—В среднем по Америке за последние 40 лет количество сперматозоидов у мужчин уменьшилось на 40 процентов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутка лиза киев, фантазії на задану тему (№1). з листування, проститутки киев 300 гривен.

 Ні, я хочу, щоб ти написала, як ти його смокчеш ... ДЕТАЛЬНО!

po> облизувати спочатку - всюди-всюди. Потім беру кінчик. Бачу - ти хочеш більшого! І беру весь в рот. Ти кінчаєш!

Ти думаєш, я так швидко закінчу? Хе-хе! Помиляєшся! Щоб я скінчив, потрібно робити так:

Я сідаю в крісло, ти занурюєшся переді мною на підлогу. Розстібаєш ширінку моїх джинсів і дістаєш мій збуджений, що рветься на волю з тісноти брюк, хуй. Стискаєш його і кілька разів робиш проститутка лиза киев повільні рухи рукою вгору-вниз. Тепла хвиля насолоди прокочується по мені: від головки члена по стовбуру і далі по всьому тілу. Ти заглядаєш мені в очі і, не відводячи погляду, наближаєшся до мого члену. Легка посмішка грає на твоїх губах. Я теж посміхаюся тобі у відповідь. Ти висовує язичок і проводиш їм по голівці хуя. Від дотику я здригаюся і видаю протяжний стогін! Ти посміхаєшся ще ширше і ще раз облизуєш головку. О Боже! Як це приємно! Продовжуючи дивитися мені в очі і проститутки киев 300 гривен спостерігаючи за моєю реакцією на твої дії, ти прочиняє свій ротик і головка члена ховається в ньому. Потім починаєш легенько смоктати її, як ніби це льодяник на паличці. Я знову мекаю і закриваю очі від насолоди, але потім знову відкриваю їх, тому що мені подобається дивитися тобі в очі, коли ти смокчеш мій хуй. Однією рукою ти починаєш ніжно подрачивать член, а інший пестити яєчка, стискати їх і перекочувати. Від такої різкої хвилі приємних відчуттів я мало не втрачаю свідомість. проститутка на вызов киев Ааааа ... Так, ось так! Сосі його, не зупиняйся! Твій язичок творить просто чудеса! Він то швидко-швидко обробляє головку, то повільно обстежує кожен її міліметр. Ти висовує язичок і проводиш їм по стовбуру члена, спочатку вниз від кінчика члена до самих яєць, а потім назад вгору. І ще раз туди і назад! Трохи слини на голівку і розтираєш її долонею по члену! Мммм! І знову заковтує голівку і смокчеш її, дроча мій хуй і стискаючи яєчка. Ти теж починаєш стогнати. Адже тобі проститутка лиза киев дуже подобається смоктати!

Ти заковтує член якомога глибше і я відчуваю, що моя головка знаходиться вже десь в районі твого горла. Мова ковзає по стовбуру! Господи! Це просто фантастичні, непередавані відчуття !!! Ти починаєш просто насаджується ротом на мій хуй, прискорюючи руху! Ми не відриваючись дивимося один одному в очі, хоча з кожною секундою це стає робити все складніше і складніше, т. К. Хочеться закрити їх від задоволення. Але це шалено збуджує! І тут ти проститутки киев 300 гривен випускаєш мій член зі свого чарівного ніжного ротика ... Я мало не плачу! Перервати таку насолоду !!! І раптом гаряча хвиля охоплює мої яєчка! І їм дістається порція насолоди від твоїх губ і язика. Ти присмоктуєш то одне, то інше яєчко. Облизуєш їх і знову вони зникають по черзі у тебе в роті. А рука не відпускає мій хуй, продовжуючи його надрачівала! Я вже не перестаю стогнати! Так мені добре! І знову твій рот переключається на мій хуй. І знову ти починаєш насаджується ротом проститутка на вызов киев на нього, буквально трахать мене їм. Я закриваю очі і цілком віддаюся хвилях насолоди, які як під час прибою, одна за одною прокочуються мо моїй справі! Так! Так! Сосі його! ... Аааа! ... Висмокчіть все! ... Мммм! ... Бляяяя! Як добре! ..

Я відчуваю, що ще трохи, і я закінчу! Кончу так, як не кінчав ніколи! Бо ще ніхто так охуенно НЕ відсисав у мене! Ти, не перестаючи, стогнеш від задоволення ... Я відкриваю очі і бачу хіть в твоїх. Хтивість і благальний погляд - ти проститутка лиза киев хочеш, щоб я скінчив тобі в рот. Божевільна стрибка не припиняється. І тут я не витримую! Гаряча хвиля піднімається від яєць по стовбуру, на мить затримується в районі головки і з шаленою силою вихлюпується тобі в рот, наповнюючи його спермою! Ти видаєш стогін задоволення і починаєш ковтати, не перестаючи смоктати. А я все кінчаю і кінчаю! Я вже не пам'ятаю себе, я вже не в цьому світі! Я в нірвані! Сперми так багато, що ти не встигаєш глитати і кілька крапель залишають твій проститутки киев 300 гривен переповнений ротик ... Я ричу від захопив мене оргазму! ... І обм'якати. Немає сил навіть поворухнутися. А ти, сяк-так впоравшись з бурхливим потоком сперми, все ще займаєшся моїм членом, жадібно висмоктуючи з нього останні краплі. Нарешті зрозумівши, що це все, ти випускаєш його з рота облизуєш головку і, задоволено і хитро посміхнувшись, цілуєш її. Після чого опускаєш свою голову на мою ногу, поруч з ще стирчить і подрагивающим хуем, І затихаєш, закривши очі. Так деякий час проститутка на вызов киев ми сидимо, чи не видаючи ні звуку і чутно тільки наше дихання ...

Спасибі тобі, моя дівчинка! Це було божественно!

Якщо у вас є коментарі, побажання або питання до мене, пишіть на true.mojo@mail.ru!