене і посміхаючись, а я застиг з солонуватим присмаком на губах і запахом члена перед носом. У цей момент мене обняла Марина і поцілувала в щоку:

- Лешко пахнеш, - захихотіла вона й повернула моє обличчя до себе.

- Не будемо їм заважати, - сказала вона і потягла мене з кімнати в спальню.

Ми повалилися на ліжко, я розділ її, почав цілувати, опускаючись від імені вниз. Дійшов до лобка, лизнув клітор і став знову підніматися снять проститутку академгородок города киев вгору. Як тільки знову дістався до губ, Марина різко вислизнула з-під мене і вже сама стала покривати моє тіло поцілунками, упускаючи вниз. Дійшовши до члена, пару раз дрочнула його і лизнула головку мовою. У цей момент із залу понеслися стогони.

- Підемо подивимося, - посміхнулася Марина.

Мені теж було цікаво, тому я, не роздумуючи, зліз з неї і практично метнувся в сусідню кімнату.

Моя дружина гола стояла на четвереньках на дивані, а ззаду, проститутки возле вокзала в киеве намотавши її довге чорне волосся на руку, її дер Льоша. Свєтка стогнала і підмахувала йому. Я стояв і дивився заворожений - мою дружину ебут прямо у мене на очах! Це тривало якийсь час, потім Олексій випростався, загарчав і, здригаючись, став кінчати прямо в мою любу. Свєтка теж затремтіла - кінчає! А зі мною так швидко не виходить ...

У цей момент до них пурхнула Марина. Вона встала поруч на коліна і стала гладити однією рукою Свєтку по спині, а інший Льошу по дупі. 100 процентов проверенные проститутки киев Ще трохи постоявши, Олексій витягнув член з моєї дружини, вона ж повернулася до нього і ніжно взяла блискучий член в рот, покосившись очима в мою сторону.

І ось я дивився на все це, охуєваю і раптом кожною клітиною свого тіла відчув, як сильно я люблю свою дружину !!! Шалено !!! І жити без неї не можу !!! Почуття переповнювали мене, я підійшов до неї, став поряд на коліна і став цілувати ... Ми злилися в пристрасному і довгому поцілунку, я навіть не помічав чужий снять проститутку академгородок города киев член в сантиметрах від свого обличчя. Далі я повалив її на диван і ліг на неї, продовжуючи цілувати її гарячі губи. (Еротичні розповіді) Ми зайнялися коханням, в Свєтку все хлюпало від чужої сперми, але я і цього не помічав. Не знаю, скільки все це тривало, але коли ми закінчили, Льоші і Марини вже не було. Ми більше їм не дзвонили, і вони нам теж.

- Я люблю тебе! - Скеля мені Свєтка.

І не було ніколи кращих слів, ніж ці!

Вже після ми вирішили, що проститутки возле вокзала в киеве краще не розділятися по різних кімнатах. Так в наступний раз ми і зробили, але це вже інша історія.