—Мужчины могут увеличивать длину собственного пениса, все, что им необходимо для этого сделать – это потерять вес.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

обсуждение проституток киева, обожнюють пити сперму (частина 1), лучшие проститутки киева.

Одного разу, літнім ранком Кейт і Лінда сиділи в маленькій забігайлівці за одним столиком, обговорюючи сусідські плітки і місцеві новини. Їхні чоловіки були в гольф клубі, а Кейт і Лінда за звичкою, зібралися, щоб поговорити, і взагалі по-приколюватися. На кожній були короткі шорти і легкі блузи, тому що літо видалося спекотним.

«Я говорю тобі, люба, що мій чоловік в ліжку, не завжди буває на висоті. Я сексуально одягаюся для нього і завожу сексуальні розмови, але обсуждение проституток киева все, чого він хоче, так це запхати свій член в мене, смикнути кілька разів, закінчити, відвернутися і заснути. Я дійсно сумую за тими диким часів, коли я була молодою дівчиною, розумієш? »Сказала Лінда, повільно потягуючи каву.

«Розумію. Я ніжно люблю Роджера, і дійсно не хотіла б провести своє життя з іншим чоловіком але, Бог мій, час від часу я стаю хтивий, »відповідала Кейт. «Що було найсексуальнішим що, ви коли-небудь робили, Лін?» Запитала вона майже сором'язливо. лучшие проститутки киева

Лінда дивилася на її кілька хвилин, ніби оцінюючи всю глибину чуттєвості Кейт. Вона зробила ковток теплого кави і з таємничим видом нахилилася вперед.

«Коли я була в коледжі, я навмисне напивалися на вечірках. У міру того, як багато пізніше йшли, я залишалася там єдиною дівчинкою. Всі хлопці починали розповідати про свої сексуальні подвиги, і всі вони стверджували, що є найкращими коханцями у світі, ну, ти розумієш. «Вона замовкла на секунду, щоб ковтнути проститутки по параметрам киев ще кави. «Я сказала, що будь-яка блядь може запросто обслужити десяток таких хлопців як вони, що викликало бурхливий регіт. Я кинула їм виклик. Я повільно встала і почала роздягатися настільки сексуально, наскільки змогла. Пара хлопців притягла кілька диванних подушок, і я влаштувалася на них прямо в центрі кімнати. Я почала мастурбувати і заклично облизувати губи і що ти думаєш? 20 або 30 голих хлопців стали танцювати навколо мене. Я лягла на спину і поманила пальчиком найближчого обсуждение проституток киева з них.

«Ну, що будемо робити, шустрик?» Запитала я його. Він сказав, що хотів би трахнути мене як слід, ліг поруч, подрочил свій член, поки він не став твердим, і запхав його в мене. Повинна сказати, що всі хлопці були дуже п'яні, щоб трахатись досить довго. Цей перший, мабуть, сіпнувся раз 10 перш, ніж скінчив прямо в моє піхву. Наступний хлопець хотів, щоб я у нього відсмоктати, тому я сіла, засунула його член в рот, і через кілька секунд я зробила величезний лучшие проститутки киева ковток сперми »

Лінда замовкла на секунду і подивилася на подругу. Щоки Кейт почервоніли, очі заблищали, і Лінда побачила соски Кейт, початківці набухати і випирати через легку блузку, яку вона носила.

«О Боже, це так збуджує! Ну, що було потім? »Запитала Кейт, затамувавши подих.

«Ну, протягом наступних 2 годин, я відсмоктує і трахалась з кожним хлопцем на тій вечірці поки у них не залишилося ні краплі сперми. Вся сперма була в моєму піхву або скла проститутки по параметрам киев в моє горло або, головним чином, була розмазана по моїм грудям, особі і по волоссю. Один раз, я нарахувала шість хлопців, які дрочили біля мого обличчя, в той час як мене трахкав в дупу один чорношкірий футболіст, і що ти думаєш? Всі шестеро закінчили на моє волосся і обличчя. Я взяла рушник, щоб витерти обличчя. Я була наскрізь просякнута спермою, я клянусь! »Шепотіла молода дружина.

«Я в житті не бачила так багато сперми, ні до, ні після того випадку. Вони зовсім обсуждение проституток киева розірвали матраци, і коли я, нарешті, встала, щоб ополоснуться, за мною по підлозі тягнувся слід сперми до самого душа. Це було здорово. Але, я була змушена перейти в інший коледж, тому що хто-то что-то бовкнув, і кожен думав, що я закінчена блядь. Так що я поїхала і пішла до Державного університету. Там я зустріла Хенка, і з тих пір ми разом. З тих пір я навіть не бачила іншого члена крім нього. »

«Ніде? Навіть по телевізору або в журналі? »Недовірливо запитала Кейт. лучшие проститутки киева

«Якого біса вони не розраховують! А ти, Кейті? Що було твоєю самої неймовірно блядское річчю, яку ТИ коли-небудь зробила? »Запитала Лінда, нахиляючись вперед і по-диявольському облизуючи губи.

«Ну, Я НІКОЛИ не перекидалася з тридцятьма хлопцями за одну ніч, якщо тебе це цікавить!» Відповіла Кейті. «Фактично, у мене ніколи не було більше одного хлопця за ніч. Ах, так, я думаю, що найнепристойнішим було те, коли я одного разу попросила Роджера закінчити мені проститутки по параметрам киев в рот, коли я смоктала його член. »

«Одного разу? Ти хочеш сказати, що навіть не пробувала коктейль із сперми? »Здивовано запитала Лінда.

«Ч-Що-о-о?»

«Ти не проковтує сперму? Ти не даєш дорогому Роджеру закінчити в твій рот? »Знову запитала Лінда.

«Ну, не те, щоб я не люблю це, або він не любить ... Він кінчав мені в рот пару раз. Просто він зазвичай кінчає в піхву, так що ми не використовуємо оральний секс або що-небудь незвичайне. Він навіть обсуждение проституток киева не любить лизати мене там, внизу. »

«О, чорт! Дорога, треба зібратися і трахнути тебе в усі дірки! »Вигукнула вражена Лінда. «Але, так чи інакше, розкажи мені як ти дала Роджеру закінчити тобі в рот. Я хочу почути всі! »

«Добре, але це - не так сексуальна історія як твоя. Ми з Роджером займалися любов'ю, і від його потужних поштовхів у мене трохи запалилося там, ну, ти знаєш, і я, нарешті, попросила його зупинитися, якщо він скоро не скінчить. Він вийняв лучшие проститутки киева свій член, і став тертися об мій живіт. Його член був весь вологим і червоним і смикався вгору і вниз прямо перед моїм обличчям. Він схопив його біля основи і скінчив прямо мені в обличчя. Я була у захваті. Тоді він велів мені смоктати його член, якщо я не хочу, щоб він кінчав в піхву. І перш, ніж я змогла йому що-небудь відповісти, він засунув мені в рот свій член. Повинно бути, щось в мені перевернулося, я не знаю, але в той момент, коли його член торкнувся моїх губ, я здригнулася проститутки по параметрам киев всім тілом і мені так захотілося висмоктати його до самих кишок ... Словом, я не знала, що я робила. Зазвичай я неглибоко беру в рот, але тут я схопила Роджера за дупу і штовхнула його член прямо в свій рот так глибоко, наскільки могла. Я думаю, що це йому сподобалося! »

«Можу собі уявити!» Відповіла Лінда, затамувавши подих. Вона відчула, що її власне піхву стало трохи вологим, поки вони розмовляли.

«Так, так чи інакше, я рухала його туди-сюди. Він, обсуждение проституток киева фактично, трахкав мене своїм членом в рот. Тоді, я не знаю, що на мене найшло, але я витягла його член з рота і подивилася на нього. Він дивився на мене як на ангела або якесь божество, настільки неймовірним було його обличчя. У глибині душі я знала, що він від цього балдєєт, як і будь-який інший чоловік. Я знала чого, він хотів. Ми надивилися досить порно фільмів, і я знала, що він завжди любив епізоди, коли хлопець кінчав на обличчя або в рот дівчині. Так що я подивилася йому лучшие проститутки киева прямо в очі, і самим непристойним чином запропонувала «я хочу, щоб ти скінчив прямо в мій рот, улюблений. Я хочу спробувати твою сперму. «Я запропонувала йому самим блядскім чином закінчити мені на обличчя і в рот, тобто так, над чим ми мали звичай хихикати в середній школі. Так що я трохи подрочити його і він, глибоко зітхнувши, бамс! - вилив свою сперму прямо на мої губи. Я була так вражена цим, що рефлекторно відкрила рот і бамс! Знову, новий струмінь, на цей раз прямо проститутки по параметрам киев в мій рот. Тут я осатаніла, відчуваючи, що мені це подобається, і я знову стала його дрочити, і він знову облив своєю спермою моє обличчя і мій рот. Сперма була в моїх волоссі, стікала вниз по моїй шиї і грудях, кругом! »

Кейт закінчила, переводячи дихання. Лінда подивилася на неї і сказала, піднявши брови «Нічого собі. Так тепер тобі подобається смак сперми, а? »

«Думаю, що так. Але не часто, тому що останні кілька місяців, Роджер настільки зайнятий роботою, обсуждение проституток киева що я щаслива, якщо ми займаємося любов'ю, раз чи два рази на місяць і зовсім немає часу для інших забав. Але я чітко знаю, що мені дійсно подобається, коли його сперма розтікається по мені, і Я ЛЮБЛЮ цей смак, ти знаєш, трохи гіркий ...                                          Читати далі